همه ما به یاد داشته باشید که در کانادا زنان تیم بسکتبال آن مراحل نهایی را به سمت توکیو المپیک شروع یک هفته از روز جمعه در بلژیک درست است ؟

آنها با میزبان سوئد و ژاپن با بازی های بعدی پنج شنبه و شنبه و یکشنبه و آن را آسان برای آنها را به واجد شرایط برای یک سوم مستقیم بازی های المپیک, آنها در حال رفتن به یک بسیار خوب بسیار کهنه کار بسیار انجام شده تیم که مربی و امیدوارم همه سالم است.

ما خیلی بیشتر از جزئیات این رویداد و این تیم هفته آینده وقتی که من به لب به لب من در دنده و شروع به کار سخت تر در آن وجود دارد برخی از اخبار دیروز که من شنیده ام که بسیار خوب است.

دوستان ما در CBC که تعهد به بسکتبال در تمام سطوح از اواخر سال است که مورد تحسین قرار گرفته اند تصمیم به قرار دادن با هم یکی از بهترین استودیو خدمه من می توانم از فکر می کنم برای تجزیه و تحلیل عمل.

آنها دو تا از این همه وقت بزرگ کانادایی در Bev اسمیت و Lizanne مورفی به کار در استودیو در کنار اندی Jen ارائه تجزیه و تحلیل بازی ها.

من فکر می کنم شما به خوبی می دانیم احترام و میل من برای هر دو Bev و Lizanne. من نوشتن در مورد آنها را برای چندین دهه قدمت آن به زمانی که Bev بازی در بازی های المپیک آتلانتا و مربی در سیدنی بازی و زمانی که Lizanne بازی در لندن و ریو و به من اعتماد این دو فوق العاده آگاه و زنان است که شما انجام یک کار بزرگ و که نشان دهنده بهترین در بسکتبال زنان در این کشور تا کنون.

که CBC تصمیم گرفت به آنها را در به انجام این بازی صحبت می کند جلد به شبکه بیش از حد. آن شده اند که آسان گمان من یا به سادگی را FIBA خوراک است که در دسترس و با آن زندگی می کنند و یا پیدا کردن کسی که در خانه که ممکن است یک کار خوب انجام داده اما بدون زمینه است که اسمیت و مورفی را فراهم خواهد کرد.

آن می رود به این ضرب المثل قدیمی – “شما نمی تواند آنچه که شما می توانید ببینید” – و با داشتن دو تا به طور کامل متصل به زنان برنامه مهم است حرکت می کند. وجود دارد قطعا تن از زنان جوان بازیکنان بسکتبال تماشای بازی آنها را در over-the-air TV جریان و همچنین در DAZN جریان سایت – و آنها را به دیدن و شنیدن از بازیکنان سابق و مربیان است که بیانیه پخش است.

من می دانم که من باید علت این زنان من تعداد به عنوان دوستان و من خوشحال خواهید بود برای دیدن چقدر خوب آنها در تلویزیون آوردن خود را گسترده تاریخ و آگاهی به مردم است.

همه حق من تن به انجام اما ایمیل کردم برای شروع روز یکشنبه پس شروع به پر کردن سوالات شما لطفا ؟

این askdoug@thestar.ca مانند همیشه است و وجود دارد به سختی هر گونه وجود دارد.

پس از پرکار ترین گل فوتبال بهترین گلزن در تاریخ بین المللی بازی یک زن کانادایی است.

که باور نکردنی است, آن نمی باشد?

تاریخچه من با کریستین سینکلر شروع راه بازگشت در سال 2002 زمانی که مادر ستاره قلاب بزرگ من هم تیمی کریس جوان از کار با من در بسکتبال جام جهانی در ایندیانا به سر به ادمونتون به پوشش است که زنان U19 تیم من فکر می کنم آن بود.

و من صرف دوست داشتنی چند ساعت با او در یک روز آفتابی در خارج از پورتلند در این روز او برنده لو مارش و من انجام داده ام یک زن و شوهر از friendless کانادا شده در اینجا.

او یک شخص ورزشکار و بدون سوال بزرگترین بازیکن فوتبال کانادا تا به حال تولید شده است. برخی ممکن است فکر می کنم کاملا غلط – که چیزی شبیه به این می آید به سادگی به عنوان یک تابع از زمان ها و بازی ها اما این درست نیست.

بیشتر بسکتبال بینش در صندوق پستی خود را

دریافت داگ اسمیت هفتگی عضویت در خبرنامه ایمیل بر روی همه چیز رپتورز و فراتر از آن و برآوردن ولع مصرف خود را.

ثبت نام در حال حاضر

سینکلر شده است فوق العاده غالب بازیکن برای رفتن بر روی دو دهه در حال حاضر که پایدار مهارت نه پایدار زمان.

من 100 درصد مطمئن شوید که او می شود او به دلیل محل او را نگه می دارد در کانادا, ورزش, تاریخ, اجازه دهید به تنهایی کانادا فوتبال تاریخ است.

امیدوارم که تغییرات در حال حاضر و او اجرا می شود زندگی حرفه ای اش اهداف به ثمر رساند تا زمانی که او می خواهد.

هیچ رپتورز چیزی نمی دیروز به جز پرواز به کلیولند من یک شانس برای گرفتن نفس من که خوب بود.

دیو نوشت و آن را درست می کند برجسته نقطه است که اگر یک چیز وجود دارد رپتورز می تواند با استفاده از بیش از هر چیز در این آخرین هفته تا مهلت تجارت آن را به یک سوم مرد بزرگ به عنوان یک بیمه نامه است.

من هنوز هم فکر نمی کنم وجود دارد یک معامله وجود دارد که حس می کند و من فکر می کنم آن ممکن است عاقلانه به صبر کنید و ببینید چه اتفاقی می افتد در آینده خریداری در بازار به عنوان لحنی چیزی است که به من اما من تصور ماسایی و بابی در حال فکر کردن سخت تر در حال حاضر در مورد انجام کاری از آنها ممکن است صبح روز سه شنبه.

اما یک شب بزرگ امشب در انتظار با این وجود با این همه ستاره ذخایر اعلام کرد درست در این زمان آنها نکته خاموش در برابر Cavs و اگر من در یک شرط بندی من می خواهم شروط یک باب یا نشخوار که آقای لوری اتحاد خود را به یک بازی بزرگ در این شب ،

و اگر من چیزی جز خالص یک دسته از TEB و سپس لوری داستان از راه آن ممکن است به نظاره نشست و به تماشای.

شاید در مدفوع اگر بیس بال استیو کردم یک شب رایگان.

تاریخ گفتگو

Error!ما را به حالت تعلیق در حساب خود را مطابق با اصول اخلاقی. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به منشور اخلاقی

س:

افکار خود را در کانادا شانس برای واجد شرایط برای توکیو بازی های المپیک ؟

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی