می Ovechkin گرفتن Gretzky? NHL جدید آقای 700 شانس

الکس Ovechkin ساخت است که به ظاهر غیر ممکن به نظر می رسد نه چندان دور از ذهن است ،

Wayne Gretzky را 894 اهداف شغلی برای دهه loomed به عنوان یکی از هاکی ترین نجس سوابق. این “یکی از بزرگ” مجموعه ای از نوار بالا به نظر می رسد دور از دسترس حتی برای NHL بهترین گلزنان.

Ovechkin شنبه دوم شد-سریع ترین و دوم-جوانترین بازیکن برای رسیدن به 700 اهداف پشت تنها Gretzky. چرا که او تنها 34 و نشان می دهد هیچ نشانه ای از کاهش باور در حال رشد است که Ovechkin می تواند چالش Gretzky را علامت.

“الکس رفتن به نمره دیگر احتمالا 150 اهداف و شاید بیشتر قبل از او بازنشسته,” Hall of Famer و همکار 700 هدف-گلزن فیل اسپوزیتو گفت. “او یک شانس برای گرفتن Wayne. وجود دارد بدون شک در مورد آن است.”

Gretzky به ثمر رساند خود را 894 اهداف در 1,487 بازی بیش از 20 سال کار حرفه ای با Edmonton Oilers, Los Angeles Kings, St. Louis Blues و نیویورک رنجرز. اکثریت قریب به اتفاق اهداف خود در ورزش را بالاترین نمره عصر و Gretzky به 40 در یک فصل برای آخرین بار در سن 30.

Ovechkin در میان خود پنجم 40-هدف فصل پس از تبدیل 30. او فصل گذشته شد قدیمی ترین برای برنده شدن در این هدف به ثمر رساند عنوان پس اسپوزیتو در سال 1974-75 و او را در سرعت 57 این سال است.

“من فکر می کنم او نمره 50 تا او را از 50 سال به نظر می رسد مانند” Colorado Avalanche به جلو ناتان MacKinnon گفت. “من هرگز فکر نمی کردم (ابتلا به Gretzky) اتفاق می افتد. من امیدوارم که او می تواند دید.”

Ovechkin تحت قرارداد از طریق فصل آینده و به احتمال زیاد نیاز به بازی چهار فصل را مشروع شات در نقطه عطف. دیرین همسر در حال اجرا Nicklas Backstrom فقط امضا برای پنج سال پس از آن غیر ممکن است به فکر می کنم Ovechkin در اطراف باقی می ماند طولانی مدت است.

پرسید که چه Ovechkin نیاز به انجام به رویکرد Gretzky را ثبت اسپوزیتو گفت: “ماندن با واشنگتن پایتخت. اقامت با یک تیم خوب است.” آنها می خواهم مطمئن شوید که.

“او دوست دارد به نمره و همچنان به ارمغان می آورد که به این پیست هر روز” پایتخت مدیر کل برایان MacLellan گفت. “من فکر می کنم او انرژی با دیدن جایی که او می تواند پایان در 10 صفحه و این نوع از سرگرم کننده به تماشای یک مرد مسن تر و نگه داشتن آن رفتن مانند او است.”

Gretzky به تازگی گفته NHL.com او ریشه برای Ovechkin به شکستن رکورد خود را با سالم ماندن و بازی کردن در یک تیم خوب دو مواد تشکیل دهنده لازم است. Ovechkin شده است یکی از با دوام ترین بازیکنان در هاکی در طول زندگی حرفه ای خود و پایتخت می تواند خود را گسترش اجرای رقیب برای چندین سال.

“آن مرد را از دست رفته 17 بازی در 15 سال به دلیل آسیب دیدگی — که ناجور باور نکردنی” بازیکن سابق و اجرایی تبدیل NHL شبکه تحلیلگر برایان لاتون گفت. “آنها یک تیم با کیفیت است که دارای قدرت ماندن. او برای به دست آوردن سه یا چهار سال بیشتر از بودن در تیم نخبگان.”

Backstrom, مرکز Evgeny Kuznetsov و defenceman جان کارلسون همه امضا دراز مدت پس از برنده جام استنلی با Ovechkin در سال 2018 است. بسته بندی تا روز بازی خود را در بازگشت به خانه در روسیه می تواند کشنده به Ovechkin پس از آن مشخص نیست که چگونه بسیاری از سال او می خواهد به ماندن در NHL.

“این فقط بستگی دارد در چه مدت او می خواهد به بازی گفت:” Winnipeg Jets goaltender کانر Hellebuyck که اجازه Ovechkin را 600 هدف است. “شما می دانید او به قرار داده تا در هر نقطه از 40 تا 50 اهداف از یک سال و او را برای رفتن به خطرناک بدون توجه به آنچه سن و سال او است و یا آنچه که او تیم را دوست دارم. شما می دانید که او یک تیم فوق العاده در اطراف او و شما می دانم که او فقط رفتن به ادامه ضرب و شتم goalies.”

Ovechkin نیست همیشه نمره در این سرعت. در پایین نقطه کار خود را او به ثمر رساند 32 گل در 2010-11 و 38 در 2011-12 قبل از واشنگتن متمایل کردن در دور دوم پلی آف.

نخبگان NHL هدف-گلزن نخست معمولا به پایان می رسد در اواسط 20s و شک رخنه که همان اتفاق می افتد به Ovechkin. نه خیلی سریع.

“من فکر می کنم هر کس در نیمه راه از طریق حرفه خود را گفته ام او را برای رفتن به دم در برخی از نقطه” Calgary Flames کاپیتان علامت جوردانو گفت. “اما او را متوقف کرده بنابراین او یک فرصت است.”

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

دو بار NHL پیشرو گلزن کانر McDavid بزرگ شده, تماشای Ovechkin بازی مقدار زیادی در برابر بت خود را پیتسبورگ سیدنی کرازبی شده است و تحت تاثیر قرار با ثبات از اهداف ستون.

“او فقط به نظر می رسد نا محدود و فقط نگه می دارد در به ثمر رساندن اهداف” McDavid گفت. “من نمی بینم هر دلیل او نمی تواند در حفظ و انجام آن است.”

میل است که هنوز هم وجود دارد. جانباز مربی تاد McLellan برخوردار تماشای Ovechkin هیجان برای به ثمر رساندن اهداف — به جز در برابر تیم خود — و از آنجا که امیدوار است او ترک 894.

“این فوق العاده است برای بازی ما برای دیدن او,” McLellan گفت. “تا زمانی که شور و هیجان باقی می ماند وجود دارد, او هنوز هم برای رفتن به مهارت و ضربه. او را برای رفتن به یک تیم بزرگ در اطراف او. من فکر می کنم او می تواند آن را انجام دهد.”

لاتون اجرا شده است اعداد و نمی توانید تصور کنید Ovechkin نه شکستن Gretzky رکورد. او محافظه کارانه پیش بینی 55-هدف فصل که به معنی Ovechkin در حرفه خود رای نیاز به بازی تقریبا 300 بازی های بیشتر برای به دست آوردن نزدیک.

“الکس در یک به طور کامل موقعیت های مختلف (از Gretzky),” لاتون گفت. “در آن زمان بازیکنان ما را نمی دانند و درک کنند به همان اندازه در مورد تغذیه و آموزش به عنوان ما امروز … به طور کلی به دنبال در آینده من فقط نمی بینید که هیچ راه چگونه او نمی شکستن آن.”

بوستون دیوید Pastrnak که در حال حاضر در گردن و گردن با Ovechkin و تورنتو Auston ماتیوز در هدف-مسابقه به ثمر رساند و ممکن است یک روز بود NHL بعدی 700-goal scorer “نمی تواند واقعا” Gretzky رکورد شکسته شدن. Pastrnak فکر می کند Ovechkin ملحق خواهد شد Gretzky و Gordie Howe توسط بیش از 800 هر چند برونز مربی بروس کسیدی شگفتی در مورد اهداف فراتر از آن.

“من فکر می کنم سلامت-دانا را تعیین خواهد کرد که” کسیدی گفت. “اگر او می تواند به سالم ماندن به حداقل 38, 39, 40, من نمی بینم که چرا او نمی خواهد حداقل فشار علیه آن.”

Ovechkin است که در حال حاضر در شرکت نخبگان در باشگاه 700 با Gretzky, هاو Jaromir Jagr برت هال مارسل دیان, اسپوزیتو و مایک گارتنر. او به تازگی صعود گذشته Mario Lemieux استیو Yzerman و علامت مسیه در همه زمان فهرست.

Yzerman بسته یک پیام ویدئویی برای انتقال او به Ovechkin کرد و گفت: “اگر شما تا به حال فراموش شکستن Wayne Gretzky همه زمان رکورد بیشترین گل در لیگ, پس از تماشای جام استنلی جشن من می خواهم به دعوت به حزب خود.”

شاید Ovechkin خواهد حزب مانند آن را 2018 و آن را احتمالا می تواند یک دستاورد است که هرگز همسان دوباره.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>