می تواند کشاورزی ایجاد فضا برای طبیعت ؟

Portrait of Fiennes
“چگونه تغذیه کنیم نه میلیارد؟” فینس گفت. “از طریق عملکرد اکوسیستم.”عکس توسط Siân دیوی برای نیویورکر

یک روز در تابستان گذشته جیک فینس از دست داده بود در یک ابر پروانه ها. او در یک مسیر جنگلی در نزدیکی Holkham ساحل در شمال ساحل نورفولک. در هر دهه و یا تا ده میلیون رنگ-بانوی پروانه ها که نارنجی, سیاه و سفید, مهاجرت به انگلیس از مناطق گرمسیری آفریقا. این به معنای آن است که یک سپر سال برای گونه های بومی و نقاشی بانوان مخلوط با قرمز admirals, طاووس, و مشترک بلوز, تغذیه در بوته مجموعه چند متری از مسیر. “فقط نشسته در غبار flittering اهتزاز پروانه ها” فینس به من گفت بعد. “من در هیبت بود. این گل فقط در حال انفجار.”

دو تا از دوستان من اتفاق افتاده بود عبور در آن لحظه. آنها را دیدم یک شکل در چرخش. فینس که چهل و نه تا روشن-آبی چشم و سر تراشیده به جز نامنظم فلپ از موهای سفید است که دندانه دار با رنگ خاکستری. او را دستگیر حضور با ناگهانی مشتاق راه صحبت کردن. او ترکیبی از صحیح اصطلاحات انگلیسی حومه—هجز در حال flailed, خندق هستند grubbed چمن است sward—با بسیاری از ادای سوگند. او شروع می شود جملات در وسط. او شروع به صحبت کردن با دوستان من در آنها در مورد رنگ خانم ها در مورد آنها چگونه شناور در gusts از کوه های اطلس; چه اگر شما نگاه از نزدیک به اندازه کافی شما می توانید ببینید پژمرده بال از موجودات; و چگونه آنها را خسته کردم پرواز بر فراز دریا و گاهی استراحت مانند یک حل و فصل از گرد و خاکی ستاره, در قایق های ماهیگیری در کانال انگلیسی. دوستان من ایستاده بود و gawped در حالی که برای. سپس آنها انجام شده بر روی, ترک پروانه ،

فینس است حفاظت مدیر Holkham و مستغلات یکی از بریتانیا مهم ترین خصوصی landholdings. این ملک را پوشش می دهد حدود بیست و پنج هزار هکتار و شامل یک ذخیره گاه طبیعی است که بازدید تقریبا یک میلیون نفر در یک سال و یک کسب و کار کشاورزی است که رشد می کند و سیب زمینی و چغندر قند و جو برای آبجو. در 2018, فینس استخدام شد Holkham اصلی ملک هشتم Earl of Leicester برای تقویت حیات وحش در سراسر املاک و از آن به شدت پرورشی زمین های زراعی به آن تالاب زیستگاه پرنده. فینس توصیف آنچه او به عنوان “چند منظوره کشاورزی” و یا “محیط زیست و کشاورزی.” او معتقد است که کشاورزان در قرن بیست و یکم باید کشت تا آنجا که آنها می توانند خود را در زمین—قارچ ها برای خاک و علف برای گرده علف های هرز برای, حشرات, حشرات برای پرندگان چراگاه برای دام—برای اهداف بلند مدت از کربن ضبط و تولید مواد غذایی. “چگونه تغذیه کنیم نه میلیارد؟” فینس گفت. “ما خوراک آنها را از طریق عملکرد اکوسیستم.”

فینس صرف زندگی بزرگسالی خود را در کشاورزی, اما او کاملا از آن است. او برادر دوقلوی بازیگر جوزف فینس و یکی از شش خواهر و برادر در یکی از بریتانیا شناخته شده غیرمتعارف خانواده—این Twisleton-Wykeham-فینس را انتخاب کنید که برای ساده سازی نام خانوادگی خود را. (جیک برادر بزرگتر است رالف او خواهر سوفی و مارتا در حال فیلمسازان; سومین برادر مگنوس است یک تولید کننده موسیقی مستقر در لس آنجلس; Ranulph Fiennes, the polar explorer, یک پسر عموی.) فینس است عمیقا نارساخوان و تقریبا به طور کامل خود آموخته. سال گذشته او یک مشاور بریتانیا عمده نقد و بررسی آن در پارک های ملی از سال 1947 بود که ریاست Julian Glover, یک روزنامه نگار سابق و speechwriter برای دیوید کامرون. “وجود دارد یک عنصر از جیک که به نظر می رسد مانند او می تواند گرفته تا کشاورزی و یا هروئین” Glover به من گفت. “وجود دارد هیچ کس دیگری کاملا مانند او.”

فینس زندگی در یک آهنگر خانه با شریک زندگی خود را باربارا Linsley کشاورزی مورخ در روستای برنهام Thorpe چند مایلی از Holkham. روی دیوار بالای خود را به پله ها سر و شاخ بریتانیا شش گوزن گونه که فینس به ضرب گلوله کشته و خورده است. در یک بعد از ظهر زیبا در سپتامبر گذشته فینس به من رمه را از خانه اش به دلایل Holkham سالن ساخته شده بود که توسط کک خانواده بودند که ennobled به عنوان Earls لستر توسط شاه جورج دوم در سال 1744. (این نام در تلفظ “کوک”.) فینس خود را تبدیل فورد رنجر به صورت دروازه و پیکان-درایو مستقیم منجر به پارک و نورد یک سیگار. “این است که جلوی درب Holkham,” او گفت:. “این است که کک از نورفولک گفت:” این است چگونه بزرگ است.’ “

Holkham یکی از birthplaces کشاورزی انقلاب است. در آغاز قرن نوزدهم و مستغلات است که شامل برخی از هفتاد مزارع مجموعه ای از استانداردهای جدید برای تولید مواد غذایی سازماندهی منظم چهار دوره تناوب طولانی مدت اجاره سیستماتیک و پرورش برنامه ها و استفاده از محصولات پوشش مانند شبدر که نیتروژن در خاک است. هر چند بسیاری از این تکنیک ها سرچشمه زودتر به آنها اطلاع عموم به اثر بزرگ توماس ویلیام کک یک سیاستمدار برجسته. کک از نورفولک او به عنوان شناخته شده بود صحنه سالانه گوسفند shearings به خود جلب کرد که صدها نفر از مالکان به املاک. در ماه جولای سال 1820 شاهزاده Potemkin از روسیه همراه با بازدید کنندگان از بالتیمور و پاریس در مورد آموخته عربستان, گوسفند, کلاهبرداری به متوقف کردن موش از خوردن cornstalks و جهت صحیح برای حفاری دانه (شمال به جنوب). به “نورفولک چرخش” بود تکرار در سراسر بریتانیا دشت مزارع و افزایش تولید مواد غذایی, رهایی کارگران از زمین به شانس خود را در معادن و کارخانجات از انقلاب صنعتی.

زمانی که کک درگذشت در سال 1842 سنگ ستون با یک بافه گندم در بالا ساخته شد در Holkham. فینس سوار کامیون خود را در سراسر چمن را نشان دهد و آن را به من. پایه تزئین شده با مجسمه های گوسفند دانه دریل و سخنان راسخ برای ما ترسناک زیست محیطی سن. “آنچه که من عشق این است” فینس گفت: با اشاره به کتیبه زیر شخم زدن. آن را به عنوان خوانده شده “زندگی می کنند و اجازه دهید زندگی می کنند.”

فینس به من گفت به چشم های من. این بنای تاریخی می ایستد در یک گوشه ای از جین آستن-سبک پارک یک رویا انگلستان است. “چه می تواند شما را بشنوم؟” فینس پرسید. من زده بود سکوت. پس از یک لحظه من می توانم را کوچک صدا از یک زن و شوهر از پرندگان آواز در فاصله. “به طور کلی, نه زیادی,” او گفت:. در طول فینس عمر بریتانیا دهکدهای از دست داد حدود چهل و چهار میلیون پرورش پرندگان. “این تبدیل به یک روز-به-روز چیزی است که وجود دارد” فینس گفت. “این است آنچه در آن است.”

ایالات متحده پرورشی کشور است. تقریبا هفتاد و پنج درصد از زمین است که با توجه به کشاورزی—در مقایسه با برخی از چهل و پنج درصد در ایالات متحده است. پس از محرومیت از جنگ جهانی دوم این کشور پیوست قاره گسترده فشار برای کاهش گرسنگی از اروپا است. بین سال های 1935 و سال 1998 با کمک مواد شیمیایی و یارانه های سنگین, ماشین آلات و علوم زراعی, انگلیسی, کشاورزان بیشتر یا کمتر از سه برابر شده خود را در هر هکتار عملکرد گندم و جو و جو. تولید شیر دو برابر شده است. مقدار گوشت مرغ برای فروش ارائه شده توسط یک عامل از بیست و پنج. سنتی, روش های کشاورزی مانند نورفولک چرخش سقوط دور.

بسیاری از seminatural زیستگاه های خشک شدند و یا تحت کشت و زرع. حدود نود و هفت درصد از علوفه مراتع از دست داده بودند. بین سال های 1990 و 2010 منطقه از محصولات کشاورزی تحت درمان با آفت کش ها در انگلیس افزایش پنجاه درصد است. آسیب های زیست محیطی ناشی از بریتانیا کشاورزی فشرده است و تنها به تازگی به درستی درک کرد. در سال 2013 بیست و پنج, طبیعت, سازمان چاپ اول “دولت از طبیعت” گزارش. “حتی بیشتر گاه به گاه از ناظران ممکن است متوجه شده است که همه به خوبی نمی باشد” آقا دیوید مستند نوشت: در پیشگفتار.

محققان بیش از سه هزار گونه و متوجه شد که شصت درصد در کاهش. کشاورزی مدرن شده است, یک کابوس برای آشنا موجودات مول موش وزغ و گورکن—از چشم انداز است. 2019 “دولت از طبیعت” گزارش به این نتیجه رسیدند “پرندگان زمین های کشاورزی کاهش یافته است بیشتر به شدت از پرندگان در هر زیستگاه.” بیش از نیمی ناپدید شده اند در گذشته از پنجاه سال. ما یک یار که در آن ما برای ده. شصت و هشت درصد از سار رفته اند همراه با یک سه ماهه از ما پروانه. در سال 2014 دانشمندان دریافتند که بسیاری در شهر لستر موجود یک سوم بیشتر کربن آلی—استاندارد اندازه گیری حاصلخیزی خاک—از اطراف زمین های کشاورزی.

به عنوان ما را به دور از “کوکاکولا” را در یادبود فینس متوقف کامیون خود را. در مقابل ما بود Holkham سالن یک Palladian سبک, شن رنگی و با شکوه که فکر این است که حدود یک صد و پنجاه اتاق. هفتم ارل مورد استفاده برای مهاجرت از طریق خانه با توجه به فصل. چند گردشگر سرگردان در اطراف. “نگاهی به sward,” فینس گفت. او باز کامیون درب و خیره شد در معصوم حتی چمن. “آنچه در آن است ؟ آن گه. وجود دارد هیچ چیز در آن است. آن گه فقیر چمن.” یک جفت گوزن زرد شد تماشای ما. “ادراک است” وای! این شگفت انگیز است,’ ” فینس گفت. “اما در واقع من رو پرورشی آهو من به درختان در حال مرگ بود و من رو چمن که حتی نمی شبدر در آن است. آن را حتی درخت چنار.” درخت چنار است که یک جزء اصلی از مراتع و چمنزارهای. “این هیچ چیز” فینس گفت. “از آنجا که در برخی از مراحل این چمن شده است بهبود یافته است.” او بی سر و صدا نشسته. “من خیلی دوست دارم به دانستن آنچه که این امر شده است مانند صد سال پیش است.”

“همه چیز در مورد لبه” فینس گفت. رزرو حاشیه زمین های کشاورزی برای تالاب ها حیات وحش و گل می توانید بازگرداندن محیط زیست در حالی که افزایش محصول.عکس توسط Siân دیوی برای نیویورکر

برای محیط زیست و دلایل سیاسی انگلیسی کشاورزی رسیده است و یک نقطه عطف است. زمانی که این کشور بخشی از جامعه اقتصادی اروپا پیشرو از اتحادیه اروپا آن را پیوست بلوک سیاست مشترک کشاورزی یکی از بزرگترین مزرعه-یارانه برنامه ها. C. A. P. مصرف شصت و پنج میلیارد دلار در سال در حدود چهل درصد از E. U. بودجه; برای دهه ها از آن شده است برای انتقاد از آن منحرف مشوق ها و اثرات زیست محیطی. در سال 2016 C. A. P. بود در میان بوروکراتیک وحشیگری از E. U. است که به کمک درایو رای برای مبارزه با تروریسم در اروپا. خروج از بلوک منجر به اصلاح سیاست های کشاورزی در تقریبا پنجاه سال است. “این یک تنظیم مجدد لحظه” Minette مورد رهبر ملی کشاورزان اتحادیه اروپا به من گفت. آغاز سال آینده, انگلیسی, کشاورزی خواهد شد انتقال به یک سیستم جدید پشتیبانی خواهد شد که مربوط به “کالاهای عمومی” مانند کیفیت آب و تنوع زیستی. “ما در حال بازسازی بسیار زیادی از همه چیز در یک بار” تونی ارس صندلی, طبیعی, انگلستان, عمومی حفاظت بدن گفت. “این احساس برای grabs.”

در یک مایع لحظه فینس ایده را به خود جلب توجه ملی. درخت عرعر توصیف فینس به عنوان “یکی از نیروهای انگیزه پشت این راه جدید به دنبال در زمین است.” جف Sansome سر کشاورزی در طبیعی انگلستان کار کرده است با فینس برای بیش از یک دهه است. “جیک زمان بوم است Holkham اما او چشم خود را در مجموعه بزرگتر بوم کاملا صادقانه” Sansome گفت. “او در یک ماموریت است.”

فینس می بیند آنچه او می کند به عنوان آشکار است. “گاهی اوقات من نشستن و تامل در آنچه من انجام می دهند و من فکر می کنم این نیست کامل عقل؟” فینس گفت. “نمی کند و هر کس فکر می کنم مثل این؟” در اواخر بعد از ظهر, ما رهبری را از Holkham در نمونه نورفولک لین با صف هدجروس. هجز بیشتر زالزالک و blackthorn هستند یکی از ویژگی های متمایز از روستا. آنها ترسیم زمینه های, اما آنها همچنین ارائه ارزشمند زیستگاه و غذا برای پرندگان و حشرات و زندگی گیاه. حدود دو صد و پنجاه هزار مایل از کشور هجز—حدود یک سوم از کل نابود شدند در نیمه دوم قرن بیستم است. فینس را دوست دارد هجز; او را نگه می دارد تصاویر آنها را بر روی تلفن خود را. او معتقد است که مناسب پرچین باید اجازه رشد به آن ارتفاع حدود دوازده پا که در آن نقطه آن را به شکل یک گنبد است که نگه می دارد باران کردن حیات وحش است که در داخل زندگی می کند.

سپتامبر شروع از پرچین-برش فصل است. در دو طرف جاده برداشت مزارع گندم به صف شدند با وحشیانه قطع مربع در صدر روبان از پوشش گیاهی است. “این است هجز بدون سود” فینس زمزمه. سپس او ناودان در ترمزهای خود را در وسط یک راست بخش از جاده ها است. “چه اهمیتی است ؟” او فریاد زد: تکیه بیش از من به این نکته اشاره مسافر پنجره. یک زالزالک پرچین قطع شده بود تقریبا به آن کنده. برخی از پیچک چسبیده است. فینس بود در کنار خود. این یک مثال از آنچه که او خواستار “طالبان کشاورزی”—pointlessly خصمانه نسبت به جهان طبیعی است. “این رو هیچ غذایی,” او گفت:. “آن بوده است flailed در یک اینچ از زندگی خود را. آن را . . . آنچه در آن است ؟ چهار پا گسترده ای ؟ وجود دارد یک—یک زن و شوهر از چربی کبوتر نشسته بر روی آن. من متاسفم.” فینس برای متوقف هوا. “من می آیند از طریق این بیت آن است که فقط . . . what the fuck? این به طور کامل fucked چشم انداز است.”

زمانی که فینس حدود ده سال او رنگ چهره اش سفید در ترکیب با جوجه که او نگه داشته در باغ. پدرش علامت یک مستاجر کشاورز در دهه شصت قبل از اینکه تبدیل به عکاسی. مادرش جنیفر شلاق, شناخته شده به عنوان Jini نوشت: او اولین رمان “دفن” هنگامی که او نوزده پس از در حال اجرا به دور از خانواده اش. جیک و یوسف بودند جوانترین زن و شوهر را شش فرزند بود. (آنها در پرورش هفتم.) علامت و Jini ساخته شده از پول با خرید و بازسازی خانه ها در حومه انگلیسی. فینس رفت و به سیزده مدارس. او نمی ماند, عاشقانه خواندن از فینس زندگی خانوادگی. “کمبود پول نقد. تلاش برای قرار دادن مواد غذایی بر روی میز است. تلاش برای آموزش. با تکیه بر دوستان نزدیک” او به یاد می آورد.

فینس را پناه و شور بود و طبیعت است. برای چندین سال در Wiltshire, خانواده زندگی می کردند در مقابل سنتی مخلوط فارسی مزرعه. فینس نگه داشته slowworms یک نوع legless مارمولک که او تغذیه راب. او گرفتار اورلئانز و ذخیره شده roadkill در فریزر. “اگر شما را بیرون بکشد هر خانواده یک تصویر جیک با چتر دریایی جیک با حشرات” یوسف به من گفت. برای فینس را شانزدهم تولد Jini به او پر فاکس که او را نگه می دارد در اتاق نشیمن خود را. (رالف بعد به او یک حوله با یک گوسفند سیاه و سفید بر روی آن.) از من خواسته فینس پس اگر او می تواند توضیح دهد که چرا او در زمان یک مسیر متفاوت از خواهر و برادر خود را’. “در واقع پنج نفر دیگر بودند آنهایی که عجیب و غریب،” “من عادی است.”

فینس از مدرسه کاهش یافته است در شانزده. دوست خواهر او مارتا او را یک کار انجام P. R. برای محل موردتوجه وتماشای عموم در لندن, باشگاه شب که مانند آن خواهر خروجی در نیویورک بود و در بزرگ deconsecrated کلیسا. در سال 1987 زمانی که او هفده فینس به سازماندهی یک حزب برای جورج مایکل آلبوم “ایمان.” محل موردتوجه وتماشای عموم جریان با مواد مخدر و پول است. “شاید من باید از جیبش زمانی که من در بر داشت یک و نیم کیلو کک در پذیرش کشو” فینس به من گفت. هر دو سوفی و یوسف توصیف نوجوان-سن فینس به عنوان یک گونه در زیستگاه. “او یک حیوان است که نیاز به خارج” سوفی گفت. فینس به حساب هزینه; او توسعه یافته اگزما است. “کمبود خواب” او به من گفت. “تاکسی است بر روی یخ.” پدر و مادر خود را مرتب برای او به خشک کردن در Knepp قلعه در غرب ساسکس حدود چهل مایل در جنوب لندن است. فینس تبدیل شده تا به کمک برای یک هفته در طول فصل تولد بره با پوشیدن سیاه trenchcoat و دستکش.

او در آنجا ماند برای سه سال. این Knepp و مستغلات را پوشش می دهد که حدود سه و نیم هزار هکتار به تازگی به ارث برده چارلی Burrell, بیست و پنج ساله اشراف زاده. بارل را یک سفر نویسنده به نام ایزابلا درخت زندگی کرده بود تا جاده از Fienneses به عنوان یک نوجوان ، ager. به زودی پس از Fiennes, وارد, که سه نفر از آنها را نقل مکان کرد به قلعه که تا به حال نشده مدرن پس از جنگ بود که آن را مقر 1st کانادا را بدست آورد. وجود زغال سنگ آتش سوزی و خاموشی پرده. خانواده نگهداری اموال خود را در نظامی قالبهای. “شما تبدیل در نور و پرواز در سراسر اتاق” درخت به یاد می آورد. فینس خواب در کارشناسی بال در طبقه بالا.

در طول روز او در مزرعه کار می کرد. فینس نمی خوانده شده به راحتی. او به دست آورد تقریبا تمام دانش خود را از طریق گفتگو و ساخت اتصالات برای خودش. “این است که هیستریک سوال” سوفی است که در نارساخوان به من گفت. “به همین دلیل است که وجود دارد ؟ چرا که بود؟” در Knepp, فینس دوست یک افغانی به نام کریس Wagstaff. “یک جنگل است که به دنبال در درختان و او را به دنبال درآمد از درختان” فینس توضیح داد. “جنگل نشین برای مراقبت از چوب و حفظ آن افزایش آن است. . . . او می داند که اهمیت خفاش ها و گیاهان.” فینس حدودا از طریق بخش های از مزرعه. با بارل و درخت او نوشید و بطری از شراب از انبار که برچسب تا به حال دچار پوسیدگی می گردند ، فینس شد و نزدیک به بارل که در آن زمان تلاش شد با اقتصاد و مستغلات. “این بسیار خوب بود برای من که جیک در اطراف” بارل گفت. “مسئولیت بسیار خرد کردن.”

در سال 1994 فینس چپ Knepp به کار به عنوان یک gamekeeper در Stanage قلعه در ولز که زد تجاری قرقاول شلیک کنید. هر سال این تیراندازی صنعت منتشر شده به عنوان بسیاری از پنجاه میلیون بازی پرندگان که عمدتا غیر بومی قرقاول—به انگلیسی, حومه شهر. بر اساس برخی برآوردها این پرندگان حساب برای یک چهارم از این کشور مرغی زیست توده. “آن صنعتی” فینس به من گفت. او از دست کل هچ نه و نیم هزار جوجه به روتاويروس. او تا به حال به آنها را روشن کردن با یک بیل. “این بزرگ نیست,” او گفت:. “و آن را بارید. گاییدن باران.”

فینس پدر را دیدم که او ناراضی بود و در اوایل سال 1995 مرتب برای فینس به دیدار با نیکلاس بیکن یک ملک در نورفولک که برتر باشد بارونت از انگلستان و از دوستان نزدیک شاهزاده چارلز. بیکن خانواده متعلق به Raveningham املاک و جنوب شرقی نورویچ پس از 1735. بیکن بود جدی پرورش دهندهء زنبور عسل. زمانی که او ملاقات کرد فینس بود که بیست و چهار وجود دارد نبود یک شغل. اما او زده بود فینس ایده های در مورد چگونه به مراقبت از پرندگان. “وجود دارد قطعا انرژی و بلند پروازانه انرژی” بیکن به من گفت. او در فینس به عنوان یک کاربر gamekeeper. در همان زمان او نگران است. “چه کاری می توانید انجام دهید ؟ چگونه می تواند شما را از تبدیل شدن به سر دروازهبان؟” بیکن فکر. “و پس از آن چه؟”

در ظرف شش سال فینس در حال اجرا بود Raveningham. وقتی که من ملاقات سوفی من از او پرسید که اگر فینس رانده شد همان نیروهایی که خود را مجبور معروف خواهر و برادر. “وجود دارد مقدار زیادی از نوشتن در مورد مردم انجام روی صحنه و تصور است که پدر و مادر به تماشای آنها. من فکر می کنم متفاوت است” او به من گفت. “من فکر می کنم واقعی غم و اندوه برای جیک این است که او تا به حال که شاهد.” Jini در سال 1993 درگذشت. علامت درگذشت در سال 2004. “من همیشه احساس می کردم بسیار ضعیف جایگزین شاهد آنچه که او تا به حال ایجاد” سوفی گفت. “مادر من می خواهم که فقط شده تا کاملا buzzed آنچه او اتفاق می افتد.”

در Raveningham, فینس کار بود تا مطمئن شوید که وجود دارد به ساقه پرندگان. غیر منتظره و مستغلات نمی مزرعه قرقاول به جای تکیه بر مازاد وحشی بازی. فینس رز قبل از طلوع آفتاب به بررسی در مورد دو صد و پنجاه تله—برای شکارچیان مانند موش stoats و راسو—در سراسر پنج و نیم هزار هکتار از املاک و قبل از رفتن مزارع و هدجروس بازرسی سایت های تودرتو برای قرقاول جوجه و sawfly جمعیت که آنها را بخورند. “او یک انسان کامل از طبیعت” بیکن گفت. فینس دنبال روباه با دنبال کردن زنگ تماس از blackbirds. او خیس در هوا قطره.

در طول فینس اول فصل وجود دارد خالی درایو—زمانی که وجود دارد هیچ پرندگان در هوا. او متوجه شده است که املاک و کیف آن تیراندازی سوابق—تا به حال به اوج خود رسید و در سال 1963 در کشور سوئیچ در بخش کشاورزی است. دلیل است که بسیاری از قرقاول ها منتشر شده در بریتانیا هر سال است که وجود دارد هیچ غذا یا فضا برای آنها در زمین های کشاورزی مدرن. بین سال 1967 و در سال 2010 جمعیت خاکستری کبک این کشور سنتی شکار معدن کاهش یافت و به نود و یک درصد است. فینس متوجه شدم که Raveningham بازی پرندگان در معرض خطر انقراض. “آن را در نقطه ای که اگر شما چیزی را انجام نمی شدید شما چیزی را از دست” او گفت:.

در اواخر دهه نود این عملیات کشاورزی در Raveningham رفت و طالبان. جدید و مستغلات مدیر منتقل شده و دور از غلات به محصولات کشاورزی مانند هویج و سیب زمینی و میوه که بیشتر سودآور بلکه بیشتر منابع فشرده. هجز شد flailed. زمینه های کاشته شد به لبه و فرو برد در مواد شیمیایی است. فینس به تماشای املاک و پرنده و حشرات در جمعیت های کوچک بیشتر است. در زمان C. A. P. دستور کشاورزان به کنار ده درصد از زمین های خود را برای محدود کردن تولید مواد غذایی, اما به آنها اجازه اسپری و توده یونجه یا کاه آنها آیش مزارع در بهار. “همه چیز است که رفتن به لانه در آن شما فقط رفتن به آن را بکشند” فینس گفت. “کسی که از خواب که؟”

املاک و استفاده paraquat, یک علف کش که به کشته شدن خرگوش های صحرایی. فینس نومید شدند. “شما نمی بینید آن را از تراکتور کابین,” او گفت:. “شما آن را ببینید بر روی زمین است.” یک روز او را شکست در یک میدان و گریستم. “من می تواند شما را به نقطه سمت راست در حال حاضر,” او گفت:. “این بچه ها که دیدن باران-جنگل تخریب, آنها عاطفی و همه چیز.” فینس مواجه بیکن در مورد آنچه که او شاهد و مدیر جدید به سمت چپ.

در سال 2001 بیکن قرارداد خارج کشاورزی کار در Raveningham قرار داده و فینس مسئول و مستغلات. این باشد بارونت خلاصه فینس محیط زیست با رویکرد کشاورزی به عنوان “کشاورزی و بد است.” فینس ترجیح میدهد به صحبت در مورد ایجاد فضا برای طبیعت است. در سال 2002 فینس در زمان یک صد و چهل هکتار بود که زهکشی در دهه شصت به کشت محصولات کشاورزی و استفاده earthmovers به نوبه خود این منطقه را به تالاب که او استفاده می شود به چراندن گاو. پرندگان که تا به حال شده است وجود ندارد—lapwing, ادم احمق و مارش harriers—آمد و با عجله برگشت. باتلاق در حال حاضر بالاتر پرورش نرخ نسبت به طبیعت اطراف ذخایر. “من می خواهم بیشتر در لبه. همه چیز در مورد لبه” او به من گفت یک بار. “هر آنچه در آن است—چمن دهان, پیاده رو, گوزن دنباله . . . من قرار دادن پا بر روی زمین من ایجاد یک لبه.” فینس کاشته بیست و پنج مایل از هجز در سراسر املاک و نازک جنگل, در آوردن نور است. او کاشته درختان با توجه به علائم در نقشه آورده و گوسفند چراندن روی چمن برای اولین بار در یک صد سال است.

