کانادا فلیکس دیلم-Aliassime می رسد باز 13 تنیس مردان نهایی

مارسی, فرانسه—یک هفته دیگر یکی دیگر از ATP Tour final برای کانادا فلیکس دیلم-Aliassime.

19 ساله از مونترال را شکست داد, فرانسوی, veteran ژیل سیمون 7-5, 7-6(2) در روز شنبه برای رسیدن به فینال باز 13 Provence مردان رویداد. دیلم-Aliassime ذخیره دو از سه نقطه شکسته و مسیر خود را 12th پیروزی در 19 مسابقات این فصل است.

دیلم-Aliassime را دفاع-قهرمان Stefanos Tsitsipas در مسابقات قهرمانی بازی یکشنبه است. دیلم-Aliassime آگهی Tsitsipas 2-1 در حرفه matchups اما Tsitsipas برنده ترین آنها دیدار اخیر چهار ماه پیش در شانگهای.

دیلم-Aliassime کاهش یافته است 6-2, 6-4 تصمیم به فرانسه Gael Monfils در آخر هفته گذشته در فینال ABN AMRO World tennis tournament در روتردام, هلند.

دیلم-Aliassime بسیج از شکستن برای برنده شدن در این مجموعه برای اولین بار در بیش از یک ساعت. پس از سیمون برگزار شد خدمت به رفتن تا 6-5 در دوم دیلم-Aliassime همین یقین در عشق به زور tiebreaker.

کانادا به پایان رسید با سپاس مطلب در بازی سیمون تا به حال یک و برنده 79 درصد از امتیاز خود را در اول خدمت در مقایسه با 67 درصد برای حریف خود را. دیلم-Aliassime تبدیل دو-از-شش شکستن فرصت های سیمون در حالی که یکی-برای-سه.

Tsitsipas پیشرفته با 7-5 و 6-3 نیمه نهایی با پیروزی برابر الکساندر Bublik. دانه دوم را از یونان تا به حال شش مطلب و شکست خود را قوی و خدمت قزاقستان حریف خدمت سه بار انداختن خود را در یک بار.

بازی تنها خود سوم نیمه نهایی در این سطح Bublik به رقابت پرداختند و ضربه زدن هشت مطلب.

21 ساله Tsitsipas هدف خواهد برای پنجمین بار در زندگی حرفه ای عنوان زمانی که او چهره دیلم-Aliassime.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>