Carolina Hurricanes متوقف خواهد شد پرداخت کارکنان تمام وقت در هفته آینده

رالی, N. C.—Carolina Hurricanes کارکنان تمام وقت مطلع شدند چهارشنبه آنها دیگر نمی خواهد پرداخت و پس از این هفته به دلیل عدم اطمینان ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

همین Waddell, رئيس جمهور و مدیر کل و طوفان و دستور همه noncontracted کارکنان تمام وقت بلافاصله با استفاده از تعلق خود را به زمان تعطیلات و شخصی زمان (PTO). کارکنان بدون در دسترس در زمان تعطیلات و یا انجمن اولیا و مربیان خواهد بود بدون پرداخت.

Waddell را نشان نمی دهد چه مدت این سیاست ممکن است در محل خود را در ایمیل و ارتباط با کارکنان و نه نشان می دهد که چگونه خود را از مزایای بهداشت و درمان و سایر مزایای کارکنان می شود. سیاست تاثیر نمی گذارد قرارداد کارکنان از قبیل مدیریت ارشد مربیان و یا پیشاهنگی.

اخبار و آبزرور دریافت نسخه از اطلاعیه فرستاده شده به کارکنان. Waddell نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است.

“ما شده اند بررسی گزینه های متعدد در مورد بهترین روش برای مراقبت از کارکنان ما در حالی که آگاه از چالش های کسب و کار ما چهره” Waddell گفت: در این بخشنامه.

این طوفان بخشنامه می آید یک روز پس از NHL کلی مدیران برگزار شد یک کنفرانس تلفنی به بحث در مورد اثرات این بیماری همه گیر و مالی تاثیر آن می تواند در مانده از 2019-20 فصل معلق از مارس 12 — و یا شروع 2020-21 فصل است.

بوستون برونز’ شرکت مادر دلاور شمالی روز چهارشنبه اعلام کرد که 68 حقوق و مزایای کارکنان تمام وقت خواهد بود در قرار داد موقت ترک دریافت یک هفته از مرخصی با حقوق و هشت هفته از مزایای کامل. آن گفت: 82 از تمام وقت حقوق و مزایای کارکنان را یک “نامعلوم کاهش حقوق و دستمزد.”

Waddell در ایمیل خود گفت: تیم صاحب تام Dundon “تا به حمایت از تلاش برای نگه داشتن همه پرداخت می شود و کار تا آنجا که ممکن است.” او همچنین با اشاره به عصا مانند دیگر تیم NHL در “آبهای ناشناخته.”

این طوفان روز دوشنبه گفت که آنها به طور موقت بسته شدن تیم دفاتر در PNC آرنا در روز سه شنبه. گفتند هاکی و عملیات کسب و کار ادامه خواهد یافت و با کارکنان از راه دور.

این طوفان در 17 مارس اعلام کردند که با پوشش حقوق از دست رفته خود را در عرصه کارکنان و بخشی از وقایع زمان کارکنان برای هفت نهایی صفحه اصلی بازی به طور منظم فصل.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>