کانادا ستاره فوتبال اشلی لارنس در فرانسه به دنبال آموخته های طول 'زمان منحصر به فرد'

در 24 اشلی لارنس حاکم کانادا, فوتبال, زن بازیکن سال — با نفوذ بیمارستان/هافبک که در حال حاضر موفق به کسب 91 کل

توسط NEWS-SINGLE در 26 فروردین 1399

در 24 اشلی لارنس حاکم کانادا, فوتبال, زن بازیکن سال — با نفوذ بیمارستان/هافبک که در حال حاضر موفق به کسب 91 کلاه برای کشور خود.

اما پاری سن ژرمن بازیکن چیزهای دیگر در ذهن او این روزها.

"این است که قطعا یک زمان منحصر به فرد ما در حال زندگی در," او گفت: از پاریس. "برای خودم در طول این مدت من همیشه کسی که تلاش می کند به تمرین قدرشناسی و واقعا ببینید که چه من. من فکر می کنم, آن را قطعا بیشتر از یک افشاگری که در خانه داخل در طی یک دوره طولانی از زمان. این واقعا باعث می شود شما فکر می کنم.

"برای خودم به این شناخت که ماندن در داخل این خیلی مهم است. این مشکل برای بسیاری از مردم برای برخی بیش از دیگران است, اما آن را یک قربانی است که برای کمک به ما در دراز مدت است. من فکر می کنم که وجود دارد این است که یک پوشش نقره ای در این برای هر کس وجود دارد و یک نور در انتهای تونل. ماندن در داخل موجب صرفه جویی در زندگی می کند و این درست است."

لارنس بومی برامپتون, Ont., انتخاب برای اقامت در فرانسه در آغاز این بیماری همه گیر.

"من فکر کردم که شاید آن می گذشته چند هفته و پس از آن فصل را انتخاب کنید به بالا," او گفت:. "و در حال حاضر آن را بدیهی است که بسیار طولانی تر از آن است."

یکی دیگر از عوامل عمده او بود زندگی با دوست پسر او را. تا به حال او شده است او می گوید: او به احتمال زیاد به خانه بازگشت. مهاجم پاری سن ژرمن, Jordyn Huitema و لیون مدافع Kadeisha, Buchanan, همکار کانادایی بین المللی در کانادا است.

فرانسه ضربه سخت شده توسط ویروس. زندگی تغییر کرده است.

"در حال حاضر ما در یک نقطه که در آن بسیار محدود شده است" گفت: لارنس.

او می تواند او را ترک خانه برای رفتن به خرید برای مواد غذایی و ضروریات اما در غیر این صورت محدود به یک ساعت در روز به خارج و به حمل یک سند است که نشان می دهد زمانی که او به سمت چپ و به همین دلیل است.

"بسیار سخت است, اما به دلایل آشکار" او گفت:.

وجود دارد "عظیم" ترکیب تیم در فروشگاه تشدید نیاز به اجتماعی فاصله و محدودیت برای تعداد زیادی از مردم در داخل. خبر خوب این است که لارنس زندگی در حومه پاریس به طوری که وضعیت کمی بهتر از مرکز شهر.

لارنس می شود که گاه به گاه اجرا در حال خوردن سالم. دوست پسر او را مورد مطالعه تغذیه.

پاری سن ژرمن به او داده سرپوشیده تمرین رژیم به کانادا, تیم ملی. کانادا نیز سازمان وبینار جلسات بنابراین او می تواند کار کردن با هم تیمی ها و تیم ملی قدرت و تهویه مربی.

"من فکر می کنم این فوق العاده است برای انگیزه و برای دیدن که ما همه در همان موقعیت در نقاط مختلف جهان," او گفت:. "(پس از) گرفتن اخبار از بازی های المپیک که به تعویق افتاد و در مجموع ما هنوز در حال کار به سمت یک هدف و آن را (توکیو) رقابت — اما همچنین توسعه شخصی ما هر روز است. به طوری که واقعا خوب بوده است که برای دریافت پشتیبانی می کند."

یکی دیگر از دلایل او انتخاب برای اقامت در فرانسه شد پاری سن ژرمن مواجه شد یک زمان بسیار مهم در برنامه های آن. دوم در لیگ فرانسه, پاری سن ژرمن (13-1-2) بود با توجه به بازی در لیگ پیشرو لیون در مارس 14, بوردو در جام حذفی, نیمه نهایی در مارس 21 و آرسنال در پا برای اولین بار از لیگ چهارم در 25 مارس.

"قطعا یک زمان بحرانی برای ما" گفت: لارنس که در پیوست پاری سن ژرمن در ماه ژانویه سال 2017 پس از موفقیت دانشگاهی حرفه ای در غرب ویرجینیا است.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

با پاریس سنت ژرمن تنها سه امتیاز پشت سر لیون (14-0-2), the top-of-the-جدول برخورد شد و یکی از بزرگ.

لارنس دیده است عمل در انواع نقش ها با کانادا از بیمارستان به وینگر و هافبک مرکزی. با PSG او شده است بازی در سمت چپ — به جای عقب و بال.

او احساس راحت در هر دو نقش اما می گوید او لذت می برد بازی سمت چپ که اجازه می دهد تا او را به حمله کردن به پهلو و یا برش در داخل و استفاده از پای راست.

"من فکر می کنم من واقعا می تواند اضافه کردن مقدار زیادی به جای عقب موقعیت و نوع اختراع دوباره آن را در راه های مختلف," او گفت:.

این روزها لارنس طول می کشد افتخار در فوتبال در جامعه انجام آنچه در آن می توانید به کمک در گیر با استناد به امثال کریستیانو رونالدو پرتغال که به شدت به کمک سخاوتمندانه کمک.

اما شما لازم نیست که به یک سوپراستار را به تفاوت.

"کمک به دست. من فکر می کنم که واقعا آنچه در آن همه مورد است." "این دیدن یک فرد و دیدن چگونه شما می تواند کمک به آنها را در هر نوع راه و ایجاد یک تفاوت. این زنجیره اثر است."

لارنس انجام شده است بیت او در بازگشت به خانه برای چندین سال از طریق بله او کانادا که او تاسیس برای کمک به اتصال pro بازیکنان با دختران جوان و مربی آنها را از طریق ورزش "آنها نشان می دهد که آنها می توانند را در خود اعتقاد دارند که رویاهای خود را ممکن است."

"به عنوان من همچنان به یاد من می خواهم برای انتقال این تجربه بر روی نسل بعدی."

وقت خود را در فرانسه honed او مهارت زبان فرانسه با لارنس گفت: آن را در حال حاضر زبان مورد استفاده در خانه با دوست پسر خود.

"من تلاش با آن (در مدرسه). من می خواهم بگویم که من شروع شد از ابتدا زمانی که من برای اولین بار آمد به فرانسه," او گفت:.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن