کانادا ورزشکاران نخبه استقبال المپیک بمب با پشتیبانی — با وجود ناامیدی

ورزشکاران المپیک آخرین اعضای ورزشی جهان به زندگی خود را وارونه توسط COVID-19 همه گیر در میان گزارش که توکیو بازی به احتمال زیاد خواهد شد به تعویق افتاد تا 2021.

در شب یکشنبه کانادا شد, اولین کشوری که به آن اعلام برنده رقابت نیست اگر بازی های المپیک برگزار می شود به عنوان برنامه ریزی شده, شروع, جولای 24. این حرکت در ملاقات با حمایت قاطع میان ورزشکاران با وجود ناامیدی پس از سال ها از آموزش است. که احساس شد به خصوص قوی در میان ورزشکاران جانباز برای آنها که چشم انداز یک سال دیگر از آماده سازی ممکن است دلهره آور است.

در اینجا یک نگاه چگونه آن را, و چگونه برخی از برجسته کانادا ورزشکاران در زمان این خبر:

با فشار روزافزون در کمیته بین المللی المپیک به تعویق انداختن بازی های المپیک تابستانی — با بسیاری از ورزشکاران هنوز در تلاش برای آموزش با وجود پروتکل های دقیق برای مبارزه با گسترش coronavirus و بسیاری از مقدماتی حوادث هنوز ناتمام —رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ باقی مانده مردد تنها چند روز پس از اصرار این بازی خواهد شد در زمان:

COV-OLYREAX Uploaded external by: Pilla, Nathan

“بازی های المپیک نمی تواند منتقل شود مانند فوتبال بازی بعدی شنبه” باخ گفت: آلمان SWR پخش در روز یکشنبه.

اواخر یکشنبه کانادا المپیک و پارالمپیک کمیته اعلام کرد: “تصمیم دشوار نیست برای ارسال به کانادا تیم به المپیک و بازی های پارا المپیک در تابستان 2020.”

COV-OLYREAX Uploaded external by: Pilla, Nathan

“این نه تنها در مورد ورزشکار سلامت — آن را در مورد بهداشت عمومی. با COVID-19 و خطرات مرتبط با آن است که امن نیست برای ما ورزشکاران و سلامت و ایمنی خود و خانواده و گسترده تر جامعه کانادا برای ورزشکاران برای ادامه آموزش به سمت این بازی ها. در واقع آن را خلاف به مردم توصیه های بهداشتی است که ما می خواهیم همه کانادایی ها به دنبال دارد.”

این تصمیم جلب حمایت گسترده ای از جمله از نخست وزیر جاستین ترودو.

COV-OLYREAX Uploaded external by: Pilla, Nathan

“من می دانم این است که دلخراش برای بسیاری از مردم — ورزشکاران و مربیان و کارکنان و طرفداران. اما این کاملا حق تماس و هر کس باید به دنبال خود منجر شود.”

ظهر دوشنبه کهنه سرباز کانادایی عضو کمیته بین المللی المپیک دیک پوند گفت که او انتظار می رود این بازی خواهد بود به تعویق افتاد.

COV-OLYREAX Uploaded external by: Pilla, Nathan

“ما همه خواندن برگ چای و غیره, اما ژاپنی ها خود را در حال صحبت کردن در مورد به تعویق انداختن. بسیاری از ملی المپیک کمیته و کشور هستند خواستار به تعویق افتادن.”

بسیاری از کانادا بالا, از ورزشکاران به طور کامل پشتیبانی تصمیم به خروج از توکیو المپیک اگر آنها پیش بروید به عنوان برنامه ریزی شده اما این اخبار هنوز هم به ویژه در میان جانبازان است.

COV-OLYREAX Uploaded external by: Pilla, Nathan

“واقعا سخت است برای درک نیست که در بازی های المپیک در این تابستان به عنوان بخشی از @teamcanada اما کشور ما همچنان به راه خود را جدا انجام آنچه درست است در یک سطح انسانی و قرار دادن رفاه و ایمنی برای اولین بار. این بیانیه یک سخت را اما یکی از سمت راست.”

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

COV-OLYREAX Uploaded external by: Pilla, Nathan

“این دلخراش اخبار” 2016 قهرمان المپیک گفت: کانادا ، “این یک گردباد هفته. من واجد شرایط برای توکیو شنبه گذشته رسما مشت من بلیط و در حال حاضر یک هفته بعد آن را مانند برای مطمئن شوید که ما در حال رفتن بدون توجه به آنچه. امیدوارم کمیته بین المللی المپیک به تعویق انداختن و برای یک سال است.”

COV-OLYREAX Uploaded external by: Pilla Nathan

“شما نمی دانید که آنچه به احساس” المپیک سه مدال گفت: الف. “در آن آه عجب این تعجب آور است. و در ابتدا شما واقعا تا به حال شانس به آن را پردازش کند. شما نیاز به زمان است. من احساسات مخلوط در حال حاضر. من خیلی خواب شب گذشته. در پشت ذهن من امیدوار بودم که به نحوی از آن بود که واقعی نیست. اما بله من درک می کنم من به احترام این تصمیم است. و امیدوارم این بازی ها رسیدن به تعویق افتاد.”

COV-OLYREAX Uploaded external by: Pilla, Nathan

“آن زمان برای قرار دادن کسانی که تکی, کشباف, خروس بزرگ, جق زدن لای کرا دوچرخه سواری, لباس های … چون این لحظه ای است که در مورد بیش از فقط خودمان است.”

COV-OLYREAX Uploaded external by: Pilla, Nathan

“این سخت است برای تشریح آنچه احساس می کند مانند افکار پر سر و صدا در حال اجرا را از طریق سر من در حال حاضر. من با @teamcanada تصمیم از حضور @tokyo2020 بازی. آن را هنوز هم برگ من با قلبی سنگین و حس سردرگمی است.”

COV-OLYREAX Uploaded external by: Pilla, Nathan

“قلب من است شکستن رویاهای من احساس مانند آنها گرفته شده و آتش در جان من است مثل نور سوسو … اما ما باید برای قرار دادن بدن ما و سلامت در خطر فقط سعی کنید تا آماده شود” المپیک مدال برنز ارسال شده در Instagram. ما می خواهیم به ما در مطلق بهترین, شکستن رکورد, مجموعه جدید, میله, نشان می دهد, تا به بزرگترین رویداد ورزشی و به کشورهای ما و طرفداران در سراسر جهان باور نکردنی اجرای برنامه به آن افتخار کنیم. که فقط اتفاق نمی افتد از آموزش ما در زیرزمین و انجام بدن و وزن مدارات.”

COV-OLYREAX Uploaded external by: Pilla Nathan

“یک چیز برای مطمئن — زمانی که این باور نکردنی تیم کانادا ورزشکاران به رقابت در صحنه جهانی بعدی آنها در حال رفتن به قوی ترین آنها تا کنون بوده است. آنها را در مواجهه بزرگترین چالش برای رسیدن به بالاترین پیروزی. به تعویق انداختن امروز تسخیر فردا.”

COV-OLYREAX Uploaded external by: Pilla, Nathan

“در حال حاضر اگر (کانادا) ورزشکاران می unselfishly تعلیق المپیک رویایی و ماندن در خانه شما هم می توانید! #فاصله اجتماعی #37millionstrong”

COV-OLYREAX Uploaded external by: Pilla, Nathan

“من فکر می کنم در درجه اول ما واقعا ممنون که لغو است نه روی میز و که آنها متعهد به میزبانی یک بازی در توکیو” که دو بار قهرمان المپیک گفت: TSN. “هنگامی که ما شنیده ام که وجود دارد ارتباطی که از کمیته بین المللی المپیک سوء ظن شد که ممکن است آن را در مورد به تعویق افتادن و زمانی که آن نبود و آن قرار دادن تصمیم گیری برای چهار هفته آن را کمک نمی کند کاهش فشارهای که ورزشکاران احساس و یا استرس است که ورزشکاران احساس

Laura Armstrong

تاریخ گفتگو

س:

آیا شما فکر می کنم بازی های المپیک باید به تعویق افتاد برای یک سال ؟

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>