لامپ کم مصرف به تعویق انداختن شروع فصل به طور منظم با توجه به COVID-19 همه گیر

این لامپ کم مصرف است که به تعویق انداختن شروع آن سال 2020 فصل تا ابتدای جولای با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

کمیسر سفت Ambrosie اعلام تعویق در انتشار شنبه اشاره کرد که برخی از لامپ کم مصرف شهرستانها نشان داده اند آنها نمی خواهد اجازه می دهد رویدادهای ورزشی را از طریق پایان ماه ژوئن.

Ambrosie گفت: لیگ برتر خواهد شد سعی کنید به بازی یک فصل کامل هر چند تغییرات قابل توجهی را باید با 2020 کمپین برنامه ریزی شده به پایان برساند با خاکستری جام بازی Nov. 22 در رجاینا.

“در حالی که آن را در حال حاضر روشن است که 2020 CFL فصل نمی شود و قبل از آغاز ماه ژوئیه ما متعهد به همکاری با تیم ما بازیکنان’ Association, TSN و با RDS بازی یک فصل کامل و یا به عنوان نزدیک به عنوان ما می توانیم به یک” Ambrosie گفت. “ما می دانیم این ممکن است نیاز به برخی از خلاقیت و ما در حال آماده سازی برای سناریوهای متعدد.”

این لامپ کم مصرف فصل برنامه ریزی شده بود به شروع ماه ژوئن 11, اما این شهر کلگری عمومی حوادث بان در محل تا تاریخ 30 ژوئن که شامل NHL و CFL بازی.

تورنتو نیز ممنوعیت شهر-led حوادث از طریق ژوئن 30, اما آن را منع نمی کند حرفه ای رویدادهای ورزشی.

این لامپ کم مصرف در حال حاضر به تعویق افتاد و شروع آن قبل از فصل است. Rookie اردوهای برنامه ریزی شده بود به باز May 13 با اردوگاه های آموزشی شروع چهار روز بعد.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>