“دلیلی برای زنگ!,” یک فیلم نوآر است که احساس می کند به طور تصادفی فمینیستی

بسیاری از ما که عشق فیلم نوآر را دیده اند و تمام کلاسیک هستند tantalized سخت سنگهای کوچک که به نوبه خود در حال حاضر و پس از آن از دست رفته و یا فراموش شده noirs است که گاهی اوقات به عنوان اتمسفر به عنوان بهتر شناخته شده هستند. در مقاله “نکاتی در فیلم نوآر” از سال 1972 کارگردان Paul Schrader استدلال می کند که اندازه گیری شده توسط “ميانه سطح هنری” نوآر چرخه نوزده-چهل و پنجاه به نمایندگی هالیوود در آن خلاق ترین: “به طور تصادفی برداشت یک فیلم نوآر است که به احتمال زیاد بهتر ساخته شده و فیلم از یک به طور تصادفی انتخاب شده سکوت, کمدی, موزیکال, وسترن, و غیره.” هنگامی که یک نوآر ابهام نشان می دهد تا در TCM و یا ترمیم شده و تحت نظارت ضروری Film Noir پایه و اساس و به نمایش در یکی از آن Noir شهرستان جشنواره در سراسر کشور, شانس هستند آن خواهد شد به خوبی به ارزش دیدن. آن را به احتمال زیاد به یک B movie—بسیاری از noirs بودند—اما که نمی خواهد معنی آن را کمتر جذاب است. Noirs شد و ایده آل به بودجه کم و نور کم, تنگ ویرایش و کوتاه در حال اجرا بار به سرقت رفته عکس در خیابان های شهر.

Led پایین برخی از پیچهای تودرتوی اینترنت مسیر طولانی پیش—من از آنچه من برای جستجو—من بر آمد بسیار خوب کمی حومه نویر از سال 1951 “شود!,” است که در حال حاضر جریان در آمازون نخست تصویری. کارگردان تی گارنت (“The Postman Always Rings Twice”) آن ستاره عالی Loretta جوان به عنوان یک زن خانه دار الن جونز عذاب او سادیستی نامعتبر شوهر (بری سالیوان). اگر آن را نوشته و کارگردانی شده توسط مردان “علت زنگ!” احساس می کند مانند یک کار اتفاقی و فمینیسم—گریه برای کمک فرستاده telepathically از دهه پنجاه. (شاید ناشناس نوشتن سهم از دوروتی کینگزلی کمک کرده است.) این فیلم را به عنوان موضوع آن یک شوهر شوم کمپین برای تضعیف همسر خود را درک واقعیت اما تنظیمات معمولی تر و به ظاهر خوش خیم تر از گفتن “Gaslight”—نه پگاه رو عمارت ویکتوریا اما شسته و رفته و مرتب در خانه خورشید-بلیچ کالیفرنیا حومه. در آن روشن و از خود راضی محیط الن به دام افتاده است و تماشا—توسط فضول همسایه officious پستچی حتی زیبا اما مصر یک پسر بچه کوچک است که نگه می دارد و رها کردن با اسباب بازی خود را در تلویزیون و شش-بورس است. مانند مردان در دیگر noirs ایم که متهم به جرمی که مرتکب نشده الن اقدامات معقول جذب سوء ظن در مورد او یک دیوانه کننده مدارا ، یک دفتر اسناد رسمی که می آید به خانه برای دیدن شوهرش به او می گوید “او به من هشدار داد که من می خواهم برخی از مقاومت از شما” اما “من به شما به طور جدی.” این تنش ها, suspenseful, دانلود فیلم با خم کردن پیچ و تاب و در پایان, اما آن را نیز در آن راه sharp-eyed مطالعه زنانه رمز و راز.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>