این یک شکل از نظم است که او اشتیاق. “طبیعت تصادفی است اما از آن است که زیبا و سازمان یافته” فینس گفت. “شما شروع به پرتاب هر نوع به طور منظم مدیریت تم خود را و شروع به واکنش نشان می دهند.” یکی از بزرگترین لذت است به یک تراز یک میدان. فینس به نظر می رسد برای مرطوب, تکه تغییرات در خاک و گوشه که در آن یک ترکیب رفتگر یا رونق اسپری نمی تواند رسیدن به و تبدیل زمین به گیاهان است که به نفع پرندگان و حشرات است. Raveningham زمینه های در آمد شامل مثلث و مستطیل از گلهای وحشی که در آن فینس حکومت است که محصولات کشاورزی خواهد بود بی فایده. او این کار را با وسواس مشاهده است. “چرا گاو رفتن اینجا ؟ و چرا کلاغ نشسته است که پست اما نه این که یکی است ؟ و روباه است بالا رفتن این مسیر” فینس گفت. “شما فقط می توانید احساس می کنید که چگونه از آن همه کار با یکدیگر است.”

در حالی که فینس اصلاح شده کشاورزی در Raveningham دوستان خود در Knepp قلعه در حال رشد را متوقف محصولات در دسترس نباشد. در سال 2001 بارل و درخت شروع فرآیند تبدیل املاک و بیش به طبیعت; Knepp در حال حاضر یکی از کشور شناخته شده re-wilding پروژه ها. از طریق سال های فینس و بارل را تشویق هر یک از دیگر. “شما نیاز به کسی بگو فقط رسیدن به آن. چه از شما انتظار دارند؟’ “بارل به من گفت. اما فینس نمی کاردانی بهبود حومه با رها. “چگونه می توانم تعامل با صد و چهار هزار مزرعه منابع در انگلستان و تو گفت: “فقط اجازه دهید آن را به’? من نمی توانم ترک کرد بپردازیم ، “همه چیز رو به اداره می شود.”

فینس ترجیح میدهد به فکر می کنم از حیات وحش به عنوان یکی دیگر از محصولات به رشد به عنوان موثر به عنوان امکان پذیر است. در Raveningham او دعوت محققان به تعداد پروانه ها و به شناسایی حلزون در استخر. او متمرکز مزرعه ساختمان ها و تشویق های همسایه کشاورزان به دارایی های استخر از جمله وسایل نقلیه. در دو صد و پنجاه هکتار طرح در املاک فینس برداشته ساختمان و تراز وسط قرار دارد در دهانه هجز به کاهش حرکات وسیله نقلیه و تراکم خاک—یک نوع از کشاورزی Taylorism—که بدان معنی است که این محصولات را می توان کشت در نه روز. این طرح یکی از سود آور ترین بخش از املاک.

برای سال های بسیاری فینس به عنوان شغل باقی مانده gamekeeper. او با بررسی تله های خود را و سپس رفت و برای جلسات در املاک و دفتر کار چهارده ساعت در روز. او ازدواج یک اسب و آنها زندگی می کردند در یک تبدیل شده آجر قرمز, schoolhouse با دو فرزند جوان خود را. در بخشی به دلیل کار زیاد فینس ازدواج foundered. او توسعه یافته ریزش مو. موهای او کاهش یافت و رشد کرد و پشت سفید. مدرسه نشسته در گوشه ای از یک میدان. خارج فینس خواهد آزمایش با یک گروه از یونجه علفزار که او کاشته شده در امتداد پرچین. ارکیده رخنه در, از یک چوب در این نزدیکی هست. در شب او شمارش cowslips با دختر خود Teale. “من فکر می کنم یک سال بود که یازده و سال آینده وجود دارد بیست و هفت و سال آینده وجود دارد سی و هفت” فینس به یاد می آورد. “و سپس در سال بعد از آن بود که فقط” تماشا. وجود دارد بیش از حد بسیاری از. هزاران نفر وجود دارد.’ “

در روزی که بریتانیا رای به ترک E. U. فینس شد قضاوت محلی کشاورزی رقابت با علامت کاکر یک نویسنده است. کاکر زندگی هفت مایل از Raveningham. برای او تا به حال شنیده ماوریک gamekeeper بود که در انجام کارهای جالب بر املاک. در سال 2015 کاکر در نهایت فینس به صورت یک مقاله او به نوشتن در مورد تیراندازی. او دگرگون هجز به خرگوش های صحرایی و فراوان birdlife. یک روز فینس زنگ زد او را به دلیل زمینه محصولات پوشش که او کاشته بود به عنوان گوسفند, خوراک زنده بود با سوسک گرده و swarming با صدها نفر از swifts و خانه martins.

بین سال های 1990 و 2010 منطقه از محصولات کشاورزی تحت درمان با آفت کش ها در انگلیس افزایش پنجاه درصد است. آسیب های زیست محیطی تنها به تازگی درک شده است.عکس توسط Siân دیوی برای نیویورکر

“مهم ترین چیزی که در مورد جیک است چرا که او وسواسی-اجباری او وسواسی-اجباری در مورد حفاظت کار در راه است که تقریبا هیچ زمین مدیران هستند” کاکر گفت. در Raveningham, فینس حذف حدود بیست درصد از املاک و بیش از یک هزار هکتار از تولید مواد غذایی. اما بازده افزایش یافته است به اندازه کافی برای لغو کردن تفاوت.

کاکر است اقتدار در انگلیسی پرندگان و منتقد شدید مدرن کشاورزی. در سال 2018 از او منتشر شده “به جای ما” یک کتاب در مورد انگلیسی, حومه شهر. کاکر اختصاص یک فصل به فینس که او معتقد است که ارائه می دهد یک راه میانه از هر دو در حال رشد مواد غذایی و احیای محیط زیست است. بسیاری از آنچه فینس می کند این است که به سادگی سخت شکل سنتی مخلوط انگلیسی کشاورزی است. اما درک پویایی این سیستم یک فعل و انفعال پیچیده از خاک, سلامت, ترسیب کربن, دام اختلال زندگی حشرات و birdlife—در حال ظهور علم است. در سال 2015 و پس از شش سال مطالعه محققان در انگلستان مرکز بوم شناسی & هیدرولوژی به این نتیجه رسید که برداشت از عمده کالاها از جمله گندم و ثابت باقی مانده است و زمانی که هشت درصد از زمینه داده شد و بیش به حیات وحش-دوستانه چمن و گل. بازده برخی از محصولات کشاورزی مانند میدان لوبیا افزایش سی و پنج درصد است. “او یک رادیکال در این معنا که این در واقع می تواند تحویل” کاکر به من گفت. “این یک تغییر در تمامیت انگلیسی کشاورزی که جیک می تواند نمونه.”

کشاورزان در سراسر جهان بهره مندی از حمایت دولت است. در ژانویه 31, بریتانیا چپ E. U. کشور اکنون در برابر این سوال که چه نوع از یارانه کشاورزان آن باید دریافت. C. A. P. دارای حدود نیمی از درآمد اکثر مزارع در مجموع £3.5 میلیارد دلار در سال است. هشتاد درصد از این آمد و در قالب یک “پایه پرداخت” چقدر زمین کشاورزان نگاه کرد و بعد با بیشتر از بقیه در آینده از محیط زیست مشوق. (در Raveningham, فینس تکمیل املاک و درآمد با در نظر گرفتن بخشی در ده ها تن از این ابتکارات است.) در ماه ژانویه 2018, Michael Gove, انگلستان با محیط کار در آن زمان اعلام کرد که پس از Brexit کشاورزان پرداخت می شود “پول برای کالاهای عمومی”—مانند پروژه های بهبود خاک و سلامت گیاه و درختان و کاهش تغییر آب و هوا. گوو همچنین اعلام کرد بیست و پنج سال برنامه ریزی برای انگلیسی ها محیط زیست بر اساس اصل “سرمایه طبیعی” است که در آن ملت را از هوا و آب و خاک و تنوع زیستی خواهد بود reimagined به عنوان منابع.

این طرح تا حد زیادی ناشی از کار توسط دیتر راس یک اقتصاددان در دانشگاه آکسفورد. راس که شصت و سه ساله خود را صرف دوران کودکی خود را در مزرعه پدربزرگ در اسکس ساحل. در سال 1967 زمانی که او یازده پدربزرگ و مادربزرگ خود را فروخته است. او را تماشا کشاورز جدید منفجر هدجروس. “من به یاد داشته باشید که دینامیت رفتن” راس به من گفت. “من می دانستم که تو در تو پرندگان که در آن. من می دانستم که دقیقا همان جایی که barn owl شد. من می دانستم که همه چیز است.” از سال 2012 سکان, که همچنین یک کارشناس انرژی و آب و برق, بازار شده است, این صندلی از دولت های سرمایه کمیته.

با توجه به راس آن است که انگلیسی کشاورزی است که درآمد حدود نه میلیارد پوند در سال است که در حال حاضر بی ارزش—هنگامی که شما را به دور آن یارانه ها و آسیب های آن علل به ملت آبراه و حیات وحش است. اما مزایای ارائه شده توسط فرم های جدید کشاورزی مانند کشاورزی عمودی و یا بازسازی تالاب به جدا کردن کربن یا طبیعت پسند تولید مواد غذایی مانند فینس را به طور بالقوه بسیار زیاد است. “من فکر می کنم جزر و مد رفته در سیستم های کشاورزی ما. من فکر می کنم که بیش از” راس گفت. “اگر شما نگاه کنید که در آن علم است و رفتن ما به این افسانه فرصت به خیس زمین در مواد شیمیایی و در واقع به استفاده از زمین به اثر بسیار بیشتری.”

راس است و نه ساده لوحانه در مورد وضعیت جهان طبیعی است. “اگر شما خراش عمیق کردن من فکر می کنم ما پر شده,” او گفت: هنگامی که ما ملاقات در اتاق های خود را در آکسفورد در سال گذشته است. “اگر شما نگاه در سطح جهانی به نظر می رسد افتضاح است. اما آن را دریافت نمی کند شما در هر نقطه.” حتی افراد بدبین قبول است که مبارزه با تروریسم در اروپا ارائه کرده است یک فرصت برای ملت مزارع را به یک مسیر جدید است. در سال 2021 دولت در نظر دارد برای شروع به هفت سال گذار از C. A. P. و به محیط زیست زمین سیستم مدیریت.

برخی از مزارع ورشکسته اند. انگلستان ملی تفتیش توصیف کرده است حرکت به ELMS به عنوان “پیچیده و دشوار و پر خطر است.” متوسط سن از کشاورزان است شصت. حدود چهل و دو درصد از انگلیسی کشاورزان تکیه C. A. P. برای شکستن حتی. “آن را می شود کاملا یک زمان از آشفتگی” Sansome از طبیعی انگلستان به من گفت. “و آن را اجتناب ناپذیر وجود خواهد داشت برخی از تلفات.” Batters ملی کشاورزان اتحادیه رئیس جمهور با اشاره به این که بالا بردن استانداردهای زیست محیطی را نیز ترک انگلیسی کشاورزان رقابت با مواد غذایی تولید شده تحت استانداردهای پایین تر در خارج از کشور. بخش آسیب پذیر خواهد بود در پست-Brexit مذاکرات تجاری با E. U. و آمریکا “این است که همه به خوبی انجام کار درست” Batters گفت. “اما اگر شما در حال رفتن به مجبور به واردات مواد غذایی نیست که رعایت آن قواعد همه شما می خواهید برای انجام شده است قرار دهید بچه ها خود را از کسب و کار.”

فینس رای دادند در برابر Brexit اما او به سرعت در آغوش پیامدهای آن برای کشاورزی. پس از رای او دعوت از روزنامه نگاران و سیاستگذاران در تورهای Raveningham. “ما نیاز دوازده رسولان کشاورزی” او به من گفت یک بار نیمه شوخی. او تحت فشار قرار دادند برای Holkham برای تبدیل شدن به یک بستر تست برای کشاورزی جدید سیاست. “این فرصت را در لحظه فوق العاده است,” او گفت:. در تابستان گذشته خداوند لستر متعهد Holkham برای تبدیل شدن به “cides آزاد” تا سال 2030.

در ماه نوامبر فینس و جیمز Beamish, Holkham مزرعه مدیر به یک تور به مقامات از انگلستان اداره محیط زیست, مواد غذایی & امور روستایی. چند هفته قبل از آن مستاجر داده بود اجاره نامه در دو صد و پنجاه هکتار از مزارع مورد اندازه متوسط مزرعه—آن را تبدیل به یک خلبان برای محیط زیست کشاورزی. ما ایستاده در یک مسیر شیب دار در یک باد سرد. طرح شناخته شده به عنوان بزرگ مزرعه نبود در شکل بزرگ است. مستاجر قبلی بلند بود آخرین محصول چغندر قند و یک تریلر تراکتور rumbled گذشته است. در مقابل ما یک زمینه کلزا شکست خورده بود, آلوده با کلم-بنیادی کک سوسک که می تواند بوجود می آیند که تناوب مفتول در کویل بیش از حد نزدیک به هم. “آنها پرورشی آن بسیار سخت است باید ما می گویند” Beamish گفت. او دعوت مقامات به بازرسی گیاهان پژمرده. “آنها نگاه به عنوان اگر آنها به ضرب گلوله کشته شده است با یک تفنگ ساچمهای است.”

در طول زمستان فینس و Beamish انجام شد ابتدا تعداد از پرندگان و پستانداران در سایت. دانشمندان آزمایش خاک هسته. پس از ارل تعهد Beamish شد برنامه ریزی برای کاهش استفاده از مواد شیمیایی به حداقل برساند. “ما با اتکا بسیار به شدت در آنچه می آید از پلاستیک و یا می توانید از یک کیسه کود و که در آن است که ما امروز؟” Beamish گفت: به مقامات. Beamish جانباز نورفولک کشاورز. زمانی که فینس استخدام شد در Holkham او شک و تردید بود. “زنگ زنگ رفت کمی” Beamish به من گفت. “چه هستند که ما در؟” در مسیر در مزرعه بزرگ او مانند صدا تبدیل کنید. فینس توضیح داد که این آزمایش باید تکرار. “ما نیاز به نشان می دهد که آنچه ما انجام می دهند در حال حاضر در دسترس برای همه” او گفت:. “ما نمی خواهید برای انجام هر چیزی واقعا منحصر به فرد است.”

فینس شروع روز با قهوه و سیگار. یک روز صبح در پاییز گذشته در اطراف سحر ما را به برخی از کم ارتفاع در زمینه های که استفاده می شود نمک creeks. به عنوان او در Raveningham, فینس استخدام کرده بود خیش شد برای بازگرداندن قدیمی کانال های آب و ایجاد امکانات جدید پیش از تبدیل رشته به چرای تالاب. فینس سوار کامیون خود را به آرامی در امتداد تازه گل آلود زخم در روی زمین که سیل در زمستان. “منحنی های سکسی, عشق, را,” او گفت:. “این است که شگفت انگیز است. لبه از لبه. تعداد زیادی از مرده به پایان می رسد.” او در مورد یک پروژه نرم افزاری است که او راه اندازی برای محاسبه معادله از سطح آب ارتفاع چمن و گاو-جوراب زنانه ساقه بلند تراکم به صورت کامل مدیریت lapwing. او نگه داشته در حال اجرا در تفسیر چمن و علف های هرز. “این است silverweed و سپس شما باید groundsel ترک کرد بپردازیم ، “این جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه غازها واکنش نشان می دهند. کسانی که thistles دانه برای goldfinches.” دو پرنده در زمان خاموش bobbing دیوانه وار در حال پرواز است. “ادم احمق ترک کرد بپردازیم ، “بسیار خوب برای غذا خوردن.”

فینس با خیش شد در یک زمینه به Holkham ساحل نه چندان دور از جایی که دوستان من مواجه می شوند او در تابستان گذشته. خداوند لستر در آبی در حال اجرا کوتاه بود در کابین صحبت کردن را به پیمانکار است. زمینه بعدی به آن درایو اصلی ورود به Holkham طبیعت رزرو. جاده پوشیده شده با درختان صنوبر کاشته شده حدود چهل سال پیش که فینس در حال برنامه ریزی برای کاهش و جایگزینی با مالش و بوته برای بازگرداندن اصلی چشم انداز تالاب. او احساس کردند که درختان نیز مسدود کردن دید از باتلاق و پرندگان. “من این فرصت را به تعامل با یک بسیاری از مردم است.” “من آن را به عنوان وظیفه من به تلاش و نیروی طبیعت به پایین گلو خود را.”

چند ماه بعد ما در جوجه های آن درایو. وجود داشته است heavy rain در طول پاییز و فینس جدید تالاب شد و درخشان زیر یک کم دیر-آفتاب بعد از ظهر. وجود دارد wigeon و فیروزه ای و صورتی-footed غازها که زمستان در ده ها هزار نفر در north Norfolk در راه خود را به گرینلند. قبلی آخر هفته نگهبانان شمارش بود حدود هشتاد هزار پرندگان در Holkham. یک خط از پرنده ناظران با دوربین و تلسکوپ به حال محقق در لبه پارکینگ. نور بود شکست و تالاب هنوز. بدون هشدار یک میزبان از lapwing در زمان خاموش در حق ما. “نگاه کنید که آنها در حال تمام شدن است!” فینس به نام. “لعنتی ابرها از آنها. فوق العاده است.” این lapwing چرخ در برابر غروب آفتاب. کک بنای نشان داد در بالای درختان. ♦

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>