کانادا تساوی سوئد قزاقستان برای round-robin گروه در جام دیویس نهایی

کانادا کشیده شده به دور رابین با قزاقستان و سوئد برای جام دیویس نهایی.

بین المللی تنیس مردان تورنمنت برگزار خواهد شد Nov. 23-29 در مادرید Caja Magica.

این کانادایی ها هنوز به صورت قزاقستان در جام دیویس بازی. سوئد برنده آن تنها جلسه با کانادا 3-2 در سال 1992. پنج سری بازی که ویژه خیره کننده ناراحت زمانی که تورنتو Daniel Nestor شوکه شده و سپس در جهان شماره 1 Stefan Edberg.

کانادا و رهبری تا حد زیادی توسط ونکوور Vasek Pospisil و دنیس Shapovalov ریچموند هیل, Ont., پیشرفته به فینال سال گذشته مسابقات قبل از از دست دادن به رافائل نادال و میزبان اسپانیا.

“ما به دنبال به جلو به رقابت در جام دیویس فینال برای دومین سال متوالی” کانادا کاپیتان فرانک Dancevic گفت: زیر پنج شنبه قرعه کشی در لندن است. “اگر چه ما در حال کشت برای این رویداد را سال, ما می دانیم که کار سختی پیش رو که همه تیم ها که به رقابت قوی ترکیب اولیه.

“همانطور که دیدیم در سال گذشته هر ملت می تواند باعث ناراحتی چون کالیبر بازی بسیار بالا است. بازیکنان ما آماده خواهد شد به رقابت و هیجان زده برای به چالش که در پیش روست.”

هجده تیم کشیده شد به شش round-robin گروه. برندگان گروه همراه با دو بعدی بهترین تیم های واجد شرایط برای مرحله یک چهارم. هر یک از این بازی-یو پی اس خواهد شد و شامل دو تک مسابقات و یک دونفره, بازی, تمام بازی های برگزار شده به عنوان بهترین سه مجموعه.

کانادا در گروه ب گروه های دیگر عبارتند از:

گروه یک — اکوادور, روسیه, اسپانیا,

گروه C — انگلیس, جمهوری چک, فرانسه

گروه D استرالیا — کرواسی, مجارستان

گروه E — کلمبیا ایتالیا. ایالات متحده

گروه F—, اتریش, آلمان, صربستان

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>