لغو اجاره

A family looking at their disintegrating house.
در ثروتمندترین کشور در جهان شده است هرگز بیشتر فوری به ارائه مناسب و راحت مسکن برای همه است.تصویر توسط Jamiel قانون

اکنون روشن است که دو نسخه از انزوای اجتماعی و سازندگان: بخش بزرگی از اقتصاد ملی باید کاهش مرگ و میر از رمان coronavirus در ایالات متحده از ترسناک پیش بینی. اما در یک کشور که در آن “شبکه امنیت اجتماعی” است که بیشتر از یک حافظه دور از یک منبع واقعی ارائه و یا پشتیبانی بزرگ عصری عمومی در حال حاضر با خطر گرسنگی و بی خانمانی. گذشت هر هفته به ارمغان می آورد بیشتر سوالات در مورد آنچه که ما در شهرها و ایالات متحده خواهد شد مانند زمانی که پناهگاه در محل سفارشات برداشته می شوند; آنها همچنین به ما یک هفته نزدیک به اجاره آمدن علت.

توسط مارس 6th, بیست درصد از مستاجران پرداخت نکرده بود این ماه اجاره بهبود اندکی بیش از بیست و دو درصد که نمی پرداخت اجاره ماه آخر در هفته اول. این است که احتمالا ناشی از مستاجرها دریافت افزایش نرخ بیکاری و محرک چک, اما آن را نیز ناپایدار است. اوباما قول داده اند که به تمدید اضافی بیکاری پول می آید تا برای رای دوباره در ژوئیه و اکثر کشورهای در حال اجرا هستند از بودجه خود را سهام پرداخت. در ضمن در یک ماده از هفته متناوب سی و سه میلیون نفر را برای ثبت بیکاری و آینده میلیون ها نفر بیشتر آویزان در تعادل می باشد. ماه آوریل نرخ بیکاری تقریبا پانزده درصد ارتفاع افزایش بیکاری نمی رسید پس از رکود بزرگ. این دفتر بودجه کنگره پیش بینی شده است که با سقوط رسمی نرخ بیکاری می تواند افزایش یابد و حتی بالاتر به شانزده درصد است.

Threadbare حفاظت در برابر بسیاری از انواع فقر وجود داشته باشد که آیا آن بیکاری کمک های پزشکی و یا مواد غذایی وجود دارد اما عملا هیچ برنامه و مردم می توانند به نوبه خود در یک مسکن اضطراری است. وجود موسسات خیریه در اینجا و یا در مواقع اضطراری کمک مالی از یک آژانس دولتی وجود دارد, اما میلیون ها نفر از مردم عادی خیره پایین برای اولین بار از ماه می خود به خود. ماه گذشته در شیکاگو وزارت مسکن ارائه شده یک بار فقط هزار دلار کمک مالی به دو هزار نفر از ساکنان که نیاز به کمک با اجاره; متناوب هشتاد و سه هزار نفر برای آنها اعمال می شود ظرف پنج روز.

بحران رکود دستمزدها و افزایش اجاره قطعا predates COVID-19. چهل و هفت درصد از مستاجر خانوار در ایالات متحده آمریکا شد و در حال حاضر “هزینه بر دوش” به این معنی که آنها با پرداخت حداقل سی درصد از درآمد خود را در اجاره. بیش از نیمی از آمریکایی های آفریقایی تبار و لاتین مستاجرها هستند هزینه بر دوش. بیست و پنج درصد از مستاجرها هستند “به شدت” هزینه-بر دوش این معنی که آنها با پرداخت حداقل نیمی از درآمد خود را در مسکن. از ماه ژوئن سال 2018 به ژوئیه سال 2019 دانشگاه هاروارد محققان دریافتند که متوسط اجاره بها برای یک unfurnished آپارتمان در یک ساختمان جدید بود و شانزده صد و بیست دلار سی و هفت درصد افزایش از متوسط اجاره بها در سال 2000. به حالت آشکار است که بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن یک محرک را بررسی کنید. تقریبا برای همه مسکن است که خود بیشترین هزینه ماهانه.

عدم تطابق بین نیاز به مسکن و هزینه شده است ثابت از ویژگی های اقتصاد ایالات متحده با کمبود محور اساسی که وجود دارد این است که کمی به هیچ پول می شود ساخته شده در مسکن برای طبقه کارگر یا مردم فقیر. پویا است به خصوص حاد برای آفریقایی-آمریکایی است. در بازار املاک و مستغلات زمان بوده است به عنوان یک نژاد-خنثی فضا تنها با هدایت عرضه و تقاضا اما بیش از یک قرن از تبعیض نژادی و مسکونی تفکیک ریشه در دولت الهام گرفته از برداشت که آفریقایی-آمریکایی ها در برخواهد داشت یک تهدید وجودی برای ارزش ملک belies که اسطوره است. ریشه های بحران کنونی می تواند در بر داشت در رکود بزرگ و بهمن از فروش اموال به رهن در پی آن است. که میلیون ها نفر از مبارزه مالکان به خصوص آمریکایی های آفریقایی تبار خود را از دست داده و خانه های خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت هایی مانند استون گروه swooped به خرید صدها نفر از هزاران نفر از خواص. آن خانه که وام مسکن شده بود با حمایت دولت فدرال بودند به خصوص جذاب به این دلیل که فدرال مشتاق به تخلیه این خواص می فروش آنها را در یک سی تا پنجاه درصد تخفیف.

این خانه های ارزان قیمت برای شروع با—آنها یک نقطه ورود برای خانواده های طبقه کارگر که می خواست به خرید یک خانه. بسیاری از خواص شده اند تبدیل به اجاره معنی که وجود دارد به طور قابل توجهی کمتر نقاط ورود به مالکیت بازار است. این بدان معنی است که سیاه و سفید و قهوه ای و خانواده ها تبدیل شده اند به ویژه آسیب پذیر به بازار اجاره. این یک مشخصه خصوصی-حقوق صاحبان سهام صاحبخانه با خود بزرگ مسافت از خواص به در درجه اول متمرکز بر به حداکثر رساندن بازگشت سرمایه گذاری خود را. نتیجه این است که مداوم افزایش در اجاره برش پشت در تعمیرات و نگهداری ramping تا هزینه و معمولی اخراج مستاجران که نمی تواند نگه داشتن. آن است که مسکن کاهش می یابد به آن پایه ارزش مبادله. بسیاری از بازیکنان کلیدی در توسعه این بازار جدید تک خانواده اجاره شده زیادی نقش در داخل و اطراف مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از جمله وزیر خزانه داری استیون Mnuchin بود که شناخته شده به عنوان “سلب حق اقامه دعوی پادشاه” در جنوب کالیفرنیا. آیا هیچ جای تعجب است که چرا هیچ املاک مسکن تسکین آمده است از این کاخ سفید?

بین سال 2011 و سال 2017 چهار میلیون واحد از “کم هزینه اجاره” از دست داده بودند و نه جایگزین. بیش از چهل درصد از باقی مانده کم هزینه واحدهای پنجاه سال یا مسن تر. در فیلادلفیا صدها نفر از آپارتمان ها و خانه ها شده اند از نظر قانونی تعیین شده به عنوان “نا مناسب برای زندگی انسان”—اما صدها نفر از خانواده ها زندگی می کنند در این ویژگی به عنوان آخرین چاره در برابر بی خانمانی. این نیروهای بازار افزایش نرخ بی خانمانی در سراسر کشور و چشمگیر مهاجرت معکوس از آفریقایی-آمریکایی که در حال بازگشت به سمت جنوب در جستجوی مسکن ارزان تر. اما وجود دارد هیچ پناه در این اقتصاد: هزینه های بالای اجاره همراه با عدم مستاجر حمایت منجر به موجی از اخراج در سراسر جنوب. با توجه به دانشگاه پرینستون را اخراج آزمایشگاه نه از ده بالاترین اخراج شهرهای بزرگ در جنوب و حداقل سی درصد آفریقایی-آمریکایی است.

در حال حاضر هزاران نفر دیگر را به پیوستن به صفوف اجاره-بر دوش و مالی مضطرب. برخی از صاحبخانه شناخت عظمت بحران تلاش کرده اند به کار با مستاجران خود را, اما دیگران را با استفاده از آسیب پذیری ناگهانی بیکاری و مسکن ناامنی به آنها را دستکاری کنند. شده اند وجود دارد داستان از خشونت و ارعاب و اخراج غیر قانونی که در آن صاحبخانه تغییر قفل و یا حذف اموال ساکن ، و پس از آن وجود دارد صاحبخانه که سعی در اجبار زنان به تبادل رابطه جنسی برای اجاره. دستورات به ماندن در خانه در حالی که دادگاه ها بسته هستند و طرفداران کشیده به ظرفیت خود را تقویت ضرورت ارائه قوی منابع مالی برای مبارزه مستاجران, به طوری که آنها می توانید صورت حساب خود را پرداخت می شود و یا آزاد از بدهی های خود و تهدید از سلب مالکیت.

شده است وجود دارد کمی بیشتر پیشرفت برای مالکان به دلیل از دولت فدرال سریع مداخله نیاز است که فدرال حمایت وام مسکن نمی تواند وام در این رویداد از دست رفته پرداخت. نیز وجود دارد یک مهلت قانونی برای اخراج مستاجران در فدرال یارانه اجاره, اما این ماده تاثیر می گذارد تنها در حدود بیست و پنج درصد از اجاره واحد است. و بسیاری از مستاجرها بعید است که برای آگاهی از وضعیت خود صاحبخانه وام مسکن.

ناقص اقدامات محلی و مقامات فدرال می تواند نتیجه در اواخر تابستان در صدها نفر از هزاران نفر از اخراج و سلب حق مالکیت که باعث موج جدیدی از عفونت و بیماری است. اگر کسی فکر می کند این است که اغراق آنها توجه نیست. ما در حال حاضر می دانیم که فقر یک accelerant برای ویروس و اخراج یک شیرجه رفتن به آمریکا فقر است. در حال حاضر نه درصد از افرادی که فکر می کنم آنها ممکن است COVID-19 نمی خواهد به دنبال توجه پزشکی به دلیل نگرانی در مورد هزینه ها. تعداد کسانی که رشد خواهد کرد که مردم آبشار به مالی فراموشی است که سلب حق اقامه دعوی و اخراج. پناهگاه بی خانمان در حال حاضر سایت های بزرگ از COVID-19 شیوع; وادار کردن صدها نفر از هزاران نفر از خانواده ها به خیابان ها خواهد بود پرتاب بنزین هنوز-سوختن اون سوی خاکستر سوخته.

البته هیچ کدام از این اتفاق می افتد. خاموش عمل دولت فدرال را نباید با عدم توانایی در عمل است. واضح است که مقامات فدرال می دانید معنای “نجات.” برای هفته کنگره شده است عبور تریلیون دلاری نجات صورتحساب اما بسیاری از دلار در حال کارگردانی در کسب و کار. قضیه از این شرکت کمک مالی همیشه که پول توزیع خواهد شد به مردم با نگه داشتن افراد شاغل اما بدون تضمین واقعی وجود دارد به سادگی هیچ دلیلی برای این باور است که این اتفاق خواهد افتاد. در اواخر ماه مارس ساعت پس از کنگره با تصویب کمک مالی لایحه ای که ارسال خواهد هواپیمایی متحده بیش از پنج میلیارد دلار در این شرکت اعلام کرد که احتمال آغاز اخراج در پاییز هنگامی که آن پول دولت اجرا می شود. وجود دارد ممکن است بزرگتر مسائل آمده است به عنوان محرک بسته اند تا به حال بسیار ضعیف و نظارت مقررات.

اگر صدها میلیارد دلار میله میله برای کسب و کار هدایت شدند به نیازمندان مستاجران و مالکان آن را به یک راه طولانی به سوی ایجاد ثبات در بحران مسکن, در حالی که همچنین عملکرد به عنوان یک محرک واقعی. در عوض چند تریلیون دلار Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) قانون earmarks دوازده میلیارد دلار برای کمک به مسکن از طریق وزارت مسکن و توسعه شهری از جمله چهار میلیارد دلار بودجه اضطراری برای ارائه سرپناه برای بی خانمان جمعیت. این است که قطعا خوش آمدید اما مقایسه این مبالغ درگیر با تاریخی نیاز به نشان می دهد که در کنگره به شدت از تماس با واقعیت های مالی مقابله با میلیون ها نفر از مردم عادی است. هشت میلیارد دلار در نظر گرفته شده است برای موجود یارانه-برنامه های مسکن است که در آغاز, اما کاملا کافی نیست. اکثریت قریب به اتفاق از مستاجرها زندگی در مسکن خصوصی بدون کمک ما منحرف عمومی کمک های اولیه سیستم.

بحران این نسبت به ارائه دو گزینه: ادامه در امتداد همان مسیر است که در تولید یک بیماری مزمن کمبود مسکن نژادپرستی و redlining و غنی سازی از چند یا اهرم بحران به نگه داشتن مردم در خانه های خود و به سرمایه گذاری در مسکن برای فقرا و خانواده های طبقه کارگر. در سال 1944 رئیس جمهور فرانکلین دی روزولت پیشنهاد دوم منشور حقوق که تضمین برای همه آمریکایی ها به عنوان حقوق “مفید و پاداشی در کار “کافی مراقبت های پزشکی” “خوب آموزش و پرورش” و “یک خانه مناسب و معقول.” با توجه به روزولت این حقوق بودند بر اساس “تحقق روشن از این واقعیت است که درست است آزادی فردی نمی تواند وجود داشته باشد بدون امنیت اقتصادی و استقلال است.” سال بعد رئیس جمهور Harry S. Truman کاهش داد و این “حقوق” به یک “هدف” هر چند او نیز به این نتیجه رسیدند: “یک استاندارد مناسب مسکن برای همه است یکی از غیر قابل تقلیل تعهدات از تمدن مدرن است.” مسکن عمل 1949 پیشنهاد “تحقق به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است هدف از یک خانه مناسب و معقول و مناسب محیط زندگی برای هر خانواده آمریکایی.”

ایالات متحده آمریکا ثروتمندترین کشور در جهان شده است هرگز بیشتر فوری به ارائه مناسب و راحت مسکن برای همه است. امروز این به این معنی با استفاده از این کشور به منابع عالی برای لغو اجاره و رهن بدهی به طوری که خانواده ها باقی می ماند ممکن است در خانه های خود. برخی از مقامات منتخب را با پاسخ مناسب درجه اضطرار. سناتور برنی ساندرز خواستار لغو اجاره و پرداخت وام مسکن. در ماه مارس حتی متوسط سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به نام برای پرداخت اجاره بها برای لغو شود. نماینده Ilhan Omar معرفی کرده فدرال قانون که لغو اجاره و پرداخت وام مسکن برای مدت زمان از بحران همه گیر و شامل ایجاد یک صندوق برای بازپرداخت صاحبخانه و وام دهندگان.

در عین حال لیبرال پیشرو چراغ از برخی از بدترین ضربه متحده ارائه شده تنها محدود و تدریجی راه حل. در کالیفرنیا فرماندار گاوین Newsom که اغلب تحسین برای برگزاری نمایشگاه شایستگی خود را در اداره coronavirus نه تحمیل یک مهلت قانونی برای اخراج امید بستن به ترک این برای هر محل. (او بعدها یک فرمان اجرایی را امضا می دهد که مستاجران ایالت زمان بیشتری برای پاسخ به اخراج رسیدگی به یک حرکت است که منتقدان panned به عنوان “کاملا بی فایده است.”) برخی از شهرداری ها اجازه داده اند برای توقف در پرداخت اجاره, اما تنها اگر مستاجر می تواند ثابت کند که مشکلات خود را به طور خاص به COVID-19. این است که به سادگی مضحک نیاز در این میان از یک بیماری همه گیر به خصوص پس از آن کاملا امکان پذیر است برای تبدیل شدن به بیمار اما امن نیست هنوز-گریزان COVID-19 آزمون.

در آتلانتا شهردار Keisha لنس کف امضا چشمگیر فرمان اجرایی که به نام توجه به طبیعت بی سابقه ای از بحران از جمله تاثیر اقتصادی آن. شهردار منظور به رسمیت شناخته شده “است که بسیاری از افراد خیلی تحت تاثیر قرار نمی دسترسی به زمان پرداخت کردن” که “حتی چند روز از دست دستمزد با توجه به اثرات COVID-19 می تواند به این معنی نیست که قادر به خرید مواد غذایی و پرداخت اجاره بها” و “نهادهای دولتی در سراسر جهان در حال اجرای اخراج اقدامات پیشگیری به افزایش مسکن ثبات برای شهروندان.” با توجه به تمام این بینش او مهلت قانونی برای اخراج اعمال می شود تنها به مستاجران عمومی و یارانه مسکن.

در شیکاگو شهردار لری Lightfoot بوق و کرنا او “مسکن همبستگی تعهد” که خواستار صاحبخانه و وام دهندگان به طور داوطلبانه وارد برنامه بازپرداخت با مستاجر بدون هزینه های اواخر. هفده سازمان به نمایندگی از بانک صاحبخانه و املاک و مستغلات منافع را امضا کرده اند متعهد اما چند مستاجر سازمان باید آن را به نام “کاملا ناکافی” از آنجا که شهردار نیز اعلام کرد که مستاجران باید “تعهدات خود را” به بازپرداخت اجاره بدهی. به عنوان اگر به نقطه ای از مستاجران’-فعالان حقوق یکی از امضا کنندگان به Lightfoot تعهد TLC مدیریت اموال ثبت شده است ده ها تن از موارد اخراج در شیکاگو و حومه آن از ماه مارس 20th, وقتی, ایلینوی, فرماندار, J. B. پریتزکر, اعلام ایالت مهلت قانونی برای اخراج. فعالان خواستار فرماندار برای بلند کردن یک دولت قانون ممنوعیت اجاره کنترل یک پیش شرط لازم برای لغو اجاره و پرداخت وام مسکن.

از لحاظ تاریخی تنش میان مسکن که در دسترس است و مسکن مورد نیاز است که الهام گرفته از شکل گیری مستاجر اتحادیه, اجاره اعتصاب و دیگر طرح با هدف تامین مسکن عدالت است. آخرین موج بزرگ از مستاجر فعالیت در آمد نوزده-دهه شصت زمانی که هارلم ساکنان سازماندهی اجاره اعتصاب در برابر هجوم موش و شیکاگو جنبش آزادی همراه با مارتین لوتر کینگ جونیور کمک به سازماندهی مستاجر “اتحادیه های کارگری در برابر زاغه نشین” در شیکاگو است. این تلاش ها فقط بخش کوچکی از یک گسترده بسیج برای بهتر و فقط مسکن برای آفریقایی-آمریکایی از جمله جنگ برای پایان دادن به مسکن تبعیض به اوج خود رسید و با عبور از این نمایشگاه مسکن در سال 1968 و قرار است باز از کل بازار مسکن به همه شهروندان است. در نهایت عمل موفق به انجام این کار به دلیل صاحبخانه و املاک و مستغلات صنعت عمیقا سرمایه گذاری در تداوم مسکونی تفکیک. جدایی از اجاره و خریداران بازار همچنان به اضافه کردن ارزش مالی به ایده منحصر به فرد, سفید محله, در حالی که سیاه و سفید محله با مسکن در کنيا هنوز مشبک گران تر اجاره به دلیل آفریقایی-آمریکایی بودند دستگیر بازار است.

مستاجر فعالیت پافشاری کرده است پس از آن, اما آن است که تقریبا لزوما محلی گرا و در نتیجه تکه تکه. به طور معمول اجاره اعتصابات و مستاجر سازماندهی شده اند متمرکز در یک واحد ساختمان و یا در جهت خاص صاحبخانه. با عمده صاحبخانه این اقدامات می تواند در زمان قطع در سراسر محله های مربوط به ساختمان های متعدد, اما آنها باریک تقریبا تعریف. بازده این فعالیت شده اند مخلوط با یک فرمان در اینجا فراخوانی برای یک نوع از درمان و محلی حکومت در جای دیگر خواستار دیگری حل کنند. به طور کلی سیاست مسکن گیر کرده در باریک بحث و گفتگو در مورد قیمت بر اساس پروژه های در مقیاس کوچک است که به سختی یک دندانه در قریب به اتفاق نیاز به مسکن. خفه کردن زنجیره ای از عمل گرایی قطع هوا هنگامی که ما به شدت نیاز به نفس کشیدن ایده های جدید و انرژی به مسکن و توسعه در ایالات متحده است.

سازماندهی امروز اتفاق می افتد متفاوت است. آن است که هدایت کلی تر خواسته که اجاره لغو شود و حاصل بدهی محو این کتاب—که دولت فدرال با استفاده از آن منابع عظیم برای نجات مستاجران. فیزیکی مونتاژ مستاجرها و تلاش صاحب خانه ممکن است به دلیل اجتماعی فاصله اما متوقف شده است که تلاش برای coördinate اجاره اعتصابات در سراسر کشور شروع برای اولین بار در ماه آوریل و در ادامه ممکن است. از کانزاس سیتی میسوری به ریچموند ویرجینیا و فراتر از محلی دهندگان در حال تلاش بی سابقه ای: بسیج میلیون ها نفر را به خودداری از اجاره خود را در تلاش برای وادار کردن دولت فدرال شامل ده ها میلیون نفر از مستاجرها در آن تلاش های امدادی.

دو تا از بزرگترین اعتصابات در شهر نیویورک و فیلادلفیا رهبری سازمان از جمله مسکن عدالت برای همه و فیلادلفیا مستاجران اتحادیه. در نیویورک هدف سازمان این است که به کمک طلب کردن از یک میلیون ساکنان شهر در خودداری اجاره خود را تحت پرچم اعتصاب. Cea ویور یک سازمان با مسکن عدالت برای همه توصیف خطر و وعده بحران به پیشتر به عنوان “واقعا وحشتناک است, اما آن را نیز بسیار الهام بخش است.” او افزود: “این در لحظات بحران است که ما قادر به پیروزی بزرگ همه چیز از اول اجاره-کنترل قوانین در ایالت نیویورک سابقه حدود یک صد سال پیش به مسکن عمومی ، آن را در لحظات مانند این که ما واقعا می تواند فشار پاکت به تصور یک جهان کاملا متفاوت است.”

بلوغ از این مطالبات پدیدار نیست از درجه اعتبار ساقط است. تورنت از خانه سلب حق مالکیت در طول رکود بزرگ الهام گرفته از موج مسکن فعالیت های سازمان های محلی درگیر در اخراج دفاع برای کمک به خانواده باقی می ماند و در خانه های خود. سازمان هایی مانند میامی-بر پشت زمین و شیکاگو ضد اخراج کمپین شناخته شد برای درگیر شدن در اخراج مقاومت و اشغال خانه های خالی به عنوان یک تاکتیک برای ایجاد مسکن برای کسانی که دچار بی خانمانی و یا به عنوان یک دفاع در برابر سلب مالکیت. این و دیگر طرح های محلی نشان دهنده تلاش مردمی به سرعت برای سود مدل توسعه مسکن است که به حاشیه رانده شده فقیر و خانواده های طبقه کارگر و مبارزات خود را برای مسکن امنیتی است.

در ماه دسامبر گذشته در اوکلند که در آن فن آوری رونق انداخت gentrification به اوردرایو چهار واحد آفریقایی-آمریکایی مادران در زمان در اختیار داشتن یک خانه متروکه متعلق به شرکت املاک و مستغلات نهاد به نام Wedgewood, Inc. Wedgewood در نظر گرفته شده برای نگه داشتن بر روی اموال خود را به عنوان ارزش افزایش یافته است اما این رفتار غیر انسانی “خرید در حال حاضر فروش بعد” است خودنمایی میکند در اوکلند که در آن برخی برآوردها نشان می دهد که درآمد ناشی از افزایش پنجاه درصد بین سال 2012 تا سال 2017—و که در آن سیاه و سفید مردم را تا هفتاد درصد از افزایش جمعیت بی خانمان. به عنوان مادر-فعالان اشاره کرده اند وجود دارد بیشتر خانه های خالی در اوکلند از وجود دارد unhoused مردم است. در اوایل ماه ژانویه پس از یک قاضی حکم داد که زنان تا به حال هیچ حق قانونی برای اشغال خانه یک شبه نظامی نیروی پلیس در حمله به ساختمان, اخراج زنان و دستگیری دو نفر از آنها. اما در پاسخ به فعالیت های بین المللی و تبلیغ Wedgewood توافق برای مذاکره فروش خانه به یک جامعه اعتماد زمین, بیمه است که این زنان و خانواده های آنها خواهد بود قادر به زندگی می کنند وجود دارد.

در L. A. همانطور که در اوکلند هزار واحد مسکن نشستن خالی به عنوان صاحبان صبر کنید برای ارزش ملک به افزایش قبل از تجاری. در همین حال به سمت بالا از سی و پنج هزار نفر بی خانمان هستند. گروهی از خانواده های لاتین که خود را به Reclaimers را بر نام “شهر و دولت بلافاصله پس از استفاده از تمام خواص خالی به خانه مردم است.” این خانواده ها در حال حاضر با آن مواجه اخراج; برخی از آنها زندگی در اتومبیل به دلیل بدون کنترل افزایش در اجاره. با تهدید فوری COVID-19 و دستور دولت به پناهگاه در محل آنها تصمیم به اشغال یازده خانه های خالی که خریداری شده بود توسط یک سازمان دولتی در راستای گسترش اتوبان سیستم. به عنوان روبی Gordillo, یک مادر از سه است که اشغال یک چنین خانه معتقد است زمین های عمومی. این است که مالیات دهندگان ، شما برای آن پرداخت می شود. من برای آن پرداخت می شود. همه ما برای آن پرداخت می شود. همه از این خانه های خالی در زمین های عمومی باید برای استفاده عمومی خوب برای ایجاد واقعی مسکن مقرون به صرفه.”

این نمونه های خلاق از مسکن فعالیت لازم خواهد بود که اخراج موتور شروع به بوسیله اسباب گردنده در هفته های آینده و ماه. به نظر می رسد آشکارا پوچ به نوبه خود مردم را بر روی خیابان هنگامی که یک مالی افسردگی شده بود آورده از طریق هیچ گسل از خود را.

تقاضا برای اجاره امداد و عادلانه نجات قوانین باید به ساخته شده است در به همان اندازه تخیلی و گسترده ای در مقیاس. در ماه نوامبر گذشته نماینده اسکندریه Ocasio-کورتز و سناتور برنی ساندرز معرفی سبز معامله جدید برای مسکن عمومی قانون در کنگره است. که در آن چنین پیشنهادی ممکن است یک بار به نظر می رسید کاملا تخیلی آنها در حال حاضر احساس می کنم دیر شده است. این طرح خواستار صرف تا صد و هفتاد و دو میلیارد دلار برای مقاوم سازی و decarbonize بیش از یک میلیون واحد مسکن عمومی است. در سراسر کشور هزاران نفر از مردم-مسکن واحد شده اند مجاز به وخامت به عنوان مقامات محلی آماده برای فروش زمین برای توسعه دهندگان. سرمایه گذاری در این مسکن و نگه داشتن آن در حوزه عمومی نه تنها تولید هزاران شغل بلکه ایجاد خوب و پایدار مسکن برای هزاران نفر از خانواده های طبقه کارگر.

همچنین خانه های تضمین معرفی شده توسط مردم در عمل و ائتلاف ملی است که به نام برای چند تریلیون دلار سرمایه گذاری در ایجاد مسکن مقرون به صرفه. علاوه بر پشتیبانی از سبز جدید معامله خانه تضمین calls برای ساخت دوازده میلیون واحد مسکن اجتماعی و ایجاد یک مستاجران’ منشور حقوق و تحمیل مالیات که دلسرد املاک و مستغلات حدس و گمان و ادامه کالایی مسکن. همچنین خواستار پرداخت غرامت برای بومیان آمریکایی و آفریقایی-آمریکایی ها برای جبران مالی خسارت از جابه جایی redlining و مسکن تبعیض است. با هم این پیشنهاد ارائه کامل reimagining از آنچه سیاست مسکن می تواند و باید مانند نگاه. برای کسانی که فکر می کنم این ایده غیر واقعی باید بپرسید اگر آنها هر گونه مطلب غیر محتمل تر از انتظار بازار به طور ناگهانی تولید نیاز به مسکن. به عنوان خانه های تضمین سازمان تارا Raghuveer معتقد است “این نظریه از خانه های تضمین است که بازار شکست شده است تا عمیق ما نمی توانید صبر کنید در اطراف برای بازار کار است.”

