کارولین اسمیت پیوستن به اقیانوس اطلس را به عنوان مدیر طراحی

کارولین اسمیت در پیوستن به اقیانوس اطلس‘s کارکنان به عنوان یک مدیر طراحی برای بخش هنر سردبیر جفری گلدبرگ و مدیر خلاق پیتر Mendelsund امروز اعلام کرد. اسمیت کار کرده است و با اقیانوس اطلس در چند ماه گذشته; در این تازگی ایجاد شده کارکنان نقش او را در تمرکز بصری جهت وب سایت از روزانه پوشش به ویژه داستان سرایی پروژه ها.

“کارولین در حال حاضر بخش مهمی از انقلاب در هنر و طراحی است که ما آغاز کرده اند و در اقیانوس اطلسیک انقلاب که تاثیر قابل درک و قدردانی توسط میلیون ها نفر از خوانندگان” گفت: گلدبرگ.

اطلس عرضه یک هویت بصری جدید در ماه نوامبر سال 2019 است و به طور پیوسته خود را مطرح زیبایی پیچیدگی طراحی هوشمند و قابل توجه آثار هنری—که در سراسر هر coronavirus—داستان و بهبود عکاسی در سراسر مجله, سایت و برنامه iOS.

در ماه های اخیر اسمیت مشغول به کار در کنار مدیر عکاسی Luise Stauss و همکاری با تحریریه و محصول تیم در اقیانوس اطلس‘s بلند پروازانه ترین دیجیتال پروژه های. او خواهد بود بر اساس این اطلس’s نیویورک و همکاری نزدیک با Mendelsund, Stauss و مدیر طراحی الیور Munday—که تمرکز در درجه اول در مجله چاپ—و همچنین به عنوان پروژه های خاص ویرایشگر الن کوشینگ.

اسمیت می آید به آتلانتیک اخیرا از موضوع, جایی که او مدیر تصاویری و عکاسی. یک صنعت کهنه او کار می کرد در زمان, GQ, New York Magazine, Marie Claire, زندگیو بسیاری از نشریات دیگر در ظرفیت مدیر طراحی, عکس, کارگردان و مدیر پروژه های خاص. در سال 2012 اسمیت برنده یک جایزه امی برای پروژه های چند رسانه ای در 9/11 او در زمان.

###

تماس با رسانه ها

آنا Bross // اقیانوس اطلس

[email protected]

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>