می Ovechkin گرفتن Gretzky? این یکی از بزرگ است که ریشه برای او

Wayne Gretzky می بیند بسیاری از خود را در الکس Ovechkin از لبخند بر روی صورت خود را هر بار که او را در یخ به شور و شوق خود را برای اهداف به ثمر رساند.

نیز وجود دارد که تفاوت مانند Gretzky تنها تمرکز بر NHL در حال رشد در Brantford انتاریو در مقابل Ovechkin تربیت در مسکو. این یکی از بزرگ معتقد است واشنگتن پایتخت کاپیتان یک فرصت خوب از شکستن خود را در همه زمان ثبت 894 اهداف است که هنگامی که به نظر می رسید نجس بسته به چه مدت Ovechkin پخش در NHL. Gretzky این باورند که Ovechkin می تواند رفتن به خانه به روسیه و پایان کار خود را در Kontinental لیگ هاکی.

“شاید یک روز در ذهن خود او را بگو:” من می خواهم به خانه بروم و بازی در KHL زمانی که من هنوز هم می تواند رقابت در سطح بالا'” Gretzky گفت: آسوشیتد پرس در یک مصاحبه تلفنی در روز یکشنبه ، “ما نمی دانیم که. که تصمیم خود را. اما من فکر می کنم او دوست دارد که در واشنگتن, من فکر می کنم او دوست دارد NHL و من فکر می کنم او همه چیز را او می تواند در هر نقطه به تعقیب کردن رکورد است.”

Ovechkin را طول عمر و پیگیری Gretzky رکورد در میان موضوعات آنها مورد بحث در اولین مصاحبه مشترک که پخش دوشنبه در NBC Sports Network. آن می آید با آنها 3,000 مایل دور و هاکی در وقفه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اما می درخشد کانون توجه به پتانسیل Ovechkin که 706 اهداف صرف چند سال آینده تعقیب Gretzky.

Ovechkin دارای 48 اهداف این فصل بسته شده برای لیگ برتری بوستون دیوید Pastrnak و اگر فصل به طور منظم بودند به سر او می تواند بازی Gretzky و مایک متمایل به ریاست مابی با نه 50-هدف فصل است. اگر نه زمان و تمرکز بر تعقیب می تواند درایو Ovechkin به بازی به اندازه کافی بلند برای شکستن رکورد.

“شما واقعا احساس می کنید مانند این رکورد است و معنی دار” NHL رئیس محتوای افسر استیو مایر گفت: در یک مصاحبه تصویری با AP. “من احساس کردم که اگر او را از نزدیک او را نمی خواهید به از بین رفتن خیلی سریع.”

وقتی پرسید که چگونه او می خواهم بازی Ovechkin بارها با اشاره به یک سال باقی مانده خود قرارداد و گفت: “خواهیم دید.” او در پاسخ به ان بی سی کاترین Tappen در طول ساعته ویژه با Gretzky و می افزاید: “من سالم و با تشکر از خدا, و من هنوز هم دوست دارم این بازی است. به عنوان به زودی به عنوان من نمیخوام عاشق این بازی i’m not gonna تقلب در آن را به خاطر من احترام زیادی است.”

Gretzky می داند که احساس شد و حتی کار ارائه شده برای بازی در روسیه در سال 1999 پس از بازی نهایی خود را NHL بازی. او با احترام کاهش یافته است.

“همه به خاطر دارم که طرز فکر من بود وجود دارد یک لیگ و اگر من به اندازه کافی خوب نیست برای این لیگ من انجام می شود” Gretzky گفت. “من بزرگ شدم من NHL و اگر من می توانم در بازی NHL که آن برای من است. او احتمالا در یک سناریو های مختلف. او در روسیه و او را افتخار کشور و شاید این خواهید بود برای او را به رفتن به خانه.”

در 35, Ovechkin در حال حاضر دمیده گذشته سن که در آن هدف-گلزنان معمولا آهسته و با قرار دادن اعداد دیده نمی شود در دهه. حتی در سرعت Ovechkin به احتمال زیاد نیاز به بازی حداقل چهار فصل بیشتر به تهدید رکورد که Gretzky معتقد است که بزرگ خواهد بود برای بازی.

Gretzky به یاد می آورد پدر گفتن او رکورد خود را شکسته خواهد شد یک روز و به امید او دستگیره آن را با همان کلاس و کرامت Gordie Howe بود که Gretzky پیشی گرفته و او را به عنوان پیشرو هدف-گلزن.

“من نمی تواند کمک کند اما تشویق و ریشه برای او هر روز” Gretzky گفت. “من امیدوارم که من برای اولین بار که قادر به تکان دادن دست خود را زمانی که او می کند شکستن رکورد من.”

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

که امیدوارم برای چند سال پایین خط. با یک بیماری همه گیر مواج Ovechkin — همسر که انتظار زن و شوهر فرزند دوم — گفت: در یک اخیر تماس تصویری تمرکز خود را در حال حاضر و نه در آینده.

“ذهن من در حال حاضر است حدود 50 اهداف و یا گرفتن دست یک یا کسی دیگری” Ovechkin گفت. “ذهن من در حال حاضر (است) برای انجام بهترین من می توانم انجام دهید و چه خانواده من می توانید انجام دهید به امن است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>