بایرون برنده مجازی بریستول; بابا ‘خشم واریز شده’ در اوایل مسابقه

شارلوت, N. C.—ویلیام بایرون led ترین دور در نسکار دو نژادها مجازی بود و چیزی برای نشان دادن مهارت های بازی خود را. بار سوم او را برنده شوید.

بایرون به راحتی برنده iRacing رویداد روز یکشنبه در مجازی Bristol Motor Speedway که در آن نسکار شده اند واقعا مسابقه قبل از coronavirus همه گیر ناشی از ورزش را تعطیل.

“برخی از چیزهایی که متفاوت هستند اما بسیاری از چیزهایی که مشابه هستند و این یک مسیر مسابقه من همیشه لذت بردم از آمدن به” بایرون گفت. “آن را سرگرم کننده به برخی از فشار بر iRacing; من معمولا فقط آن را اجرا کنید به برخی از پاپ و بهتر شود.”

نسکار تغییر فرمت این هفته آغاز شده و با تک ماشین واجد شرایط برای تنظیم این زمینه برای یک جفت از 50 دامان گرما نژادها. کسانی که به گرمای مسابقات مشخص شروع سفارش. بایرون آغاز شده از قطب بود و هرگز به چالش کشیده است.

سرگرمی دوباره آمد از رانندگان بسیاری از آنها جاری خود را تجربه بازی برای طرفداران به استراق سمع در عمل و استدلال. Clint Bowyer شد در مسابقه خبرنگار و دوباره تحویل خنده دار عملکرد.

“من Bubbaed!” Bowyer فریاد زد و پس از او نقل مکان کرد و از خط توسط بابا والاس. “من نیاز به یک آبجو واقعا بد است.”

والاس به نظر می رسد به “خشم ترک” در این مسابقه پس از حادثه. “همین دلیل است که من این را نه به (تلخه) جدی است. صلح کردن” والاس گفت: در بازی خود را جریان.

پس از طرفداران پاره پاره او را در توییتر او خندید چگونه به طور جدی برخی از مصرف iRacing با پاسخ.

“من خراب بنابراین بسیاری از مردم بعد توسط ترک … یک بازی ویدیویی,” او نوشت. “Bahaha. یک بازی ویدیویی. لعنت قرنطینه زندگی خشن است.” او همچنین اعتراف کرد به خشم ترک در یک پست دوم.

آبی-Emu, یکی از والاس حامیان ظاهرا خوشحال نیست. “خداحافظ بابا. ما علاقه مند به رانندگان نمی quitters” گفت: یک توییت در حساب موضعی مسکن درد کرم. این شرکت اضافه شده یک دوم جیر با استفاده از تصویر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفتن او “شما را اخراج” عبارت از “شاگرد.”

هفت بار قهرمان نسکار Jimmie Johnson اخراج خود نقطه نقطه کمتر از 20 دور به مسابقه پس از به دروغ گفته بودن او روشن بود از ماشین دیگری تنها به سقوط. اریک جونز به حال اینترنت مسائلی که باعث شد او را به دست مقدماتی و دنیل سوارز پارک شده بود برای دومین هفته متوالی و پیوسته این بار توسط Kyle Larson پس از دو درهم در مسیر.

سوارز خوشحال بود نه شکایت که لارسون شده است باید رد صلاحیت او به عنوان هفته گذشته “و راه ما ‘مسابقه حادثه شد او را هل دادن من به صحن… اگر این زندگی واقعی من آمیگو خواهد خود را دریافت کنید اما لگد” او هنوز توییتی.

Hendrick Motorsports شد تیم اول شامل فعال حامیان آن در مسابقه مجازی با داشتن الیوت و الکس بومن کنفرانس زنده با مهمانان که به طور معمول دریافت کنید قبل از مسابقه با رانندگان در مهمان نوازی سوئیت در مسیر.

تیم ها و رانندگان در حال انجام هر کاری که آنها می توانند برای حفظ این ورزش در حال حرکت به تمام تماسهای ورودی درآمد یخ زده است. Landon Cassill امضا حمایت خود را برای iRacing بود و آبی-Emu آرم برجسته برجسته پشت او را به عنوان او شتافت. او همچنین به طرفداران یک تور از او قرض گرفته دکل در یک پلاگین برای کمک به شبیه ساز شرکت فروش راه اندازی.

این iRacing شده است یک ناجی برای موتورسواری صنعت — IndyCar راه اندازی یک سری از یک هفته پس از نسکار و شنبه دوم مسابقه پخش شد NBC Sports — و نسکار دو برنامه های تلویزیونی هر دو مجموعه eSports سوابق. بیش از 1 میلیون نفر به تماشای هفته گذشته زمانی که فاکس ساخته شده در این مسابقه در دسترس وابسته و همچنین پخش آن در سراسر کشور در آن کانال کابل.

برای Timmy هیل برنده هفته گذشته مسابقه مجازی سری به او داده ناگهانی قرار گرفتن در معرض. جویس Julius & Associates که اقدامات و تجزیه و تحلیل تمام اشکال رسانه ها گفت: تپه دریافت کرده بود تنها دو تلویزیون اشاره به زمانی که مسابقه به حالت تعلیق چهار مسابقه به این فصل است. این شرکت یافت می شود او تا به حال 46 اشاره در طول پیروزی خود را نژاد و اشاره کرد “نرم افزار دعوتی سری است که به ویژه برای رانندگانی که معمولا آن را دریافت.”

نسکار در طول پخش پخش اطلاعیه خدمات عمومی شامل چندین بالا رانندگان ضمن تشکر از خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران است. این تحریم بدن شده و اهدا در صورت سپر ساخته شده در پنج 3-D پرینتر در مرکز تحقیقات و چندین صنعت دیگر شرکت کنندگان یا تولید تجهیزات حفاظت شخصی و یا کمک های مالی از برخی از مرتب کردن بر اساس.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

ریتا ویلسون که همراه با شوهر و تام هنکس بهبود از جدید coronavirus خواند سرود ملی از خانه اش در کالیفرنیا است. نیایش انجام شد 12-زمان بریستول برنده دارل Waltrip و غارت Gronkowski و موجو Rawley دستور داد برای رانندگان خود را برای شروع (مجازی) موتور از مسابقات.

مسابقه گرفتار شد با اوایل اخطار و رانندگان دو بازنشانی به تعمیر اتومبیل های غرق. به خاطر تمام توفنده iRacing مقامات midrace ساخته شده تمام ری استارت تک فایل در تلاش برای پاک کردن این عمل است. آن ملاقات با بررسی مخلوط به عنوان پارکر Kligerman اشاره کرد در جریان: “این همه چیز را تغییر میدهد. نسکار در سال 2007 ما برگشت” اما هیل کمتر بود خوشحال است. فرو رفته در ترافیک, او گفت:, “این پیچ همه چیز. ما مقدار زیادی از کار را به انجام است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>