را انتخاب کنید سلاح های خود را

تصویر توسط João Fazenda

هیچ افتخاری ضد عفونی کننده دست برای نگرانی مشتریان از تنگه اسلحه در Hood River, اورگان در اخیر جمعه. اریکا عدل مغازه را بیست و نه سال مالک نیست نگران ویروس. “من فقط اجازه دهید طبیعت آن دوره را,” او گفت:. مشتریان او بودند کمتر سهل انگار. عدل که تا به حال شسته و رفته مانیکور و تعدادی از خالکوبی گفت که روز قبل از آن مردم آغاز شده بود تحقق است که “همه خرید چیز و همه چیز را خواهی بود رفته است.” نتیجه عجله بود, برای او بی سابقه است. او از ARs و .308 تفنگ. چند تفنگ ساچمه ای باقی مانده است و او گفت: خریداران که آنها می تواند آنها را دیدم به یک حقوقی از ظهر. “اوباما حتی نمی آورد در این شماره” عدل گفت.

در ظهر یک زن در دهه شصت در آمد. او عینک کلاه و دستکش و شال گردن پیچیده در اطراف او و او ترسیم گسترده ای در اطراف قوس تنها دیگر غیر کارمند در فروشگاه. “من انجام این کار از ابتدای آوریل” او گفت: با اشاره به دنده محافظ. “من فکر نمی کنم در همه. من خود quarantining.” او در سمت چپ خانه او تنها برای فعالیت های ضروری. این یکی بود. “من خرید یک تفنگ,” او گفت:. “من می توانم آن را باور نمی کند.”

او گفت: “پسر من یک کمی در مورد آن ناراحت.” (او ترجیح تیر و کمان خود را.) “من و من به تنهایی زندگی می کنند و ما نمی دانیم که اگر وجود دارد برای رفتن به ناآرامی های مدنی. جهان یکسان نیست.” او افزود: “آن را ندارد به این راه.” بر خلاف بسیاری از فروشگاه به طور منظم او هیچ فن از مغلوب ساختن پیشی جستن: “او یک تقسیم تمام راه را. برای اولین بار او گفت: “پنج نفر فوت کرده اند معامله بزرگ است.’ در حال حاضر او گفت: “من همیشه می دانستم که این امر می تواند خطرناک باشد.’ “بحث تبدیل به پورتلند. “آن را شهر ارواح” یک زن جوان گفت:. نام او را رزماری و او بود که به عدل خارج از رستوران جایی که او منتظر جداول بسته شده بود.

“من نمی خواهم برای رفتن در شهرهای دیگر به هر حال” مشتری گفت.

“اما این شایعات در مورد آنها و قرار دادن این کشور در کامل مستند نادرست هستند” رزماری گفت. “این یک تاکتیک ترساندن. آن را مانند همه ناگهانی ما میخوایم از خواب بیدار یک روز و هر کس بیمار است و تمام جهان در حال پایان یافتن است.”

“من نمی دانم” مشتری گفت. “رشد نمایی است که اتفاق می افتد.”

“اگر هر چیزی که ما قطعا repopulating اگر هیچ کس در کار” رزماری گفت: cheerily. “ما نمی خواهد که کمبود انسان, که برای اطمینان حاصل کنید.”

عدل به او کمک کرد تا مشتری سلاح را انتخاب کنید. (“سه انتخاب,” مشتری به او گفت.) به عنوان عدل rummaged در اطراف مشتری گفت: “من قصد دارم به یک سرباز آموزش من. دوست پسر من است.” عدل بازگشت و با گزینه اول. “یک .22 Mag,” او گفت:. “دارای سی دور است.”

مشتری peered در تفنگ.

“این یک Kel-Tec PMR-30,” عدل گفت.

“من مانند رنگ آن” مشتری گفت. “آن را سیاه و سفید نیست.” او آن را برداشت. “این احساس خوبی است. و آن را در ایمنی. من قصد دارم به این یکی. شما رو مهمات برای آن مناسب است؟” عدل را تکان داد و اشاره کرد چند تفنگ را از ویژگی های. “تا زمانی که شما دقیق آن را فراموش آسیب,” او گفت:.

“این است که فقط رفتن به محدوده نزدیک” مشتری گفت. “در خانه من. اگر آن اتفاق می افتد.” (پرسید که چه “آن” او گفت: “در دو ماه اگر شهرستانها گرسنه هستند, آنها در حال رفتن به بیرون می آیند. و من درک می کنم که.”) عدل انباشته جعبه مهمات در مقابله. “من همه آنها را” مشتری گفت. او ducked خارج به گرفتن کیف پول از ماشین.

“من فکر می کنم او یک لیبرال” عدل گفت: هنگامی که درب بسته است. “در بسیاری از وجود دارد در آینده. برای اولین بار-تفنگ-صاحب لیبرال. من احتمالا دیده می ده این هفته است. آن را بسیار خنده دار زیرا من امیدوارم که آن را فقط آنها را به شهوت و میل متمم دوم. منظورم این است که قانون اساسی ایجاد شد برای یک دلیل. برای محافظت از ما.”

مشتری بازگشت. این لایحه بود که نزدیک به هفت صد دلار از جمله الکترونیکی حفاظت از گوش و شانزده جعبه گلوله. او می تواند دوباره و انتخاب کنید تا تفنگ هنگامی که او دیجیتال بررسی زمینه های پاک. مشتری پرسید: “اگر من همین حالا تایید کنید چه اتفاقی می افتد؟”

“شما در حال حاضر مورد تایید” عدل گفت: نظر اجمالی در یک کامپیوتر با برخی از تعجب.

“O. K.! من می توانید آن را؟”

“آره. برخی از مردم از طریق سریع است.”

جدید تفنگ مالک پرسید اگر وجود دارد یک محدوده عکسبرداری در این نزدیکی هست. او پرسید که آیا او نیاز به یک پنهان مجوز حمل. او پرسید: چگونه به حمل اسلحه ، “من می توانم این را باور نمی کند!” او گفت: پله به جهان با نام تجاری جدید ، ♦


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>