در قلب مطالبات سازمان در سراسر کشور است لغو اجاره بدهکار و اجاره در آینده با توجه. اصرار در پرداخت از میلیون ها نفر از مستاجرها باعث می شود هیچ حس توجه به این که کمبود آنها دچار شده اند ایجاد شده توسط سفارشات به پناهگاه در محل و کسب و کار. اگر دولت ما می تواند صرف تریلیون ها دلار به قید وثیقه شرکت ها از بدتر شدن وضعیت اقتصادی و سپس وجود دارد هیچ دلیلی که چرا با همان ژست نمی تواند تمدید شود به فقرا و خانواده های طبقه کارگر. میلیون ها نفر از دستمزد پایین کارگران در سراسر کشور تعیین شده است به عنوان ضروری کارگران و منادی به عنوان قهرمانانه. اما آنچه که مورد نیاز است و حتی بیش از چاپلوسی و تعارف است امداد از مسکن ناامنی است که آنها را وادار به خطر زندگی خود را برای دستمزد کم است.

وجود تضاد بین انسان حق مسکن و ساخت مسکن در دسترس بر اساس آنچه که به بازار ارائه خواهد شد و در بالاترین قیمت این فرمان می توانید. اما اصلاحات واقعی به این ترتیب است که می تواند ساخته شده است. اگر سپاه مهندسان ارتش می توانند در ساخت بیمارستان برای COVID-19 بیماران یک شبه, چرا نمی توانید آنها همچنین ساخت مسکن جدید برای کسانی که نیاز به آن است ؟ در فیلادلفیا و بالتیمور و شیکاگو و دیترویت, چرا نمی توانید و رها مسکن بازسازی می شود و repurposed برای جلوگیری از بالا رفتن سرسام آور افزایش در اجاره و جابه جایی از سیاه و قهوه ای طبقه کارگر خانواده ، ما باید به معکوس عجیب و غریب alchemy که در آن بازار به نوبه خود زمین و بتن و فولاد و شیشه به پول در حالی که برعکس تبدیل مردم به خیابانها.

در نظر گرفتن جایگزین شوم اگر ما باقی می ماند گیر با کشید مسکن نامناسب امداد است که ارائه شده: صدها هزار نفر از فقرا و طبقه کارگر اجاره و مالکان به خصوص از جوامع محرومان از خانه های خود تحت فشار قرار دادند و به خیابان ها دو برابر و سه برابر و در بستگان و دوستان در خانه و یا warehoused در پناهگاه بی خانمان گرسنه و خسته و افزایش قرار گرفتن در معرض این رمان coronavirus. ما می دانیم در مورد میزان مرگ و میر بالاتر به صورت سیاه و سفید و قهوه ای و افرادی که قرارداد این بیماری است. به عنوان یک جامعه ما باید بپرسیم که آیا عدم پرداخت اجاره بها و یا از دست رفته پرداخت وام مسکن باید با حکم اعدام.


راهنمای Coronavirus

  • بیست و چهار ساعت در مرکز همه گیر: نزدیک به پنجاه نیویورکر نویسندگان و عکاسان دامن زد به سند زندگی در شهر نیویورک در آوریل 15.
  • سیاتل رهبران اجازه دانشمندان را با سرب در پاسخ به کوروناویروس. نیویورک رهبران نیست.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • چه coronavirus نشان داده است در مورد آمریکا پزشکی است.
  • می تواند ما را در ردیابی گسترش COVID-19 و محافظت از حریم خصوصی در همان زمان ؟
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت قرنطینه.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>