کانادا رابرت Wickens روبرو خواهد شد IndyCar رقبا پس از آخرین لحظه حمایت iRacing چالش بازکن

رابرت Wickens آماده به مسابقه در برابر خود IndyCar رقبا یک بار دیگر.

گوئلف متولد راننده که دچار آسیب های نخاعی در یک تصادف وحشتناک در Pocono Raceway در سال 2018 و نه شتافت پس از ملحق خواهد شد همکار کانادایی جیمز Ender و دالتون Kellett جدید IndyCar iRacing چالش — شبیه سازی, مسابقه اتومبیل رانی سری. مدار زیر نسکار و فرمول یک و دیگران در راه اندازی مجازی نژاد به طرفداران (و خود) حواس پرتی در طول coronavirus بحران است.

IndyCar رانندگان و هفت بار قهرمان نسکار جیمی جانسون خواهد شد رقابت در روز شنبه بازکن از شش مسابقه سری در 4 p. m. — در جریان ایندی سایت YouTube, Facebook و iRacing را با کشش است. آنها با استفاده از Watkins Glen road course, انتخاب شده توسط فن رای از میان هشت بالقوه پوسته.

Wickens مشارکت در سوال بعد از شرکت او در شمارش به صورت ویژه فرمان مورد نیاز برای شبیه سازی کشیده. او با ارسال یک درخواست برای کمک در توییتر — و آنچه او نیاز اواخر جمعه.

تماس پاسخ داده شد توسط یک میزبان از روروک مخصوص بچه ها و دیگر حامیان: مسابقه بزرگ Gary Bettenhausen پسران کری و تاد; جیم لئو مدیر عامل شرکت گودال مناسب که در آن Wickens با این نسخهها کار در ایندیاناپولیس; سابق راننده حداکثر Papis; تاجر استیو Fusek; و مسابقه شبیه ساز SimXperience. این Bettenhausen دوقلو به دنیا آمد و با مشکلات بینایی است که جلوگیری از آنها را از زیر در پدر خود را قدم به قدم در مسیر درگیر شده اند با iRacing برای 13 سال است.

مسابقه مجازی خواهد بود که آخرین در یک لیست طولانی از لحظات الهام بخش عرضه شده توسط 31 ساله Wickens. کانادا و مستند به سفر خود به بازیابی با چند فیلم در رسانه های اجتماعی از جمله اولین گام به سوی هدف خود را از رقص در عروسی خود را — که او در ماه اکتبر گذشته. و فقط در هفته گذشته او نوشته شده که رفت و ویروسی نشان دادن او انجام 10 فشار یو پی اس در کنار سگ خود را جیمز ملی توله سگ بعد.

اگر او قادر به بازگشت به زندگی, مسابقه, Wickens وعده داده شده سوار توسط پیکان مک لارن صاحب سام اشمیت.

مانند تمام نرم افزار های ورزشی, IndyCar برنامه است با برگزاری چند مسابقه به تعویق افتاد تا کنون — از جمله Indianapolis 500 موکول برای Aug. 4. IndyCar Toronto توقف هوندا ایندی باقی مانده برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 10 تا 12.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

Mark Zwolinski

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>