می لیندزی گراهام بود ضرب و شتم ؟

سیاست Jaime هریسون معتقد است کارولینای جنوبی آماده است برای یک جوان سیاه دموکرات. گتی / اقیانوس اطلس

توسط NEWS-SINGLE در 10 خرداد 1399
گتی / اقیانوس اطلس / عرش Raziuddin

یک درام خط شیپور خاموشی یک شارژ ضرب و شتم: کلیپ clap boppa بوم. جو بایدن, Bernie Sanders, الیزابت وارن و ctq قفل اسلحه. آنها منجر به بسته بندی صفوف پایین خیابان واشنگتن نسبت به کلمبیا, کارولینای جنوبی, خانه ملت برای بزرگداشت مارتین لوتر کینگ جونیور در روز است. در پایان زنجیره ای دموکراتیک نام خانواده است که کمتر چهره آشنا. Jaime هریسون همراه شده است تا در یک سیاه پالتو و مطابق با روسری. صدها نفر از مردم شمع بر روی چمن در مقابل کنگره مراحل ازدحام با هم برای گرما. های مختلف یک لیست سیاستمداران را به مرحله, اما آن را هریسون می شود که تشویق یک headliner.

"در یک کشور است که تا به حال هرگز دو سناتور از همان دولت خدمت در همان زمان امید است حق در اینجا ایستاده قبل از اینکه شما" او می گوید: با اوباما-esque شکوفا. "ما نیاز شما. ما نیاز شما را به دست کشیدن بر روی درب. ما نیاز شما را به ثبت نام رای دهندگان. ما نیاز شما را به دوستان خود بگویید و غریبه و همه در میان است که امید است در آینده!" وقتی که من او را ملاقات در سمت راست از مرحله پس از سخنرانی خود که 44 سال است که سوارکاری بالا. ما لرزش دست بسته به پشت آبی سدان و سرعت جنوبی به تور زادگاه خود از Orangeburg.

که چهار ماه پیش زمانی که لبخند نیست پنهان در پشت ماسک.

زمانی که من تماس هریسون در اواخر ماه مه هر دوی ما در بر داشت quietest اتاق در خانه های مربوطه ما را به گپ زدن. او در زیرزمین خانه خود را در کنار پسرش لگو شهر تنظیم شده است. او پوشاندند Jaime هریسون برای آمریکا نشانه در تلویزیون پشت سر او برای ایجاد موقت گام و تکرار. دو بچه پنج ساله و یک ساله هستند و طبقه بالا با همسرش ماری یک استاد حقوق در دانشگاه کارولینای جنوبی است. آنها تقسیم کودک-مراقبت وظایف: او طول می کشد بچه ها در صبح روز بعد او طول می کشد و آنها را در بعد از ظهر. آن را همیشه کار نمی کند کاملا. "گاهی اوقات شما می توانید یک جمع آوری کمک است که شما نیاز به انجام و یا یک بحث با یک جزء یا یک شهردار محلی, و من آن را در انجام زوم با بسته 'n بازی نشسته سمت راست در کنار من" او به من می گوید.

این است چگونه هریسون تصور تلاش برای تبدیل شدن به اولین کارولینای جنوبی دموکرات برای پیروزی در انتخابات ایالت در 14 سال است. قبل از همه گیر هریسون تیم تا به حال یک استراتژی دقیق ساخته شده است در تغییر انتخاباتی ریاضی. اما وی در اوایل موفقیت مالی و مطلوب نظرسنجی اکثر پیش بینی هنوز هم پیش بینی است که حریف خود را لیندزی گراهام یکی از قابل تشخیص ترین جمهوری خواهان در این کشور پیروز خواهد شد. "هنگامی که شما شکستن رای سفید, سیاه, رای دموکراتیک رای جمهوریخواهان رای و مستقل رای در شکل کنونی آن دموکرات ها از دست دادن در حدود 150,000" آیا فاولر سابق رئیس کمیته ملی حزب دموکرات به من گفت که در ماه ژانویه است. دموکرات ها را ضبط جنوب برای مدت طولانی به این دلیل که اعداد کار نمی کند.

حزب جمهوری خواه قدرت در جنوب بدون حادثه است. در اوایل دهه 1960 خواهان محوری خود را به قدرت از طریق جنوب "استراتژی" تلاش برای افزایش پایه خود را از رای دهندگان سفید با توسل به نژاد پرستی. استراتژی—همراه با دموکراتیک برای حمایت از حقوق مدنی قانون از سال 1964 و قانون حق رای سال 1965—منجر به قطعی سوئیچ سفید جنوب رای دهندگان از حزب دموکرات به حزب جمهوری خواه. به عنوان فاولر قرار داده و آن را: "زمینه ای نظر بسیاری از مردم در بسیاری از ایالت های جنوبی [در حال حاضر] به ویژه در کارولینای جنوبی است که حزب دموکرات حزب از آمریکایی های آفریقایی تبار و تنها غیر معمول سفید افراد مرتبط با آن است."

هریسون شروع این سال دانستن است که او نیاز به ثبت نام ده ها هزار نفر از رای دهندگان و برنده شدن بیش از حد متوسط و مستقل رای دهندگان و همچنین رای دهندگان که رشد کرده بود سرخورده با گراهام یکی از رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نزدیک ترین متحدان در کاپیتول هیل. استیسی آبرامز که تایید Harrison ممکن است موفق ترین نامزد به استخدام یک استراتژی مشابه در یک ایالت انتخابات در جنوب. او هنوز هم از دست او 2018 فرمانداری نژاد در گرجستان—یک دولت مغلوب ساختن پیشی جستن برنده کوچکتر حاشیه در سال 2016 از او در کارولینای جنوبی است. از لحاظ تاریخی, کارولینای جنوبی دموکرات ها شکست خورده اند برای ایجاد یک ائتلاف قوی از رای دهندگان. هریسون شد و در نهایت برنامه ریزی یک کمپین برای انجام درست آن. او یک دموکرات rising star بالقوه در صورت تغییر در جنوب. و سپس coronavirus وارد شده است.

هریسون آدرس صدها نفر جمع شده بودند در ایالت کارولینای جنوبی کنگره در ژانویه 20, 2020 (حسن نیت ارائه میدهد از Jaime هریسون)

بack در ژانویه هریسون مرا به محله قدیمی خود را در Orangeburg. ما متوقف شد سه گانه او می خواهم در زندگی با مادر و پدربزرگ و مادربزرگ زمانی که او در مدرسه بالا است. پوسته تخم مرغ-رنگ سفید بود و پنوماتیک از نما و من می توانم ببینم خم پنجره صفحه نمایش. در نزدیکی Orangeburg-Wilkinson بالا به او شده بود رئیس شورای دانشجویی ، عضو علمی-مسابقه-کاسه و یک نماینده به این کشور ایالات متحده آمریکا برنامه جوانان که ویژه یک هفته ای گردش به پایتخت کشور است. زمانی که هریسون بود و انتخاب رئیس جمهور خود را از مدرسه ملی افتخار جامعه در سال 1993 او با ارسال نامه ای به تازگی انتخاب کنگره از منطقه جیم Clyburn به درخواست اگر او صحبت می کنند و در نصب و راه اندازی کرد. اگر یک 11th, گریدر مایل بود کورکورانه درخواست یک عضو کنگره به انجام چیزی شبیه به آن Clyburn به من گفت: "من تا به حال به او را ملاقات کند."

پس از دبیرستان Harrison رفت به دانشگاه ییل به تحصیل علوم سیاسی. او grimaced که توضیح می دهد چگونه همکلاسی های خود را flaunted ثروت خود را و چگونه تهدید آمیز کلاس کار شد. "شما احساس می کنید مانند شما خارج شده و بچه در بازار مال فروشان درایو" او به من گفت. اما در سال دوم او نمیفهمد که چگونه به حرکت به پردیس فرهنگ; کلاس احساس آسان تر است. او برای رئيس جمهور از کالج خود را—در نهایت در خدمت دو شرایط—و به عنوان یک شرکت صندلی از دانشگاه ییل, سیاه, سیاسی, فروم. پایان سال ارشد او معرفی Tom Brokaw در آغاز ، او رفت و برگشت به دبیرستان خود را پس از فارغ التحصیلی به تدریس مطالعات اجتماعی امید به افشای Orangeburg کودکان و نوجوانان به جهان او یافتم در دانشگاه ییل. دولت مدارس دولتی به طور مداوم رتبه در میان بدترین ها در این کشور است. "من تا به حال بچه ها که نمی تواند پیدا کردن کارولینای جنوبی بر روی نقشه" هریسون به من گفت.

ما را از گذشته زندان که اتحادیه عمومی William T. شرمن به حال استفاده می شود به عنوان مقر خود را در طول جنگ داخلی. ما تصویب نقدی-یکنوع بازی شبیه لوتو نقطه بود که پس از کوچه بولینگ که در آن Orangeburg کشتار آغاز شد; بزرگراه patrolmen کشته شدن سه جوان سیاه مردان پس از اعتراض به تبعیض نژادی. پس از یک سال آموزش Harrison چپ Orangeburg برای واشنگتن برای حضور در جورج تاون قانون و به کار در یک سازمان غیر انتفاعی است که کمک می کند تا دانش آموزان کم درآمد اعمال می شود ، در سال آخر خود را وجود دارد, Harrison کردم سرد دعوت خود را. Clyburn فقط در حال تبدیل شدن به معاون رئیس خانه دموکراتیک حزبی و می خواستم کسی از کارولینای جنوبی برای پیوستن به کارکنان. Yelberton واتکینز Clyburn ارشد از کارکنان به نام هریسون در دسامبر 2002; در ماه ژانویه یکی از بچه ها با ابتکار عمل از Orangeburg شد مدیر عملیات کف وظیفه با متقاعد کردن نمایندگان به خط حزب پا در رای.

به عنوان Clyburn افزایش از طریق صفوف حزب دموکرات بود و هریسون. زمانی که Clyburn شد صندلی از خانه دموکراتیک حزبی Harrison او شد مدیر اجرایی; هنگامی که Clyburn شد اکثر شلاق, Harrison او شد کف مدیر. اگر وجود دارد یک زد و خورد در خانه آن را هریسون به سرکوب آن است. در سال 2008 زمانی که جمهوری خواهان نمادین راه می رفت خارج از خانه طبقه بیش از دموکرات ها " فشار به برگزاری دو جورج دبلیو بوش و مشاوران در تحقیر بلندگو نانسی پلوسی با عجله به هریسون به اطمینان حاصل شود که وجود دارد هنوز هم به اندازه کافی قانونگذاران در حال حاضر به تشکیل یک حد نصاب. او شلاق خود را شاه توت و شروع به مذاکره با جمهوری مشاوران به اعضای خود را به طبقه. نیم ساعت بعد 35 خواهان بازگشته بود—فقط به اندازه کافی برای به رای در اندازه گیری.

او در سمت چپ دفتر در سال 2008 به عضویت پودستا گروه دموکراتیک لابی تأسیس شرکت توسط برادران جان و تونی پودستا. روی لئامت دادن خود را به عنوان یک لابی گر برای گروه اعم از دانشگاه ها به بانک مرکزی امریکا بود نه یک مسئله زمانی که او رئیس حزب دموکرات کارولینای جنوبی, اما زمانی که او بعد از فرار برای صندلی کمیته ملی حزب دموکرات در سال 2017 رای دهندگان لیبرال انتقاد او را برای آن. اعتراض او. "من نمی خواهد شرکت در این پتو ترور مختلف مردمی به دلیل برخی از اعضای حزب ما موافق نیست با چه شغل خود هستند," او گفت:. او از دست داده در این مسابقه شد دیپلم صندلی.

در ماه ژانویه در شکوه سفید خانه استعماری در کلمبیا هریسون دادگاه برگزار شد با اهدا کنندگان بالقوه. او شروع به گفتن این اتاق یکی از رفتن به مبارزات انتخاباتی ، در حالی که canvassing برای وینسنت Sheheen یک نامزد حزب دموکرات برای فرمانداری چند سال قبل Harrison تا به حال کشف یک تفنگ ساچمهای خانه را یک جاده اسفالت نشده. او کشیده تا به اموال و در زدم. سالمندان مرد پاسخ داد.

"شما که هستید؟"

"من جیمی Harrison صندلی از حزب دموکرات است. من اینجا هستم چون این مهم ترین انتخابات در طول عمر ما."

مرد او را متوقف کرد. "پسر شما می بینید که جاده شما فقط آمد ؟ که جاده یک جاده خاکی زمانی که رونالد ریگان رئیس جمهور آن یک جاده خاکی زمانی که بوش رئیس جمهور بود ، آن را به یک جاده خاکی تحت بیل کلینتون و باراک اوباما. پسر که هنوز هم یک لعنتی جاده خاکی. بنابراین تا زمانی که هر دو دموکرات ها و یا جمهوری خواهان هموار کردن راه من ، من نمی خواهید به مقابله با هر یک از شما."

اتاق عمدتا سفید, کالج تحصیل اهدا کنندگان رفت و خاموش به عنوان هریسون صحبت کرد. "جاده خاکی است که نمادی از وعده های شکسته است که سیاستمداران و احزاب ساخته شده اند در طی نسل ها در اینجا در ایالت کارولینای جنوبی،," او گفت:—وعده به ارائه Wi-Fi به 30 درصد از اهالی کارولینای جنوبی که هنوز فاقد آن است; به صرفه جویی در معرض خطر بیمارستان های روستایی; برای رفع این مدارس است. او خاص بدون رفتن بیش از حد عمیق است. لبخند و تصویب گره نشان داد که تمرین spiel کار—حداقل در این جمعیت است.

"او یک ناشناخته" درو McKissick, کارولینای جنوبی ایران با صندلی به من گفت. "او مواجه شده است و تعداد بسیار کمی ..., واقعی, سوال کاوش در مورد آنچه که او در واقع مخفف. بنابراین شما می دانید که او قادر به مرتب کردن بر اساس از همه چیز برای همه مردم است, پس به صحبت می کنند حداقل در سمت چپ این طیف در اینجا در دولت به مردمی که ممکن است در غیر این صورت شاید حتی تمایل به در وسط سیاسی است." سیاست مانند مدیکر برای همه و سبز جدید معامله هیچ جایی در اینجا McKissick اضافه شده است. "اهالی کارولینای جنوبی در حال محافظه کار است. اهالی کارولینای جنوبی می رویم نه برای حمایت از رادیکال ایده های لیبرال."

Over نزدیک به 20 سال به عنوان هریسون آموخته است که چگونه برای اجرای یک کمپین لیندزی گراهام بوده است تکمیل سیاسی خود استراتژی است.

زمانی که او برای اولین بار به دنبال Strom Thurmond را به زودی به شود خالی سنا صندلی در سال 2002 پس از کنگره گراهام توضیح داد: چاههای است که می تواند منفجر کردن لاستیک نامزدی خود را. اگر حزب جمهوریخواه تقسیم شد و اگر او برنده نشد مستقل رای دهندگان او را از دست بدهند. گراهام برگزار شده بود تا به عنوان یک "twang اعتدال" و او می دانست که چگونه به تصرف خود در کانون توجه است. "در جهانی که در آن قرار گرفتن در معرض رسانه اغلب برابر قدرت گراهام مدعی شد وضعیت ستاره و به اشتراک گذاری از نفوذ خود غیر طبیعی هدیه ای برای دوربین-آماده aphorism," واشنگتن پست نوشته بود در سال 1998 است. او یک تاریخ و عضو کمیته قضایی مجلس و یک "صدای عقل است." او تا به حال شناخته شده است به نگه سنتی محافظه کار نظرات اما او مایل به تغییر دیدگاه های خود را اگر آنها سقوط کرد و با حوزه خود را.

گراهام حمله اول خود را دموکراتیک حریف Alex Sanders, برای مخالفت با مجازات اعدام و حمایت از سقط جنین حقوق مذکور را شکست او توسط 120,000 رای. در سال 2008 گراهام ضرب و شتم خود را رقیب دموکرات رابرت کانلی—یک turncoat جمهوری خواه که پشتیبانی ران پل در انتخابات ریاست جمهوری که ویژه باراک اوباما—نزدیک به 300,000 رای. اما پس از آن آمد ظهور حزب چای, شدید تغییر در داخل ایران است که گراهام جنگیدند. "ما در حال تولید به اندازه کافی عصبانی سفید برای باقی ماندن در کسب و کار برای مدت طولانی او گفت:" در کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در سال 2012. توسط 2014, جناح راست فعالان در گراهام گلو برای رای دادن به تایید دو نفر از اوباما دیوان عالی کشور نامزد النا کاگان و Sonia Sotomayor. آنها نیز خشمگین با او برای حمایت از اوباما مهاجرت اصلاحات بسته است. در او بیش از حد مایل به سازش.

گراهام گیر به اسلحه خود را. "این مهم است برای حزب دموکرات و حزب جمهوری خواه برای نشان دادن اعضای خود را که یک زمان وجود دارد برای پیدا کردن زمینه های مشترک و اگر شما مایل به در آغوش که شما نمی خواهد از دست دادن شغل خود را," او گفت: ان بی سی نیوز در مارس 2014. "من می خواهم به ایجاد یک بیانیه در مورد که ما که هستیم در کارولینای جنوبی است. ما محافظه کار اما ما دیوانه در مورد آن." او روسی شش اولیه رقبا که در آن سال. گراهام فکر می کردم که استراتژی را نگه دارید و زمانی که او برای رئيس جمهور در سال 2016; زمانی که یک تیره-اسب نامزد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, متحرک, یک پایگاه پشتیبانی آورده است که از حزب بدترین گرایش گراهام گفت: تا. "من فکر می کنم او یک kook. من فکر می کنم او دیوانه است. من فکر می کنم او نا مناسب برای دفتر" او توضیح داد: در رادیو فردا.

اما تهمت شنود گذاشته به ورید حزب جمهوری خواه که خیانت چیزی بزرگتر در مورد آن خون. مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان رسید گراهام سازی به سمت پایه: رای دهندگان بودند که محافظه کار و دیوانه در مورد آن. او recanted باورهای او می خواهم بیان در مورد تهمت و شد رئیس جمهور گلف دوستان. "چه نگرانی من در مورد مطبوعات آمریکا این است بی پایان بی پایان, تلاش برای, برچسب, مرد نوعی از kook مناسب نیست به رئیس جمهور بود," او گفت: سی ان ان در سال 2017.

گراهام کاهش یافته است به صحبت با من برای این داستان اما McKissick کارولینای جنوبی را حزب جمهوری خواه صندلی چرخید گراهام رابطه با مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان بی حد و حصر مثبت هنگامی که ما صحبت در ماه فوریه است. "او از حمایت بسیار محبوب رئیس جمهور" که غالب دولت در انتخابات ریاست جمهوری.

اما گراهام در حال حاضر از دست برخی از رای دهندگان او گفت که او نیاز به پیروزی در سال 2002 آنهایی که او را در سال 2008 و 2014. ممکن است یک نظرسنجی از Civiqs از طرف Daily Kosیافت که گراهام و هریسون بسته بود در 42 درصد است. در ماه های اخیر کارولینای جنوبی اهدا کنندگان که قبلا پشتیبانی گراهام—و کسانی است که به لحاظ سیاسی جمهوریخواهان میانه—شروع حمایت از هریسون. ریچارد Wilkerson که اهدا کرده است هزاران دلار برای گراهام مبارزات در گذشته است بدبختانه به پشتیبانی هریسون نوشتن در این گرینویل اخبار: "گراهام استفاده می شود انتقاد محافظه کارانه تر مردم در حزب جمهوری خواه برای اینکه یک RINO (خواه به نام تنها). آنها احساس کردند که خود را در حد متوسط موضع در مورد مسائل تا سال 2017 شد. او دیگر آن شخص است." چند متعصب تبدیل شده است به اندازه کافی به تلنگر یک صندلی ، هریسون نیاز به ده ها هزار نفر از آنها را.

Wمرغ ما صحبت کرد و در اوایل ماه مارس در هریسون (آرکانزاس) riffed در این کار از یک سناتور. آن را بیش از فلاش مروارید سفید لبخند در تلویزیون هر شب. "پرواز در نیروی هوایی یکی نیست که کار; نه پرداختن به این موضوع از کیفیت ما آب است که کار; نه مبارزه با تغییر آب و هوا با توجه به این که ما در کانون این مبارزه است که" او به من گفت. اهالی کارولینای جنوبی و هر گونه ترکیبات از هر کشوری که برای ماده, مراقبت در مورد مسائل محلی: کارگران گذاشته شده توسط بوئینگ در چارلستون; سیستم مدرسه در شهرستان اللندل که گرفته شده توسط دولت; بیمارستان که بسته در بامبرگ شهرستان است. کسانی که مردم هر سناتور پایه. کسانی بودند آنهایی که گراهام مورد را فراموش کرده. "اگر او معتقد است سیاست های حزبی است که پایگاه خود را و آنچه او را به انجام و سپس پیش بروید و آن را انجام دهد" هریسون گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت bungled پاسخ به کروناویروس کمک کرده هریسون مبارزات انتخاباتی. در Facebook Live و زوم او در مورد دولت متاسفم از بهداشت و درمان روستایی در کارولینای جنوبی و چگونه بحران در کشور را اسفبار مدارس دولتی در حال تشدید است. virus. (تیم خود را راه اندازی خط کنفرانس تا 30 درصد از اهالی کارولینای جنوبی بدون پهنای باند دسترسی به اینترنت می توانید گوش دادن در.) و او رزین وزش سیاست هایی که منحرف نکنید خیلی از کسانی که از ملی دموکرات ها ، او را تحت فشار گراهام برای حمایت از گسترش مدیکید و berated سناتور برای اعلام کرد که تنها "ما بیش از بدن مرده" خواهد سنا گسترش هفتگی $600 فدرال افزایش برای کسانی که بیکار هستند در جولای گذشته 31.

[ بخوانید: Stacey آبرامز قابل توجه کمپین معاون رئیس جمهور ]

گراهام استراتژی اتصال با پایه حزب جمهوری خواه نیز می تواند به نفع هریسون. با هماهنگی با مغلوب ساختن پیشی جستن گراهام می تواند از دست دادن کسانی که مستقل وزش رای دهندگان که خیلی مایل به حمایت از او هنگامی که او جمهوری خواه با هدف نشان دادن بقیه کشور های مختلف چهره خود را ، برخی از شواهد نشان می دهد که کسانی که رای دهندگان شده اند متحرک با امکان خلاص شدن از مغلوب ساختن پیشی جستن. در کارولینای جنوبی دموکراتیک اولیه وجود دارد 131 درصد افزایش در مشارکت مردم در میان رای دهندگان در برخی از دولت whitest حوزه آنهایی که به طور سنتی محافظه کار است. "اولیه نشان می دهد که وجود دارد این است که انرژی فوق العاده ای برای رهبری تغییر در کارولینای جنوبی" هریسون به من گفت که در ماه مارس است. ضربت نشان داده تا در هریسون (آرکانزاس) نظرسنجی اعداد را به عنوان به خوبی. در اواخر ماه آوریل آشپز, سیاسی, گزارش و Sabato را Crystal Ball—دو انتخابات پیش بینی—منتقل مسابقه از "امن جمهوری خواه" به "به احتمال زیاد جمهوری خواه است."

"ما یک دولت مستقل است که روند جمهوریخواه چرا که دموکرات ها اجرا انت مبارزات و ما هرگز می خواهم به اعتراف است که به خودمان" Trav رابرتسون صندلی از دولت حزب دموکراتیک به من گفت. گراهام در طول تاریخ معتقد متوسط دموکرات که او یک میانه رو او اضافه کرد: اما "او نمی تواند متقاعد کردن متوسط مستقل و دموکرات که او یک نسیم کنه."

این Orangeburg-Wilkinson دبیرستان drumline شیپور خاموشی آن هم منجر راهپیمایان به پادشاه بعد رالی. (آدم هریس / اطلس)

"Forget سابق همه چیز ساکن نیست در گذشته است."

کشیش هارون McCoy در حال خواندن کتاب مقدس—کتاب اشعیا فصل 43. دموکرات ها به امید پیروزی های کاخ سفید و یکی به امید سر به سنا—نشستن در مقابل pews در Zion Baptist Church در کلمبیا قبل از MLK روز ماه مارس است.

"در حال حاضر از آن چشمه; آیا شما آن را درک نمی?"

یک ساعت بعد در سخنرانی خود در خانه ملت Harrison میدارد McCoy در این موضوع. "از آن آسان است برای تبدیل شدن به بدبینانه به صحبت نمی کنند و به امید از دست دادن. آن را آسان به فکر می کنم مبارزه نمی باشد ارزش آن. اما هرگز فراموش نکنید که دولت ما شعار: "در حالی که من نفس من امیدوارم که" او گفت:. "و امید است در اینجا."

حتی اگر هریسون کمپین است قادر به متقاعد کردن رای دهندگان که او سیاسی در حد متوسط است که گراهام است که گراهام است که همه چیز اشتباه است با واشنگتن; که هریسون را اساسی مثبت تغییرات برای دولت; و او را در بهبود کیفیت خود را از زندگی او قادر خواهد بود به آنها را متقاعد به رای دادن برای او ؟ اهالی کارولینای جنوبی انتخاب Tim Scott, سیاه سناتور از شمال چارلستون اما او یک جمهوری خواه است. او اغلب طرفداران سیاست های محافظه کار و معتدل سفید رای دهندگان پشت می توانید دریافت کنید. اسکات رای داده است در خط با مغلوب ساختن پیشی جستن 93.9 درصد از زمان.

اما این امر می تواند دموکرات' حماقت به تکیه بر این فهم از جنوب هریسون به من گفت. در اواسط ماه مارس برای اولین بار در تاریخ دولت تعداد ثبت نام nonwhite رای دهندگان پیشی 1 میلیون با توجه به کارولینای جنوبی کمیسیون انتخابات. ائتلافی از رهبران حزب نیز با موفقیت مبارزه برای از بین بردن یک نیاز است که رای دهندگان شامل کامل خود و شماره امنیت اجتماعی در رای دهنده-فرم ثبت نام—که می تواند منصرف کردن رای دهندگان با احتیاط از به اشتراک گذاری مانند اطلاعات حساس با یک غریبه از پر کردن فرم.

هریسون ممکن است یکی برای شکستن کارولینای جنوبی دموکراتها از دست دادن رگه اما او برای رفتن به صرف بعد از چندین ماه تلاش. "در یک دولت است که منجر به تجزیه طلبی اما در حال حاضر کمک می کند تا ملت را در نامزدی, رئیس جمهور ما," او گفت که انجماد مخاطبان در ماه ژانویه "امید است که در اینجا!" را امید بود به اندازه کافی است ؟

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب