می Kawhi Leonard انتخاب تاریخی خود را کلیپرز فصل که در آن او را ترک کردن ؟

لس آنجلس—عملکرد قابل توجه برای بهره وری آن. بنابراین سرعت آن را تحت الشعاع قرار.

در کمتر از 26 ساعت در مارس 10, لس آنجلس کلیپرز به جلو Kawhi Leonard به ثمر رساند 23 امتیاز ساخت 64 درصد از عکس های خود را و 40 درصد از سه اشاره گر با پنج پاس گل و چهار ریباند در یک فراری از جاده پیروزی برابر گلدن استیت. لئونارد همچنین مرتکب نشده گردش مالی. هنوز صحنه در برابر پس زمینه از گسترش این رمان coronavirus در منطقه خلیج سان فرانسیسکو, شب بود که به سرعت فراموش شده است. ظرف 24 ساعت NBA فصل متوقف شد.

هیچ کس نمی داند چه می آید بعدی برای NBA —که آیا آن را راه اندازی مجدد خواهد شد در تمام و یا اگر چنین است در چه صورت. یا نه لئونارد در برابر رزمندگان خواهد بود گذشته خود در این فصل از آن بود و آخرین در یک سال که او را دیدم میانگین حرفه ای-بالا 26.9 امتیاز و 5.0 کمک 7.3 ریباند که روابط خود را حرفه ای-بهترین و 1.8 دزد قرار داده و او را به سرعت به یکی از به یاد ماندنی ترین و یکی از برترین های آماری, فرد, فصل کلیپرز در تاریخ است.

“این یک سناریو که در آن شما یک مرد است که در نوع خود از داشتن یک فصل است که در آینده از هیچ” گفت: گرگ آنتونی 11 سال NBA جانباز و NBA تحلیلگر ورزشی ترنر. “مرد MVP نهایی سال گذشته او شده است MVP نهایی قبل از. من فکر می کنم او خودش را به عنوان بدون شک بالا-پنج بازیکن در لیگ.

“هنگامی که شما فکر می کنم در مورد آنچه که او انجام داده دیگر (Clipper) که بدیهی است که جهش است بلیک گریفین و همچنین کریس پل. کسانی هستند که سه بچه است که تا به حال بزرگترین تاثیر آماری و برنده است. او بدون شک در این گفتگو.”

قبل از این فصل یک 26-7-5 آمار خط تولید شده بود تنها 37 بار در تاریخ NBA با چهار — لئونارد میلواکی را Giannis Antetokounmpo دالاس’ لوکا Doncic و هوستون راسل وستبروک — در سرعت به پیوستن به این گروه در این فصل است. و لئونارد انجام آن بود در حالی که بازی 32.2 دقیقه در بازی دوم-بدترین دقیقه به طور متوسط در میان کسانی که 41 مقدماتی فصل است.

یک آمار خط 26-7-5 به علاوه حداقل 1 1/2 دزد شده است انجام می شود تنها 15 بار توسط پنج بازیکن. لئونارد و وستبروک شد مجموعه ای از نرم افزار است که به عنوان خوبی.

به صورت مختصر طبیعت Leonard فصل, بازی, 51 از امکان 64 بازی به عنوان تیم موفق خود را به طور منظم فصل حجم کار باعث می شود آن را دشوار است به رتبه side-by-side برابر فصل گذشته توسط کلیپرز ستاره گفت: رالف لاولر این تیم را پخش برای 40 سال تا بازنشستگی اش در فصل گذشته.

“اما شما او را تماشا بازی و فکر می کنم این می تواند بزرگترین Clipper بازیکن به بازی” لاولر گفت. “برخی می گویند خوب است که یک نوار بسیار بالا’ اما آن است که یک نوار بالا. کریس پل در اینجا بود و یک جوان, بلیک گریفین در اینجا بود و التون برند در اینجا بود و شده اند وجود دارد برخی از بازیکنان بسیار خوب است در طول سال. فقط هیچ کدام از آنها هرگز در آنجا ماند به اندازه کافی بلند.”

لئونارد در سرعت نزدیک به دو کار خود را به طور متوسط 2.7 کمک در بازی و او را تنها پنجم گیر شش پا-شش یا بلندتر به طور متوسط حداقل 5.0 کمک در یک فصل است. بهبود خود به عنوان یک بازیساز منعکس تغییر در سبک خود را از بازی خود را برای دیدار با تیم جدید نیاز دارد.

بدون درست نقطه شروع گارد — تنها در اواخر فوریه به آنها اضافه کردن اولیه ballhandler به نیمکت با امضای Reggie Jackson — کلیپرز قرار دادن توپ در لئونارد دست تر از همیشه. او تا به حال در اختیار داشتن نزدیک به 33 درصد از زمان کلیپرز بود توپ لیگ نهم-کمترین میزان مصرف و 63 درصد از خود ساخته شده در زمینه اهداف بودند تنهاست که بالاترین درصد از کار خود را به استثنای آسیب خود را کوتاه نه بازی فصل در 2017-18.

حجم کمی به آب پایین لئونارد بهره وری. در میان هشت بازیکن جلوتر از لئونارد در استفاده از نرخ تنها Doncic بالاتر تهاجمی امتیاز. لئونارد به ثمر رساند و میانگین بود به سرعت به بالاترین توسط یک گیر از جهان B. رایگان در 1980. در برابر کلیولند در Jan. 14 او تنها گیر به نمره حداقل 40 امتیاز در کمتر از 30 دقیقه.

“آماری خود را توهین آمیز اعداد در تاریخ همتراز با آنچه که ما در سال گذشته اما این یکی که واقعا چوب” آنتونی گفت. “او ثابت شده باشد بیشتر از یک بازیساز.”

در میان کلیپرز بازی حداقل نیم فصل لئونارد رتبه دوم در, بازیکن, بهره وری, رتبه, پشت پل فصل 2011-12 و کمی جلوتر از نام تجاری در 2005-06. در ماه فوریه او سومین بازیکن در تاریخ حق رای دادن انتخاب شود با ارزش ترین بازیکن از یک بازی همه ستاره زیر پل و بوفالو را Randy Smith.

برای همه لئونارد را به طور منظم فصل تولید آن قرار بود فقط گرم برای برگشتی. لئونارد در واقع به نظر می رسد برای پیدا کردن ریتم در بیشتر بازی های اخیر که وجود ندارد در این فصل در اوایل هفته به عنوان او افزایش حجم کار خود را پس از پا آسیب نگه داشته و او را از آموزش به طور معمول در خارج از فصل. تهاجم خود امتیاز از 118.6 امتیاز در هر 100 اموال پس Jan. 1 شد و نزدیک به شش امتیاز بالاتر از در ماه اکتبر نوامبر و دسامبر.

“من احساس بهتر,” او گفت: Jan. 10 پس از به ثمر 36 امتیاز در برابر گلدن استیت در لس آنجلس. “من قادر به پرش را بدون گرفتن بیش از حد. امیدوارم من فقط به خاطر رفتن سر بالایی از اینجا.”

او. آن شب شروع شد نه بازی خط که در آن او به ثمر رساند حداقل 30 امتیاز دوم-طولانی ترین جمله خط در تاریخ حق رای دادن. در آن کشش او به طور متوسط 34.6 امتیاز 7.7 ریباند 5.2 کمک 2.2 دزد و 51 درصد به طور کلی و 39.7 درصد در سه اشاره گر.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

در فوریه مربی Doc Rivers احساس لئونارد سالم بود به اندازه کافی به او گارد مخالفان’ بهترین بازیکن تهاجمی بیشتر است. در ماه مارس لئونارد قطع نجومی-متوسط حجم معاملات نسبت تقریبا در نیمی از.

این همه منجر به postseason شروع در ماه آوریل زمانی که کلیپرز امیدوار به پیشرفت به حق رای دادن اولین کنفرانس نهایی و فراتر از آن. به جای آن منجر به یک بازی انتظار برای دیدن اینکه آیا لئونارد و کلیپرز را دریافت شانس خود را برای نویسنده واقعا به یاد ماندنی فصل است.

“آنها یکی از دو بهترین تیم در کنفرانس غرب دوره” آنتونی گفت. “این واقعا یک سوال است. آنچه شما می خواهید برای دیدن هر چند که ما به و در پلی آف زمانی که همه چیز گرم می شود, چگونه آنها را انجام دهد تحت فشار. چگونه آنها را انجام دهد زمانی که وجود دارد این است که برخی از سختی و اضطراب و تنش است. آیا آنها اعتماد خود هویت است و باید آنها تاسیس شده است ؟ آن را برای تلفن های موبایل عجیب و غریب به می گویند که اما وجود دارد بسیاری از قطعات جدید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>