نقش ونگار ریگی دادن ساحل کالیفرنیا.—نیک تیلور کانادا birdied چهار نفر از پنج سوراخ در روز جمعه در at&T نقش ونگار ریگی دادن ساحل Pro-Am خود را اول 36-سوراخ سرب در تور PGA.

تیلور از Abbotsford, B. C., شات 66 بود و در 14-تحت 129.

Jason بعد شد دو عکس پشت. او ساخته شده دو مرغک putts سراسر سبز holed 40-حیاط گوه برای عقاب خطرناک par-5 14 ساخته شده یک زن و شوهر از پر موجب صرفه جویی در نقل مکان کرد و به مشاجره با 8-تحت 64.

“من احساس می کنم مانند آن بوده است مدت زمان طولانی از آنجایی که من در واقع شده است در خارج وجود دارد و احساس راه است که من احساس خارج وجود دارد امروز و با بازی خوبی که” بعد گفت:.

دفاع از قهرمان فیل مایکلسون همچنین در ترکیب با یک پشت سر هم از چهار مستقیم birdies پس از به نوبه خود در شبه جزیره مونتری. او دیو در طولانی par-3 نهم به پایان خود دور 7-تحت. او سه عکس پشت سر گذاشت.

مایکلسون تا به حال نه یک بالا 10 در تور PGA پس از برنده شدن در نقش ونگار ریگی دادن ساحل در سال گذشته هر چند او به پایان رسید سومین هفته گذشته در عربستان بین المللی و انجام یک حرکت کوچک به صورت او برنده پنج بار.

بعد می داند و احساس. از سال گذشته در سنگریزه سابق جهان شماره 1 ثبت کرده است فقط سه 10s بالا هیچ یک از ماه ژوئن گذشته. او به طور جدی به مخالفت. خود را به عقب مشکلات شده است تا خسته کننده است که در زمان او تعجب که چقدر دیگر او می خواست به بازی. او در توصیف آن به عنوان “دوران تاریک.”

خود را در چشم انداز جمعه بود به عنوان روشن که آفتاب بر شبه جزیره مونتری حداقل تا زمانی که نور دریایی لایه یا بخش هایی از دوره های کاهش دما است.

بعد birdied همتراز 5s و ساخته شده 45-پا زدن توپ از حاشیه روی par-3 پنجم در نقش ونگار ریگی دادن. او پناه 50 پا زدن توپ مرغک روی par-3 12 جایزه دیگر. و سپس به او رسید به مشاجره با holing برای عقاب خود را در تاریخ 14 و پس از آن با 15-پا مرغک در تاریخ 15.

هنوز هم وجود دارد یک دور قبل از این مسابقات بیش از سه دوره شکل می گیرد و هیچ جایی بهتر برای در آرامش نسبی از نقش ونگار ریگی دادن ساحل.

“اگر شما واقعا خوب است آب و هوا شما می توانید بروید پایین در نقش ونگار ریگی دادن” روز گفت.

چیزی که تیلور آیا ساخت مرغک در تمام 5s همتراز خود 66. ایضا برای Chris Baker, 33 سال PGA Tour rookie که با بازی در نقش ونگار ریگی دادن ساحل برای اولین بار در یک عمل دور روز شنبه و واقعا تا به حال یک انفجار در دور از 64 روز جمعه قرار داده است که او را چهار عکس پشت همراه با Charl Schwartzel (66 در نقش ونگار ریگی دادن).

از پنج بازیکن تنها مایکلسون بود در نقش ونگار ریگی دادن ساحل.

شبه جزیره مونتری بازی در مورد دو عکس زیر پر در حالی که سنگریزه را به طور متوسط تقریبا یک زیر. دوربین کوچک تپه نزدیک بود سکته مغزی بیش از همتراز پس از آن جای تعجب نیست که تنها یک بازیکن از بالای 20 — مت هر — در دوربین کوچک در روز جمعه.

داستین جانسون دو زمان نقش ونگار ریگی دادن ساحل برنده که به پایان رسید دونده تا به تد پاتر جونیور دو سال پیش به نظر می رسد ضربه او را گشاد گشاد راه رفتن با کنترل از آهن و معمول قدرت توپ را روی گوه. او از دست یک زمین کوچک در فینال سوراخ زمانی که او سه putted برای دیو از حدود 25 پا final سوراخ در شبه جزیره مونتری, گم, سه-بالا و پایین صفحه.

که اتفاق می افتد در poa سبزی با بچه ها در هر گروه و جانسون شانه ای بالا انداخت. او استفاده می شود به چیزهای عجیب و غریب اتفاق می افتد حتی زمانی که آن را تمام انجام.

بعد احساس خوش بینانه به خصوص به خصوص پس از سال او بود. پشت خود را به او بسیار مشکل است که یکی از امور روزمره خود به رابطه جنسی را به یک بالون برای برخی از 20 دقیقه برای کمک به او صدری درستی تراز وسط قرار دارد. او استفاده می شود به صرف ساعت پیکور و قرار دادن. او در بر داشت آن را یک پیروزی کوچک زمانی که او قادر به زدن توپ به صورت یک ساعت تمام.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

“این سخت است زیرا … شما انتظار خیلی از خودتان و هر کس می کند” بعد گفت:. “اما گاهی اوقات هنگامی که شما زخمی بود و برای اکثر من تمام سال گذشته آن را خسته کننده است. و نه تنها شما نا امید می کنید شما نمی توانید نتایج و شما از دست دادن اعتماد به نفس و پس از آن شما … فقط تلاش برای پیدا کردن یک راه حل به همین دلیل من نه بازی هست و چرا این اتفاق می افتد. و شما احساس می کنید جهان را به خود است که به نوعی فاسد شده.

“این یک احساس خوب به دلیل وجود برخی از لحظات تاریک در آن وجود دارد که شما رو به نوع مبارزه را از طریق.”

وجود دارد هیچ لحظات تاریک جمعه نه در آب و هوا شبیه به این. روز و تیلور در حال حاضر حرکت به اجرا درآورد هیل در صبح روز شنبه در حالی که مایکلسون جانسون و مشاهیر سر به نقش ونگار ریگی دادن ساحل.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی