لیگ قهرمانان اروپا: اتلتیکو مادرید لبه های لیورپول; Haaland شبکه دو به دورتموند پیروزی پاری سن ژرمن

مادرید—اتلتیکو مادرید دفاع بود در بهترین حالت آن در روز سه شنبه بیش از حد خوب است حتی برای قهرمانان اروپا.

اتلتیکو مادرید به ثمر رساند اولیه و پس از آن در دفاع به خوبی به ضرب و شتم لیورپول 1-0 در پا برای اولین بار از لیگ قهرمانان دور 16 روز سه شنبه خراب قهرمان دفاع بازگشت به محل که در آن موفق به کسب عنوان اروپایی در سال گذشته است.

Erling Haaland به ثمر رساند دو برابر بوروسیا دورتموند ضرب و شتم پاریس سنت ژرمن 2-1 در روز سه شنبه دور دیگر-از-جلسه 16

هافبک Saul Niguez مشبک در دقیقه چهارم و اتلتیکو دفاع نگه داشته لیورپول حمله قدرتمند از داشتن تنها یک تلاش در هدف قرار دادن دیگو سرمربی تیم لبه رفتن به دور دوم را در تاریخ 11 مارس در انگلستان است.

“سطح غلظت از اتلتیکو دفاع استثنایی بود امروز” لیورپول مربی Jurgen Klopp گفت. “من نا امید نمی شود با ما چگونه ایفا کرده است. ما به اندازه کافی خوب نیست در آخر سوم است.”

آن را در اتلتیکو واندا Metropolitano ورزشگاه که لیورپول با شکست تاتنهام 2-0 در ماه ژوئن گذشته به آسانسور ششمین جام اروپا جام. شنبه صف شد تقریبا یکسان برای لیورپول با مدافع جو گومز, تنها بازیکنی که نمی شروع در سال گذشته نهایی.

Atlético Madrid scored early and then defended superbly to beat Liverpool 1-0 in the first leg of the Champions League’s round of 16 on Tuesday, spoiling the defending champion’s return to the place where it won the European title last year.

“این بهترین شب تا کنون به دلیل ما نمی برنده جایزه” آلگری گفت. “اما وجود دارد شب شما فراموش نکنید. بهترین تیم در جهان به اینجا آمد و ما آنها را ضرب و شتم. اما این تنها یک بازی است. ما هنوز هم برای رفتن.”

پایدار یکی از بدترین حالت آن امتداد تحت Simeone, اتلتیکو آمد که به عنوان سنگین underdog برابر پر رونق قهرمانان اروپا که تا به حال از دست داده است یک بازی در هر مسابقه در سال 2020 است.

لیورپول در اختیار داشتن کنترل در سراسر اما نمی تواند پیدا کردن یک راه برای شکستن از طریق تنگ اتلتیکو دفاع.

“ما تا به حال توپ ترین بازی” لیورپول مدافع ویرژیل van Dijk گفت. “ما نمی تواند ایجاد فرصت های عظیم اما ما باید یکی دیگر از 90 دقیقه به آن مجموعه مستقیم و باید پر از اعتماد به نفس.”

این تنها دومین بار است که لیورپول موفق به تلاش در هدف تحت تیمهای دیگر در آینده 1-0 لیگ قهرمانان از دست دادن در برابر ناپولی در سال 2018 است.

زیدان همچنین دوست لیورپول شانس رفتن به دور دوم.

“این تنها 1-0. ما 5-0 پایین,” او گفت:. “ما فکر نمی کنم آن آسان می گذرد اما ما فکر می کنم ما باید یک فرصت است. تا زمانی که ما می توانیم 11 بازیکن در لیورپول پیراهن های ما سعی خواهد کرد آن را با همه ما است.”

اتلتیکو به اذعان تنها یک هدف در آن گذشته 12 لیگ قهرمانان حذفی مسابقات در خانه.آن را از دست داده و تنها یک بار در 26 اروپایی, صفحه اصلی, بازی و شکست نخورده است و در آن گذشته 14 لیگ قهرمانان حذفی مسابقات به عنوان یک میزبان.

دورتموند 2, پاری سن ژرمن 1: Haaland چاقو در یک تک به تک در دقیقه 69 به دورتموند سرب در خانه قبل از نیمار وارد نمره برای PSG در 75. اما نروژی مهاجم مشبک دوباره فقط دو دقیقه بعد از زمانی که نوجوان آمریکایی Gio Reyna تغذیه او توپ در یک ضدحمله سریع و مهاجم اخراج یک شات قدرتمند را به گوشه بالا و از لبه منطقه.

پاری سن ژرمن در حال حاضر نیاز به یک پیروزی در بازی برگشت در تاریخ 11 مارس برای جلوگیری از حذف شدن در گذشته 16 به مدت چهار سال در یک ردیف.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

“ما باید 90 دقیقه در Parc des Princes و ما باید از هر فرصتی برای برنده شدن” پاری سن ژرمن مربی توماس Tuchel گفت: از طریق یک مترجم. “ما باید کیفیت و ما را به نشان می دهد که با کیفیت است.”

19-در سال Haaland است 11 گل در هفت بازی در تمام مسابقات پس از پیوستن به دورتموند و 10 از هفت در لیگ قهرمانان برای دورتموند و سابق باشگاه سالزبورگ.

“او کسی است که بسیار زیاد و قدرت ذهنی و او همیشه می خواهد برای رفتن به جلو” دورتموند مربی لوسین Favre گفت. “او یک سوپر نگرش است که کمک می کند تا کل تیم و این همه در سن 19.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>