می کریستوفر نولان صرفه جویی در تابستان ؟

Two uniformed men under pink lighting.
مدیر چسبیده به یک جولای 17th, در, تئاتر, تاریخ انتشار, برای, هیجان انگیز “شعار.”عکس توسط ملیندا سو Gordon

همیشه از کریستوفر نولان تصمیم به برگزاری شرکت جولای 17th, تاریخ انتشار, او, مربوط به اینده, تریلر جاسوسی “شعار” هالیوود شده است گمانه زنی در مورد اینکه آیا برادران وارنر خواهد رفتن را از طریق آن. خواهد تئاتر بود باز در زمان ؟ چه اتفاقی خواهد افتاد اگر تئاتر افتتاح شد اما عفونت نرخ مشخصی? در مارس و آوریل زمانی که استودیو yanked حق رای دادن پس از حق رای دادن از تابستان برنامه ریزی برای امن تر بعد از آن تاریخ در تعویق شامل باند جدید فیلم “هیچ وقت به مرگ” دیزنی live-action “مولان,” پارامونت “یک محل آرام بخش دوم” سونی “Ghostbusters: زندگی پس از مرگ” و مارول “بیوه سیاه”—نولان تعیین به چوب با خود جولای تاریخ که درست در لبه خوشبینانه ترین بازگشایی حالات به نظر می رسید برای منعکس کردن یک حساب رفتن به مراتب فراتر از آن است که نیاز به انتشار و توزیع یک فیلم است. “شعار” به دست آمده است talismanic وضعیت به عنوان فیلم است که نه فقط آن بازگشت به تئاتر و نجات تابستان, اما همچنین راه اندازی مجدد کل صنعت سرگرمی است. “ما نه تنها آن را مدیون به 150,000 کارگران این صنعت آمریکا به آنها عبارتند از در آن ما کمک کند ما آن را مدیون به خودمان” نولان نوشت: در واشنگتن پست سرمقاله در ماه مارس پس از شش هزار سینما در حال توقیف.

کمی شناخته شده در مورد “شعار” است که به عنوان “کوانتوم جنگ سرد, هیجان انگیز” و به ضرب گلوله کشته شد تحت کارگردان معمول عبا پنهان کاری. اما مبتنی بر آخرین تریلر این فیلم به نظر می رسد به جای در نيمه اینده جهان که cleaves به همان مجموعه ای از قوانین به عنوان “آغاز به کار” در جایی که استعارههای سنتی فیلم spycraft—قایق بادبانی باشگاه های خصوصی و سیانید کپسول امنیت بالا خزانه روس ها—مالش شانه با یک علمی تخیلی غرور داشتن با معکوس یا “برگردان.” یک عامل, بازی های برگزار شده توسط John David واشنگتن دیده می شود در نظر گرفتن هدف با یک تفنگ را در یک بتن هدف در یک محدوده; او را می کشد ماشه اما به جای یک گلوله شلیک از اتاق صرف کارتریج مگس به تفنگ خود را و یک دهانه کوچک در بتن به طور ناگهانی روان خود را. مشابه وارونه لذت می برد توسط یک کشتی کانتینر شخم عقب از طریق امواج و سازمان ملل متحد توفنده ماشین غلت پایان بر پایان دادن به زمین بازگشت در چرخ های آن است. “آنچه در اینجا اتفاق افتاده است ؟” می پرسد دیگر شخصیت با بازی رابرت پتینسون. “این اتفاق افتاده است هنوز” پاسخ واشنگتن را عامل. این فیلم را به عنوان “شعار” است و البته یک palindrome خواندن همان عقب به جلو.

واضح است که نولان قصد به نوع coup de cinéma که “آغاز” به یک لایه کیک همگرا خطوط زمان و “یادگاری” به یک نوار موبیوس در هم پیچیده از توطئه. ایده معکوس عکاسی به عقب می رود سرگئی آیزنشتاین “مهر” از سال 1928 که در آن یک درهم شکسته مجسمه تزار الکساندر سوم دیده می شود reassembling خود را به نشان می دهد که از نو سنگر سازی از tsarism. “برای این صحنه ادموند Meisel ضبط موسیقی در جهت معکوس” آیزنشتاین گفت: “اما من نمی فرض کنید کسی متوجه این موسیقی ترفند.” یکی از قدیمیترین ادبی نمونه از این دستگاه به نظر می رسد در مارک تواین پس از مرگ نویسنده منتشر شد رمان “یک غریبه مرموز” که او شروع به نوشتن در سال 1897 که در آن شیطان در تلاش برای توضیح به یک چاپگر است که “خود زندگی است که تنها یک چشم انداز یک رویا” آنها را هر دو را در یک معکوس سفر در سراسر ساعت در صورت:

در همه جا مردم خسته شد دوباره قروچه قبلی مکالمات عقب و درک هر یک از دیگر, و آیا آنها نگاه tuckered شده و خسته از آن همه! و همیشه وجود دارد گروه زل زده مفتضحانه در شهر ساعت; در هر شهر مجالس ترحیم برگزار می شد دوباره که قبلا یک بار برگزار می شود و hearses و کروبی بودند راهپیمایی رسما به عقب; که در آن وجود دارد جنگ دیروز جنگ بودند که refought اشتباه-پایان اول; قبلا کشته شد, کشته شدن, دوباره, قبلا زخمی شدند آمار گرفتن دوباره و شکایت در مورد آن.

به عنوان حتی این پاساژ روشن می سازد این دستگاه سخت است برای حفظ بدون افتادن به تناقض: چرا زخمی رسید دوباره و پس از آن شکایت در مورد آن ؟ آیا آن را نمی تواند راه دیگری در اطراف ؟ و چرا عقب زبان مردم را درک نمی کنند ، مشابه snafus پریشان لوئیس کارول “کایتان و برونو به این نتیجه رسیدند:” از سال 1893 در آن شام خورده عقب (“خالی چنگال مطرح شده است به لب: وجود آن را دریافت منظمی برش قطعه ای از گوشت گوسفند و سرعت انتقال آن به صفحه که در آن آن را فورا خود را متصل به گوشت گوسفند در حال حاضر وجود دارد”) اما گفتگو جریان رو به جلو است. کارول رمان نیز معرفی ایده semordnilaps یا “نیمه palindromes”—کلماتی که ایجاد یک کلمه های مختلف به طور کامل در هنگام خواندن عقب مانده مانند “بد است.”

نولان علاقه مند است از جمله تقارن و الگودهی در هر دو ماکرو و میکرو سطوح. عمل او در فیلم “یادگاری” از سال 2000 به طور کلی misdescribed به عنوان اقدام عقب اگر چه آن است که منظور از این صحنه که معکوس شده است نه عمل در صحنه است. دستگاه شگفت انگیزی موثر یادگار از discombobulation از آن مبتلا به فراموشی قهرمان لئونارد که حافظه دستمال مرطوب هر ده دقیقه ترک او را تنها حس خود را از حافظه برای راهنمایی. به عنوان او توضیح می دهد: “وجود دارد چیزهایی که شما برای مطمئن دانند. مانند? من می دانم آنچه که میخوام صدا بود وقتی که من دست کشیدن بر روی آن. من می دانم آنچه که تو احساس می کنم مثل زمانی که من آن را انتخاب کنید. دیدن ؟ یقین است. این نوع از حافظه شما را برای اعطا. شما می دانید من می توانم به یاد داشته باشید بسیار است. احساس جهان است.”

در بیستمین سالگرد “Memento” نولان به نظر می رسد که در بر داشت یک راه برای ایجاد وارونگی این MacGuffin از کل طرح. “سعی نکنید آن را درک کنند. . . . احساس آن” خواستار Clémence Poésy در اولین تریلر “شعار.” مدیر شیفتگی احساس می کنید زمان آن تحریف دررفتگی و ناآرامی—مطمئنا اعتصاب رزونانس وتر با ساعت های بی پایان از ما coronavirus تابستان است. آیا همه ما می خواهیم عقب اخیر ، یک بارها اشاره کرد پارادوکس از این بیماری همه گیر است که زمان شروع به رفتار مرموز راه: هر روز می تواند به نظر می رسد مانند یک ابدیت هنوز ساعت فقط ناپدید می شوند و ماه های قبل از COVID-19 به نظر می رسد یک عمر پیش. فیزیکدان آلن Lightman توصیف احساس در اقیانوس اطلس:

در فضا و زمان باز کرده اند تا در ذهن ما است. حتی برای کسانی که ادامه زندگی حرفه ای خود کار آنلاین, برنامه تبدیل شده اند بیشتر قابل انعطاف است. خواستار عقب نشینی کرده اند. روزمره قطع شده اند. ما به طور ناگهانی بدون ساختار شناور آزاد اشاره زمان. این فاجعه وحشتناک آزاد است ما را از زندان زمان ما-رانده شده زندگی می کند.

بازیگر و خواننده Bette Midler اسیر احساسات بیشتر موجز در یک صدای جیر جیر اخیر.

این شنبه. من فکر می کنم. مثل شما پیدا کنم من روز تاری یک روز بسیار شبیه به بعدی . . . اخبار کارهای خانه, خبر بد, ایمیل, نگران, تلفن, تماس, پخت و پز, غذا خوردن. آن را حقیقی تنها واقعی است. من در یک قسمت از واقعیت را نشان می دهد ؟

در ضمن اخیر دانشمند جدید مقاله گزارش شده است که یک استراتوسفر بالون راه اندازی شده توسط ناسا با رادیو آنتن با اشاره به عقب در زمین شناسایی شواهدی از بالا-انرژی ذرات بسیار پر انرژی نوترينو—آینده از سطح زمین اما هیچ منبع. “توضیح این سیگنال نیاز به وجود یک درهم و برهم جهان ایجاد شده در همان انفجار بزرگ به خود ما و موجود در موازی با آن,” دانشمند جدید گزارش شده است. “در این جهان آینه های مثبت و منفی است, چپ و راست زمان اجرا می شود به عقب.” زمانی که آزادی از “شعار” تریلر بود که با تاخیر چند دقیقه پنجشنبه گذشته یکی از انتظار بسیاری از طرفداران این نظر در مورد جهان موازی: “حدس می زنم که در آن شعار تریلر آزاد است.”

آن را سخت به تصور کنید که غنی زیر خاک برای Nolan فیلم به ایمپلنت خود را در. “شعار” است و نه در مورد همه گیر جهانی است, اما به همه گیر جهانی تبدیل شده و همه ما به Nolanoids—انقباض chronomaniacs گیر در برزخ مانند قهرمانان از “یادگاری” و “آغاز به کار” عزاداری زمان از دست رفته در حالی که در شهرهای خارج از ویندوز ما خالی از جمعیت خود را. بسیاری گفته اند که زندگی ما را تبدیل به یک dystopian فیلم علمی تخیلی. می تواند “شعار” بود که فیلم ؟ در میان جذاب ترین جزئیات از تریلر ها اکسیژن ماسک پوشیده شده توسط واشنگتن و در صحنه دیگری توسط Kenneth Branagh—مطمئنا یک اتفاقی اکو از همه جا تصاویر از ماسک در عصر خود قرنطینه و P. P. E. کمبود اما وهم آور یکی با این وجود. آمده ژوئیه ما می تواند درمان به نزد سینما نیمی از کاربران با پوشیدن ماسک و تشویق نولان را پوشانده قهرمانان به عنوان آنها در خنثی کردن تهدیدات جهانی نابودی.

برادران وارنر هنوز هم می تواند فیلم را به امن تر تاریخ—عدم وجود تاریخ انتشار از پنجشنبه گذشته تریلر بسیار مورد بحث آنلاین—اما طرح مورد بحث تئاتر شامل یک ورودی کیوسک است که می تواند اسکن برای کاربران ممکن است تب و شطرنجی آرایش صندلی. این به این معنی است که “شعار” می تواند تنها به سالن در حال اجرا در کمتر از نیمی از ظرفیت اما فقدان فیلم های دیگر در انتشار تقویم ارائه فرصت: اگر “شعار” است رو خوب کلمه از دهان آن می تواند برای ماه ها به سقوط. طول آن انتشار خواهد شبیه, جالب, هفته بارداری از فیلم های قبل از دوران multiplexes و صد و پنجاه میلیون دلار بودجه بازاریابی. در سال 1975 استیون اسپیلبرگ “آرواره ها” نمایش تمام تابستان طولانی است.

در حالی که همه ما منتظر “شعار” به ما ارائه می دهیم ما اولین نگاه اجمالی از پست-همه گیر سرگرمی های دنیا, برخی از تئاتر قصد فریب کاربران در اواخر ماه ژوئن و اوایل جولای با نمایش فیلم از فیلم های پرفروش گذشته “هری پاتر” و “بازی های گرسنگی” فیلم “بازگشت به آینده” آلفرد هیچکاک “روانی” و بله “آرواره ها”شارژ عنوان کمی تا دو دلار در هر بلیط. این قیمت ها دیده نمی شود پس از جیمی کارتر رئیس جمهور شد. است تاریخچه نورد عقب و یا در گیر سریع به جلو ؟ شاید نولان فیلم قادر خواهد بود به ما بگویید.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>