مشاهیر هرگز کمتر سرگرم کننده

برخی از بهترین اعزام از fameland تکیه به حالت عادی و یکنواختی.Instagram @gal_gadot

به عنوان من صرفنظر از زنده به زنده در Instagram, بررسی multi-splendored راه است که در آن نور می تواند عجیب و غریب و گفتگوی بورسی می تواند بی معنی من در سراسر این نمایش رادیویی از یک دوست از دبیرستان. او به یک حکیم و سنگسار-ظاهری مونولوگ در مورد چگونه, راست, در حال حاضر ما ممکن است قادر به “پاسخ” مشکلات اما ما حداقل می تواند “پاسخ” به آنها. پس کسی که او را می دانستند به نام در به پخش. صفحه نمایش در دو قسمت تقسیم شده و این سخنران شروع به صحبت کردن در مورد “اپرا توطئه است.” این عبارت من فرستاده شده به گوگل جایی که من پیدا کردم که اپرا بود فقط رد یک شایعه مضحک است که او می خواهم دستگیر شده است. که شایعه شده بود گسترش توطئه گروه QAnon, که به طور کلی بوده است spouting نظریه که coronavirus است که جعل پخته شده توسط نخبگان جهانی برای سرپوش گذاشتن بر جنایات غیر قابل بیان.

قابل توجه است که هر جناح از مردم می خواهد تا impugn اپرا است و در عین حال نشانه دیگری است که ما در زندگی از طریق فوق العاده و اخلال در شرایطی که هرگز قبل از دیده شده است. در عین حال به عنوان عواقب مرگبار این بیماری همه گیر کوروناویروس موج در سراسر جهان آن را تعجب آور برای دیدن پارانویا در مجموعه. یک واقعیت روشن اما ممکن است به راحتی به ذهن توطئه گر: مشاهیر قطعا, قطعا در هزینه در حال حاضر.

مشاهده این پست در Instagram

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Gal Gadot (@gal_gadot) در

برای شواهد به نوبه خود به فورا بدنام کلیپ از ستاره آواز جان لنون “تصور کنید.” یا نه همین حالا نوبت به آن; شما می خواهید شادتر داشتن نه تماشا. این در تعجبم که زن بازیگر Gal Gadot زنگ زد تا معروف خدمه از جمله ناتالی پورتمن, Jamie Dornan, Sia, Pedro Pascal, Zoë Kravitz, Sarah Silverman, Leslie Odom جونیور, Jimmy Fallon, Will Ferrell, نورا جونز و Cara Delevingne برای ضبط کلیپ های خود آواز خواندن, شعر در مورد دنیای بدون جنگ و یا اموال. بسیاری از این افراد نه آوازی استعدادهای; بسیاری از آنها بسیار لذت بردن است که ما در جهانی زندگی از اموال. به معنای واقعی کلمه و ظاهرا تن-ناشنوا ویرایش با ظرافت از وسط مدرسه ابتدایی ساخت یک تعطیلات تصاویر به صورت خودکار در سال 2002 نرم افزار این “تصور” به نحوی ساخته شده جهانی همه گیر احساس حتی بیشتر نا امید کننده از آن را در حال حاضر ندارد.

یک چیز برای امید در این دوران تاریک است که coronavirus #مطالب را یک روز فراموش شود که ما رزومه ما به طور منظم برنامه ریزی شده های برنامه نویسی. در حال حاضر هالیوود نخبگان personae باید جدا در بزرگ و مجهز املاک که از آنها ارسال ویدئوها تلاش برای تشویق توده ها. جالب است اگر نه همیشه اطمینان بخش برای دیدن این مردمی لا صنایع دستی بی واسطه بدون فیلمنامه نویسان فیلم و سردبیران و سینماگران که به طور معمول کمک به شکل دادن به تصاویر خود را. میلیون ها نفر در حال تنظیم است. اما اغلب آنچه را که آنها در حال پیدا کردن است که هیچ قابل توجه تر از هر آنچه اتفاق می افتد در بیننده خود را در اتاق نشیمن.

آن را مانند که ما هفتگی شعار “ستاره ها—آنها درست مثل ما!” ساخته شده است قانون است. زنده جریان من را تماشا کرده ام و در چند روز گذشته از ستاره های موسیقی پاپ و بازیگران تلویزیون و ملایم معروف drag queens آنها را به نظر می رسد به همان اندازه خسته و فن آوری به همان اندازه بی منطق. برخی از خانه ها به هم ریخته و برخی از آنها کاملا تر و تمیز. هر کس گیر میکنه با دوربین تلفن. همه ums. بسیاری از مردم را مشابه مشاهده است که به نظر مطمئن انجام برخی از خنده دار میشدند. بسیاری از مردم فکر می کنم آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر این است که “دیوانه” و “ترسناک است.” برخی از بهترین اعزام از fameland در واقع تکیه به حالت عادی و یکنواختی. وجود دارد این بازیگر Sam Neill ارسال خندیدن شایسته تصویری از خود را تازه laundered مجموعه ای از کفش که او هیچ دلیلی برای پوشیدن دارم.

افرادی که بیشتر در ارتباط با عینک در حال حاضر به نظر می رسد کوچکترین حتی به عنوان آنها سعی کنید به استفاده از پلت فرم خود را برای بیشتر هدف. مایلی سایرس شده است میزبانی روزانه مراقبت از خود پخش با مارک effortful مخفف ذهن روشن (دوم “من” برای “التهاب” که ما عاشق مبارزه). اولین تصویری آمد creepily از یک اتاق تاریک. وجود کورش دیجیتالی گفتگو با Dr. Daniel Amen, این, افراد مشهور, روانشناس که معروف مغز-اسکن روش مورد انتقاد قرار گرفته به عنوان غیرعلمی اما کسانی که با کوروش عمدتا توزیع بی ضرر مربیگری در مورد نوشیدن بیش از حد مشروبات الکلی زمانی که در انزوا. در یکی دیگر از قسط کورش یافت بیشتر مناسب zany, رنگارنگ, زمینه و انجام یک تقسیم صفحه نمایش صحبت با همکار ستاره پاپ دمی Lovato. فن آوری اتصال خیلی بد بود با بازخورد ایجاد یک رستاخیز حلقه از پژواک که آن را سخت به درک کامل بحث خود را. هنوز هم آن را زیبا و دلفریب, زمانی که کوروش شوخی که او و Lovato متصل به کودکان و نوجوانان از آنجا که آنها هر دو مخفیانه “gay fuck”: یک بدون استفاده از زور خنده دار و انسانی حاضر است.

بیشتر امیدوار کننده در حال اجرا تنظیم به خوبی انجام. هفته گذشته کریس مارتین از Coldplay لگد کردن #TogetherAtHome سری کنسرت که در آن هنرمندان مختلف برگزار خواهد شد زندگی می کنند جریان کنسرت برای جلب توجه به کروناویروس تلاش های امدادی. Coldplay تبدیل به یک گروه تعریف شده اما بینندگان اینجا رو کاملا مخالف: مارتین در یک ماهیگیر ژاکت و عرقچین شکننده ظاهری و stammering عصبی به دوربین. برای اولین بار چند دقیقه بینندگان با ارسال درخواست و او موفق به یاد داشته باشید که چگونه به بازی پرسید:-برای آهنگ ها و یا دیگری او تنها چند میله. اما هنگامی که او را به انتخاب Coldplay کاهش—از جمله tingly تفسیر خود را از بهترین مسیر “مشکل” — کمی سحر و جادو coalesced.

سپس مارتین شفاهی انداخت باتوم به جان لجند که روز بعد انجام یک تنظیم در صفحه اصلی در کنار قفسه Grammys. همسرش, Chrissy Teigen, شنبه, روی, پیانو, نوشیدن شراب (حدود 1 بعد از ظهر وقت خود را) و تمسخر او corniness بیرحمانه. گروه کر از افسانه جدید تک مثلا استدلال می کند “actions speak louder than love songs” و Teigen سریع به یاد داشته باشید طنز که عشق آهنگ همه افسانه ، افسانه صدا به عنوان قوی به عنوان او همیشه می کند اما طعم هم بزنید دیوانه داخلی hijinks شد برجسته واقعی. من احساس مشابهی تفریحی هنگامی که من تنظیم به خانه کنسرت توسط ستاره کشور Keith Urban, که بازی خود را rollicking رادیو سرودهای در حالی که همسر نیکول کیدمن, رقصید که اگر ده ها هزار نفر نبودند ،

مشاهده این پست در Instagram

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط کریس (@christineandthequeens) on

آیا وجود هر گونه لحظات زیادی را به آمده از قرنطینه کنسرت? کشش تا اولین ضد ملالت اعزام از ستاره پاپ شناخته شده به عنوان کریستین کریستین و ملکه برای چند مسحور دقیقه است. با وقار و شوخ طبعی در یک خوبی بد بو ’70s کت و شلوار او آواز می خواند, رقص میآید و تصادفی ورزشی, چمباتمه در یک استودیوی ضبط. دوربین حرکت می کند با او حرکت می کند با دوربین; آن را به یک سطح DIY زیر احساس مانند یک موسیقی تصویری. به ویژه آن مورد نیاز مردم دیگر برای به انجام رساندن عملکرد ما دیدن دوستان از او حرکت دوربین در یک سبد خرید. تولید ارزش به یاد داشته باشید آن ؟ در آینده روزانه پخش کریستین بود که به تنهایی در خانه تلاش در کلاه های خنده دار و زنده-چت با دیگر alt-pop star, Charli XCX. “چه چیزی شما بچه ها می خواهید برای دیدن در حال حاضر؟” کریستین پرسید. “آیا شما می خواهید برای دیدن اجراهای? آیا شما می خواهید برای دیدن بالا مردم به تماشای گربه?”

Charli XCX به نظر می رسید متقاعد شده: “مردم می خواهند خنگ گه.”

مشاهده این پست در Instagram

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Cardib (@iamcardib) در

من خیلی مطمئن نیستم درست است—و یا حداقل اگر گه dumb است آن را در رقابت با خنگ بازی سرگرم کننده از videochatting با خود unfamous دوستان است. تنها نژاد خاصی از هنرمند واقعا برتری در رسانه اجتماعی بی معنی است. برای مثال Cardi B. شاید جای تعجب نیست که اولین ویروسی آهنگ از این بیماری همه گیر در می آید حسن نیت ارائه میدهد از یک Instagram تصویری است که در آن خواننده رپ فریاد زد: “Coronavirus! گه واقعی است!” بروکلین DJ iMarkkeyz سپس نمونه که خط کوتاه danceable آهنگ است که در حال حاضر مشغول به کار راه خود را تا آیتونز نمودار. Blessedly, Cardi ب ادامه به ارائه همه گیر مضمون می خندد. روز دیگر او صادر شده تماس بگیرید برای هر یک از طرفداران او در پنتاگون به او در یک جلسه مطبوعاتی در این بیماری همه گیر. “من نمی دانم اگر شما می توانید بگویید, اما من losing my fucking mind,” او غريد. “من می خواهم برای قرار دادن در لعنتی من لباس های گران قیمت, و من می خواهم برای رفتن بیرون.” اگر شما کاملا نمی تواند مربوط که خوب—او یک حرفه ای و خوشبختانه برای اضطراب و بی هدف در خانه او هنوز انجام کار خود را.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>