میامی گاردنز فلوریدا.—ما رو Pitbull. J. Lo و شکیرا.

اوه آره, و کانزاس سیتی و سان فرانسیسکو 49ers.

Amped تا طرفداران فوتبال تبار در میامی برای سوپر جام ملت بزرگترین رویداد ورزشی سال — اگر یک مرد کشف شد در نظر گرفتن آنچه که برخی خواستار شد $7,000 چرت زدن از ورزشگاه صندلی.

در مراسم جشن NFL نوابغ طرفداران تشویق برای تقریبا هر نام ذکر شده است. تنها کسی هو با کل استادیوم بیل Belichick سر مربی جدید انگلستان میهن پرستان.

ورزشگاه صندلی های پر از رنگ قرمز برای هر دو تیم اما سران کشور های بسیاری در پر با سر به لباس به نظر می رسید بلندتر دسته. در طول Demi Lovato تفسیر از سرود ملی آنها ریمیکس ترانه “خانه شجاع” و خواند “صفحه اصلی روسای!”

پس از یک تعطیلات آخر هفته بعد از ظهر آب و هوا کامل بود نه یک ابر در آسمان است.

قبل از بازی هزاران نفر از فرماندهان و Niners طرفداران فرز در اطراف tailgating بخش راه اندازی در نزدیکی ورودی به ورزشگاه.

نزدیکی چند مرحله به میزبانی رقص کردن مسابقات و یا نوازندگان انجام پاپ آهنگ را پوشش می دهد و سالسا بازدید. یک مرحله بود و اشغال شده توسط 154 دانش آموزان از Marjory Stoneman داگلاس بالا marching band.

“آنها در حال زندگی رویا” گفت: Steve Rivero خود را در گروه مدیر.

بیش از در یک جعبه شیشه ای قرار داده تا با شراب حامی, دخترک معصوم, طرفداران چنگ در هوا دیوانه وار برای 15 ثانیه جهش. جایزه خود را: پول واقعی مخلوط با پول جعلی. برنده نهایی رفت با یک کل بزرگ از $2.

آبجو ارزان نیست. می توانید از نور جوانه طرفداران بود به قیمت 12 دلار. می توانید از استلا $18. یک گیلاس, $20.

پس از آن وجود دارد به همان اندازه گران مواد غذایی است. Tacos برای $15. Cheesesteaks پیتزا و کوبا ساندویچ بودند یک باک اضافی برای $16. یک مرد دیدم قیمت گفتم “16 دلار برای یک ساندویچ مرغ?” و رفت.

طرفداران سفارش غیر ممکن برگر و چیپس در جلو پنجره ایستاده بود و به چنگال بیش از $20. چگونه در مورد که نیم پوند بیمه آنگوس چیزبرگر با چیپس ؟ که می تواند به $16. ترجیح می دهند مناقصه مرغ و نمک دریا شده. $14 ،

در بازار, برگر, 18 اینچ کلید غرب هات داگ صدر با قندی کلید لیمو, سالاد کلم و فلفل هزینه $28. اما در اینجا معامله: آن تغذیه دو.

افراد مشهور رؤیت شد یک سکه ده.

ستاره رپ Jay-Z و G-Eazy قدم در این زمینه را همراه با NFL افسانه دن مارینو و مایکل جکسون. Pitbull — Mr. 305 — و رقص خدمه انجام یک تنظیم برای طرفداران جمع آوری شده در خارج از ورزشگاه باز با “حزب متوقف نمی شود.”

همچنین کشف شد و بیانسه, الکس رودریگز, شکیل اونیل و Kevin Hart, David Beckham, Paul McCartney, جف بزوس, مارک آنتونی, MC Hammer, Meek Mill, و پت رایلی.

قبل از اینکه بازی شروع شد یک نگاهی به اواخر NBA افسانه Kobe Bryant, دخترش, Gianna و هفت نفر دیگر از افرادی که کشته شدند, یک هفته پیش زمانی که هلیکوپتر سقوط کرد یک تپه در نزدیکی کالاباساس کالیفرنیا. در طول ادای احترام طرفداران شنیده میشد فریاد “ما شما را دوست دارم کوبه!” سراسر ورزشگاه.

برای کسانی که رانندگی به ورزشگاه بدون پارکینگ با تصویب اعضای میامی باغ جامعه, در نزدیکی استادیوم ارسال شده نشانه های خود را در چمن تبلیغات پارکینگ برای بازی. یک صاحب خانه شد شارژ $100.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

Uber و Lyft باقی ماند و قیمت متوسط در حال اجرا کسانی که از Brickell ساحل میامی یا Wynwood حدود 35 دلار سوار شدن به بازی.

هنوز که قیمت رسید در زمان به 45 دلار.

نه هر کس شد خود بهترین رفتار در سوپر باول در هفته است.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی