کانادا marathoners چپ در برزخ پس از COVID-19 لغو جهانی مسابقات

Krista DuChene می دانستم که این خبر بد بود.

به عنوان یک رویداد ورزشی جهانی یکی پس از دیگری بوده است محو سریع آتش COVID-19 رشته دومینو DuChene می دانستم که به احتمال زیاد تنها یک ماده که اگر.

ماراتن بوستون جهان مشهورترین جاده مسابقه موکول شد در روز جمعه در پی تهدید در سراسر جهان همه گیر و در حال حاضر DuChene مانند شماری دیگر کانادا ورزشکاران است که رو به آینده نامشخص و بدانم که اگر توکیو المپیک — اگر در واقع آنها برگزار خواهد شد — حتی در کارت های خود را.

اما مدال برنز در سال 2018 ماراتن بوستون شد این خبر در گشاد گشاد راه رفتن.

“من تاکید کرد که باید صادقانه. من می توانید ببینید تصویر, راست?” او گفت:. “آن را بر همه جهان است. و من فکر می کنم که این چیزها اتفاق می افتد, شما باید چشم انداز خود را در زندگی است.”

124-در سال ماراتن بوستون شد دوباره از 20 آوریل تا سپتامبر. 14 که کمک نمی کند دوندگان نخبه در سراسر جهان امید به امن لکه های خود را وجود دارد برای بازی های المپیک توکیو.

متعدد نژادها بزرگ شده اند لغو و یا تعویق در روزهای اخیر از جمله روتردام در رم و پاریس و بارسلونا. این ماه توکیو ماراتن بود و انتظار می رود به منظور جلب 38,000 دونده بود اما محدود به نخبگان میدان به دلیل نگرانی از شیوع ویروس در ژاپن است.

مخفی Levins کانادا دارنده رکورد در ماراتن برنامه ریزی شده بود به مسابقه در روتردام اما آن مسابقه به تعویق افتاد در روز پنج شنبه. آسیب طرد او از Scotiabank تورنتو اسکله ماراتن در ماه اکتبر گذشته و پس از او هنوز به واجد شرایط برای توکیو است.

“COVID-19 یک وضعیت بی سابقه ای با به طور مداوم در حال تحول اطلاعات است. رویدادهای در حال لغو شدن یا موکول روزانه و چه در حال حاضر هنوز هم برنامه ریزی شده در حدود چهار هفته هنوز هم ممکن است نیاز به لغو است که ما نمی توانیم پیش بینی” Levins گفت: در یک ایمیل از کنیا که در آن او شده است آموزش سه هفته گذشته.

“من در شکل بزرگ و دوست دارم برای اجرای هر موجود مسابقه و … اما در این پیشنهاد از من مربی من عامل و حاکم بر بدن توصیه این است که به بازگشت به خانه به انتظار آینده آموزش.”

دو بار المپیک رید Coolsaet ثبت شده است برای پراگ ماراتن در مارس 3. آن نشده لغو شد — هنوز.

“هنگامی که من برای اولین بار شنیده توکیو اعلام کرد که تنها قصد اجرای (نخبگان زمینه) که زمانی که من برای اولین بار فکر کردم” خب این می تواند مختل چیز,’ اما حداقل من ماراتن بود و بعد” Coolsaet گفت. “چند هفته پیش خودم فکر کردم شاید این را به اوج خواهد رساند و آن را به خوبی ممکن است آن را مانند به نظر نمی آید که در همه. به نظر می رسد همه چیز در حال رفتن به لغو برای بهار واقعا….”

به رهبری کانادا دارنده رکورد مالیندی Elmore, چهار زنان در حال حاضر آمار مقدماتی المپیک استاندارد است. DuChene امیدوار بود برای تبدیل شدن به شماره 5 در بوستون و از آنجا به سه نفر از کسانی که پنج امن المپیک اسکله.

در مردان, سمت, اما, Trevor Hofbauer کانادا است که تنهاست مقدماتی تا کنون ترک دو لکه های باز.

“وجود دارد در مورد هشت نفر از ما در تلاش برای تعقیب آن” Coolsaet گفت. “بنابراین این امر می تواند شرم آور برای ما است.”

این کانادایی ها امید جهان دو و میدانی جهانی بدن حاکم برای پیگیری و زمینه را به یک نگاه سخت در معیارهای مقدماتی در این زمان نامشخص است.

“اگر به بازی های المپیک توکیو در واقع به جای این تابستان من اصرار کمیته بین المللی المپیک جهانی دو و میدانی و دو و میدانی کانادا به این بحران جهانی به در نظر گرفتن هنگام نامگذاری تمامی رقابت ورزشکاران” Levins گفت.

Coolsaet گفت: اتاوا ماراتن که برای 24 مه یک گزینه است, اگر چه آن را یک هفته قبل از مقدماتی المپیک پنجره بسته می شود.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

Coolsaet که همچنین DuChene مربی پیشنهاد دو و میدانی کانادا میزبان خود نخبگان نژاد بسیار شبیه به یک زمان محاکمه.

“راه اندازی یک مسابقه جایی فقط در هفت کیلومتری حلقه و شما فقط اجرا,” او گفت:. “وجود ندارد به تماشاگران. حداقل شما می توانید یک شات در آن است.”

یک دو و میدانی کانادا سخنگو گفت: در یک ایمیل آن را بیش از حد به زودی به می گویند که آیا این ممکن است اتفاق می افتد.

تمام ورزشکاران بخشنده بود در میان شخصی خود مسابقه تحول. ورزش در این دوران آشفته آنها گفت: نگاهی به صندلی عقب به تهدید سلامت.

“من فردی سلامت خطر کم است اما اجتماعی فاصله یک عمل سخاوت و همبستگی برای نفع دیگران” Levins گفت. “من به حمایت از تلاش های تمام دولت و ورزشی رهبران را ساخته اند که تصمیم گیری دشوار برای مختل کردن زندگی بسیاری برای کمک به کنترل تشدید این بیماری و حفاظت از جمعیت های آسیب پذیر ترین.”

Coolsaet که 40 و DuChene یک مرد 43 ساله و مادر سه گفت: تهدید از دست رفته یک المپیک را باعث بطور قابل توجهی بیشتر شخصی و اندوه آن را به حال اتفاق افتاده در سال های گذشته.

“(در سال 2012 یا ’16) خواهد بود که وزن من بیشتر فقط به خاطر من من در سال نخست. اگر من به این بازی های المپیک, این, جایزه,” Coolsaet گفت. “که می شود گفت هر چند من شده اند در این نوع از شکل برای سال احتمالا پس از سال 2016. بنابراین حتی اگر بازی های المپیک اتفاق نمی افتد من می خواهم فقط به سرمایه گذاری و استفاده از تناسب اندام من فقط خودم را نشان بده آنچه که من می توانید انجام دهید. چون این در حالی است.”

DuChene گفت: “آن را سرگرم کننده به آموزش و رقابت” و ادامه خواهد داد به انجام این کار.

“اما من در حال حاضر می گویند که من یک, المپیک,” او گفت:. “و به صداقت برای من با خانواده من تصمیم گیری ها بر مبنای سود مالی من حدس می زنم شما می توانید می گویند که و تبدیل شدن به یک دو بار المپیک واقعا تغییر دهید.

“قادر بودن به جهان و رویدادهای مهمی که در آن شما باید ظاهر مناسب و معقول هزینه رفتن به کمک ما قرار داده و ما بچه ها از طریق دانشگاه روزی. به طوری که دیدگاه من در حال حاضر از نظر من مسابقه حرفه ای.

“و به عنوان یک مؤمن, من یک مسیحی هستم من تعریف خودم را با من در حال اجرا است. من نه ویران هر یک از این. البته همه را نا امید کرد اما این تنها راه آن است.”

حدود ده کانادا ورزشی تا کنون داشته و مقدماتی المپیک قصد دارد از خط خارج توسط COVID-19.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>