کانادا Vasek Pospisil حذف در دور دوم در روتردام

روتردام, هلند—کانادا Vasek Pospisil نمی تواند نگه داشتن خود را اجرا کنید از ناراحتی رفتن در روز پنج شنبه در ABN AMRO World Tennis Tournament

صربستان را Filip Krajinovic ضرب و شتم Pospisil 6-4, 7-6 (7) در دور دوم ATP Tour 500 داخلی hardcourt رویداد.

این 104-رتبه Pospisil از ونکوور آینده شد یک پیروزی دانه بالا و جهان شماره 5 Daniil مدودف در افتتاحیه دور. هفته گذشته Pospisil ضرب و شتم چهار بالاتر-رتبه بازیکنان قبل از حذف نهایی Open Sud de France برابر Gael Monfils.

Pospisil مبارزه سه امتیاز مسابقه برابر 39-رتبه Krajinovic شکستن بازگشت به کراوات مجموعه دوم در 5-5. پس از آن بازی Pospisil دریافت درمان در زانو خود را حق داشتن یک منطقه درست در زیر آن پیچیده باقی مانده از مسابقه.

Pospisil تا به حال شانس به گسترش بازی اما نمی تواند تبدیل در سه مجموعه نقاط در دوم. او خوب بود فقط در یکی از نه شکستن نقطه فرصت برای مطابقت با.

کانادا رتبه بندی کاهش یافت و پس از او از دست رفته شش ماه اول سال 2019 فصل به بازیابی از عمل جراحی برگشت. او نوشته شده نتایج جامد پس از بازگشت و کمک به لنگر کانادا تیم در فینال جام دیویس در پاییز گذشته.

Pospisil که ترک خورده بالا 25 در سال 2014 می توانید با استفاده از خود محافظت رتبه بندی برای مسابقات ورودی ها از طریق میامی در ماه آینده.

در ضمن مونترال فلیکس دیلم-Aliassime روبرو خواهد شد اسلوونی را Aljaz Bedene در یک چهارم نهایی در روز جمعه.

در دو برابر دنیس Shapovalov ریچموند هیل, Ont., و Rohan Bopanna از هندوستان به مرحله نیمه نهایی پس از ضرب و شتم Jean-Julien Rojer از هلند و Horia Tecau از رومانی 6-2, 3-6, 10-7.

دیلم-Aliassime و لهستان هوبرت Hurkacz از دست 6-4, 7-6 (5), 10-8 به آفریقای جنوبی کلاغ Klassen و اتریش الیور Marach در یکی دیگر از چهارم.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>