پونته ورد, ساحل, FLA.—کانادا گلف اجرایی اسکات پریچارد شده است به نام رئیس جدید مکنزی تور PGA تور کانادا.

PGA Tour اعلام کرد اجرایی بازسازی آن دو تور بین المللی جمعه.

تاد Rhinehart که تا به حال منجر شده هر دو مکنزی تور و تور PGA Latinoamerica, در حال حاضر تمرکز صرفا بر آمریکا در مدار است.

پریچارد پیوست کانادا تور سلف به مکنزی تور به عنوان یک مدیر اجرایی در سال 2011. پس از PGA به دست آورد کانادا تور و تاسیس مکنزی تور پریچارد بود نام مدیر مسابقات کسب و کار امور برای تور کامل فصل اول سال 2013. او پیشنهاد شد به معاون رئیس جمهور در مارس 2017.

قبل از پیوستن به کانادا تور پریچارد مشغول به کار در تعدادی از نقش ها برای تحصیلات تکمیلی از کانادا بین سال های 2003 و 2011 پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه اتاوا.

“من هر دو هیجان زده و سپاسگزار برای این فرصت را به رهبری مکنزی تور” پریچارد در بیانیه ای گفت. “من می دانم آنچه یک تور بزرگ است و بازیکنان ما که به طور مداوم با استفاده از این تور به عنوان مسیر خود را به هدف نهایی خود که PGA TOUR.

“به بخشی از این و منجر تیم اختصاص داده شده ما واقعا یک افتخار است. وجود دارد بسیار به کار من نگاه به جلو به همه کار سخت پیش رو و قدر آنچه را که تاد را در طول زمان خود را در کانادا و جف دوشنبه قبل از او.”

این مکنزی تور یک سری از مسابقات بازی هر تابستان در سراسر کانادا و ایالات متحده است که یک فیدر مدار برای Korn تور کشتی. پیشرو 10-برندگان در پایان هر فصل کسب وضعیت در Korn کشتی است که یکی از گام های زیر PGA Tour.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.rucutt.lyshrtco.de