ادینبورگ تگزاس—کاپیتان کریستین سینکلر به ثمر رساند حرفه ای هدف شماره 186 برای کمک به کانادا ضرب و شتم مکزیک 2-0 شنبه و حرکت در عرض یک پیروزی از راهیابی به بازی های المپیک توکیو.

هشتم-رتبه کانادایی (3-0-0) به پایان رسید در بالای گروه B در کونکاکاف زنان المپیک مقدماتی قهرمانی و به صورت گروهی از یک دونده تا کاستاریکا (2-1-0 رتبه شماره 37) در روز جمعه در نیمه نهایی doubleheader در شأن و سلامت ورزشی پارک در کارسون, کالیفرنیا. برتر آمریکایی (3-0-0) بازی شماره 26 مکزیک (2-1-0) در دیگر بازی.

نیمه نهایی برندگان نماینده کونکاکاف را پوشش می دهد که آمریکای شمالی و مرکزی و کارائیب در توکیو بازی ها در این تابستان. کانادا به پایان رسید دونده تا به آمریکا در آخرین سه منطقه ای مسابقات مقدماتی و در حال آمدن است به عقب مدال برنز در سال 2012 و 2016 بازی های المپیک است.

کانادا است که 13-0-0 تمام وقت در برابر کاستاریکا outscored مخالفت خود را 22-0 در سه round-robin بازی.

Shelina Zadorsky نیز به ثمر رساند برای کانادا در او-ب پارک. مرکز بازگشت نهم کانادا به نمره در این مسابقات است.

“ما می دانستیم که امروز بیرون آمدن امروز که ما از رفتن به یک کمی بیشتر سختی برابر مکزیک” کانادا دروازه بان استفانی Labbe گفت. “ما می دانستیم که آنها در حال رفتن به پرتاب یک کمی بیشتر در ما و ما آماده بودند.

“من خیلی افتخار می کنم که ما آمد و ما واقعا تحت سلطه این بازی و اعمال خود ما کانادا DNA بر روی آن است.”

کانادا outshot مکزیک 11-5 حال هفت عکس در هدف به مکزیک و صاحب توپ 66 درصد از این بازی است.

سینکلر بازگشت به ترکیب پس از نشستن شنبه 9-0 برنده بیش No. 51 جامائیکا. 36 سال از برنابی B. C. جهان تبدیل شد جلال-گلزن زمانی که او به ثمر رساند اهداف No. 184 و 185 در کانادا 11-0 مسابقات-باز برنده بیش No. 127 سنت کیتس و نویس.

کانادا یافت مکزیک یک مهره سخت تر به کرک بود اما همیشه مسئول است. این کانادایی ها رفتم جلو در و 26 دقیقه زمانی که بینام و نشان سینکلر زدم در 19 سال جید Riviere را laserlike کم صلیب دربندی کردن و صاف کردن 12-عبور دنباله. اجرا توسط فلمینگ به خود جلب کرد یک مدافع به دور از کانادا کاپیتان در بازی.

آن سینکلر را هدف چهارم در آخرین سه بازی و 17 تمام وقت در مقابل مکزیک.

جنین Beckie با چکش یک شات میره از فاصله 42 دقیقه است. سپس Zadorsky از راه اندازی مرکز-بازگشت شریک Kadeisha Buchanan کردن Beckie گوشه ای از آن ساخته شده 2-0 در زمان توقف با یک شوت از طریق ترافیک. این دومین هدف در 62 بین المللی برای مرکز بازگشت.

مکزیک اولین شانس واقعی در آمد و در دقیقه 53 و زمانی که جایگزین Kiana پلکیس’ به ضرب گلوله کشته شد palmed گسترده ای توسط Labbe.

Labbe تا به حال به یکی دیگر از صرفه جویی در 76th در یک منحرف شات توسط Daniela اسپینوزا. در انتهای دیگر جایگزین ربکا کوین و Nichelle شاهزاده دو شات بالا است.

مکزیکی, دروازه بان امیلی آلوارادو ساخته back-to-back متوقف می شود در Jordyn Huitema و شاهزاده در زمان توقف. Huitema حال جایگزین سینکلر در دقیقه 66.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

فلمینگ, شاهزاده و Gabby کارل نقل مکان کرد و به کانادا شروع 11. ستاره هافبک نوجوانی که به آرامی زمینه در جامائیکا بازی آمد و به عنوان یک زیر برای شروع نیمه دوم.

کانادا تمدید آن شکست شاگردانش مقابل مکزیک به 14 بازی (12-0-2) در حالی که بهبود آن حرفه ای ضبط در برابر مکزیکی ها به 22-1-2.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی