کانادا Hamblin جریمه برای رفتن به خانه از سیبری در میان COVID-19 بحران

پس از چند روز تلاش برای خارج شدن از سیبری و کانادا و بازیکن بسکتبال اموزش Hamblin فرود در آمریکای شمالی را به یاد او می خواهم جریمه توسط تیم او برای ترک زود هنگام.

25 سال نقش WBC دینامو نووسیبیرسک و در حالی که زنان روسی را در لیگ حرفه ای به حال تعطیل در میان جارو ترس از COVID-19 گیر تیم او هنوز هم نگه داشتن اجباری شیوه های.

اما Hamblin می دانستم که آن زمان به ترک زمانی که نخست وزیر جاستین ترودو خواست کانادایی در خارج از کشور به خانه می آیند در حالی که آنها هنوز هم می تواند.

“هنگامی که او می گوید:” به عنوان یک کانادا در خارج از کانادا این است که وقت خود را برای آمدن به خانه’ این واژه ها به من رسید مانند یک سنگ در معده من” Hamblin گفت. “من فکر می کردم” من نیاز به خانه آمده — این زمان را به بازی بازی من فقط نیاز به خانه آمده و وجود دارد و سوار بر این وجود دارد.'”

Hamblin در نهایت messaged باشگاه و مدیر و توضیح داد که او تا به حال به او را ترک کرده عاطفی و جسمی خوبی بودن.

“من عذرخواهی کرد و گفت:” این است بزرگتر از توپ بسکتبال و من نیاز به صفحه اصلی’ و آنها خیلی مهربان و من منتشر شد” Hamblin گفت: از مسکو پس از چهار ساعت پرواز از نووسیبیرسک.

اما او بعد از فرود در لس آنجلس به یک پیام است که او بود که جریمه شد.

“هرگز پایان دادن به, حماسه و فقط هر چیزی نمی تواند حق” Hamblin گفت.

Hamblin و کانادا هم تیمی های جیمی اسکات و Miah-ماری Langlois همه غذای برای دینامو نووسیبیرسک و اعضای ملی کانادا تیم زنان. Langlois به خانه بازگشت از روسیه در روز چهارشنبه نیز در حالی که اسکات برنامه ریزی شده به آن را از چوب در سیبری است.

Hamblin شش پا-دو مرکز و دو بار Pac-12 بازیکن دفاعی سال برای Oregon State حال می ترسید ترک سیبری به دلیل آن را به معنای شکستن قرارداد و از دست دادن هر گونه پرداخت او بدهکار است.

“وجود دارد هیچ همدلی” Hamblin گفت: قبلا در این هفته است. “به خصوص دوری از خانواده و داشتن این اپیدمی جهانی و این بی سابقه است. و سپس در یک محیط است که احترام نیست چگونه شما احساس می کنید و آنچه شما نیاز عاطفی است که واقعا دشوار است.

“جمله بندی در قرارداد ما است که آن را تا آخرین بازی رسمی و یا ممکن است 1 اما نه پیش از آن. به طوری که آنها در حال استفاده است که به امید که ما شکستن قرارداد و سپس آنها را مجبور به پرداخت ما خارج است.”

صفحه اصلی برای Hamblin هوستون یک شهر کوچک در بریتیش کلمبیا داخلی ساندویچ بین Smithers و Burns Lake. او یکی از آخرین پرواز از لس آنجلس به ونکوور بود و خدا را شکر به ترک ایالات متحده به دلیل سفت مرز محدودیت.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

وجود دارد ده ها تن از بازیکنان بسکتبال پیمودن تجارت خود را در خارج از کانادا و همچنین تعداد بی شماری از ورزشکاران در ورزش های متعددی ایم که در همان قایق است.

امیلی پاتر از وینیپگ که نقش KP برنو در جمهوری چک در توییتی گفت: “سلام @JustinTrudeau لطفا به من کمک کنید از جمهوری چک پرواز من فقط لغو کردم. شما می توانید ارسال یک جت? من به شما پرداخت بازگشت … بعد.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>