لامپ کم مصرف به تعویق انداختن شروع اردوگاه های آموزشی با توجه به COVID-19 همه گیر

این لامپ کم مصرف به تعویق افتاد شروع اردوگاه های آموزشی دوشنبه با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

“جهانی در حال انجام همه گیر و در نتیجه دستورات صادر شده توسط دولت های مختلف آن را ناامن برای ادامه طرح جمع آوری ما مربیان و ورزشکاران با هم به عنوان برنامه ریزی شده” لامپ کم مصرف کمیسر سفت Ambrosie در بیانیه ای گفت.

هیچ پیشنهاد در مورد زمانی که اردوگاه ممکن است باز است. برخی rookie اردوگاه های برنامه ریزی شده برای باز کردن به عنوان اوایل به عنوان ممکن است 11 با اردوگاه های آموزشی شروع مارس 17.

به تعویق انداختن از اردوگاه های آموزشی باعث افزایش احتمال لیگ خواهد بود مجبور به انجام همین کار را با شروع آن در سال 2020 فصل به طور منظم.

“همانطور که برای ما برنامه های آینده ما در دست ما مقامات بهداشت عمومی,” Ambrosie گفت. “ما ایمان خود را به جدول زمانی خواهد بود دیکته شده توسط ویروس خود را.

“ما را بیشتر تصمیم گیری زمانی که ما می توانیم و به اشتراک گذاری آنها را با طرفداران خود و مردم به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

این لامپ کم مصرف کمپین برنامه ریزی شده است برای شروع در ماه ژوئن 11.

“ما در لامپ کم مصرف در حال عملی خوش” Ambrosie گفت. “ما عمل گرایی حکم می کند که متاسفانه اردوگاه های آموزشی نمی تواند به جلو رفتن به عنوان برنامه ریزی شده.

“اما ما خوش بینی قوی باقی می ماند. ما همچنان به نگاه به جلو به یک لامپ کم مصرف نجومی و خاکستری جام است.”

خاکستری جام بازی برای نوامبر برنامه ریزی شده. 22 در رجاینا.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.ly

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>