کانادا تیلور در مایکلسون در نقش ونگار ریگی دادن ساحل

نقش ونگار ریگی دادن ساحل کالیفرنیا.—تنها کسی که ایستاده بین فیل مایکلسون و اولین PGA پیروزی فصل کانادا است که نیک تیلور.

مایکلسون و متعالی خود کوتاه بازی تحویل سرگرمی بیشتر از همه ورزشکاران و افراد مشهور برای روز شنبه نشان می دهد در at&T نقش ونگار ریگی دادن ساحل Pro-Am.

مایکلسون ساخته شده غیر ممکن است نگاه آسان از یک پناهگاه در پشت par-3 هفتم سبز در نقش ونگار ریگی دادن ساحل. او پناه را از یک پناهگاه برای مرغک در 13 و سون در از 90 پا برای مرغک در سوراخ بعدی.

زمانی که او در زندان در یکی از آخرین مرغک مایکلسون تا به حال 5-تحت 67 و ازمایش کرده تیلور, از, Abbotsford, B. C., توسط یک شات از رفتن به دور نهایی. مایکلسون خواهد بود برای رفتن به یک رکورد ششم عنوان در نقش ونگار ریگی دادن ساحل و اولین PGA Tour پیروزی پس او برنده این مسابقات در سال گذشته است.

تیلور تا به حال سرد و نسبتا آرام روز دور از تمام بازدید و giggles در اطراف افراد مشهور چرخش در نقش ونگار ریگی دادن. او teed در سختی اجرا درآورد هیل با عرقچین و بخار به دلیل سنگین دریایی لایه گرم به عنوان خورشید را از طریق شکست و 25-پا عقاب زدن توپ در اواخر خود را دور 69.

تیلور در 17-تحت 198 به عنوان او می رود برای دومین PGA Tour, پیروزی, و برای اولین بار پس او برنده Sanderson مزارع قهرمانی چهارم خود را شروع به عنوان یک تور rookie.

مایکلسون ضربه پیچ و بیش از پناهگاه در par-5 18 — چگونه است که یکی رفتن نیست ؟ — به جلو و در یک شات. آنها خواهد شد در فینال گروه همراه با تازه کار, همکاران. مایکلسون اتحاد سابق San Francisco 49ers کارفرمایی استیو جوان در حالی که تیلور به گلف خلاصه editor-in-chief جری Tarde.

تیلور و مایکلسون هرگز با هم بازی.

“این رفتن به یک تجربه جدید به این دلیل است که اگر من با او” تیلور گفت. “بدیهی است که اگر او باعث می شود یک توپ یا شات بزرگ جمعیت را به رفتن به وحشی. من فقط به انجام چیزی که خود من سعی کنید برای جلوگیری از همه که. آسان تر از انجام گفت, بدون نیاز به انجام قبل از آن, اما من انجام بهترین من می توانم.”

این دو مرد را نشان می دهد; با این حال, Jason روز ارسال شده 70 در دوربین کوچک تپه بود و تنها سه عکس پشت و در 14-تحت 201.

برای دیگران آن را یک فرصت هدر رفته.

نقش ونگار ریگی دادن ساحل تا به حال بیشتر باد از قبل در این هفته اما هنوز هم به اندازه کافی ملایم که نمرات پایین در دسترس بودند. داستین جانسون دو بار برنده در سنگریزه بود قابل توجه در محدوده و می تواند مدیریت تنها 72 ترک او هشت عکس پشت. پاتریک Cantlay در شماره 8 در رابطه با بازی نهایی شش سوراخ در 2 بیش از 72 بود و نه عکس های پشت.

مایکلسون آغاز شده و با یک جفت از birdies. او در زمان به اشتراک گذاری از سرب با مرغک روی par-5 ششم.

و سپس سرگرم کننده آغاز شد.

او گوه در 110-حیاط هفتم سوراخ که از قطره به اقیانوس آرام رفت و وصل در پشت پناهگاه غیر ممکن است به دلیل عقب پین و سریع سبز که دامنه به سمت جلو. او پخش به طوری که کاملا آن را در زمان چند گره در خشن قبل از رسیدن سبز آهسته به اندازه کافی برای متوقف کردن دو پا را دور بزنید-در پار.

حتی برای مایکلسون این نرخ در میان جوانان.

سپس او 50 پا پناهگاه شات سختی هشتم نورد اینچ از جام حذفی در شماره 8. بیشتر مشکل ظاهرا انتظار در 13th زمانی که رویکرد خود را پوست کنده به سمت چپ پناهگاه. او مطرح شده هر دو اسلحه که کاهش یافته است. و در par-5 14th, او ساخته شده یک اشتباه در ضربه زدن خود را پانچ گوه به اندازه کافی سخت. آن را نورد پایین شیب خاموش سبز و بازگشت به fairway. مایکلسون طولانی تراشه از 90 پا ضرب دیده به پین کاهش یافته است و برای مرغک.

مایکلسون از دست رفته دو مرغک putts از داخل 10 فوت است. و در حالی که ضربه او فقط نه سبزی در تنظیم او معمولا تا به حال یک زاویه مناسب برای پین برای نجات همتراز و یا مرغک به عنوان مورد دو بار برای او.

است که برگ های یکشنبه با مقدار زیادی در معرض خطر برای پیشرو سه بازیکن است.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

مایکلسون گفت: قبلا در این هفته او را قبول نمی کند یک معافیت ویژه برای ایالات متحده باز اگر او نیاز به یک. یک پیروزی در نقش ونگار ریگی دادن — 45 کار خود را می تواند یک راه طولانی به سوی حل آن است.

تیلور می تواند اعتبار و اولین پیروزی خود را پس از بازگشت از فصل یک مخالف-میدان رویداد در زمان. کانادا هرگز به استادان و بازی های برگزار شده است تنها در چهار رشته اصلی و دو به عنوان یک تازه کار.

بعد در ضمن سابق شماره 1 که صرف بیشتر از سال گذشته مجروح و نا امید. او رفته نزدیک به دو سال از گذشته خود برنده شد و در خطر سقوط از 50 اگر او نبود شروع به گرفتن نتایج بهتر است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>