مراقبت از Coronavirus بیماران در یک کوئینز I. C. U.

A stethoscope
نیکلاس چوی در مورد آنچه آن را مانند به درمان بیمارانی که خانواده ها را نمی توان در حال حاضر و چه همه گیر است برای رفاقت در میان متخصصان پزشکی.عکس توسط اندرو Unangst / Alamy

نیکلاس چوی سی و هشت ساله در نیویورک مادری است که یک پرستار در بخش مراقبت های واحد در نیویورک-پروتستان بیمارستان در فلاشینگ کوئینز. برای چند هفته گذشته او کار کرده است ساعت های طولانی درمان COVID-19 بیماران. کوئینز مثل بقیه نیویورک هولناک است با موارد—در حال حاضر در حدود شانزده هزار نفر از بيماران بستری در ایالت نیویورک بیش از چهار هزار نفر از آنها در بخش مراقبت های ویژه. در آوریل 2, من با صحبت چوی توسط تلفن به دریافت احساس از آنچه زندگی است مانند در حال حاضر او در بیمارستان است و برخورد با یورش. در طول مکالمه ما که ویرایش شده برای طول و وضوح ما همچنین در مورد آنچه آن را مانند به درمان بیمارانی که خانواده ها را نمی توان در حال حاضر چه درس او از کار در هائیتی و پورتوریکو و چه coronavirus همه گیر است برای رفاقت در میان متخصصان پزشکی.

من قبل از کلیک, رکورد شما به من گفت که شما فقط به پایان رساندن یک بازگشت به عقب. چه که به نظر می رسد در حال حاضر ؟

آن را فقط به معنی دو شیفت. من شیفت شب کار طوری است که در دو شیفت در یک ردیف. که 7 P. M. 7 A. M.اما چون از وضعیت فعلی آن بوده است و بیشتر شبیه یک 6:30 P. M.-به-8 A. M.نوع معامله است.

هنگامی که شما برای اولین بار متوجه است که این خواهد بود چیزی بسیار جدی است ؟

برادر من نیز یک پرستار در بیمارستان های مختلف با تعداد زیادی منابع کمتر از NewYork-پروتستان به دنیا آمد و او با این نسخهها کار در بخش اورژانس است. من در I. C. U. بنابراین ما دیدن بیماران در زمان های مختلف خط. راهی بود که او توضیح به من چه بيماران در آینده و پس از آن نیز رئیس جمهور N. Y. P.—او به ما می دهد یک جلسه توجیهی روزانه ساعت ده—من شروع به قرار دادن دو و دو با هم شاید دو هفته پیش. بیمارستان شروع به تغییر برخی از دستورالعمل ها هر چند روز و سپس آن را تقریبا روزانه است که ما در حال تغییر قوانین و رویه ها و سیاست ها. سپس شما زن و شوهر که با آنچه شما در اخبار می شنوید. من در واقع یکی از افرادی بود که گفت که من واقعا—من نمی دانم اگر “تحت تاثیر” است که کلمه حق—اما من فقط نبود بسیار fazed. من فکر نمی کنم این بود که برای رسیدن به جایی که ما هستیم. ملکه قطعا دمیده بسیار بد است.

من می خواهم برای به دست آوردن یک حس از روز خود را. چه مدت زمانی را نشان می دهد تا در بیمارستان و چه چیزی شما را بکنید هنگامی که شما می رسد ؟

به طور معمول من می خواهم نشان می دهد و من فقط می خواهم مستقیما به واحد من, من می خواهم من را بررسی کنید انتساب من گوشی پزشکی و یک زن و شوهر از چیزهایی که من می خواهم هاپ راست در. من می خواهم دریافت گزارش از پرستار که می خواهم برای مراقبت از این بیماران در طول روز. در حال حاضر چون اساسا تمام واحدهای بیمارستان تبدیل شده اند به COVID-19 واحد من باید برای رفتن به واحد دیگر و آن را بسیار پر هرج و مرج. من به آنجا بروید و سعی کنید برای دریافت تکلیف از یک مدیر است که وجود دارد چرا که آنها نیز کشیده بسیار نازک است.

سپس من سر تا به واحد من و در راه من را به چندین متوقف می شود و به انواع مختلف تجهیزات. من باید برای به دست آوردن من ماسک در یک محل و سپس این jumpsuit و سپس پف کرده برای من سر برخی از عینک و یا چیزی با سپر و پس از آن من تا به واحد. آنها را بسته کردن I. C. U. بنابراین ما باید اساسا بشویید و مطمئن شوید که دست ما هستند و خوب و تمیز قبل از ما در آن وجود دارد و پس از آن لباس تا. آن را به نام پوشیدن و doffing. ما به همه ما تجهیزات حفاظتی. سپس من به پرستار که در زمان مراقبت از بیماران که من مراقبت از خود در طول روز و پس از آن آنها شروع به دادن ما دست کردن گزارش. چیزی که به طور کلی پانزده دقیقه است که در حال حاضر مصرف بیش از نیم ساعت چهل و پنج دقیقه. آن بوده است بسیار خسته کننده است.

خسته کننده باشد اما لازم است یا فقط خسته کننده است ؟

خسته کننده و کاملا ضروری برای همه است که, اما من فکر می کنم به دلیل بسیاری از قطعات در حال حرکت و سپس هر سطح از مدیریت کشیده نازک آن درست شده دشوار است. تاپیک گیج کننده طبیعت از این تمام چیزی است که باعث ایجاد یک قابل لمس اضطراب و edginess. شما واقعا نمی تواند آن را احساس نمی کند هنگامی که شما وارد بیمارستان.

و آنچه که شکست از سیزده ساعت که شما وجود دارد ؟ شما می توانید شکستن آنچه شما صرف زمان بیشتر ،

تمام بیماران COVID-19 بیماران. همه آنها انتوبه. طبیعت COVID-19 تا کنون به عنوان یک بیماری است که مدیریت و مراقبت های حمایتی زیادی با بیرون ریختن تنظیمات و دیگر اقدامات حمایتی است که ما می توانید انجام دهید. به عنوان به زودی به عنوان من یک گزارش از پرستار من به آمار زمین در حال اجرا است. به طور معمول در I. C. U. شما باید یک تا دو نفر و اگر ما بسیار شلوغ ما سه نفر. آخر من نمی دانم که چگونه بسیاری از روز و از ده روز یا بیشتر ما تمام شده است با داشتن سه نفر که امن نیست—آن را در یک نسبت خوب برای I. C. U.

من به بیمار و دلیل آنها انتوبه آنها در چندین میگذرد—داروهای متعدد به خود I. V. s. آنها به طور کلی فلج شده به طوری که آنها نمی مبارزه با دریچه. آنها تسکین یافته. آنها بر درد دارو. آنها بر روی دارو به حمایت از فشار خون خود را به دلیل در بالای این بیماری و بیماران مبتلا به دیگر بیماریهای همراه که آنها را خیلی ضعیف تر و دشوار برای مدیریت. بسیاری از زمان, شما می توانید با صرف بیش از یک ساعت به دو ساعت فقط در تلاش برای ایجاد ثبات در یک بیمار که همچنین می افزاید: آن زمان در آغاز یا پایان شیفت. اگر من یک گزارش از پرستار بسیار به ندرت پرستار, اگر بیمار, توفنده, just leave me.

سپس شما باید سه نفر از کسانی که. شما در حال تلاش به سند خود فهم و outs—چقدر مایع آنها در حال گرفتن در طریق تمام این داروها به عنوان مخالف به چه مقدار ادرار آنها در حال ساخت و یا چه مقدار مایع دیگر است که بیرون آمدن از بدن خود را که بسیار بزرگ شاخص سلامت در I. C. U. شما کار نمی کند در یک جزیره یا نه. همکاران خود را ” بیماران نیز رو به وخامت و یا decompensating و شما باید به آنها کمک کند.

شما را توصیف هر تعاملات شما با COVID-19 بیماران متفاوت از تعاملات خود را با سایر بیماران قبل از این ؟

شما می دانید آنچه در ابتدا من فکر می کنم من نوع blasé در مورد آن به دلیل رک و پوست کنده ما مراقبت از بیمارانی که بیماری که به مراتب مرگبارتر از COVID-19. من فکر می کنم این واقعیت است که وجود دارد بسیار ناشناخته در مورد COVID-19 حتی اگر آن بوده است اما به مدت طولانی در ساخت و ما تا به حال نیمی از جهان با یک سر شروع می شود. این واقعیت است که آن را گسترش به عنوان سریع به عنوان آن است و این که سرایت عامل به عنوان تهاجمی آن را به عنوان چیزی است که من فکر نمی کنم که ما پیش بینی شده است. هنگامی که ما برای اولین بار در مورد این بیماری آن را صدا مانند آن تاثیر بیشتری از جمعیت در طرف دیگر از جهان است. من فکر می کنم در ایالات متحده ما تعداد کمی متفاوت است. حتی برای خودم در تجربه شخصی من و داستان است که من شنیده ام آن را برای تلفن های موبایل مانند ما نسبتا جوان بيماران با کمی به هیچ سابقه پزشکی فقط واقعا در شکل وحشتناک.

است که تحت تاثیر تعاملات خود را با آنها در همه ؟

من متاسفم برای تمام بیماران در واحد در I. C. U. همه آنها انتوبه پس هیچ تعامل است.

وجود دارد هیچ یک در همه O. K.

بدون هیچ تعامل است. من تنها در تعامل با آنها را به عنوان من به مراقبت از آنها. یک تفاوت بزرگ در این دستورالعمل این است که اعضای خانواده بدون اجازه—آن را بسیار بسیار متفاوت است. به طور کلی شما انجام بسیاری از گروه آموزش و پرورش با خانواده است.

چه آن را دوست نداشته باشند که تعامل?

در یک سطح خیلی خوب است. بسیاری از زمان, اگر شما در I. C. U. شما بسیار بیمار است و شما را بسیار نگران اعضای خانواده. من می خواهم بگویم بیش از نیمی از زمان ما مجبور به استفاده از یک مترجم. بسیاری از مسائل می تواند در ترجمه از دست داده و حتی به عنوان خوب به عنوان خدمات ترجمه هستند. من مانند تعامل با خانواده ها و آن دسته از بیماران که من که انتوبه و چه کسی می تواند صحبت کردن با من. برای یک وضعیت شبیه به این من فکر می کنم این بهترین راه ممکن است. اگر من تا به حال یک بیمار یک ماه پیش بود که بدحال من اغلب اعضای خانواده به خارج از گام بنابراین من فقط می تواند تمرکز کنید.

شما می توانید بحث کمی در مورد اینکه چگونه این اتحادش را تغییر رابطه خود را به سایر متخصصان پزشکی و یا آنچه در تعامل هستند و چگونه آنها ممکن است متفاوت از حالت عادی تعاملات میان پرستاران و یا بین پرستاران و پزشکان ؟

وجود دارد همکاران که دوست دارید و شما را دوست ندارم اما با توجه به فشار از وضعیت اگر شما از طریق یک شب و تو مالش آرنج و تاپیک decompensating توفنده بیمار و شما فقط باید برای کار بعدی به این فرد است که شما واقعا نمی خواهم زمانی که شما می آیند در طرف دیگر آن که آیا بیمار زندگی می کند و یا می میرد وجود دارد برخی از نوع از اوراق قرضه نوعی از ناگفته چیزی وجود دارد که نامحسوس. دفعه بعد که شما در اطراف شما نوع لغزش به—من نمی دانم یک ریتم است که نیازی به تقسیم خود را دوست نداشتن برای یکی دیگر.

من فکر می کنم هر زمان شما را در این نوع از شرایط—و من فکر نمی کنم من تا کنون هیچ کس تا به حال شده است در هر چیزی شبیه به این—اما شرایط دشوار مانند این به طور کلی من فکر می کنم آوردن مراقبت های بهداشتی جامعه با یکدیگر است. در حال حاضر بدیهی است که همه تحت مقدار زیادی از استرس. همه خوراکی در هر یک از دیگر. ما فقط کوتاه و همه بسیار خسته اما برای اکثر من فکر می کنم این یک کار تیمی با رویکرد. من احساس می کنم مانند قبل از, اگر من ده شیفت سپس شاید نیمی از کسانی که شیفت کاری واقعا وحشتناک اتفاق افتاده است که در آن آن را به تیم با هم. در حال حاضر آن را تقریبا به صورت روزانه. تقریبا در هر شیفت چیزی است که اتفاق می افتد که در آن تمام خدمه به گرد هم می آیند.

آیا شما هر گونه نمونه از وقتی که این اتفاق افتاده است ؟

آره منظورم اینه که حتی فقط من چند شیفت. در تغییر است که من فقط به پایان رسید من با دو پرستار که من نمی خواهم به خصوص کار با, اما آنها بسیار ارشد پرستاران. آنها به طور معمول می خواهم به کار بر روی یک جزیره اما شب گذشته همه نوع آمد و با هم در اطراف یکی دیگر از پرستار بیمار و ساکن آنجا بود و یک درمانگر تنفسی وجود دارد و صرف من نمی دانم چهل و پنج دقیقه یا یک ساعت فقط نوع شفاف این بیمار و تلاش برای به دست آوردن او تثبیت شده است. من واقعا نمی توانم به خیلی بیشتر از آن.

شما مشغول به کار به عنوان یک پرستار در هائیتی درست است ؟

بله من قبلا در سه ماموریت سفر. من شده است به هائیتی من در پورتو ریکو و سپس my last one در ماه ژوئن, من در واقع در U. S. N. S. راحتی یکی که لنگر انداخت در شهر نیویورک است. آن را در کاستاریکا با یک کشتی نیروی دریایی.

وجود دارد هر چیزی در آن تجربه است که شما فکر می کنم شما آماده برای این کار ؟

کاملا, کار در پایین-منابع محیط زیست و نیاز به خلاق—آن را از نظر بالینی ثابت شده است که پزشکان که شرکت در ماموریت سفر و یا در واکنش به این فاجعه که به طور معمول در پایین-منابع محیط های دوباره و انجام بهتر در محیط های بالینی به دلیل دیدگاه شما متفاوت است. زاویه خود را از حمله خود توانایی حل مسئله خود را غنی است فقط کمی اوج, تیز, و شما فقط آگاه تر از راه های مختلفی برای فیلتر کردن همه چیز.

وجود دارد بدیهی است که کمبود N95 ماسک. من خدا را شکر که در بیمارستان من یکی برای من تغییر. شده اند وجود دارد ضعف در زنجیره تامین. ما تا به حال برای تبدیل شدن به خلاق و برخی از پرستاران نه تنها می تواند مقابله با آن. نه فقط پرستاران می باشد. این که آیا آن یک پزشک و یک پرستار—هر کس آن را می شود خشمگین و عصبانی و تلخ و رنجش و آن را دشوار است برای آنها را به قبول است که آنها لازم نیست که چیزی را که لازم است برای انجام کار خود را. و اگر شما بوده ام در این سفر که در آن این کشورها و یا این مکان را بسیار بسیار کمی به کار با شما در نوع فقط آن را در گشاد گشاد راه رفتن و شما فقط باید آن را به کار.

چقدر دارای یک سلسله مراتب پزشکی ماند در محل در طول این ؟ آن را ناپدید می شوند در برخی از راه و یا آن را بمانند آنچه در آن است به دلیل آن است که بسیار مهم است ؟

من فکر می کنم برای وضعیت من در حال حاضر این نوع از وضعیت عجیب و غریب. من کار کردن با یک مدیر موقت که فقط نمی داند که ما به عنوان به خوبی به عنوان من عادی مدیریت می کند. به طوری که دشوار است برای ما واحد است. من فکر می کنم ما در زمان ما مدیر برای اعطا. من فکر می کنم ما فقط می خواهم به پشتیبانی می شود و مجبور به انجام برخی از این چیز کمی. او به طور کلی تسهیل تکالیف ما و یا کمک با چیزی به عنوان کوچک به عنوان تمرکز یک محل که در آن ما می تواند انتخاب کنید تا تمام لوازم. وجود دارد کمی از چیزهایی که او را به حمایت از ما و همچنین او می شود و فقط می گویند “شما انجام این کار و شما انجام این کار است.” هنگامی که شما یک وضعیت گیج کننده به عنوان این است که چیزی است که شما می توانید نگه دارید و بر روی و شما می توانید به دنبال یک نظم. همه نازک کشیده. که قطعا از دست رفته در این نقطه است. من فکر نمی کنم آن را برای رفتن به آخرین برای همیشه لطفا برای, اما در حال حاضر من قطعا خانم مدیر من.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>