C. D. C. دستورالعمل برای قانع کردن خود و فرزندان پدر و مادر در خانه بمانند

امریکا به نظر می رسد تجربه یک نسل تقسیم در نحوه پاسخ مردم به توصیه به ماندن در خانه و عمل اجتماعی فاصله برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus کارشناسان می گویند. بسیاری از جوانان گرفته اند به رسانه های اجتماعی برای ابراز نا امیدی که اعضای نسل های قدیمی تر هنوز هم حمل با فعالیت های روزانه خود را مانند غذای بیرون بازی گلف و یا حضور در کلاس های تناسب اندام با وجود هشدارهای به عمل اجتماعی فاصله و جلوگیری از اجتماعات بزرگ.—ABC اخبار

عکس از Buccina Studios / گتی

بگویید پدر و مادر خود را که در برخی از نقطه در سه ماه آینده بین ساعت 6 یک.M. و نیمه شب آنها را دریافت خواهد کرد آواز تلگراف از پل سیمون.

ایجاد یک جریان فهرست سازمان دیده بان برای آنها که ساخته شده است به طور انحصاری از فیلم های مستند در مورد جنگ جهانی دوم و اتفاقاتی که منجر به جنگ جهانی دوم است.

ساخت یک V. R. هدست مجهز به یک تجربه و یک تجربه تنها: رانندگی به تخلیه, برای تخلیه ،

توسعه همهجانبه هیئت مدیره بازی است که شبیه سازی به فرودگاه چهار ساعت اولیه برای یک پرواز داخلی اما هنوز شکایت در مورد نیاز به حذف خود کمربند و کفش.

اشاره می کنند که پدر و مادر خود را نمی نیاز به خرید کاغذ توالت با توجه به این که آنها سی سال ارزش خواننده را هضم ستون را در حمام خود را (نه به ذکر است سی سال ارزش واقعی کاغذ توالت).

لغو آنها را از محله منظقه-مبلمان e-mail Listserv.

همه از پدر و مادر خود را, رم, تکیلا و IcyHot گروگان گرفتند. آیا باز مشروب یا کابینت دارو تا زمانی که آنها دست خود را کلید ماشین.

توسعه همهجانبه کارت بازی است که شبیه سازی رفتن به یک رستوران که دارای پلاک در دیوار.

ایجاد یک لیست سازمان دیده بان چرا که آنها در حال رفتن به از طریق اشک است که برای اولین بار یکی دو روز در صدر. بعدی: هریسون فورد, فیلم, “شگفت انگیزی خانم Maisel” و سه صد و شصت درجه walks Home Depot و Kroger.

ارائه به توده یونجه یا کاه چمن خود را یک بار در هفته اما نذر است که برای هر بار که خانه را ترک, شما خواهد شد از یک نقطه.

هر روز هواپیماهای بدون سرنشین رها کردن یک نوع جدید از فلفل شبح از طریق یک پنجره باز با یک لغزش کاغذ حاوی فلفل تاریخچه و روح – و/یا فلفل با مضمون شوخی است.

دکل درب خانه خود را به طوری که اگر آنها آن را باز کنید Keurig نوعی قمار است.

دکل خود را پشت درب به طوری که اگر آنها آن را باز La-Z-Boy نمی تكيه.

دکل تلویزیون خود را به بازی “Hacksaw Ridge” در هر زمان یکی از آنها شگفتی با صدای بلند که آیا یاقوت سه شنبه هنوز باز است.

تبدیل خود را مهمان اتاق خواب (در دسترس هر زمان که شما می خواهید به بازدید بدون سوال پرسید!) به یک گودال توپ از فلاپی دیسک آی فون 4s و کشمیر ژاکت از نهر Coldwater. آنها باید tuckered شده در یک ساعت و نیم است.

ارسال آنها را به یکی دیگر از watch list—این یکی فقط یک کم اشاره کرد که در آن نقطه در جنگل که در آن پدر و مادر خود را تار و تصاویر گوزن. آنها را به نحوی هرگز تایر از این.

توسعه همهجانبه میز نقش بازی بازی است که شبیه سازی سرزنش G. P. S. برای دانستن نیست پشت جاده ها به منظور در نهایت ثابت کند که آنها “دیروز به دنیا.”

به آنها یادآوری کنید که در گاراژ خود را شامل منجمد به اندازه کافی DiGiornos گرد و خاکی رژیم غذایی کک و تصادفی قوطی بنزین به سوار شدن به این چیز.

اگر همه چیز با شکست مواجه, اقدام شدید: قول می دهم به پاسخ خود FaceTime تماس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>