کانادا باز آب شنا قهرمانی لغو

اتاوا—شنا کانادا را لغو کرده است, کانادا آب باز قهرمانی به دلیل COVID-19 شیوع.

این رویداد برنامه ریزی شده بود برگزار می شود مارس 25-26 در جزایر کیمن.

شنا کانادا گفت: در صورت لغو شد به دلیل کانادا مشاوره سفر و جزایر کیمن دولت محدودیت در تجمعات بیش از 50 نفر است.

این مراسم قرار بود به عنوان یک آزمایش انتخاب برای کسانی که به دنبال پیشبرد به FINA المپیک ماراتن شنا مقدماتی ممکن است 30-31 در فوکوئوکا, ژاپن. شنا کانادا ارزیابی متناوب صلاحیت مسیر باید مقدماتی برگزار می شود و سفر به ژاپن تلقی امن است.

در ضمن شنا کانادا می گوید که ارزیابی طرح های احتمالی برای المپیک و پارالمپیک محاکمه در اواخر ماه ژوئن در انطباق با قوانین از ورزش را بین المللی حاکم بر بدن FINA. این رویداد در اصل برنامه ریزی شده بود برای 30 مارس-آوریل 5 در تورنتو است.

“این خواهد همه وابسته به توسعه وضعیت COVID-19 همه گیر” بالا عملکرد مدیر و سرمربی تیم ملی فوتبال جان اتکینسون در بیانیه ای گفت.

“به عنوان کمیته بین المللی المپیک گفته است که متعهد به برگزاری این بازی ها به عنوان برنامه ریزی شده و ما آخرین اطلاعات از FINA است که مسابقات انتخابی برگزار خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده ما همچنان به برنامه ریزی برای المپیک صلاحیت هر دو در استخر و در ماراتن شنا.”

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>