کانادا بزرگ فوتبال کریستین سینکلر می توانید ببینید آینده فراتر از توکیو

ونکوور—او گل است گل بیش از هر کس دیگری در فوتبال و همچنین بازی های بیشتر از هر بازیکن فعال اما بازنشستگی نیست فوری افق کریستین سینکلر.

کانادا ملی فوتبال, کاپیتان تیم ظاهر خواهد شد و در چهارم بازی های المپیک در تابستان امسال در توکیو و مانند کسی که در حال برنامه ریزی برای بازی های دیگر.

“همه همراه من خودم با توجه به توکیو پس از آن ما را دوباره ارزیابی چیز” 36 ساله برنابی B. C. بومی کرد. “آن را به عنوان نزدیک که من می دانم که اگر شور و شوق و میل به نگه داشتن بازی وجود دارد من را از رفتن نگه دارید.

“شما قطعا می توانید تنها این کار را برای یک مقدار مشخصی از زمان و من قصد دارم به سعی کنید به آن را انجام دهد زمانی که من می توانم.”

خواسته به طور مستقیم اگر او را حفظ خواهد کرد بازی پس از بازی سینکلر خندید و گفت: آن را به سرمربی تیم ملی Kenneth Heiner-Moller.

“شاید اگر Kenneth می خواهد من در اطراف” او گفت:. “خواهیم دید.”

سینکلر 186 اهداف باعث می شود او تمام وقت به ثمر رساند رهبر بین المللی در فوتبال. او را شکست علامت از 184 برگزار آمریکایی ابی Wambach با نتیجهی دو بار در یک Jan. 29 بازی در برابر سنت کیتس و نویس در کونکاکاف المپیک مقدماتی.

به 293 بازی سینکلر بازی های برگزار شده است بیش از هر فعال بازیکن بین المللی. او همچنین دومین بازیکن از هر دو جنس را به نمره در پنج جام جهانی.

شب او را شکست پیر به ثمر رساند رکورد سینکلر گرفتگی شد با تبریک میگم. شنیدن از سابق تنیس بزرگ Billie Jean King شد “خیلی خاص, من قصد ندارم به دروغ.”

از اهداف سینکلر گفت: سه ایستاده بود ،

وجود دارد یکی از اولین و دومین بین المللی بازی در مارس 4, 2000 برابر نروژ است. او فکر می کند او زیباترین بود یک چپ پا یک تایمر به پست دور در طول مسابقات در برزیل در سال 2011. مهم بود که او به ثمر رساند در برابر برزیل در سال 2016 بازی های تابستانی به کانادا دوم آن متوالی المپیک مدال برنز.

طی یک کنفرانس خبری در B. C. ورزشی سالن از شهرت سینکلر نشان داد که توپ او به ثمر رساند رکورد شکستن هدف با. او همچنین در زمان پرسش از اعضای یک 13 سال دختران تیم فوتبال.

در یکی جواب سینکلر توضیح داد که او می پوشد شماره 12 از آنجا که در حال رشد او عاشق بیس بال و مورد علاقه او بازیکن سابق آبی جی روبرتو Alomar. Alomar که هم عینک شماره 12 بود که یکی از افرادی که به خارج سینکلر زمانی که او مجموعه ای از رکورد.

بودن در نقش یک مدل برای خانمهای جوان است که چیزی سینکلر طول می کشد بسیار جدی است.

“این یکی از مهم ترین نقش های من برای الهام بخشیدن به نسل بعدی” او گفت:.

به دنبال به سمت توکیو سینکلر گفت که ایالات متحده تیم زنان همچنان بزرگترین مانع برای کانادا موفقیت است.

جام جهانی قهرمانان ضرب و شتم کانادا رتبه شماره 8 در جهان 3-0 در آخر هفته گذشته نهایی از کونکاکاف مقدماتی مسابقات است.

تیم را ملاقات 60 بار در تمام مسابقات با آمریکا برگزاری 50-3-7 رکورد. کانادا آخرین پیروزی آمریکایی ها بود که در سال 2001 پرتغال در جام حذفی, که در آن سینکلر به ثمر رساند یک هدف است. کانادا شده است 0-29-6 پس, اما گره خورده است دو نفر از شش جلسات.

“من تنها بازمانده از تیم ما که (گذشته) را مورد ضرب و شتم آنها گفت:” سینکلر. “آنها در حال شماره یک تیم در جهان برای یک دلیل. که می شود گفت آنها نمی رسد.”

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

سوئد ناراحت آمریکا در یک چهارم نهایی بازی های المپیک 2016 ارسال آمریکایی خانه دست خالی.

“به آنها را ضرب و شتم شما باید به بهترین مطلق خود را برای 90 دقیقه گفت:” سینکلر. “در کونکاکاف نهایی, ما بهترین های ما برای حدود 60 دقیقه پس از آن برخی از اشتباهات فردی و شما 3-0. این که چگونه سریع آن را می تواند رخ دهد.

“فقط عمق آنها بازیکنان آنها مجبور به ترک کردن فهرست خود را احتمالا می تواند شروع در بسیاری دیگر از تیم ملی است. ما فقط باید در بهترین ما در این تابستان به قادر به گرفتن آنها را.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>