کانادا دالتون Kellett می شود IndyCar سوار با AJ Foyt مسابقه

والر تگزاس—کانادا خودکار مسابقه دالتون Kellett اولین بازی خود را در IndyCar Series این سال است.

امیرحسین Foyt مسابقه اعلام کرده است که 26 ساله بومی Stouffville, Ont., خواهد بود یکی از سه رانندگان در شورلت-صفحه شماره 14 خودرو در این فصل است.

Kellett چهار-زمان IndyCar Series قهرمان Sebastien Bourdais فرانسه و 2004 قهرمان سری تونی Kanaan برزیل را تقسیم وظایف رانندگی.

Kellett برنامه ریزی شده است برای اجرا به نه نژاد از جمله تنهاست کانادا stop — هوندا ایندی تورنتو در جولای 12.

اولین مسابقه خود را در مدار آمریکا در تگزاس در آوریل 26. Kellett برنامه ریزی شده است برای اجرای یک سوم ماشین برای Foyt در ایندیاناپولیس 500 در 24 مه گیریم او واجد شرایط.

Bourdais اجرا خواهد شد چهار نژاد و Kanaan رانندگی در پنج بیضی مسابقات در این سری شروع با Indianapolis 500. این است Kanaan نهایی فصل در بخشی از برنامه است.

Kellett صرف چهار سال گذشته در IndyLights سری بالا فیدر مدار برای IndyCar. او به پایان رسید هفتم در جدول رده بندی در دو سال گذشته.

“این فرصتی است که واقعا یک رویا به حقیقت می پیوندند برای من که قدمت آن به روز من به دنبال به رانندگان در IndyCar به عنوان یک جوان go-karter” Kellett در بیانیه ای گفت. “شجره نامه و دستاوردهای ع Foyt مسابقه به طور تاریخی در ورزش ما و من نمی توانم صبر کنید برای کمک به خود در حال انجام موفقیت است.”

محرومیت یک آسیب Foyt اعلام تضمینی وجود خواهد داشت که کانادا راننده در تورنتو مسابقه.

دیرین IndyCar راننده James, chris hale از Oakville, Ont., از دست تمام وقت خود را در خارج از فصل. او پس از امضا دو نژاد حمایت معامله برای حوادث در Indianapolis, هر چند یک تیم اعلام نشده است.

لری Foyt رئیس Foyt تیم گفت: Kellett باید به دست آوردن بینش ارزشمندی از خود را به دو جانباز هم تیمی.

“دالتون Kellett یک راننده جوان که هوشمند است و با انگیزه و با تجربه در اطراف او احساس می کنیم او دارای پتانسیل برای نشان دادن چیزهای بزرگ” Foyt گفت.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

Kellett دارای مدرک لیسانس در رشته مهندسی فیزیک از دانشگاه کوئین در کینگستون, Ont.

این Foyt تیم تلاش کرده است در سال های اخیر است. ترین آن پیروزی های اخیر آمد و در سال 2013.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>