کانادا بسکتبال طول می کشد المپیک تاخیر در گشاد گشاد راه رفتن اما آرایش مردان تیم است که هنوز هم یک سوال

از آن شده است 20 سال از کانادا نقش مردان را بازی بسکتبال در بازی های المپیک و انتظار یک سال دیگر احتمالا به پایان است که خشکسالی به نظر می رسد در بهترین حالت یک ناراحتی جزئی در طول گسترش coronavirus. کانادا تیم هنوز هم باید فرصتی برای رسیدن به این هدف و انتظار دارند آن را به می آیند در خاک خانه.

با کمیته بین المللی المپیک از تصمیم برای به تعویق انداختن 2020 توکیو بازی تا بعد از تابستان 2021 کانادا بسکتبال مقامات در یک الگوی برگزاری با برنامه های خود را برای تیم مردان.

“این فقط یک وضعیت دشوار است و نمی توانیم چیزی را از دست داده و در عین حال, بنابراین ما در حال انجام بهترین ما می توانیم” گلن Grunwald کانادا بسکتبال مدیر ارشد اجرایی روز سه شنبه گفت.

FIBA, جهان, حاکم, بدن, برای, بسکتبال, به گفته مقامات کانادا از آن است که به احتمال زیاد فینال مردان صلاحیت مسابقات در اصل برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن در ویکتوریا یکی از چهار برگزار می شود به احتمال زیاد خواهد شد برگزار می شود در همان محل در سال آینده. کانادا در یک گروه که شامل چین ، جمهوری چک ، یونان و ترکیه و اروگوئه, همه رقابت برای یک المپیک نقطه.

“من نمی دانم قصد خود را قبل از (تعویق) بود که برای حفظ همان مدرک ساختار که به معنی همان چهار مسابقات همان شش تیم در هر یک از مسابقات و من می خواهم که می ماند همان” Grunwald گفت. “وجود دارد هیچ دلیلی برای آن را تغییر دهید در حال حاضر است.”

تاریخ از این مسابقات هنوز ناشناخته هستند پس از این تاریخ برای المپیک موکول کرده اند هنوز اعلام نشده است.

و از آنجا که این سوال ابدی خواهد شد که در نهایت بازی برای کانادا مردان تیم مطمئن است به اندکی.

تعدادی از مشخصات بالا NBAers در میان آنها جمال موری از دنور ناگتس Shai Gilgeous-اسکندر از شهر اوکلاهما تندر RJ بارت از نیویورک نیکز و دیلون بروکس از ممفیس گریزلیز بود علنا متعهد به بازی در کانادا در ماه ژوئن. اما بدون دانستن آنچه 2021 المپیک برنامه و چه NBA schedule ممکن است مانند نگاه کنید هیچ چیز نمی تواند تایید شود.

“FIBA صحبت کردن به NBA” Grunwald گفت. “نه این که ما نمی توانیم اما من مطمئن هستم که آنها همه چیز به اندازه کافی به رسیدگی است.”

زنان برنامه به مراتب کمتر در قلمرو ناشناخته است. کانادا در رتبه چهارم جهان و با بالا هشت پس از اتمام در سال 2012 در لندن و 2016 المپیک ریو در حال حاضر واجد شرایط برای توکیو بازی ها هر زمان که آنها برگزار می شود.

“آنها به دست آورده و آنها را وادار به نگه داشتن آن است که زیبایی آن” Grunwald گفت.

برنامه ها برای زنان کانادا برای برگزاری یک فینال اردوگاه آموزشی در کاری شهرستان, ژاپن, قبل از بازی. وجود دارد همچنین قصد دارد در نمایشگاه بازی در ادمونتون این تیم را پایه اصلی این تیم امیدوار است تمام برنامه ها را می توان به انجام 2021. داشتن عدم اطمینان بیش از چند ماه آینده پاک کردن آسان برخی از نگرانی.

“من خوشحالم که آنها به این تصمیم زودتر و نه بعد از آن و فکر می کنم (آن است) فقط یک بیت از یک آه امداد برای ورزشکاران, دانستن آنچه که اتفاق خواهد افتاد” سر مربی لیزا Thomaidis گفت: کانادا ، “و در حال حاضر به واقع که تاریخ مانند آن را در یک سال از هم اکنون. بنابراین من فکر می کنم همه چیز خوب است.”

تعویق در حالی که قابل فهم و پذیرش به عنوان یک حرکت لازم توسط اعضای تیم پرتاب خواهد شد چند آچار به برنامه های که در حال حاضر در محل برای زنان است. و در آینده با یک اردوگاه آموزشی برنامه ریزی و پیدا کردن نمایشگاه بازی به بازی قبل از رفتن به بازی های المپیک باعث خواهد شد برخی از لجستیکی سردرد کانادا بسکتبال مقامات.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

اما کمیته بین المللی المپیک تصمیم به انجام آنچه بسیاری را به عنوان چیزی که منطقی و کانادا تصمیم قبل از به تعویق افتادن خروج از بازی اگر آنها برگزار شد در این تابستان بود به راحتی پذیرفته شده است.

“افتخار رهبری تیم کانادا نشان داد در قرار دادن سلامت و ایمنی ما خانواده ها و جوامع ما و کشور ما اولین و در حال حاضر که بازی های المپیک شده اند به تعویق افتاد … یک سال دیگر … برای قرار دادن در برخی از کار” ناتالی Achonwa دو زمان المپیک گفت: در خوراک توییتر.

Doug Smith

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>