ویکتوریا باخ گل وقت اضافه برنده دوشنبه در یک تریلر که دیدم کانادا زنان ملی هاکی تیم شکست ایالات متحده 3-2 در بازی 3 از سری رقابت.

باخ backhander در 2-در-1 عبور از Blayre Turnbull در 3:22 علامت ضرب و شتم آمریکا netminder نیکول Hensley که با آن مواجه کانادا یورش در قاب اضافی.

“که کل بازی یک نبرد” گفت: باخ از میلتون, Ont. “ما یک هدف اما ما تحت فشار قرار دادند. ما در حال رفتن به مبارزه و چوب هم به عنوان یک تیم و من فکر می کنم آن را بسیار جذاب بود به فرصتی برای بیرون رفتن در وقت اضافه و نمره یک هدف بزرگ است.”

کانادا-ایالات متحده آمریکا رقابت سری بود و در شدت دوشنبه در ویکتوریا صرفه جویی-در-مواد غذایی یادبود مرکز به عنوان تیم بودند به بن بست رسیده در 2-2 در پایان زمان تنظیم.

کانادا Brigette Lacquette بسته بازی بزرگ برای کانادا در دوره سوم با یک مچ شات فقط از داخل خط آبی در طول شدید تقلا برای جن.

کانادا تا به حال دو بازیکن قدرت-بازی بازی استفاده برای بیش از یک دقیقه و Lacquette هدف آمد با آمریکایی ها را یک بازیکن اما مواجه شدید فشار از کانادایی ها برگزار شد که اختیار برای خیلی از مجازات است.

ساوانا هارمون به آمریکایی ها 2-1 سرب در اوایل دوره سوم با یک ضربه سخت به ضرب و شتم کانادا ان-رنه Desbiens پایین بر روی چوب سمت.

اولین دوره بود بدون گل با Hensley ساخت چندین ستارگان دستکش موجب صرفه جویی در کانادا نگهداری می شود که ایالات متحده hemmed در آن منطقه در طول باز 20 دقیقه.

ایالات متحده آمار پست با یک انفجار از نقطه اما کانادا تحت سلطه بسیاری از دوره حرکت جن تا یخ در امواج.

تیم های داد و ستد اهداف در دوم با Brianne Jenner به ثمر رساند shorthanded برای کانادا در اوایل دوره است. Jenner تا به حال روشن مبارکه و گل زمانی که او bobbled جن و آن را فشرده از طریق Hensley پد.

هیلاری نایت به ثمر رساند در بازی قدرت برای آمریکایی ها با یک انفجار از سمت راست رو کردن دایره 12:01.

عکس بسته بود در 12 هر یک در پایان دوره دوم. عکس بودند 21-19 برای کانادا در پایان سه دوره.

این مربی تروی رایان اولین بازی پشت نیمکت برای کانادا پس از جایگزینی مربی سابق پری Pearn ماه گذشته.

“این است که من برای اولین بار سر و رسمی مربیگری پیروزی پس از آن احساس خوب” گفت: رایان که قبلا در این تیم دستیار مربی است.

او گفت: این تیم قوی برای اولین بار دوره کند تا حدودی در دوم اما موفق به حفظ فشار بر آمریکایی ها در سومین.

عالی بود به پیروزی از آن در وقت اضافه” رایان گفت.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

آمریکایی ها برنده این دو بازی در ماه دسامبر گذشته در هارتفورد, Conn. و مونکتون, N. B.

این تیم در بازی بعدی در ونکوور در راجرز آرنا در ونکوور در روز چهارشنبه. سری کاری ادامه داده اند تا روز شنبه در هوندا مرکز در آناهایم. کالیفرنیا.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی