تام برنر / گتی

می تواند از آن رفته اند بسیار بدتر ؟

بسیار پیش بینی شروع به 2020 انتخابات ریاست جمهوری نجومی گرفتار شد با تاخیر به عنوان آیووا حزب دموکرات تلاش برای ترکیب جدید سیستم گزارش با هدف افزایش شفافیت در پیچیده برای اولین بار-در-این-ملت رای گیری سنت است. بیش از سه ساعت پس از قفقاز آغاز شد, حزب, در عین حال به انتشار یک نتیجه رسمی و گفت که فقط 25 درصد از حوزه در سراسر کشور ارائه شده بود برگه.

“ما در بر داشت تناقضات در گزارش سه مجموعه از نتایج” سخنگوی حزب مندی مک کلور گفت: در بیانیه منتشر شده حدود 11:40 p. m. شرقی. او اصرار داشت که این حزب در انتخابات داده ها امن است و این برنامه از آن استفاده می شود به نتایج گزارش شده بود هک. “این است که به سادگی یک گزارش موضوع” مک کلور گفت:, و اضافه کرد که “آن را به سادگی به زمان بیشتر برای گزارش نتایج.”

تاخیر نا امید مبارزات و کابل شبکه به طور یکسان اخلال در یک رویداد که مفرد اهمیت به نامزدی فرایند متکی بر حرکت تولید شده توسط رسانه ها پوشش به عنوان مقدار به عنوان نمایندگان واقعی که آیووا ارسال خواهد شد به کنوانسیون ملی دموکرات ها در این تابستان.

سناتور ctq از مینه سوتا بود که در حال اجرا در مکان پنجم در نظر سنجی کشف و ضبط این فرصت را به پرواز در خارج از داده های مه و بر روی New Hampshire: چرا این شانس را از انتظار برای یک تعداد که می تواند نشان می دهد او را شکست ؟ (او اول از نامزدهای مختلف به صحبت می کنند.)

“ما می دانیم وجود دارد تاخیر اما ما می دانیم که یک چیز: ما در حال مشت زدن و بالاتر از وزن ما,” او گفت: تشویق جمعیت در آیووا ستاد. “من نمی توانم صبر کنید. به نوعی برخی از راه من می خواهم برای دریافت در یک هواپیما به, New Hampshire. ما در حال آوردن بلیط ما به New Hampshire.”

در ساعت سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و سناتور برنی ساندرز و الیزابت وارن به حال به دنبال کت و شلوار خود را نه کاملا-پیروزی سخنرانی.

به عنوان همکار من ایلین گادفری صبح امروز گزارش برخی از آیووا دموکرات ها نگران بودند که قوانین جدید برای شمارش و گزارش نتایج از فردی حزبی سایت ها که منجر به سردرگمی و هرج و مرج است. این قفقاز خود را به نظر می رسد برای اجرای روان به اندازه کافی مشکل ریشه در عوض از مشکلات با نرم افزار جدید که حوزه صندلی خواسته شد برای استفاده از گزارش شماره. این برنامه در نظر گرفته شده برای کمک به انجمن برگزارکنندگان شمارش نتایج apportion نمایندگان و ارسال در شمارش نهایی به آیووا حزب دموکرات است. پیش از آن در روز بلومبرگ گزارش داد که چند حزبی رهبران در سراسر کشور قادر به استفاده از نرم افزار جدید و مجبور به ارسال نتایج خود را از طریق یک حزب خط.

اما پشتیبان گیری از سیستم تلفن به نظر می رسد به ضعف نیز هست. “خط شده است, پاسخگو,” شاون سباستین یک حوزه کار گفت: سی ان ان Wolf Blitzer حدود 11 p. m. و توضیح داد که او تا به حال شده است در انتظار برای بیش از یک ساعت. در حالی که سباستین شد زنده در هوا او را خاموش نگه دارید. اما در زمان او سعی کرد به گزارش نتایج خود را به اپراتور تا به حال گذاشت.

آنچه در آغاز به عنوان یک روش ساده tallying تاخیر در حال تبدیل شدن به چیزی از یک فاجعه برای آیووا دموکرات ها بودند که در حال حاضر رو به تماس های که خود را از کهنه در فرد سیستم برای انتخاب نامزد شد و یک بازی ضعیف برای یک حزب ملی اولویت تنوع و دسترسی بیشتر به پای صندوق های رای. براد Parscale رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین پیشنهاد نتايج خواهد بود “تقلب” در یک قاب محجبه تلاش برای ایجاد شک و تردید در میان دموکرات ها که معتقد بودند حزب مداخله به نوسان نامزدی هیلاری کلینتون در سال 2016.

در پایان شب این بایدن انتخاباتی نیز خشمگین است. “یکپارچگی فرآیند بسیار مهم است و وجود نقص در گزارش سیستم امشب که باید نگرانی جدی برای رای دهندگان ایم” بایدن سخنگوی کیت Bedingfield. کمپین وکلا در حال حاضر با ارسال نامه ای عصبانی به دولت گفت: سیستم های خود تا به حال “شکست خورده است.”

این نخستین بار نیست که آیووا قفقاز کج رفته اند. در سال 2012 جمهوری خواهان هرگز واقعا می دانستند که آیا ریک سانتوروم و یا میت رامنی به دست آورده بودند ، و چهار سال بعد سردرگمی در مورد بستن فاصله بین کلینتون و ساندرز رهبری دموکرات آیوا به اصلاح روند خود را با این امید ارائه یک تصویر دقیق تر که نامزد کرده بود موفق به کسب بیشترین آرا و کدام نامزد خواهد دریافت خواهید کرد بسیاری از نمایندگان.

به عنوان جمعه به جمعه که تصویر در حال ظهور و آیووا دموکرات ها را مجبور به تجدید قوا دوباره به کشف کردن آنچه اشتباه رفت. که آیا آنها فرصت دیگری به حق آن را دریافت چهار سال از هم اکنون پرسش دیگری است.

ایلین گادفری کمک, گزارش, از, Iowa.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی