می Ctq حفظ شتاب?

به عنوان نوادا ctq و طرفداران او شروع به خود را بگویید جدید, امیدوار, داستان در مورد دموکراتیک اولیه.

به عنوان آیووا, قفقاز, در فوریه 3rd, سناتور ctq از مینه سوتا صحبت شد مانند یک نامزد که می خواهم داده شده است و خبر بد. “این اولین بار است که دولت” او گفت:, آیووا, که در آن او عقب مانده در پای صندوق های رای “اما وجود دارد بسیاری به دنبال دارد.” سنجش خلق و خوی, خبرنگاران آماده بودند با غم انگیز سوال. جاناتان مارتین این بارمی خواستم به می دانم که چگونه به خوبی او را مجبور به انجام این کار در قفقاز به منظور توجیه در ادامه به نیوهمپشایر اولیه. و یا قرار دادن یکی دیگر از راه, چگونه ضعیف می تواند او انجام دهد و هنوز هم در رقابت باقی می ماند. “چهارم” او پرسید: در یک دسته زیر یک رویداد. Klobuchar که بارها و بارها reëngaged با مارتین در ابتدا پس از راه رفتن دور نخواهد بود پایین دوخته.

در پایان Klobuchar آمد و در پنجم در آیووا غیررسمی درآمد حدود دوازده درصد از آرا. که در نتیجه به اندازه کافی خوب بود برای مبارزات انتخاباتی خود را به مارس در نیوهمپشایر—از یک یخی دولت را به دیگری. هنگامی که او وارد شدند او نظرسنجی اعداد وجود دارد به همین ملال انگیز و در عین حال پس از آنچه در نظر گرفته شد به عنوان قوی بحث عملکرد در منچستر تداوم خود را پاداش داده شد. در فوریه 11th, طول, New Hampshire اولیه او در آمد تعجب آور مقام سوم با نزدیک به بیست درصد از آرا پشت سر برنی ساندرز و پیت Buttigieg اما به خوبی روشن جو بایدن و الیزابت وارن دو نامزد که تا به حال یک بار در نظر گرفته شده است جلو دونده.

این افزایش به عنوان اخبار کابل خواستار شد آن ؟ Klobuchar انتخاباتی اعلام کرد که آن را مطرح کرده بود بیش از دوازده میلیون دلار پس از نیوهمپشایر بحث است. هنوز هم اصلی مدل در megyn kelly, که از صبح روز پنجشنبه به Klobuchar بهتر از یک دهم از یک درصد شانس برای تامین نامزدی حزب دموکرات. گزارش های خبری این هفته در مورد کمپین تلاش برای گسترش آن موفقیت روز شنبه به نوادا قفقاز. واشنگتن پست گزارش داد که Klobuchar تیم تا به حال هیچ کمپین اتوبوس وجود دارد بنابراین کارکنان مجبور به رانندگی یکی از آنها استفاده می شود در نیوهمپشایر در سراسر کشور است. با وجود طولانی مشکلات و محدودیت های لجستیکی, تماشای Klobuchar شما ببینید یک نامزد و طرفداران او شروع به خود را بگویید جدید, امیدوار, داستان در مورد مسابقه پیش رو است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>