Charli XCX قطاری عجیب و غریب صمیمیت قرنطینه

آوریل 6, Charli XCX اعلام کرده بود که او قرار بود به کل آلبوم در قرنطینه و سریع است.Atlantic Records

چه همه گیر انجام به تصویب زمان ؟ در حال به روز مات به یک دیگر ؟ آهسته? حل? Charli XCX, the crafty u. k. pop star فکر او تا به حال یک جواب. “به روز در حال تاب” 27 ساله خواند در پیش نویس خشن از یک آیه او نوشته بودم برای او ساخته شده-در-قرنطینه آلبوم, چگونه احساس می کنم در حال حاضر. در Instagram تغذیه در ماه آوریل در حالی که نشستن در مقابل بد بو آجر شومینه در L. A. خانه و جزئی با او خاکستری hoodie او عرضه آن شعر—و او متوجه شد که او تا به حال یک مشکل است. تاب صدا مانند عظیم زمانی که او می خواند آن را در سریع, آتش, انگلیسی-لهجه اهنگ. هر روز در حال انجام آنها هستند نه عظیم.

نظرات بینندگان ارائه پیشنهادات جایگزین برای کلمه باید استفاده کنید. “به روز در حال شکلگیری” به نظر می رسید اما Charli داد و بهت زده نگاه او به عنوان سنگ خط. این ph صدا در شکلگیری نبود نشسته right; کلمه آمد مانند بشقاب سفالی کوچک. دیگر ایده های ظهور در نظرات: ادغام, نورد, trolling. او خندید که یکی از آخرین. چگونه در مورد “این روزها طاقت فرسا“? ابرو او قوسی. که خط کار کرده است. آن چه به پایان رسید تا در “سرودهای” یک تشنج الکترو جیغ وداد بازی کردن که مثل بقیه آلبوم آن را در قطاری 2020 شدید خلق و خوی و اضطراب و خستگی و حسرت.

در اینجا یک مثال از اینکه چگونه پاپ ممکن است انطباق اجتماعی فاصله: با مشارکت بیشتر با شفافیت بیشتر و با وسواسی توصیف از یکنواختی جایگزین وسواسی توصیف مهمانی. برای بیشتر قسمت ها تا به حال, افراد مشهور ساخته شده در موسیقی تعریف شده توسط براق فیزیکی و برون گرایی به نظر می رسید بیمار-مناسب برای مستند فرهنگ است که schlumpy دیجیتال و تنها و بیکس. بیشتر چه, تدارکات اصلی-آمار ماشین آلات—که متکی بر نرم افزار آهنگسازی اردوگاه های فراوان استودیو و گوشت-فشار تبلیغاتی تورهای—بوده است مختل شود. در ضمن تعریف قرنطینه موسیقی تجربه شده اند نسبتا تکه تکه و اجتماعی: تصنیف راديال از بالکن گروههای متراکم در FaceTime, خانواده آواز خواندن همراه به Disney tunes خود را از نیمکت.

اما Charli XCX, حداقل به نظر می رسد انرژی خود را برای ساخت یک پل بین این روش های قدیمی و جدید. در همه جا من میگردین در Instagram در اوایل روز اجتماعی فاصله او به نظر می رسید همه جا چه در زندگی-جریان با دیگر وبلاگ و یا در تازه buzzy زوم گالاس. آوریل 6, او می خواهم اعلام کرد که او قرار بود به کل آلبوم در قرنطینه و سریع است. او مجموعه مارس 15 آخرین مهلت برای انتشار آن و با بیان این که او می خواست آن را به یک تبادل نظر, همکاری حساسیت. او می خواهم از صفحه اصلی تجهیزات و تولید تماس با ما. او می خواهم حلقه طرفداران در روند هنری. و او می خواهم آن را مورد تجربه زندگی در یک بیماری همه گیر عنوان گذاری این آلبوم چگونه من در حال حاضر احساس.

این اتصالات که Charli خواهد بود پاپ رقم برای کمک به چوپان های جدید ما 100 درصد–آنلاین فرهنگ است. او فرود آمد و بازدید به عنوان یک ستاره (“Boom Clap,” “پسران”) و به عنوان یک همکار (“فانتزی” “من آن را دوست دارم”) اما او نیز ساخته شده تجربی رادیو-اگنوستیک کرایه شدت تحت تاثیر الکترونیکی-آنلاین موسیقی زیرزمینی. اخیر آلبوم آمده اند به عنوان glitchy طنز از موسیقی باشگاه که در آن او pouty croon می شود یک نقره اي معرفي ابزار. در عین حال اگر دائمی اعتیاد به مواد مخدره در اطراف او به عنوان “ستاره پاپ از آینده” تا به حال شایستگی آن بوده است و کمتر از او sci-fi زیبایی شناسی از از اینترنت-بومی حس اصالت. طرفداران خود را در حال فوق العاده اختصاص داده شده—اما آن را اغلب به نظر می رسد مانند از خود گذشتگی از دوستان به جای نمازگزاران.

در طول فرایند ایجاد چگونه من احساس در حال حاضرکسانی که طرفداران فرصتی برای امتحان Charli در زوم جلسات که شرکت کنندگان همچنین شامل معروف تحسین (مانند بازی تاج و تخت‘ Maisie Williams, کمدین Jaboukie جوان-سفید و ربکا سیاه و سفید از “جمعه” شهرت). بین این گردهمایی بودند بداهتا Instagram live-جریان که تا به حال درهم و برهم, طوفان مغزی پرنیان. اغلب Charli منتقل نمی سرحال salesmanship انتظار یکی از افراد مشهور و تاثیر گذار اما حوصله شیشه-eyed هوا که بسیاری از ما normies تابش در طول کنفرانس تلفنی. او گفت که او از عهده ضبط یک آلبوم از آنجا که به نظر می رسید تنها راه برای دفع قرنطینه ناشی از احساس بیحالی و بیهودگی است. به عنوان خودخواسته مهلت نزدیک شدن او اعتراف کرده که قادر به نگه داشتن به برنامه خود را به احساس تحت فشار بدون توضیح و به داشتن بلوک های روانی. Relatable!

در نتیجه آهنگ های قابل توجه برای بیش از چگونه آنها ساخته شده است. Charli است تکیه به oxymoronic ایده وطنی با بیحوصلگی حرف زدن پاپ با ایجاد چیزی سرگرم کننده اما به چالش کشیدن fussed-اما همچنین messy, و, الکترونیکی, اما همچنین گوشتی و احشایی. شما نمی خواهد آن را در پس زمینه از یک اتاق پر از مردم به دلیل برخی از درصد از آنها را میگرن—اما در حق خلق و خوی شما ممکن است آن را در خودتان به طوری که به عقده روحی جزئیات در حالی که همچنین پریدن به اطراف. Avant-pop تولید (از جمله A. G. Cook, ضربه فیلم های پورنو کار برتون, Dylan بردی و دنی L Harle) ارسال شده در فوق تحریف بیت با سوت اغلب-cutesy ملودیک پیرایش. Charli پاسخ با ترکیبی از رپ-آواز آیات و ooey-چسبناک دروس. روی بطور غیر عادی و مرموز در حال حرکت منجر تک “برای همیشه” آن را برای تلفن های موبایل مانند او را کشف معنای عشق ابدی در حالی که به دام افتاده در داخل یک بیش از حد گرم زیراکس دستگاه.

تنش در روابط صمیمانه احساسات و مکانیکی زیبایی شناسی کمک می کند تا روشن شدن Charli بزرگ همه گیر بینش. شعر است که در ابتدا اسکن به عنوان لذت بردن Mad Libs آشکار خود را با تکرار گوش به پروب این سوال که آیا شما واقعا نیاز دارید دیگر بدن فیزیکی به یک زمان خوب است. قرنطینه تشدید خواننده میل به صمیمیت آن است که آیا با دوست پسر خود را (که او را بسته در با) با دوستان و طرفداران او فقط می توانند در videochat و یا حتی با خود احساسات درونی. در فریزر-سرد 2-گام آهنگ “من در نهایت درک” او مربوط درس او درمانگر به او در مورد عشق به خود و خود نفرت. در “حزب 4 U,” او drawls مشتاقانه در مورد یک جشن که مهمان افتخاری هرگز نشان داد تا.

طرفداران به نظر می رسد بیشتر نشئه با این آلبوم اگرچه پراکنده شده اند شکایت که Charli بیش از حد او به وعده شامل شنوندگان در ایجاد آن است. شعر “سرود” واقعا تنها آنهایی که او نوشت با مخاطبان; فن-ارسال بیت و remixes را ندارد این آلبوم برش نهایی. در عین حال اگر چه من در حال حاضر احساس‘s اسطوره شناسی به عنوان یک منبع باز پروژه هنر نیست به طور کامل در خط با این حقیقت که احساس عجیبی در موضوع: Charli است reveling در راه است که پاپ است که همیشه در مورد توهم نیست واقعیت از ارتباط و صمیمیت. در فوق العاده پر انرژی, باز, آهنگ, او می پرسد او را خانه نشین سپاه “در زندگی واقعی می تواند این باشگاه که مسئولیت رسیدگی به حتی ما؟” پاسخ این است که البته آن را می تواند و که آنلاین hijinks هستند بد جایگزینی برای زندگی ما یک بار بود. اما موسیقی ارزش در حال حاضر ممکن است در کمک به مردم وانمود کند در غیر این صورت.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>