کانادا MacLennan می گوید مراقبت از جهان را اولویت بیش از رویاهای المپیک

دو بار مدال طلای المپیک روزی MacLennan می گوید تلاش خود را برای یک سوم در اکروبات از ان استفاده میکنند باید نگاهی به صندلی عقب به تلاش برای محدود کردن و حاوی COVID-19.

MacLennan است که یک عضو از کانادا المپیک کمیته ورزشکاران کمیسیون اذعان ویروس انداخته است به تحول زندگی و برنامه های ورزشکاران در همه جا.

در این تابستان بازی های المپیک در توکیو نشده است لغو و یا به تعویق افتاد اما مقدماتی حوادث شده اند scuttled و یا به تعویق افتاد.

ورزشکاران در مواجهه با موانع آموزش به عنوان امکانات خود را تعطیل.

“آن را به شدت تغییر نحوه ورزشکاران آماده می کند اگر آنها می توانید در همه,” MacLennan نوشت در توییتر پست چهارشنبه.

“در حالی که ما سعی می کنیم و در ادامه آماده سازی به عنوان بهترین ما می توانیم … تا چه حد شما را از ما می گیرند ؟

“از سوی دیگر است که آنچه ما باید با تمرکز در حال حاضر؟”

31 ساله از پادشاه شهر, Ont., شد هر دو اولین ورزشکار کانادا برای دفاع از یک مدال طلا و اولین زن کانادایی به دو بار برنده مدال طلا در یک رویداد منحصر به فرد در بازی های تابستانی هنگامی که او پیروز شد در ریو در سال 2016.

MacLennan طلا در لندن در سال 2012 کانادا تنهاست طلا از آن بازی است.

درآمد یک سوم در توکیو خواهد بیشتر entrench او در کانادا رکورد کتاب.

“این بیماری همه گیر است که بسیار بزرگتر از ورزش” MacLennan نوشت. “مطمئن شوید که آن را سخت برای ورزشکاران بسیار قطعیت … اما پس از آن ذهن من می رود به سیستم مراقبت های بهداشتی و مراقبت های بهداشتی کارگران است که در مورد به ضربه سخت است.

“من برادر در قانون و دوستان که در حال رفتن به خط مقدم. من فکر می کنم در مورد پاسخ اول تحویل کارگران و مواد غذایی-فروشگاه کارکنان است که ادامه خواهد داد به ما خدمت می کنند.

“من فکر می کنم در مورد من 95 ساله مادر بزرگ با از قبل موجود شرایط بهداشتی.

“همه ما باید همه چیز را در قدرت ما برای حمایت و حفاظت از آنها را به عنوان آنجا که ممکن است بدون توجه به آنچه.”

کمیته بین المللی المپیک اصرار به تازگی به عنوان جمعه که توکیو بازی باز خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده در جولای 24 و که ورزشکاران باید ادامه آماده سازی “با بخار” کشیده شده است برخی از انتقاد در داخل کشور و در سطح بین المللی.

شش-زمان المپیک هیلی Wickenheiser که یک دانشجوی پزشکی و عضو کمیته بین المللی المپیک به ورزشکاران کمیسیون گفت: در توییتر که “من فکر می کنم کمیته بین المللی المپیک اصرار این حرکت پیش رو با چنین اعتقاد غیر حساس و غیر مسئولانه با توجه به وضعیت بشریت است.

“ما نمی دانیم که چه چیزی اتفاق می افتد در 24 ساعت آینده, اجازه دهید به تنهایی سه ماه آینده.”

COC داده اندازه گیری حمایت به کمیته بین المللی المپیک را در ادامه روشنایی سبز از توکیو بازی ها در حالی که بیان کرد “به سطح بی سابقه ای از نگرانی و اضطراب در جوامع ما” رتبه ورزش “کم از نظر این اولویت است.”

“اضطراب که ورزشکاران احساس در مورد این بیماری همه گیر است که بسیار مانند هر کس دیگری و اگر چه آن را شامل امیدوارم که برای بازی های المپیک روشن است که امید برای مهار این ویروس اولین و مهمترین” COC گفت: در نامه ای سرگشاده به ورزشکاران اواخر سه شنبه شب.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

MacLennan به نام کانادایی برای کار به عنوان یک تیم برای توقف گسترش COVID-19.

“این یک افتخار به بخشی از تیم کانادا واقعا … اما اجازه دهید در این دیدگاه” او گفت:. “من بخشی از یک تیم واقعی کانادا است که 37 میلیون قوی است. همه ما مسئولیت داریم و همه می تواند تاثیر داشته باشد.

“زمانی که بعد از بازی های المپیک برگزار آیا این تابستان و یا بعد از آن امیدوارم این معنی خواهد بود که جهان را با هم کشیده و بعد فورا رفت واز طریق این بازی خواهد بود یک بار دیگر یکی دیگر از باور نکردنی جشن بشریت است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>