Calgary Flames اجرایی کن پادشاه مرده در 68

Calgary Flames اجرایی کن پادشاه مرده است. او 68.

پادشاه از Hanley, Sask., معاون رئیس و مدیر ارشد اجرایی از کلگری ورزش و سرگرمی شرکت که دارای شعله های آتش.

شاه, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت NHL تیم در سال 2001 پس از سه دهه به عنوان یک روزنامه اجرایی است.

او صدای عمومی از شعله های آتش’ مالکیت گروه متشکل از موری ادواردز, آلوین Libin, Allan Markin جف McCaig و اواخر کلیتون Riddell.

زمانی که این تیم کسب و کار تلاقی با این شهر — به عنوان مورد در مذاکرات جدید NHL آرنا — کینگ نظرات منعکس شده در این موقعیت صاحبان.

او و کلگری شهردار ناهید jasper de valk بودند بنابراین ارقام مرکزی در این مذاکرات که به ایجاد نزاع بین این تیم و شورای شهر قبل از دو طرف به یک توافق در سال 2019.

“کن شد حق رهبر در زمان مناسب برای grad-careers. رهبری او و اشتیاق به نمایش گذاشته شد و هر روز در تحویل موفق از جدید کلگری رویداد مرکز” grad-careers رئیس و مالک موری ادواردز در بیانیه ای گفت. “او مورد اعتماد و محرم به همه شعله های آتش صاحبان هر دو در گذشته و حال و همه ما آموخته است که خیلی از او. همکاران من و من را از دست ما مکرر مکالمات با ما دوست عزیز.”

پادشاه نظارت سریع احیای Saddledome پس 2013 بهار سیل که مستغرق همه چیز در ساختمان در زیر ردیف هشت.

عرصه آماده بود اما برای شعله های آتش’ پیش فصل بازی که در ماه سپتامبر.

“چشم انداز خود را و دست ثابت شده است ابزاری در موفقیت هر دو شعله های آتش و Calgary Hitmen از WHL. و او سرسخت وکالت برای عرصه پروژه که تضمین خواهد شد که شعله های آتش’ زنده ماندن طولانی مدت در کلگری خدمت خواهد کرد به عنوان یک میراث از خود گذشتگی به شهر” NHL کمیسر گری Bettman گفت. “کن یکی از دوستان بود و من او را از دست ندهید تا حد زیادی. من مخلص برو به خانواده اش.”

قبل از پیوستن به شعله های آتش, پادشاه بود و ناشر هر دو کلگری خورشید و کلگری هرالد به عنوان به خوبی به عنوان یک مدیر برای مهر و ایالات مطبوعات کانادا.

او درجه افتخاری از دانشگاه کلگری در سال 2012 و Mount Royal University در سال 2014.

شاه جان سالم به در با همسر مرلین دو دختر و چهار نوه.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>