کارسون, کالیفرنیا.—کانادا واجد شرایط برای بازی های المپیک توکیو با یک جنگ سخت 1-0 برنده بیش از کاستاریکا در روز جمعه با تشکر از 72 دقیقه هدف توسط نوجوان دمار از روزگارمان درآورد Jordyn Huitema در نیمه نهایی از کونکاکاف زنان المپیک qulifying campionship.

این پیروزی به معنی هشتم-رتبه کانادا زنان هم اکنون می توانید در سمت راست سومین تریبون در پایان بازی پس برنز مدال اجرای برنامه در لندن در سال 2012 و ریو در سال 2016.

روز جمعه برنده نمی آمد آسان است. شماره 37 کاستاریکا به خوبی سازمان یافته و فیزیکی در دفاع.

“کاستاریکا آن را دشوار برای ما همه بازی” کانادا کاپیتان کریستین سینکلر گفت. “من فکر می کردم ما تحت سلطه است اما ما نه تنها می تواند با قرار دادن توپ در پشت net.”

دستیابی به موفقیت در آمد در اواخر زمانی که 18 ساله Huitema خاموش یک بازی عبور مربوط نوجوانی جنین Beckie و جایگزین Deanne افزایش یافت که صلیب در بر داشت بینام Huitema و در مقابل 10-تصویب کانادا دنباله.

دختر چپ پا شات پست و نورد حق بازگشت اجازه می دهد او را به حافظه آن را با پای راست. Huitema که نقش او باشگاه فوتبال پاریس سن ژرمن تقریبا نگاه خجالت زده به عنوان او به ثمر رساند هفتمین هدف از این مسابقات است.

“من فکر می کنم اولین چیزی که به من گفت: به تیم من بود ‘که شانس من برای سال 2020 … که همه آن را سمت راست وجود دارد,’, “او گفت:” او پس از بازی مصاحبه.

فوتبال زنان کانادا هفتم تیم به واجد شرایط برای توکیو پیوستن زنان rugby sevens, بیسبال دارای توپ نرم و واترپلو جوخه های و مردان field hockey, rugby sevens و والیبال طرف.

کانادا زنان تیم بسکتبال می توانید پیوستن به آنها را با یک پیروزی بر سوئد در روز شنبه.

کانادا قبلی بالا در غیر تحریم ها بود — به استثنای بازی های المپیک 1976 در مونترال زمانی که کشور ارسال می شود نه به عنوان تیم میزبان.

کانادا به پیشرفت نهایی روز یکشنبه برابر یا برتر آمریکایی ها یا پلاک 26 مکزیک که ملاقات در اواخر بازی جمعه در شأن و سلامت ورزشی پارک.

هر دو نیمه نهایی برندگان در هشت کشور کونکاکاف مسابقات کتاب بلیط خود را به توکیو به نمایندگی از این منطقه را پوشش می دهد که آمریکای شمالی و مرکزی و کارائیب.

مربی Kenneth Heiner-Moller آغاز شده استفانی Labbe در هدف پشت backline از Shelina Zadorsky, Kadeisha بوچانان و سوفی اشمیت. دزیره اسکات محافظ پشت سه با Allysha چاپمن, Jessie فلمینگ لارنس و Beckie پیوستن به او در خط میانی. Huitema پیوست سینکلر جلو.

پس از به ثمر رساندن 22 گل در سه دور و رابین بازی, کانادا به جرم نگاه چیزی جز تیز برای شروع است.

سینکلر رزرو شده بود در دقیقه چهارم برای پیشرو با یک دست در یک هوایی در برخورد با مدافع ماریانا Benavides که در سمت چپ هر دو بازیکن به طور موقت خیره شدن.

کانادا تحت اختیار اوایل اما قادر به تبدیل این مزیت به هدف-شانس به ثمر رساند. اولین شات در هدف نمی آمد تا 28 دقیقه دوربرد کاستاریکا کولون تلاش در پیشنهاد ناموفق برای گرفتن Labbe از موقعیت.

Heiner-Moller تغییر شکل گیری حرکت اشمیت به هافبک به عنوان نیمه اول عینک. در انتهای دیگر دروازه بان Noelia Bermudez نیاز به درمان پس از مصرف یک چپمن زانو به سر.

کانادا اولین شات — Beckie تلاش به راحتی متوقف Bermudez — آمد در زمان آسیب در یک متلاطم نیمه اول.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

کانادا در آمد در نیمه دوم. آزاد تا جریمه عبور از ساق بلند Huitema ضرب و شتم چند مدافع در 58 دقیقه اما او به ضرب گلوله منحرف گسترده است. بینام Beckie آمد در دقیقه 61 اما چپمن خوب صلیب منعکس کمی بالا برای ساخت یک بی دست و پا شات اتفاقی که خارج از هدف.

Huitema فقط موفق به رسیدن به یک Beckie صلیب در 67 دقیقه است.

کانادا زنان هرگز از دست به کاستاریکا برنده تمام 14 برخورد با 46-6 لبه در هدف.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی