لامپ کم مصرف CFLPA در تقابل با توجه به پتانسیل تعلیق عملیات در این فصل

برایان رمزی نگاه مجموعه ای از رکورد مستقیم جمعه.

این لامپ کم مصرف و لامپ کم مصرف بازیکنان’ Association باید متوقف بحث بر پتانسیل های احتمالی برنامه ریزی برای سال 2020 کمپین با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. این لیگ در حال حاضر به تعویق افتاد شروع اردوگاه های آموزشی — که برای باز کردن در ماه آینده — و نه آغاز آن فصل به طور منظم است که برنامه ریزی شده بود برای باز کردن در 11 ژوئن تا ژوئیه در اولین.

رمزی که CFLPA اجرایی, مدیر گفت: لامپ کم مصرف نمی تواند به طور یک جانبه تصمیم گیری در هر طرح احتمالی طبق زمان توافق دسته جمعی. هر گونه تغییر وی افزود: نیاز به توافق از هر دو طرف.

“من فکر می کنم هیچ چیز به بازیکنان و طرفداران و همه درگیر با این لیگ می خواهد بیشتر (بیش از یک سال 2020 فصل)” رمزی گفت. “وجود دارد بسیاری از چیزهایی که به بحث در توافقنامه برای دریافت وجود دارد به دلیل وضعیت ما شده اند با این بیماری همه گیر.

“به همین دلیل علاقه از بازیکنان این است که” بیایید این بحث در حال حاضر اگر و هنگامی که وجود دارد یک فرصت برای بازگشت به بازی پس ما به عنوان آماده شده که ممکن است از بازیکنان در لیگ برتر و چشم انداز.”

در قلب کوچه بن بست است تفسیر بند 16 استاندارد لامپ کم مصرف بازیکن قرارداد. آن را اساسا متحده هر دو طرف توافق دارند که اگر لیگ عملیات معلق است در هر نقطه در تمام قرارداد تبدیل شده و از درجه اعتبار ساقط ساخت بازیکنان نمایندگی رایگان.

بنابراین سوال باقی می ماند که می تواند اتفاق می افتد اگر ’20 فصل لغو شد با توجه به این رمان coronavirus شیوع? جای تعجب نیست, لامپ کم مصرف, معتقد است این بند اشاره به لیگ تاشو و توقف عملیات نه لغو یک مبارزه است.

اما رمزی گفت: CFLPA آورده و این موضوع به عنوان یکی از بسیاری است که نیاز به بحث در مورد به عنوان بخشی از هر گونه طرح احتمالی و نه به رسم یک خط در شن و ماسه. این CBA معاملات با 18 بازی و برنامه و همه چیز را در رفتن به طور معمول اما با وضعیت کنونی که هر چیزی اما بسیاری از عناصر این معامله در حال حاضر باید دوباره مورد بررسی قرار گرفت و دوباره خطاب.

“ما شناسایی این به عنوان یک مسئله هفته پیش یکی از بسیاری از ما در حال رفتن به نیاز به کار را از طریق برای پیدا کردن راه حل برای مشکلات این بیماری همه گیر ایجاد کرده است” رمزی گفت. “ما در حال نگاه کردن به آن را به سادگی به عنوان توانایی بازیکنان ما به یک فرصت است.

“ما بازیکنان فوتبال بازیکنان و اگر وجود دارد نه اشتغال و یا توانایی آنها را برای کسب درآمد در این بخش از صنعت, پس از آن ما باور نمی کنیم بازیکنان باید مانع از کسب درآمد اگر یکی وجود دارد در دسترس است. روایت گرفته ایم یک خط سخت در این است که کاملا نادرست ما به ارمغان آورد و این به پیدا کردن یک راه حل است.”

یک لامپ کم مصرف گفت: جمعه لیگ است هیچ اظهار نظر در این بن بست.

“ما بازیکنان جهانی به دلیل ممنوعیت سفر نمی توانید ترک کشور خود اما ممکن است این فرصت را دارند که با یک لیگ حرفه ای که بخشی از لامپ کم مصرف 2.0 شبکه” رمزی گفت. “همچنین ممکن است برای یکی از بازیکنان آمریکایی که در ایالات متحده و نمی تواند آمد تا به کانادا, اما می تواند یک فرصت برای کسب درآمد (در NFL).

“ما به دنبال این نیست که تکراری رایگان آژانس . . . ما شناسایی این را به عنوان یک موضوع فقط بنابراین ما می تواند در شناسایی راه حل های ممکن برای آن است.”

این اولین بار نیست که لامپ کم مصرف و بازیکنان آن شده اند در تضاد است. سال گذشته قرارداد, مذاکرات بین دو طرف شد و گاهی ستیز قبل از سه سال چانه زنی جمعی توافق رسیده بود.

همان سناریو وجود داشت در طول CBA مذاکرات در سال 2014 قبل از پنج سال موافقت شد و در نهایت با چکش ،

رمزی گفت: در حالی که یک جدول زمانی برای از سرگیری جلسات نبوده است رسیده CFLPA آماده است تا شروع به صحبت دوباره.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

“ما در حال آماده در هر زمان, مثل همیشه,” او گفت:. “این را متوقف کرده است, ما را از کار و آماده شدن برای بهترین کمک و آماده سازی بازیکنان ما در حالی که گرفتن آماده داخلی را امتحان کنید و پیدا کردن راه حل های متقابلا سودمند.

“هنگامی که ما بحث ما در یک موقعیت است که ما می توانیم در بازی فوتبال اگر وجود دارد یک فرصت در سال 2020 است. ما در این هم همه ما هستند. آن نیاز به منعکس کننده روند و آن را نه در همه.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.rucutt.ly

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>