چین به شدت همه گیر جنگ تبلیغاتی

سیاست به عنوان جهانی خود تصویر می کشد یک ضربه بزرگ چین است که با استفاده از زرادخانه از چرخش, obfuscation,

توسط NEWS-SINGLE در 8 خرداد 1399
عرش Raziuddin / اطلس

آن را مطرح و به عنوان یک گناه,,,, سوال, نه اتهام. اگر آمریکا شد تا در مورد شفافیت, چین, وزارت امور خارجه, سخنگوی Hua Chunying فکر با صدای بلند برای نزدیک به نیم میلیون دنبالکننده در توییتر در اوایل این ماه چرا باز خود را biodefense آزمایشگاه در مریلند فورت Detrick به بازرسان بین المللی?

هوآ را صدای جیر جیر نیز دعوت به یک تئوری توطئه و یک پیام است که اگر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشخص شد به حدس و گمان در مورد این ویروس برای اولین بار ظاهر می شود در یک آزمایشگاه—یک مفهوم است که دانشمندان را رد کرد و که متفقین سازمان های اطلاعاتی پیدا کردن "بسیار بعید است" -- پس از آن چین قرار بود به عنوان خوب به عنوان آن را کردم. پکن را قبول نمی کند که این ویروس در چین نشات گرفته و در همه اصرار دارد که فقط به این دلیل که کشور اولین گزارش این ویروس و ترسیم بسیاری از موارد برای اولین بار به بازار در ووهان به این معنا نیست آن را از وجود دارد. اگر هوآ رندانه بدون کاملا و گفت: آن را از ایالات متحده آزمایشگاه به جای ؟

پس از آن ممکن است 8 جیر, چینی, دولت, رسانه ها برداشت تا سوال و شروع به هل دادن آن به چندین زبان: اسپانیایی و عربی و همچنین فارسی. در مارس 12, دولتی, چین, جهانی, شبکه تلویزیونی ارائه یک داستان در فورت Detrick آزمایشگاه "صرفا عجیب و غریب, تاریخچه" از جمله بسیار واقعی سیا آزمایش بر روی انسان آغاز شد که وجود دارد در 1950s. از افزایش تدابیر حزب کمونیست روزنامه گلوبال تایمز فرار یک قطعه در 14 ماه مه اعلام کرد "آمریکا نمی تواند فقط ادعا معقول تمام سوالات خود زیستی آزمایشگاه به عنوان" تئوری های توطئه است.'" پس از این مقاله را قبلا حدس و گمان با استناد مرموز ناشناس درخواست در وب سایت کاخ سفید که پایه ممکن است منبع ویروس نشت.

این عجیب و غریب سالوو در چین تبلیغات جنگ با ایالات متحده بیش از coronavirus و آن را به نمایش پکن آخرین اطلاعات سلاح. گمراه کننده چرخش obfuscation پنهان و اغراق شده اند نشانه حزب کمونیست چین را در تبلیغات انتخاباتی قبل و در طول coronavirus عصر. اما این بیماری همه گیر به نظر می رسد با توجه به افزایش بیشتر پرقدرت حمله به دولت های خارجی و همچنین به عنوان یک سطح جدید از لاس زنی با آشکار دروغ.

حزب هرگز برپا جهانی مبارزه کاملا مثل این یکی و آن نبرد با آمریکا بیش از آن که ویروس را از آمد و که شکست های ساخته شده همه گیر بدتر مشخص شده اند وخامت جدی در این دو کشور روابط. تنها چند ماه پیش از تهمت بود ستایش Xi Jinping برای او چگونه رفتار شیوع; در حال حاضر مغلوب ساختن پیشی جستن است و با قطع روابط با دولت چین در دسترس نباشد.

هفت دهه پیش مائو تسه تونگ علنا در آغوش خیرخواه نمایش تبلیغات به عنوان اگر او بودند و روز دوم پیامبر گسترش کمونیست انجیل: "ما باید حمل بر ثابت تبلیغات در میان مردم به حقایق جهان پیشرفت و آینده روشن به طوری که آنها خواهد ساخت اعتماد به نفس خود را در پیروزی" او mused در سال 1945. فقط چند ماه پیش پینگ خواست دولت روزنامه نگاران به گسترش "مثبت تبلیغ" برای "هدایت صحیح افکار عمومی." در واقع پکن جهانی تبلیغات تلاش ها در سال های اخیر بیشتر در مورد ترویج چین از فضائل در مورد پخش كردن, acrimony و سردرگمی à la روسیه اطلاعات عملیات و انتخابات دخالت. مسکو می خواهد تضعیف و تقسیم یکی که برگ های روسیه رایگان برای تسلط بر آن خود منصوب حوزه نفوذ—اما روسیه در سال 2016 نیز از لحاظ اقتصادی تنبل متکی به نفت کشور با یک اقتصاد یک دهم اندازه امریکا و فاقد منابع برای بازسازی جهان در تصویر خود را.

پکن بسیار بزرگتر جایزه در ذهن و بسیار طولانی مدت برنامه ریزی برای آن را دریافت کنید: مسابقه نیست در مورد کسی که می شود به اجرا در ایالات متحده آن را در مورد کسی که سزاوار به اجرا در جهان است. و چین با اقتصاد خود را آماده برای پیشی که ایالات متحده در حال حاضر کشت و زرع میلیاردها دلار به تهیه یک تصویر به عنوان یک مسئول رهبر جهانی و میلیاردها بیشتر به کشت جهانی وابستگی به سرمایه گذاری چینی و چینی به بازار.

"در حالی که [دیروز] به مدت طولانی به دنبال یک تاثیر گذار جهانی و تلاش خود را امروز تهاجمی و پیچیده" لایحه Evanina مدیر ملی ضد جاسوسی و امنیتی مرکز نوشت: در یک ایمیل. "در کوتاه مدت آنها به دنبال تغییر شکل تاریخ coronavirus و حفاظت از شهرت خود را در خانه و در سراسر جهان است."

قبل از coronavirus ضربه به حزب تبدیل شد جسورانه در تبلیغات خود را تلاش در خارج از کشور چین رشد غنی تر و قوی تر در تلاش برای ترویج در سراسر جهان اسلام آن را اجرا, در خانه, در مورد احسان و نیکی از CCP. این درگیر انتشار چینی سرمایه گذاری در کشورهای در حال توسعه و بازو-چرخاندن دیپلمات به پا طرفدار چین خط بی رحمانه تلاش برای سرکوب و حتی دیگر کشورهای آزادی به مخالفت به نقطه اعلام نروژ در سال 2010 زمانی که برای دریافت جایزه صلح نوبل, کمیته اهدا آن جایزه صلح به زندانی دموکراسی فعال Liu Xiaobo که فوت در سال 2017. یازدهم تا به بالا نقش تبلیغات و حتی بیشتر به او قول داد به ساخت چین قدرت و رفاه, اعلام, "برتری سیستم ما خواهد بود به طور کامل نشان داده شده از طریق یک آینده ای روشن تر."

Coronavirus شیوع و جهانی اعتراض علیه چین را شکست شفافیت و مهار نمی شد و بخشی از این طرح است. آنها برانگیخته بین المللی واکنش که توسط پکن گزارش حساب بود بدتر از هر چیزی آن را تا به حال با آن روبرو از قتل عام میدان تیان آن من در سال 1989. بنابراین پکن پریدم به دست گرفتن و یا حداقل اشتباه جهانی داستان از ویروس و بازیگران آن از قهرمانان و خائنانی.

این است درگیر رها کردن تکنیک های روسیه کامل در طول انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده در سال 2016. "ما دیده ایم چین روسیه اتخاذ سبک رسانه های اجتماعی دستکاری تاکتیک های مانند استفاده از رباتها و عضو شورای نظارت مدت به تقویت و دروغ در COVID-19," لی گابریل سازمان ملل و هماهنگ کننده وزارت امور خارجه جهانی تعامل مرکز نوشت: به من یک ایمیل به در. "هر دو کشور سرکوب اطلاعات در داخل کشور خود را در حالی که با استفاده از باز و رایگان اطلاعات در محیط های دموکراسی به فشار تئوری های توطئه که به دنبال تضعیف آن محیط."

به عنوان جهان متوجه این ویروس پخش شد خارج از کنترل, چینی, دیپلمات های رسانه های رسمی و توییتر اثرگذارندهها راه اندازی تهاجمی دیوانگی دفاع تقلا برای حفظ حزب کمونیست چین را cratering شهرت خوبی در خانه و خارج از کشور. و سپس آنها رفت و در جرم با کمک از شاید هزاران جعلی و یا هک حساب توییتر با توجه به تحقیقاتی سایت ProPublica. نتیجه این شد یک کمپین هماهنگ از حمله ایالات متحده و گسترش دروغ و سردرگمی در مورد که در آن ویروس واقعا از آمد و که screwup واقعا که منجر به مرگ بسیار.

دیگر کشورهای متزلزل پاسخ به این ویروس را تنها تقویت این روایت و CCP است gleefully بوق و کرنا امریکا شکست در خاص است. "سست نظام سیاسی در ایالات متحده اجازه می دهد تا بیش از 4000 نفر به مرگ از بیماری همه گیر در هر روز" هو Xijin سردبیر در رئیس جهانی بار , روزنامه, توییتی در ماه آوریل است. "آمریکایی ها خیلی خوب خو." فراتر از بحران فوری این نوع از روایت نیز در خدمت دراز مدت هدف است. در کلمات مت شریدر سابق چین تحلیلگر با اتحاد برای تامین دموکراسی در آلمانی مارشال صندوق: "در نهایت آن را در مورد [دیروز] که قدرتمند ترین نهاد سیاسی در این سیاره است."

CCP تکامل یافته در آن تم ها و تاکتیک در طول دوره از coronavirus اطلاعات جنگ تا کنون آن را به عنوان جنگ برای تقویت خود شهرت و تنزل است که از ایالات متحده است. کمپین گسترده شده است و بسیار متمرکز در همان زمان. و حزب افزایش یافته است و حتی بیشتر جسارت در اعتقاد به این که آن را بیش از حد بزرگ به شکست است و وضعیتی وخیم جهان ممکن است آن را محکوم اما هنوز هم بر روی آن بستگی دارد.


سرکوب و جشن

حتی مهم تر از آنچه که حزب کمونیست چین می گوید چیزی است که آن را نمی گویند. این حزب چنین تهاجمی سرکوبگر از اخبار منفی که در یک نقطه دولت سانسور سعی در جلوگیری اجتماعی-رسانه, منابع برای وینی پیف—به دلیل غریب شهروندان چینی را تصرف کرده بود در گوشتالو کارتون خرس ادعا شباهت به Xi. مرکزی گروه تبلیغات توزیع دستورالعمل به رسانه ها سازمان ها و مالش های میکروبلاگینگ سیستم عامل برای اشاره به نقض گسترده از اویغوری مسلمانان در سین کیانگ و به امید استقلال در تبت.

بنابراین "نسبتا باز" بحث های آنلاین این ویروس در اواخر ژانویه با توجه به گزارش خانه آزادی چین تحلیلگر سارا کوک به نظر می رسید تقریبا از شخصیت. "روزنامه نگاران حرفه ای در زمان استفاده از دولت را آهسته واکنش به انتشار گزارش در روزهای اولیه از شیوع و زندگی در زیر دراماتیک مستند متعدد در شهرستانها چین است." حزب گل سرسبد مقاله روزانه مردم رابه حال تا حد زیادی نادیده گرفته جمع آوری virus تا زمانی که نقطه طبخ یادداشت; سپس آن را پوشش متحده آمریکا مجلس نمایندگان و سنا استیضاح رای در مغلوب ساختن پیشی جستن و آمریکا اعتصاب در برابر ایران ژنرال قاسم سلیمانی. و چین در حال حاضر برپا شاید خطرناک ترین اطلاعات-سرکوب مبارزات انتخاباتی کل بحران—reprimanding پزشکان که در تلاش برای هشدار دادن به یکدیگر در مورد بیماری انسداد گزارش مورد بیمار مراقبت های بهداشتی کارگران و سفارش labs برای از بین بردن نمونه.

Coronavirus کشته شدن یکی از این پزشکان Li Wenliang در اوایل فوریه باعث غلیان احساسات غم و اندوه و خشم در رسانه های اجتماعی چینی. چه باز بودن وجود داشته بود. "کمتر از 90 دقیقه پس از مرگ او در صبح روز جمعه با برچسب 'من می خواهم آزادی بیان' روند در Weibo, محبوب, چینی, سایت وبلاگ نویسی, با نزدیک به 2 میلیون پست" نوشت: NPR امیلی فنگ و امی چنگ. "پست رفته بودند با طلوع آفتاب."

در همان زمان که مقامات چینی بودند پایین کشیدن انتقاد آنها هل دادن ستایش برای پاسخ اول. رسانه های دولتی منتشر شده داستان در مورد روبات ها ارائه غذای کارکنان کارخانه دادن تا تعطیلات خود را, ماسک, پرستار تراشیدن سر برای سرعت بخشیدن به روند قرار دادن در دنده محافظ. این افراد روزانه زد عشق نامه به شهر ووهان با عنوان "قهرمانانه شهرستان قهرمانانه مردم": "بیمارستان های ما را تبدیل به میدان جنگ!," خوانده شده بخشی از ترجمه توسط چین پروژه های رسانه ای. پزشکی کارگران بود که با عجله به ووهان از سراسر کشور به آن اشاره کرد: "به منظور تاثیر جریان کار خود برخی از پزشکان و پرستاران عینک پوشک بزرگسال ... خود را در لباس سفید در حال جنگ خستگی و آنها زیبا ترین مقاومت کنندگان بیشتر شایان ستایش مردم از عصر جدید!"

طبخ آثار چگونه روایت شروع به تغییر به ماه فوریه حاصل اعتباری به حزب کمونیست اعمال خود را, و سپس در نهایت عطف توجه به بقیه جهان به عنوان coronavirus ناودان به کشورهای دیگر است. شیائو Qiang یک دانشمند محقق در دانشکده اطلاعات در UC برکلی به من گفت که این خط در مورد کشورهای دیگر' پاسخ در اصل: "آنها نمی تواند آن را اداره کند یا نه." دولت نسخه ای از رویدادهای شد که چین تا به حال به کار گرفته شیوع خوب مقایسه کرده بود و بسیاری برای آموزش جهان در مورد آن. در ماه مارس دولت اعزام کمک به ویروس زدگان ایتالیا در زمانی که اتحادیه اروپا نمی خواهد در گام و دولتی مقالات منتشر شده تصاویری از ورود تیم همراه با نقل قول از قدردانی از مقامات.

قبل از ماه بود, چینی, رسانه های دولتی شد نشان می دهد که این ویروس ممکن است منشأ در ایتالیا به جای اولیه تلاش برای سیل جهان را با سردرگمی در مورد که در آن ویروس را از آمد.


این کانتر

به عنوان پیام تغییر یک تاکتیک باقی مانده است سازگار: پمپ ظاهری خوب اخبار در مورد حزب و سرکوب بد است. در ماه مارس اخراج روزنامه نگاران آمریکایی کار برای نیویورک تایمز, وال استریت ژورنالو واشنگتن پستکه چین وزارت امور خارجه مشخص می شود به عنوان یک پاسخ به آمریکا محدودیت های رسانه های چینی اقدام به نمایندگی از یک دولت خارجی. (یک مقام وزارت خارجه به خبرنگاران گفت: در حالی که اعلام محدودیت های جدید در ماه فوریه: "ما فکر می کنم آن را در مجموع مناسب است که ما اساسا به این اشخاص چه آنها که ارگان های چینی از حزب نازی دستگاه تبلیغاتی.")

توسط اواسط ماه آوریل دیپلمات ها و رسانه های دولتی شد با تمرکز بر افزایش میزان عفونت در ایالات متحده و انگلستان است. هوآ وزارت امور خارجه سخنگوی اشاره به در مارس 12 که ایالات متحده پس از آن چراغ جهان در عفونت و مرگ و میر با وجود داشتن هشدار داده شده است در اوایل ماه ژانویه در مورد وضعیت در ووهان. دولت و رسانههای برجسته ستایش برای چین پاسخ اولیه از سازمان بهداشت جهانی به عنوان حق تهمت بود کشیدن در آژانس خود را برای انتقاد از آمریکا و شکایت که این سازمان به نظر می رسید "برای همیشه گمراه در کنار چین."

تهاجمی ترین چرخش در آمد به صورت ویدئو. دولت-اجرای آژانس خبری العالم را "Once Upon a Virus" ویژه انیمیشن لگو—مجموعه ای از مسئول نقاب چینی آنهایی که در تلاش برای هشدار دادن به یک سرکش لگو مجسمه آزادی که مورد نیاز مردم به این ویروس به طور جدی و پوشیدن ماسک. پس از رد هشدارهای لگو آزادی تبدیل به رنگ قرمز با خشم و به پایان می رسد تا در داخل وریدی قطره ناله "چرا شما هشدار می دهند ما؟" چینی, سفارت فرانسه در توییتی این ویدئو که متصلب تا بیش از 15000 رسانهها. گراهام Brookie, مدیر و سردبیر شورای آتلانتیک دیجیتال پزشکی قانونی تحقیقات آزمایشگاه به من نوشت در یک ایمیل که آن را عادلانه می گویند که صدای جیر جیر بود "هدفمند نسبت به جهان غرب" و به طور خاص در اروپا است. Brookie اشاره کرد که یک بخش کوچک از ویدئو در توییتر پخش شد با کمک حساب با غرب-نام صدایی مانند "امیلی کلارک" و "ربات مانند شاخص"—آنهایی که به تازگی ایجاد شده و یا تا به حال دسته شامل یک نام و یک تقلا از اعداد و یا فاقد مشخصات و تصاویر و یا که تنها صدای جیر جیر بود Lego تصویری. "همه ترجمه China Xinhua News' جیر با همان کپی و جا به جا text," او نوشت.

فیلم دیگری قرار داده و روایت در حتی صریح تر از نظر ارائه آمریکا به عنوان نه صرفا بیچاره اما در آشکار کاهش است. ایالات متحده در حال حاضر دیده می شود 100,000 مرگ و میر منتسب به این ویروس در حالی که چین ادعا کرده است تنها در حدود 5,000 هر چند ایالات متحده مقامات اطلاعاتی بر این باورند چین دور underreporting آن اعداد است. دولتی چین جهانی شبکه تلویزیونی تلفظ ویروس "واترلو برای امریکا رهبری" به عنوان یک لهجه گوینده intoned, بیش از عکس از ساختمان کاپیتول و افراد بی خانمان جمع آوری شده در یک پارکینگ: "افزایش تعداد ناظران در حال شروع به دیدن که سلامت اورژانس است سیگنالینگ پایان آمریکایی قرن ... وجود دارد در حال رشد است شواهدی وجود دارد که واشنگتن غلت به پایین سنگ بیش از آن coronavirus پاسخ."


توطئه

شاید شگفت انگیز ترین ویژگی های جدید از چین coronavirus تبلیغات تلاش شده است dabbling در روسیه به سبک دروغ. هیچ جا این بوده است واضح تر از برجسته مقامات دولتی' تلاش برای پنهان کردن ریشه های این ویروس شناور بی اساس نظریه که ارتش ایالات متحده ممکن است به ارمغان آورده اند این بیماری به ووهان یا که شاید آن آغاز شده در ایتالیا. گاهی اوقات این نیست خیلی خالص "خبر جعلی" گیاهان آنها به عنوان "مردم می گویند" انواع گمراهی است که تبدیل به یک مشخصه از چه مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید معاملات با انتقاد.

برخی از این نوع از حملات به نظر می رسد آزمایش و پس از پژمرده. گابریل وزارت امور خارجه و نماینده ویژه گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در ماه مارس است که مقامات چینی در آفریقا به طور خلاصه تحت فشار قرار دادند متحده-منشاء تئوری ویروس, اما پس از آن "رها شده است که کمپین دروغ" پس از دریافت عمدتا منفی واکنش های آنلاین. در جای دیگر گابریل به من نوشت پکن حمایت کردن به طور مستقیم از نسبت دادن این ویروس به آمریکا "اما ما همچنان به دیدن CCP تبلیغات مانند CGTN فشار محتوا است که نشان می دهد ایالات متحده آمریکا است که منشاء ویروس. این [وزارت امور خارجه] است که هنوز هم با استناد به توطئه وب سایت در آن پیام."

از این رو فورت Detrick توییتهایی از وزارت امور خارجه که هرگز به طور مستقیم می گویند که ایالات متحده زیستی آزمایشگاه پخته ویروس اما آینه نکته وجود دارد که ممکن است چیزی وجود دارد به بررسی.


اقتصادی اعمال زور و بازوی دیپلماتیک-چرخاندن

زمانی که همه چیز نتواند—که نکات در توییتر فقط به نظر نمی رسد به قطع آن—پکن می تواند با تکیه بر آن قدرت اقتصادی سعی کنید به اجبار مهربانی از مقامات خارجی و یا خفه کردن انتقاد خود را. این دو مزایای نسبی به چین مخاطبان داخلی: ستایش می توان بوق و کرنا به عنوان شواهدی وجود دارد که چین مورد احترام در سراسر جهان در حالی که انتقاد می تواند مورد استفاده قرار گیرد به استوک ملی defensiveness در مواجهه با سیاستمداران دیده می شود به عنوان ناعادلانه هدف قرار دادن چین است.

زمانی که نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون به نام برای تحقیقات مستقل به ریشه های, ویروس, چین سفیر ایران در استرالیا به شدت انتقاد کرد بیرون تلفظ چینی عمومی به "نا امید و نگران و نا امید" و راه اندازی به برخی از hypotheticals در ورید خوب رابطه تجاری—شرم آور خواهد بود اگر هر چیزی اتفاق افتاده است به آن. "گردشگران" گفت: سفیر چنگ Jingye در مصاحبه ای با بررسی های مالی استرالیا "ممکن است باید افکار دوم." (بیش از 1 میلیون نفر بازدید استرالیا از چین هر سال بیشتر گردشگران از بازدید از هر کشور دیگر.) "شاید پدر و مادر از دانش آموزان نیز فکر می کنم که آیا این جایی که آنها پیدا شده است بسیار دوستانه و حتی خصمانه است و بهترین مکان برای فرستادن بچه های خود را به ... و همچنین شاید مردم عادی فکر می کنم که چرا آنها باید نوشیدن شراب استرالیا و یا خوردن گوشت گاو استرالیا." مفاهیم برای یک کشور است که متکی بر تجارت با چین بودند ، استرالیا همچنان به فشار برای پرس و جو.

چین پس از آن شروع به محدود کردن برخی از استرالیا واردات گوشت تحمیل تعرفه های جو و با توجه به بلومبرگ است با توجه به هدف قرار دادن شراب و فراورده های لبنی.

پکن حتی گزارش تحت فشار مقامات خارجی به انتقاد از خود را با استفاده از دروغ. به فایننشال تایمز گزارش داد که مقامات چینی شکایت به اتحادیه اروپا سه بار درست قبل از بلوک گزارش دروغ در گیر—و گزارش منتشر شده حذف یک جمله در یک زودتر پیش نویس گفت که چین در حال اجرا بود یک "جهانی کمپین دروغ منحرف سرزنش می کنند." اتحادیه اروپا دیپلمات ارشد محروم داشتن متمایل به هر گونه فشار اما اتحادیه اروپا دروغ تحلیلگر آگاه از تغییرات متهم اتحادیه اروپا دیپلمات ها از "خود سانسور برای دلجویی از حزب کمونیست چین." این معلوم نیست چه تهدید خاص در صورت وجود مقامات چینی ساخته شده هر چند چین و اتحادیه اروپا در میان هر یک از دیگر بزرگترین شرکای تجاری.

اما بزرگترین نبرد بین ایالات متحده و چین به ویژه که ایالات متحده در تلاش برای ایجاد ثبات در آن مرگ و میر است و به نظر می رسد بی طرفانه در پیشرو جهانی پاسخ—برای مثال نشستن اتحادیه اروپا-led کنفرانس جمع آوری کمک های مردمی برای واکسن که به چین فرستاده سطح پایین نماینده. چین ساخته شده متکبر وعده های نقدی به این که به عنوان ایالات متحده متوقف شد کمک های مالی خود را و پکن عهد کرده است به ارائه هر گونه واکسن اکتشافات از دانشمندان چینی به عنوان یک جامعه جهانی خوب است.

در واشنگتن مقامات و قانونگذاران خواستار برخی از فرم نامشخص پاسخگویی از چین و concocting راه به جلو و برخی از تولید کنندگان به ایالات متحده در حالی که خواستار تحقیقات به این ویروس را ریشه. رسانه های دولتی چین مشخص مغلوب ساختن پیشی جستن را سرزنش چین به عنوان یک انحراف از مسئولیت خود در دولت را شکست—اما فقط به این دلیل آن را تبلیغ نمی کند و معنی آن نادرست است. "آنچه من می بینم این است که یک مسابقه به پایین با چین" سوزان شرک صندلی از 21 قرن چین مرکز at UC San Diego به من گفت. "هزینه از این است که بیشتر مردم در حال رفتن برای مردن. بیشتر مردم در حال رفتن برای مردن به این دلیل که دو تا از بزرگترین اقتصادهای جهان در حال رفتن به قرار دادن اختلافات خود را کنار گذاشته به جهان به همکاری با یکدیگر برای مقابله با این بیماری همه گیر."

دراز مدت پیامدهای کشش فراتر از بحران فوری ، هنگامی که آن را بیش از همه چین را به دست آورده اند تجربه هل دادن تبلیغات خود را در خارج از کشور در یک دوره و شدت آن را قبل از به حال هرگز. CCP موفق شد در خانه از طریق دقیق اطلاعات مدیریت در کنترل آنچه شریدر سابق آلمانی مارشال صندوق محقق خواستار "به معنای ادراک." و این حزب است که با داشتن برخی از موفقیت گسترش این ابزار فراتر از مرزهای آن. "کنترل وسیله ادراک اساسی برای قدرت" شریدر گفت. و بهتر است چین را تبلیغ آثار قدرت بیشتر آن خواهد شد که برای شکل دادن به بقیه جهان.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب