کارسون, کالیفرنیا.—کریستین سینکلر می گوید او را ببخشید او و بعد فورا رفت واز پشت به همه خوبی wishers که رسیده و پس از او مجموعه بین المللی اهداف رکورد.

کانادا مهاجم کهنه نمی توانید زمان زیادی برای جشن گرفتن و یا منعکس در هفته گذشته و پس از او به ثمر رساند یک جفت از اهداف در مقدماتی المپیک مسابقات بازی.

برای سینکلر وجود دارد یک کار بزرگتر در دست در حال حاضر پیشرو در کانادا بازگشت به بازی های المپیک است.

کانادا در میان تیم های که بازی جمعه در کارسون, کالیفرنیا, در نیمه نهایی از کونکاکاف زنان المپیک مقدماتی مسابقات است. کانادا برنده آن گروه خواهد شد و در صورت کاستاریکا در حالی که نفر دوم مکزیک روبرو خواهد شد از جام جهانی قهرمان تیم ایالات متحده.

برندگان جمعه خواهد درآمد منطقه دو اسکله در این تابستان توکیو بازی. قهرمانی بازی یکشنبه است.

سینکلر, 36, دارای 186 اهداف شغلی در حال حاضر در حال انجام ضبط و پس از تصویب آمریکایی ابی Wambach قبلی خوانده شده را علامت (184) در میان مردان و زنان در هفته گذشته است.

تمجید آب گرفتگی در از آرایه ای از تحسین از نخست وزیر کانادا جاستین ترودو به سابق NBA گارد استیو نش به تنیس بزرگ Billie Jean King. نایک طراحی شده یک جفت خاص از کانادا قرمز soccer cleats کامل با برگ افرا لهجه. رئیس فیفا جیانی رده مربیان گذراند یک نامه تبریک. و البته Wambach ارسال سینکلر یک ویدیو ادای احترام.

“من هنوز هم مردم به عقب بر گردیم به من امیدوارم که آنها را درک کنند. من به آنها بیش از چند روز آینده,” او گفت:. “با تشکر از شما به هر کس که رسید من به شما قول می دهم.”

این یک مقدار زیادی از توجه به صورت نرم-صحبت سینکلر که معروف ترجیح ماندن از انظار.

کانادا مربی Kenneth Heiner-Moller گفت: بخشی از دلیل سینکلر بسیار موثر است که او را بی ادعا در این زمینه بیش از حد.

“شما واقعا متوجه بیش از حد او تا زمانی که او قرار می دهد و آن را در پشت این شبکه است. اگر شما به برخی از ما (آموزش) جلسات شما می توانید ببینید که چگونه سخت او در حال کار بود که محسوس بازیکن قرار می دهد که خوب shift و سپس ناگهان همه از یک نوبت در محوطه جریمه” هینر-Moller گفت. “من فکر می کنم بخش بزرگی از موفقیت ما موفقیت ما موفقیت تیم شده است که او تا به حال بسیاری از ما گذشته لمس است که او قرار می دهد در پشت, خالص, اما اگر شما تعداد کمک شما خواهید دید که او یک کلید اصلی به کانادا, تیم ملی و موفقیت ما است.”

سینکلر است که احتمالا بهترین و شناخته شده غیر ایالات متحده بازیکن تیم فوتبال زنان. او در دانشگاه پورتلند دو NCAA قهرمانی تیم ها و بازی های برگزار شده از سال 2013 برای پورتلند خار ملی فوتبال زنان لیگ.

او به طور گسترده ای شناخته شده در کانادا. او شده است یک standout در کانادا در تیم ملی از سال 2000 زمانی که او رهبری آن را با سه گل در سالانه مسابقات جام آلگاروه در پرتغال. او یک جانباز از پنج جام جهانی و سه بازی های المپیک است.

کانادا پیشی گرفته با یک مدال برنز در 2012 لندن بازی. سینکلر یک رکورد با شش گل در این مسابقات از جمله سه گل در یک دلخراش 4-3 نیمه نهایی از دست دادن احتمالی مدال طلای آمریکا به برنده شدن در این مسابقات را بوت طلایی.

چهار سال بعد در برزیل کانادایی دستگیر برنز دوباره با شکست دادن خانه کشور است. پس از آن فاش شد که سینکلر از دست داده بود پدرش فقط چند ماه قبل از این مسابقات است. به شدت خصوصی او تا به حال صحبت در مورد آن.

کانادا زدم از تابستان گذشته جام جهانی در دور 16 بعد از ساخت نیمه نهایی در سال 2015 — زمانی که کانادا میزبانی این رویداد است.

در طول راه اهداف آینده نگه داشته.

“این احتمالا حدود دو سال پیش زمانی که من فکر کردم من سالم این تیم واقعا خوب است که من شروع به درک, `وای این در واقع ممکن است رخ دهد — مگر اینکه من به یک رکود عظیم که اتفاق می افتد برای یک مهاجم’,” او گفت: پس از شکستن Wambach رکورد. “اما من می خواهم احتمالا می گویند حدود دو سال پیش که شروع به من رسید که این چیزی بود که ممکن بود و ممکن است اتفاق می افتد.”

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

سینکلر گفت: توجه او دریافت کرده است که نشان می دهد تا چه حد فوتبال زنان آمده است از او یک تازه رو تازه وارد در تیم ملی 20 سال پیش.

او احساس مسئولیت به عنوان یک سفیر برای این ورزش است که به او بسیار است.

“برای من بزرگترین چیزی که شده است از فرصت هایی که در حال حاضر در دسترس برای زن بازیکنان فوتبال. من فکر می کنم برای طولانی ترین زمان به خصوص در آمریکای شمالی شما به کالج رفت و آن شد. و لیگ های حرفه ای آمده اند و رفته اند. اما در حال حاضر وجود دارد فرصت های سراسر اروپا NWSL آسیا,” او گفت:. “این بدیهی است که هیچ جا در نزدیکی که در تاریخ همتراز با مردان بازی اما آن را در حال رشد و در حال تحول در جهت درست است. و فقط به یک بخش کوچک است که بسیار ویژه است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی