می توانید از راه دور کار می شود ثابت است ؟

A virtual office space with each participant in separate locations
همانطور که ما وارد نامشخص فاز دوم این بیماری همه گیر کوروناویروس که مشخص نیست که, و یا اینکه آیا دانش کارگران را به دفاتر خود را. سوال این است که آیا ما می توانیم حل مشکلات دیرینه است که باید خنثی دفتر از راه دور کار می کنند.تصویر توسط Jon هان

در نوزده-شصت, جک Nilles, یک فیزیکدان تبدیل مهندس ساخته شده دوربرد سیستم های ارتباطات در ایالات متحده هوایی نیروی هوایی شناسایی آزمایشگاهی در نزدیکی دیتون اوهایو. بعد در ناسادر هوستون او کمک کرد تا فضای طراحی پروب است که می تواند ارسال پیام های بازگشت به زمین است. در اوایل نوزده-دهه هفتاد به عنوان مدیر برای تحقیقات میان رشته ای در دانشگاه جنوب کالیفرنیا, او شیفته تر زمینی مشکل: تراکم ترافیک. خاطره حومه و گاز ارزان شد, ترکیب برای ایجاد ترافیک بیشتر و بیشتر مردم شد و رفت و آمد به همان مراکز شهرستان. در اکتبر سال 1973 اوپک تحریم نفتی آغاز شد و قیمت گاز چهار برابر شده است. امریکا ماشین مبتنی بر فرهنگ کار به نظر می رسید به طور ناگهانی غیر قابل تحمل.

که در سال Nilles انتشار کتاب “ارتباطات-حمل و نقل معاوضه” که در آن او و نویسندگان استدلال می کنند که مشکل تراکم در واقع ارتباطات مشکل است. کامپیوتر شخصی نداشته و در عین حال اختراع شده است و هیچ راه آسان برای انتقال محل کار به خانه است. اما Nilles تصور یک سیستم است که می تواند در کاهش ترافیک بحران: اگر شرکت های کوچک ساخته شده دفاتر ماهواره ای در حومه شهرستان پس از آن کارکنان می تواند رفت و آمد به بسیاری از, مختلف, نزدیک, مکان, شاید با پای پیاده و یا با دوچرخه. یک سیستم انسانی رسولان و پردازنده مرکزی کامپیوتر می تواند نگه داشتن این توزیع عملیات هماهنگ تکرار ارتباطی است که می رود در عرض یک مشترک ساختمان اداری است. Nilles ابداع واژه “tele-رفت و آمد” و “telework” برای توصیف این فرضی تنظیم.

ماهواره-دفتر ایده نمی گرفتن اما مهم نبود: بیش از دهه های آینده پیشرفت های کامپیوتر و فناوری شبکه leapfrogged آن است. در سال 1986 مادر من یک COBOL برنامه نویس برای هوستون کرونیکلشد یکی از این کارگران از راه دور: در تلاش برای نگه داشتن او از ترک—او بسیار خوب بود و رفت و آمد طولانی—مقاله مجموعه خود را با یک زودرس-مدل تک رنگ-صفحه نمایش کامپیوتر است که از آن او “ارسالی در” به این مقاله I. B. M. پردازنده مرکزی با استفاده از یک بدوی مودم ارسال صفحه نمایش از کد های عقب و جلو. “این بسیار آهسته” او به من گفت که به تازگی. “شما می خواهم به تماشای خطوط بار بر روی صفحه نمایش،” این فن آوری به اندازه کافی سریع نبود استفاده گسترده—ساعت می تواند عبور کند در حالی که رایانه های هماهنگ—اما پایه الگو برای کار از راه دور تنظیم شده است.

در زیر چند دهه پیشرفت های فنی وارد با افزایش فرکانس. در نوزده-نود در طول به اصطلاح I. T. انقلاب کارگران دفتر شروع به استفاده از شبکه رایانه های شخصی و تیم آغوش ایمیل و به اشتراک گذاری فایل. مردم شروع به صرف زمان کمتر در جلسات و در گوشی و زمان بیشتری را در تعامل با رایانه های خود را. به عنوان کامپیوتر قیمت کاهش یافته و بسیاری خریداری شده قابل مقایسه ماشین آلات برای خانه های خود را با استفاده از مودم برای دسترسی به ابزارهای مشابه آنها استفاده می شود در محل کار. در سال 1994, A. A. & T. برگزار شد اولین “کارمند از راه دور روز”; در سال 1996 دولت فدرال راه اندازی یک برنامه برای افزایش کنترل از راه دور-کار گزینه برای کارکنان خود را. در اوایل دو هزار پهنای باند اینترنت ساخته شده خانه اتصالات قابل ملاحظه ای سریع تر و در سال 2003 یک جفت از اروپا برنامه نویسان منتشر شد اسکایپ که در زمان استفاده از این پهنای باند, انفجار, برای فعال ارزان ارتباط صوتی. در سال 2004 آنها اضافه شده کنفرانس-قابلیت تماس و در سال 2006 ویدئو کنفرانس. سال بعد خود برنامه دانلود شده بود یک میلیارد و نیم بار.

دفتر کار به نظر می رسید در آستانه یک تغییر عمیق. به جای رفت و آمد به شهرهای شلوغ و کارگران یقه سفید به زودی نقل مکان به بیشتر مقرون به صرفه روستایی مناطق; آنها می خواهم لذت بردن از برنامه های انعطاف پذیر چیدن کودکان خود را از مدرسه و نشستن برای شام خانواده پس از مولد روز در خانه. برخی از مردم پیش بینی رادیکال تر خروج. در کتاب خود “4 ساعت در هفته کاری” از سال 2007 Timothy Ferriss بیست و نه ساله کارآفرین پیشنهاد کرد که خوانندگان به شدت مذاکره از راه دور-کار توافق با کارفرمایان خود را و سپس حرکت به بخش هایی از جهان که در آن هزینه زندگی کم بود. (آرژانتین بود تجربه یک بحران ارز و بنابراین می تواند یک نقطه خوب برای چنین “geo-آربیتراژ” فلک نوشت.) نظارت توسط کارفرمایان این فوق العاده-کارگران از راه دور می تواند انجام دهد شغل خود را در بسیار کارآمد انفجار با بهره گیری از اسراف زندگی از اوقات فراغت بقیه از زمان.

“4 ساعت در هفته کاری” شد بزرگ بهترین فروشنده. اما فقط زمانی که از راه دور-کار انقلاب نگاه اجتناب ناپذیر آن را از دست داد حرکت است. در فوریه 2013 به تازگی منصوب شده C. E. O. از یاهو Marissa Mayer, قرار دادن یک توقف برای همه کار از راه دور در این شرکت با استفاده از یک دست یادداشتی از H. R. “با سرعت و کیفیت اغلب قربانی هنگامی که ما کار از خانه” یادداشت بخوانید. “ما نیاز به یک Yahoo! و شروع می شود که با جسمی با هم بودن.” I. B. M., Hewlett-Packard, بهترین خرید و شرکت های دیگر خود را محدود telework برنامه ها; شرکت سیلیکون ولی شناخته شد برای ludic فریب وعده های غذایی رایگان قهوه میله نوردی ورزشگاه—که آنها استفاده می شود به نگه داشتن کارگران در دفتر. یک ماه پس از یاهو یادداشت فرود یک مقاله در کسب و کار خودی ستایش گوگل, شرکت, سرایدار, تیم که کمک مهندسین خود انجام دنیوی کارهای شخصی مانند برنامه ریزی مهمانی های شام و یا پیدا کردن لباس هالووین. “کارکنان که کار را برای این غول جستجو لازم نیست که به نگرانی در مورد مقدار علاوه بر این کار خود را” از آن نتیجه گرفت.

امروز کار از راه دور استثنا است و نه از هنجار. “کار انعطاف پذیر” ترتیبات تمایل به دیده می شود به عنوان یک perk; یک 2018 بررسی نشان داد که تنها حدود سه درصد از آمریکایی کارکنان از خانه کار می کرد بیش از نیمی از زمان. و در عین حال فن آوری زیرساخت های طراحی شده برای از راه دور نمی توان دور. این چیزی است که کارکنان را قادر می سازد برای پاسخ به ایمیل ها در مترو و یا پیش نویس قبل از سحر یادداشت در آشپزخانه خود را. جک Nilles خواب از راه دور جایگزین کار کنند اما این طرح نتیجه معکوس: با استفاده از پیشرفته ارتباطات از راه دور فن آوری های ما در حال حاضر کار از خانه در حالی که همچنین رفت و آمد. ما در همه جا.

به بهار می دهد راه را برای تابستان و ما وارد نامشخص فاز دوم این بیماری همه گیر کوروناویروس که مشخص نیست که, و یا اینکه آیا دانش کارگران را به دفاتر خود را. سیتی گروپ به تازگی گفت که کارکنان آن به انتظار آهسته گذار از مستند با بسیاری از کارکنان ماندن از دفتر تا سال آینده. جک دورسی از C. E. O. توییتر رفت و حتی بیشتر اعلام در پست الکترونیکی است که کسانی که شغل نیست نیاز به حضور فیزیکی خواهد بود و مجاز به کار از خانه به طور نامحدود. در یک بیانیه مطبوعاتی توییتر سر از H. R. گفت که این شرکت خواهد بود “احتمالا هرگز همان خواهد بود” و اضافه کرد “من فکر می کنم ما نمی خواهد بازگشت.”

هر شرکت می خواهد به آغوش کنترل از راه دور کار می کنند تا به طور کامل اما برای محافظت از سلامت کارگر و کاهش مسئولیت شرکت های بزرگ, بسیاری از را هیچ چاره ای جز به اجازه می دهد به طور قابل توجهی بیشتر telework برای ماه ها یا شاید سال آمده است. دفاتر در آسیا ممکن است ما با یک نگاه اجمالی از آینده آمریکا: محدودیت باید کاسته در تعدادی از شهرهای اما مایکروسافت در آسیا دفاتر در چین تنها حدود نیمی از این شرکت شش هزار نفر بازگشته اند به فرد کار می کنند. در دانشگاه نانجینگ بسیاری از کارکنان اداری و اعضای اتخاذ کرده اند به هم پیوسته برنامه که در آن کار می کنند تنها چند فرد در روز در هر هفته به حداقل رساندن تعداد زیادی از مردم در محوطه دانشگاه در هر زمان داده شده; کافی شاپ ها در هنگ کنگ که به تازگی بازگشایی هستند گزارش پر از کارگران از راه دور به دنبال خارج شدن از خانه. آن را ممکن است به عنوان همه گیر آشکار است که دفاتر آن بازگشته اند را مجبور به رفتن از راه دور دوباره. آن را قابل قبول به انتظار یک دوره طولانی که در طی آن حتی بازگشایی دفاتر باقی خواهد ماند و تنها بخشی از اشغال با بسیاری از جلسات از جمله حداقل چند شرکت کنندگان از پیوستن به صفحه اصلی.

برای کسانی که مایل که از راه دور انقلاب موفق شده بود آن را وسوسه انگیز به فکر می کنم که همه گیر شده است کنار رانده مانع اصلی موفقیت آن: بی میلی کارفرمایان است. مدیران اغلب دیده می شود که در راه ایستاده کار از خانه. یک گوشه اتاق است که به عنوان قابل توجه بیش از زوم و برعکس آن را آسان تر برای یک رئیس برای پیگیری از کارکنان زمانی که او می تواند آنها را در میز خود و یا در سالن. یک هفته پس از یاهو یادداشت شد, توزیع, تکنولوژی, روزنامه نگار, Kara Swisher گزارش داد که مایر انگیزه شده بود در بخشی از یک بررسی شبکه شرکت سیاهههای مربوط است که نشان داد که کارمندان از راه دور بودند صرف مدت زمان طولانی وارد شده از یاهو سرور. در سال 2013 مقاله منتشر شده در سیمی با عنوان “یاهو مایر مناسب است: کار از خانه کارکنان کمتر کارآمد” نرم افزار-شرکت اجرایی بیان دیدگاه که بسیاری از مدیران به احتمال زیاد سهم: “افرادی که به تازگی دریافت بیشتر انجام می شود. . . . شاید آنها فقط باید یک ایده بهتر از آنچه از آنها انتظار می رود.”

کارفرمایان نیاز به رئیس مطمئنا یک عامل در شکست از راه دور کار می کنند. اما دیگر وجود دارد به طور کامل دلایل قانونی برای شرکت ها برای عقب نشینی از آن و آنها فقط به عنوان مربوط به امروز به عنوان آنها در یک دهه پیش. یاهو یادداشت برای مثال تاکید واضح مشکل با از راه دور: از دست دادن چهره به چهره تعامل است. موفق محل کار نویسندگان آن نوشت: بستگی به “فعل و انفعالات و تجربه است که تنها راه ممکن” در جمله “راهرو و کافه تریا بحث ملاقات با افراد جدید و بداهتا تیم نشست.” در تئوری فن آوری را قادر می سازد از راه دور معادل برای این فرد در برخورد: در سال 1986 زمانی که مادرم کار می کرد از یک اتاق خواب در حومه هوستون او به تنهایی با کامپیوتر خود را در حالی که امروز یک کنترل از راه دور کارگر می تواند تجارت شل کردن پیام ها و تشکیل تصویری نشست. و در عین حال این پیشرفت هرگز واقعا اضافه شده تا به کامل جایگزین برای دفتر تجربه. گالری تصویر بند انگشتی-اندازه همکاران در یک لپ تاپ صفحه نمایش کاهش simulacrum کنفرانس-میز گردهمایی که رانندگی خیلی از شرکت های بزرگ زندگی است. یاهو است که به سختی تنها سازمان به این نتیجه رسیده اند که غنای فرد در تعامل غیر قابل تعویض است. در طول جنگ جهانی دوم—در چه در نگاه به گذشته بود سحر الکترونیکی telework—آمریکا و فرماندهان نظامی به طور منظم رد و بدل پیام ها و تلگراف برگزار امن مکالمات تلفن. حتی پس با تعجب فرکانس بالا-سطح مقامات عهده خطرناک اقیانوس اطلس عبور به ملاقات در فرد است. برنامه ریزان نظامی متوجه شدم که از لحاظ جسمی با هم مورد بحثه.

چهره به چهره تعامل کمک به مردم و ارتباط و پیوند اما این تنها بخشی از ارزش خود را. دانش و کار به دنبال در بسیاری از دفاتر مدرن—تفکر, بررسی, سنتز, نوشتن, برنامه ریزی, سازماندهی و پس از گرایش به فازی و آشفته در مقایسه با ساختار فرآیندهای گفتن تولیدی صنعتی. در بسیاری از دفاتر وظایف تخصیص داده شده به صورت اتفاقی و با وجود چند سیستماتیک راه برای پیگیری که در حال کار بر روی چه چیزی یا پیدا کردن چگونه کار می گذرد. در چنین هرج و مرج محیط کار وجود دارد عمیقی مزایای جمع مردم با هم در یک مکان. در فرد مثلا هزینه اجتماعی درخواست کسی را در یک کار این است که تقویت این اصطکاک می دهد همکاران به دلیل متفکر در مورد تعدادی از وظایف آنها عبور کردن به دیگران است. در یک کنترل از راه دور محل کار که در آن کارگران شرکت کاهش می یابد انتزاعی به آدرس ایمیل و یا شل دسته آن را آسان تر برای آنها را به بیش از حد هر یک از دیگر در تلاش برای اعلام پیروزی خود را به سرعت در حال پر کردن در جعبه. (این ممکن است یکی از دلایلی است که ما در زمان حاضر از coronavirus ناشی از telework بنابراین بسیاری از مردم—حتی کسانی که بدون بچه ها زیر پا—احساس شلوغ تر از قبل به رغم عدم وجود وقت گیر رفت و آمد.) از راه های دیگر در ضمن دفاتر می تواند مفید اصطکاک. کشیده کردن e-mail مکالمات را می توان برش های کوتاه را تنها با چند دقیقه خود به خود راهرو گفتگو. زمانی که ما کار از راه دور این نوع ad-hoc coördination سخت تر می شود به سازماندهی و تصمیم گیری شروع به کشیدن.

توسعه نرم افزار یکی از چند دانش صنایع به حال موفقیت با کار از راه دور در بخشی به دلیل آن برنامه نویسان و مدیران مستقر غیر منتظره ای رویکرد سیستماتیک برای سازماندهی تلاش های خود را. شرکت های نرم افزاری اغلب استخدام “چالاک” پروژه روش های مدیریت: استادانه درست شده سیستم های مربوط توسط “امینی” جلسات و برنامه نویسی “سرعت” است که کمک به آنها را پیگیری و تعیین وظایف بدون سربار افراد و یا ایجاد وقفه های غیر ضروری و یا بررسی قرار گرفته است. اعمال نفوذ این سیستم را به دقت سازماندهی تیم coders می تواند هموار بدون غیررسمی افزایش بهره وری که از کار در همان فضا. گسترده تلاش های مورد نیاز برای به انجام رساندن این شاهکار البته تنها کمک اهمیت دفاتر برای هر کس دیگری.

حتی اگر یک تیم حل چالش های لجستیکی از راه دور کار با آن باید مقابله با روانی هستند. هنگامی که او به نوشتن “در اصل انواع” چارلز داروین اختراع یک مراسم برای کمک به او در حل و فصل به کار هر روز او بنا کردن یک مسیر پر پیچ و از طریق مناطق خوش منظره و زیبا از خانواده اش و مستغلات در خارج از لندن قرار می گیرد تعداد مجموعه ای از سنگ ها در ابتدای مسیر و سپس مدار راه می رفت پس از مدار لگد زدن سنگ به ردیف بوته های پرچین بعد از هر بار دامان. با هر بار رفتن به دور او کشیده افکار خود را به دور از نگرانی های شخصی و نسبت به نظریه تکاملی. برای بسیاری از مردم مراسم از رفت و آمد—پادکست در قطار hellos در آسانسور—خدمت به عنوان یک شبیه سازی برای کار در روز است. بدون آنها می شود آن را آسان به از دست دادن آهنگ از تمایز بین زندگی حرفه ای و شخصی. زمان کار بیشتر می شود پراکنده و اوقات فراغت خالص کمتر. یک دلیل وجود دارد بسیاری از نویسندگان حرفه ای کشش بودجه خود را به اجاره دفاتر خصوصی حتی اگر بر روی کاغذ هزینه اضافی غیر ضروری به نظر می رسد. آنها می دانستند چه بسیاری از لحاظ اجتماعی فاصله دانش کارگران در حال حاضر کشف: deep کار نیاز به برخی از درجه ای از جدایی.

همه این است که می گویند هیچ چیز از لذت از دفتر زندگی خود را. در عصری که جامعه مبتنی بر روابط اجتماعی به طور فزاینده ای چیز ساییده و دفتر جایی است که بسیاری از بزرگسالان ارتباط برقرار کردن با دیگر بزرگسالان است. شاید کد گذاری شده در ژن های ما پس از هزاران سال از قبیله ای coöperation وجود دارد غریزی هیجان در کار در کنار دیگران به سوی یک هدف مشترک. یک ایمیل با این مضمون که “کار خوب انجام می شود!” همان است که یک لبخند. این مزایا از دفتر این ظریف تصدیق از انسانیت ما—آسان به چشم پوشی کردن تا زمانی که ما ناگهان خودمان را محروم از آنها.

فن آوری انتقال اغلب تلو تلو خوردن هنگامی که ما انتظار داریم آنها را به با حداکثر سرعت دویدن. در سال 1989 از دانشگاه استنفورد اقتصاددان پل دیوید می خواستم به درک که چرا بسیاری از شرکت ها شد و خیلی آهسته به اتخاذ فن آوری کامپیوتر برای چشم انداز تاریخی او تبدیل به تاریخ الکتریکی dynamo که تا به حال اختراع شده است در حدود یک صد سال قبل از آن قبل از آن را تبدیل به تولید صنعتی نیز شده بود به تصویب رسید و به آرامی. در مقاله خود “دینامو و کامپیوتر: یک دیدگاه تاریخی در مدرن بهره وری پارادوکس” منتشر شده در اقتصادی آمریکا, نقد و بررسی, دیوید توضیح داد که در نوبه خود از قرن اکثر کارخانه ها مجهز شدند عظیم مرکزی موتورهای بخار. موتور تبدیل سربار شفت که به هم متصل بودند پیچیده مجموعه ای از تسمه و قرقره به نزدیک بسته بندی ماشین آلات. هنگامی که موتور الکتریکی برای اولین بار معرفی شد صاحبان کارخانه سعی در ادغام آنها را به موجود خود را تنظیم; اغلب آنها می خواهم به سادگی جایگزین درشت موتور بخار با یک غول الکتریکی dynamo. این معرفی برخی از امکانات—هیچ کس تا به حال به بیل زغال سنگ—اما همچنین ایجاد پیچیدگی. آن را سخت به نگه داشتن تمام اجزای الکتریکی کار; بسیاری از صاحبان کارخانه تصمیم به ماندن با بخار.

در پایان این دهه در زمان برای صاحبان کارخانه به شکل از چگونه به بهترین استفاده را از برق. در نهایت آنها کشف کردند که بهترین رویکرد برای قرار دادن یک موتور کوچک در هر قطعه منحصر به فرد از ماشین آلات. پس از یک کارخانه دیگر مورد نیاز به منظور جلب قدرت از یک مرکزی موتور و تجهیزات آن می تواند گسترش. این, به نوبه خود تغییر ماهیت صنعتی معماری. ساختمان هایی که دیگر مورد نیاز تقویت سقف به خانه شفت تسمه و قرقره می تواند ترکیب پنجره ها و نورگیرهای از نوع ما می دانیم که امروز از انبار شهری ساختمان.

اینرسی دیوید یافت شده است بخشی از مشکل است. صاحبان کارخانه بود که صرف مقدار زیادی از پول و زمان فیزیکی ساختمان گیاهان سازماندهی شده در اطراف مرکزی-رانندگی قطار بودند و تمایلی به ارتکاب به پیچیده و گران قیمت تعمیرات اساسی. وجود دارد تخیلی موانع: تأمین انرژی هر دستگاه با خود فرد موتور ممکن است به نظر می رسد مانند یک ایده واضح است در حال حاضر, اما در واقعیت آن را نشان داده تیز استراحت از متمرکز-مدل قدرت حاکم قبلی صد و پنجاه سال است. در نهایت فن آوری موانع در راه ایستاده بود—مسائل کوچک در مقایسه با اختراع برق اما مداوم و مهم آنهایی که با این وجود. کسی که مثلا تا به حال به شکل از چگونه برای ساخت یک ساختمان-گسترده شبکه برق قادر به حمل انبوه بار متغیر ایجاد شده توسط بسیاری از ولتاژ گرسنه مینی موتور در حال خاموش و غیر قابل پیش بینی. تا زمانی که اتفاق افتاد این بود که قدرت مرکزی و یا مجسمه نیم تنه.

در برخی موارد ممکن است ما در برقی-دینامو لحظه ای برای کنترل از راه دور کار می کنند. در تئوری ما این تکنولوژی ما نیاز به کار از راه دور قابل اجرا است. و در عین حال اکثر شرکت ها سعی کرده اند که برای پیوند آن بر روی موجود خود را نمیشود داشت فقط مخلوط موفقیت است. در پاسخ بسیاری از آنها در گیر شدن با آنها چه می دانند. در حال حاضر این بیماری همه گیر کوروناویروس اتحادش را تغییر معادله. تمام محل های کار رفته اند از راه دور; موتورهای بخار قانونى. سوال این است که آیا داشتن شده است مجبور به پذیرش این فن آوری های جدید ما می تواند به حل بلند مدت مشکلات که مانع تصویب آن در گذشته است.

برخی از نوآوری مفید است که ممکن است در سطح فردی است. به عنوان یک تازه ضرب از راه دور کارگر, شما ممکن است دریابید که خواسته های خود توجه واقع بیشتر پی در پی و سرزده از آنها استفاده می شود—یک نتیجه طبیعی هنگامی که یک محل کار بستگی دارد بیشتر از همیشه در تماس های تلفنی, ایمیل و ویدئو کنفرانس. شما ممکن است پاسخ توسط تحکیم همه قرار ملاقات های خود را به یک داده نیمی از روز — می گویند بین 1 P. M. و 5 P. M.—حفظ دیگر ساعت به طور پیش فرض برای در واقع در این موارد بحث شده است. این ممکن است یک لحظه خوب سعی کنید از نرم افزار برنامه ریزی مانند Calend.ly یا حدت که جایگزین e-mail مبادلات در مورد زمانی که برای دیدار با یک قرار ملاقات-رابط رزرو را کاهش می دهد که برنامه ریزی برای یک تک کلیک کنید. (برخی از نگرانی در مورد سردی و یا presumptuousness از این خدمات اما آنها به طور قابل توجهی کاهش تعداد باز کردن تاپیک های خود را در جعبه.) شاید شما اتخاذ یک داروین-esque صبح راه رفتن در اطراف محله—یک تقریب معقول از یک ربط اطراف خود را املاک کشور—و یا حرکت خود را به دفتر خانه از اصلی طبقه از خانه خود را به گوشه ای از زیر زمین خود را فدا کردن راحتی برای آرام است. (یک وکیل از دوستانم با دو جوان بچه ها به من می گوید که او در بر داشت تجارت به خوبی به ارزش آن است.)

کسانی که می خواهند به سرمایه گذاری و حتی عمیق تر به دنیای شخصی بهره وری ممکن است سعی کنید “زمان مسدود کردن” یک استراتژی های سازمانی قدمت آن حداقل به بنجامین فرانکلین که در مورد آن نوشت در زندگینامه خود. در این رویکرد به شما اختصاص کار خود را به بلوک خاص از زمان که در آن شما می خواهید آن را اجرا کنید. این در مقایسه با استاندارد استراتژی است که به رانندگی خود را به روز کردن لیست قرار ملاقات و پیام های دریافتی است. زمان مسدود شدن برنامه می تواند شدید پس شما باید به طور مداوم تمرکز بر روی نکنید مصرف بیش از حد زمان برای اجرای هر کار داده می شود. اما آنها با اضافه کردن ساختار به در غیر این صورت هرج و مرج کاری و می تواند به طور قابل توجهی افزایش مقدار شما قادر به انجام یک مقدار محدود از زمان است.

هنوز هم تمرکز بر بهره وری شخصی را تنها به ما خیلی دور است. سازمان-سطح نوآوری نیز مورد نیاز است. به تازگی از راه دور شرکت ها ممکن است در نظر اقدام مانند توسعه دهندگان نرم افزار و حرکت برنامه ریزی پروژه از e-mail و شل و چالاک تر ساختار سیستم است. خدمات وب مانند Trello, مایکروسافت, جریان آسانا اجازه می دهد همه از یک تیم وظایف به نظر می رسد به عنوان کارت های دیجیتال بولتن هیئت مدیره به طوری که هر کس می تواند ببینید که کار در چه و چگونه آن را. که مرتب سازی بر اساس شفافیت دعوا بیش از حد با حذف اتفاقی واگذاری کار; آن را نیز تشویق می کند یک فرهنگ است که در آن مردم کار عمیقا بر روی تعداد کمتری از وظایف در یک زمان—به خصوص معنی دار بهبود برای کارگران از راه دور که در روز می تواند در غیر این صورت بود رو با pileups مبهم خواسته است.

مدیران ممکن است نیاز به تجدید نظر چگونه جلسات کاری. یک افزونه مرورگر به نام عقربه های ساعت کمک می کند تا تیم های سازماندهی آنها را در یک “batched” مد, به طوری که آنها رخ می دهد را به پشت, حفظ حد بی وقفه زمان که ممکن است در هر یک از کارمندان فردی تقویم. (Matt Martin, شرکت C. E. O. می گوید که در جهت عقربه های ساعت دیدم علامت یو پی اس افزایش چهل و دو درصد در ماه مارس و آوریل— یک دوره که در طی آن با توجه به داده های داخلی آن به تازگی کارگران از راه دور شده اند و صرف زمان بیشتری را در جلسات و با تلاش بیشتر تکه تکه برنامه.) متناوبا یک تیم ممکن است کانال سیل check-ins با قرض گرفتن ایده از “ساعات اداری” از دانشگاه. در این سیستم کارگران پست به طور منظم بار است که در طی آن آنها را در دسترس برای برنامه ریزی تلفنی یا ویدئو کنفرانس. اگر یک همکار دارای ابهام سوال و یا درخواست آنها به سادگی صبر کنید تا ساعت اداری در اطراف به بحث در آن را از طریق. همانطور که من نوشت: سال گذشته شرکت نرم افزار Basecamp شده است با استفاده از این استراتژی برای سال های سال با موفقیت فوق العاده ای: ناراحتی از انتظار برای ساعت به شروع این است که تا حد زیادی هرحال کنترل هر فرد دوباره بیش از برنامه خود را.

مانع این نوع از تغییرات سازمانی تئوری مدیریت توسط اهداف بر طبق آن کارفرمایان ارائه کارکنان با اهداف روشن و سپس ترک آنها را به تنهایی به کشف کردن که چگونه برای به انجام رساندن آنها. این رویکرد به نظر می رسید به احساس را به عنوان بیش از چند دهه گذشته در دفتر کار رشد به طور فزاینده پیچیده و خلاق است. اما آن را نامناسب به دنیای کار از راه دور که در آن جزئیات از نحوه کار ما نیست که اگر ما امیدواریم که برای حفظ تلاش های پایدار. سازمان ها ممکن است شروع به فکر کردن نه فقط در مورد آنچه انجام می دهند اما در مورد چگونه آنها آن را انجام دهد. خود را از طریق I. T. انقلاب شرکت ها استخدام رئیس اطلاعات افسران. شاید coronavirus همه گیر خواهد شد رئیس گردش افسر به همان اندازه مهم نقش است.

در برخی از نقطه این بیماری همه گیر و لرزه محو خواهد شد. از آن خواهد شد یک بار دیگر امن برای سوار شدن به قطار رفت و آمد به ساختمان های اداری. پس از آن چه ؟ بسیاری از شرکت ها به نظر می رسد متمایل به ایده تغییرات پایدار. در یک نظرسنجی از افسران ارشد مالی انجام شده توسط شرکت تحقیقاتی گارتنر نشان داد که سه چهارم برنامه ریزی برای افزایش تعداد کارکنان مشغول به کار از راه دور را به صورت دائمی. از منظر اقتصادی, شرکت های بسیاری برای به دست آوردن از راه دور محل کار: دفتر فضای گران قیمت و استعداد است و به احتمال زیاد ارزان تر در خارج از بزرگترین شهرستانها. بسیاری از کارگران را از این تغییرات: در اخیر گالوپ نظرسنجی نزدیک به شصت درصد از پاسخ دهندگان گفته است که آنها می خواهم به نگه داشتن کار از راه دور پس از محدودیت در کسب و کار و مدارس برداشته شده است. برای آنها طولانی-مزایای وعده داده شده از کار-از-خانه—انعطاف پذیر و رفت و آمد زندگی با خانواده و اوقات فراغت—در نهایت وارد شده است.

نیز وجود دارد که به دلایل اجتماعی برای تشویق بیشتر از راه دور در آینده است. این ممکن است کمک به معکوس جغرافیایی طبقه بندی از زندگی آمریکایی. کارگران و هزینه های خود را می تواند از غیرقابل تحمل کلان و جرقه مینی revitalizations هزينۀ از Bozeman به سانتافه. کار از راه دور می تواند برای محیط زیست پس از کمتر رفت و آمد به معنی کمتر تولید گازهای گلخانه ای. (هر چند اخیر جنبش از آمریکایی ها از آلاینده حومه و بازگشت به انبوه شهرها در خود یک محیط زیست خوب است.)

و در عین حال از راه دور کار پیچیده است و هیچ درمانی برای همه. برخی از مسائل که گرفتار آن برای دهه ها بعید است که به حل و فصل شود مهم نیست که چگونه بسیاری از نوآوری معرفی می کنیم: احتمالا وجود دارد هیچ راهی برای محل کار به زوم خود را به همان سطح از نزدیکی و انسجام ایجاد شده در به اشتراک گذاشته شده ، آموزشی تصمیم گیری و رهبری به سادگی ممکن است سخت تر از یک فاصله. نیز وجود دارد چیزی dystopian در مورد آینده ای که در آن کارگران یقه سفید اب و تاب زیاد در انزوا در حالی که هر کس دیگری رفت و آمد به مکان های شلوغ. برای دیگران در ضمن جداسازی مخالف لوکس. ممکن است وجود دارد بسیاری از مردم که همیشه ترجیح می دهند به کار از محل کار.

در آینده ممکن است, درصد از کارکنان صرف نیمی از وقت خود را یا بیشتر به کار از خانه خواهد شد و رشد قابل توجهی در سال های آینده افزایش, شاید, از درصد سه پایه مجموعه در سال 2018 به چیزی شبیه به بیست یا سی درصد است. وجود خواهد داشت مقدار زیادی از کار از راه دور, اما مقدار زیادی از کار را به عنوان به خوبی. در این آینده گردش کار و نوآوری خواهد اجازه می دهد از راه دور و حضوری تلاش برای ادغام بیشتر هموار و بدون نیاز به ثابت ایمیل و یا ویدئو کنفرانس. شرکت حفظ خواهد شد منطقه ای مرکزی, اما آنها خواهید بود کوچکتر بیشتر شامل میز-مبادله و کمتر دائم از قبل تخصیص داده شده دفاتر. برخی از جذاب شهرهای کوچکتر را ببینید افزایش جمعیت برخی از شهرهای بزرگ را ببینید هزینه مسکن کاهش می دهد. خواهد شد وجود تنوع بیشتر در مقدمات کار. شاید علاوه بر تغییر ساعت و کاهش برنامه ما نیاز به کنترل از راه دور-تنها کارمندانی که هرگز به طور کامل یکپارچه به یک فرد در دفتر به ثبت نام چندین ساله قرارداد به کار به طور انحصاری در تعداد کمی از اهداف مهم قبل از حرکت. (در کتاب “داد: مدیریت استعداد در شبکه عصر” از سال 2014 رید هافمن بن Casnocha و کریس یه تایید این ایده که آنها calla “تور وظیفه.”)

جک Nilles پیش بینی یک تحول کامل از کار که در آن دفتر مرکزی ممکن است ناپدید می شوند—موتور بخار جای خود را به یک شبکه از موتور. تغییرات همه گیر ایجاد خواهد شد به احتمال زیاد خواهد متنوع تر. این به این معنی نیست که اثر خود را کوچک خواهد بود. هنگامی که تنها سه درصد از نیروی کار از راه دور است و مدیران می تواند با کسب و کار به عنوان معمول است. وقتی که تعداد صعود به سی درصد تغییرات اساسی به ماهیت کار تبدیل لازم است. قبل از همه گیر ما شد و در حال حاضر رنج می برند از طریق بهره وری بحران که در آن ما به نظر می رسید به کار ساعت های طولانی چسب به صفحه نمایش و غرق شدن در e-ایمیل. این راه حل که از راه دور کار پایدار—بیشتر ساختار و وضوح کمتر haphazardness—همچنین ممکن است کمک به رفع این مشکلات دیرینه در دانش کار می کنند. کار است که از راه دور-دوستانه برای برخی ممکن است کار بهتر برای همه است.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme