چین حزب کمونیست اعلام پیروزی بیش از Coronavirus و منتقدان آن—در بزرگترین رویداد سیاسی سال

Chinese President Xi Jinping.
رئیس جمهور چین در اجلاس سالانه مردم چین کنفرانس مشورتی سیاسی که رهبری حزب تبریک خود را برای چین coronavirus پاسخ.عکس توسط کارلوس گارسیا رولینز / ایسنا

اگر بود یک لحظه در طول coronavirus بحران زمانی که حزب کمونیست چین نگاه به عنوان اگر آن را از دست گرفتن آن آمد در شب فوریه 6th, به عنوان چشم پزشک تبدیل whistle-blower Li Wenliang lay dying در ووهان بیمارستان. در یک عمل کوچک از شجاعت است که در حال حاضر افسانه Li هشدار داده بود همکار-پزشکان در یک چت داخلی گروه در اواخر ماه دسامبر از قریب الوقوع سرایت آن به دست آورده او را توبیخ و تهدید بازداشت برای پخش شایعات. Li مرگ برای اولین بار در گزارش 9:30 p.m., اما دولت بازرسان به سرعت دستور داد که گزارش های اصلاح شده می گویند که او هنوز تحت درمان; مرگ او تایید نشد تا زمانی که درست قبل از ساعت سه صبح روز بعد هنگامی که بسیاری از کشور خواب بود.

با این وجود تقریبا کل جمعیت آنلاین به دنبال Li مرگ است. هشتگ #LiWenliangDies دریافت شش صد و هفتاد میلیون بازدید. مردم مقصر دولت coverup برای چه بود و پس از آن تمام عیار بیماری همه گیر. آنها خواستار آزادی بیان است. آنها به نقل از اتحاد جماهیر شوروی مخالف الکساندر سولژنیتسین نوشته در توتالیتاریسم و دروغ است. آنها به نام برای حزب کمونیست باید پاسخگو باشند.

البته این همه اتفاق می افتد در فضای مجازی از آنجا که بسیاری از ملت تحت مستند. زمان جاست به من گفت که او فکر می کرد که مردم را به خیابان آمده اند اگر آنها به حال شده است مجاز خارج و دیگران صحبت کردم و به توافق رسیدند. مجالس ترحیم می تواند به لحاظ سیاسی به اتهام موارد در چین; این یک یادبود برای سابق و رهبر حزب Hu Yaobang بود که محبوب در میان لیبرال ها که موجب تظاهرات میدان تیان آن من در سال 1989. این باعث می شود آن را از همه بیشتر محتمل است که ظرف سه ماه دولت چین موفق به مهار و هدایت افکار عمومی به پروژه متحد و triumphalist پیام را در مورد این بیماری همه گیر.

روز پنجشنبه حزب کمونیست لگد کردن بزرگترین گردهمایی سیاسی از سال, بازگشت به عقب جلسات ملی و مردم چین را سیاسی مشورتی کنگره است. با تاخیر از مارس “دو جلسه” را به عنوان رویداد سالانه است که به نام عطف به خود تبریک مجلل به اعلام پیروزی بیش از coronavirus—و بیش از چین بسیاری از منتقدان و مخالفان. یک جسارت رهبری نورد گسترده ملی-امنیت برنامه که تضعیف نیمه خودمختار وضعیت هنگ کنگ.

به طور فزاینده ای با اعتماد به نفس Xi Jinping مجموعه ای از تن پیش از آن در هفته در روز دوشنبه مجازی جلسه مجمع بهداشت جهانی حاکم بدن از سازمان بهداشت جهانی است. در مهم ترین سخنرانی در گیر یازدهم batted دور درک است که این ویروس تا به حال ظهور از کشور خود توصیف آن به عنوان یک سرایت که “جهان را شگفت زده کرد.” “در چین پس از پر زحمت تلاش و فداکاری ما تبدیل جزر و مد در ویروس ها و محافظت از زندگی و سلامت مردم ما” Xi گفت. “همه همراه ما عمل کرده با باز بودن و شفافیت و مسئولیت است.”

“شی جین پینگ برنده جنگ تبلیغاتی” است که چگونه Yanzhong هوانگ, یک عضو ارشد بهداشت جهانی در شورای روابط خارجی خلاصه وضعیت در قطعه های اخیر برای امور خارجی. هوانگ که زندگی در ایالات متحده برای بیست و شش سال است از نزدیک دنبال نوسانات در افکار عمومی از طریق دوستان و خانواده در چین است. در اواخر ژانویه اولیه اعتماد به نفس در دولت اطمینان داد که این ویروس می تواند منتقل نمی شود راه را به نگرانی و در اوایل فوریه افرادی که معمولا تمایل به انتقاد از دولت انجام شد تا آشکارا. “سیستم مراقبت های بهداشتی را غرق شد,” هوانگ به من گفت. “مردم نمی تواند به آزمایش و یا بستری در بیمارستان است. آنها در حال مرگ در خانه و یا در خیابان ها در برخی از موارد است. که بود, وحشتناک یک زمان با تعداد زیادی از نارضایتی و مرگ دکتر لی Wenliang گالوانیزه که خشم و نا امیدی. آن باور نکردنی بود. ما فکر آن را در یک لحظه حوضه.”

در عین حال در حال حاضر زمانی که هوانگ ارتباط با مردم در چین او حواس خود را ترحم. آنها را به ارسال ماسک. نسبی خواست او را به حرکت به عقب به چین است. “آنها مانند,” وای, دولت ما در حال انجام یک کار واقعا خوب. آنها بسیار صالح در پایین آوردن این موارد است. آن را بسیار امن تر در چین, ” او گفت:. “این شگفت انگیز است که چگونه به طرز چشمگیری ملی نظر می تواند تغییر کند.” من شنیده ام این از خارج از کشور ، Lijia Zhang نویسنده ای که زندگی در لندن به من گفت: “در آغاز آن یک ظرف غذا بود. مردم فکر می کردند که این می تواند چین را به سقوط. در حال حاضر آنها می گویند در چین است که در موقعیت بسیار بهتری برای مقابله با بحران با آن مستبد سیستم. غرب بیش از حد پر هرج و مرج.” مربوطه شکست از ایالات متحده, ایتالیا و انگلستان به وضوح چین تقویت اعتماد به نفس. اما این چرخش اتفاق افتاده است نمی تواند بدون یک تقریبا کتاب درسی تبلیغات عملیات مربوط به اجبار اطلاعات غلط و دستکاری است.

یک گزارش تهیه شده برای حزب کمونیست که به بیرون درز مدت کوتاهی پس از Li Wenliang درگذشت, می دهد برخی از بینش به وحشت در بالاترین سطوح دولت چین. “سیل در سطح رویداد” این است که چگونه این گزارش توسط Womin با تکنولوژی بالا شرکت مشاوره توصیف دکتر مرگ است. عنوان ترجمه شده توسط چین در دیجیتال نیوز یک وب سایت که آهنگ های چینی, اینترنت, این گزارش هشدار داد:

کاربران وب در حال استفاده از این حادثه به صدای خود قبر نارضایتی نسبت به برخی از سیستم ها یا مقامات دولتی که dereliction وظیفه منجر به شیوع این بیماری و در نتیجه خسارات زیادی برای کشور و مردم است. . . .

تمام انواع از مردم در داخل و خارج از چین که ناراضی هستند با چین سیستم این را به عنوان یک فرصت برای اعتیاد به مواد مخدره این وضعیت ،

تنها تسکین این گزارش بود که در تظاهرات خیابانی بودند بعید است چرا که “بسیاری از مکان ها در این کشور در حال حاضر در اولین سطح پاسخ به عمده بهداشت عمومی اورژانس; که همراه با بالا سرایت رای از این بیماری همه گیر است dissuading مردم از شجاعانه برای بیرون رفتن. پس از همه, زندگی جایگزین هر چیز دیگری.” این گزارش توصیه می شود که دولت “تأیید Li Wenliang سهم به این بیماری پیشگیری” برای پاسخگویی به انتظارات و, در واقع, Li بعدها اعطا عنوان “شهید” یک حزب کمونیست تعیین برای کسانی که زندگی خود را برای کشور است.

بلافاصله پس از لی مرگ بازرسان رفت و به عمل شستشو هر چیزی نوشته شده تحت چه تا به حال تبدیل شدن به یکی از محبوب ترین و هشتگهای #WeWantFreeSpeech. شیائو Qiang سردبیر و بنیانگذار چین بار دیجیتال که به دنبال گزارش در مورد ویروس از ابتدا گفت که فضا برای تفسیر شده است به طور پیوسته کاهش. پلیس راه اندازی دور جدیدی از دستگیری, جارو کردن روزنامه نگاران و شهروند روزنامه نگاران که گزارش شده بود در این بیماری همه گیر و همچنین حزب کمونیست سنگین وزن رن Zhiqiang که تا به حال نوشته شده و خصوصی توزیع شده مقاله حمله یازدهم به عنوان یک “دلقک” مسئول سوء مدیریت بحران است.

خانواده ها مرده بودند و اندرز برای صحبت کردن به مطبوعات; یک گروه چت برای عزاداران مجبور شد ، نام مرده بودند منتشر نشده از یک ترس است که خانواده ها از آن ذکر نشده ممکن است به جلو belying رسمی ادعا می کنند که کمتر از چهار هزار نفر در ووهان. محققان چینی توصیه شد که مقالات دانشگاهی در مورد ریشه های این ویروس نیاز به بررسی قبل از انتشار. در ماه مارس در پکن اعلام کرد که اخراج شهروندان ایالات متحده کار برای بارواشنگتن پستو وال استریت ژورنالیک حرکت که به عنوان تلافی محدودیت های قرار داده شده توسط برگ برنده دولت در تعدادی از کارمندان چینی, اخبار سازمان های مجاز در ایالات متحده—اما یکی که نه اتفاقا کاهش جریان اطلاعات.

زمانی که اجبار کافی نبود مبلغان کشت اطلاعات غلط. حاشیه تئوری توطئه—که ویروس پخش شد توسط اعضای ارتش ایالات متحده شرکت در رقابت های ورزشی در ووهان در ماه اکتبر بود یکباره به جریان اصلی پس از یک خارجی-سخنگوی وزارت ژائو Lijian ترویج آن در توییتر. این حزب با نفوذ Qiushi مجله فرار یک مقاله طولانی در آخر هفته گذشته که سعی در کم ارزش کردن, چینی, ریشه های کروناویروس با اشاره به احتمال که ممکن است سرچشمه گرفته و در توقیف آزمایشگاه های نظامی در فورت Detrick, مریلند. این مقاله هیچ آشکار ادعای این نظریه بلکه coyly کاشته ایده نشان می دهد که آمریکایی ها تا به حال برای اولین بار مطرح می کند: “ما شهروندان راه اندازی یک درخواست از کاخ سفید درخواست سایت درخواست دولت آمریکا برای اعلام دلیل واقعی برای بستن فورت Detrick زیستی آزمایشگاه برای روشن شدن اینکه آیا آزمایشگاه واحد تحقیقات جدید کروناویروس و آیا این یک ویروس و نشت مشکل است.” یک ویدیو توییتی در اواسط ماه مارس توسط یکی دیگر خارجی-وزارت نماینده Hua Chunying ادعا کرد برای نشان دادن ایتالیایی ها تشویق “Grazie, Cina” را به عنوان چینی سرود ملی بازی برای تشکر از چین برای ارسال کارشناسان و تجهیزات پزشکی به این کشور است. در واقع صوتی اضافه شده بود به فیلم ایتالیایی ها کف خود را مراقبت از سلامت کارگران.

به عنوان ProPublica گزارش در ماه مارس چین نیز با استفاده از جعلی و ربوده حساب توییتر. ده هزار مظنون حساب های مرتبط به یک coördinated کمپین توسط آژانس خبری است که گزارش به حزب جبهه متحد کار گروه. یک دانش آموز کالج در اوماها روباز انتخابی که رسانه های اجتماعی معمولا نشان می دهد عکس از خواهر و سفر به ساحل شگفت زده شد زمانی که او هک حساب توییتر به طور ناگهانی آغاز شده spouting pro-پکن تبلیغات—در چینی.

“این همان است toolbox که چین مجهز بود در نوزده-هفتاد, اما آنها اضافه شده اند یک میزبان کامل از ارتقاء فن آوری و مجازات” الیور Schell, مدیر مرکز آمریکا و چین روابط در جامعه آسیا به من گفت. او امتیاز به تازگی طراحی و توسعه نرم افزار تلفن است که رنگ کد کاربران با وضعیت سلامت خود را و اجازه می دهد پلیس برای ردیابی افرادی که مسری هستند. “آنها در حال بیرون آمدن از این بیماری همه گیر بهتر از جاده-تست فن سالاری و آنها را در حزب سرویس رفتن به جلو” Schell گفت.

دو-جلسات جمع آوری است به طور سنتی به مناسبت که در آن به غیر از اهداف اقتصادی برای سال پیش رو. در سخنرانی روز جمعه برتر لی کچیانگ شکست با سابقه و کاهش یافته است به مجموعه ای خاص رشد هدف با استناد به “بزرگ قطعیت در مورد COVID-19 همه گیر و جهانی اقتصادی و تجارت و محیط زیست است.” چینی رشد اقتصادی در سه ماهه اول سال برای اولین بار پس از مرگ مائو در سال 1976; آمار اقتصادی منتشر شده در روز جمعه نشان داد ضعیف خرده فروشی و بالاتر از حد انتظار نرخ بیکاری; تحلیلگران بر این باورند که تا هشتاد میلیون چینی بیکار هستند. “دولت مشروعیت مبتنی بر دو ستون: قوی رشد اقتصادی و ناسیونالیسم,” Yanzhong هوانگ گفت. “در حال حاضر که اقتصاد ضربه آنها تنها ناسیونالیسم به گوشت گاو تا مشروعیت خود را.”

برای آینده نزدیک یازدهم نیاز به شانه خالی کردن از مسئولیت coronavirus افتضاح سرزنش شده توسط مجرمان در خارج از چین است. ایالات متحده باعث می شود راحت ترین هدف است. واضح و آشکار وجود دارد تشابه بین یازدهم استراتژی و مغلوب ساختن پیشی جستن reflexive انگشت اشاره به سمت چین و تمایل به حفاری تا حقایق مشکوک منشأ. در این لحظه Xi نیاز تهمت و نسبت ناروا نیاز Xi. که باعث می شود آن را به احتمال زیاد است که این جنگ تبلیغاتی را در کشیدن برای برخی از زمان شاید حتی outliving جنگ در برابر ویروس.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme