کریستوفر باکلی در طنز در سن تهمت

گتی / اطلس

در سال 1999 زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا با ایده دادن هموطنان خود افتخار رای دادن به او برای ریاست جمهوری مفهوم بود پوچ که کریستوفر باکلی در زمان به وال استریت ژورنال به نشر تفسیر خود را از مغلوب ساختن پیشی جستن در مراسم تحلیف. “من همکار آمریکایی” باکلی را مغلوب ساختن پیشی جستن آغاز کرد “این یک روز بزرگ برای من به شخصه.”

بیست سال بعد باکلی باقی مانده است استاد طنز واشنگتن زندگی است. به مطمئن شوید که آن را نه شلوغ ترین و یا رقابتی حرفه ای رده در جهان است, اما او دوباره سمان و موقعیت خود را در اوج خود با انتشار را روسیه بزرگ دوباره. در 19th, کتاب, باکلی طول می کشد در یک موضوع است که به نظر می رسد فراتر از طنز—در واقع خواهد خود را به نظر می رسد جلوه ای از برخی وحشی, تاریک, طنز ضربه: مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری. باکلی و من صحبت در مورد تهمت, کتاب های حزب جمهوریخواه و بسیاری دیگر در یک گفتگو در هفته گذشته. متن ویرایش شده برای وضوح و طول.


اندرو فرگوسن: من حدس می زنم اولین سوال من این است: چگونه شما کار می کنند تا عصب ؟ شما satirizing یک لحظه به نظر می رسد که unsatirizable. یک زن و شوهر از سال پیش شما گفت که شما می خواهم جلوگیری از نوشتن طنز به دلیل معاصر سیاست در آمریکا تبدیل شده بود “به اندازه کافی خود satirizing” و دیگر نیاز به کمک شما. در عین حال در اینجا شما در حال مصرف آن را در.

Christopher Buckley: گمان می کنم پاسخ این است که یاس و نومیدی. من بازنشسته گوشته طنز چند سال پیش. که مرا به یاد یکی از مورد علاقه من, New Yorker cartoons است که واشنگتن بر اساس. این نشان می دهد که یک وزیر نزدیک شدن به کنگره میز که در اطراف نشسته است کنگره و تعدادی از دستیاران خود را. او را در راه رفتن در برگزاری آنچه به نظر می رسد مانند یک خورده پارچه در دست او است. و عنوان شده است: “نه خانم کلارک! من خواسته شما را در گوشته از عظمت نه عبا از پنهان کاری.”

بنابراین من بازنشسته عبا از هجو و من تبدیل به داستان های تاریخی است که من تا به حال سرگرم کننده با نشاط زمان انجام می دهند. من نوشت: دو [کتاب]: یکی به نام یادگار استاداست که در سال 1517 و امپراتوری مقدس روم و دیگر به نام قاضی شکارچیاست که در سال 1664 جدید انگلستان است.

فرگوسن: هر دو از کسانی که تا به حال طنز عناصر به آنها.

باکلی: آره. من مرتب کردن بر اساس خوشحال زمانی که یکی از داوران از یادگار استاد گفت: آن یک صلیب بین شاهزاده عروس و اقیانوس 11که ممکن است اولین و تنها زمان این دو paragons شده اند تا yoked. آنها اما آنها نمی کشیدن, شما می دانید, هیلاری منتل کردن گچ بری دور بخاری. آنها به نظر نمی رسد به آنچه مخاطبان من—به اندازه من مخاطب—می خواستم.

اما مردم به درخواست من “هی شما انجام طنز چرا شما نوشتن در مورد این؟” و به آنها گفتم: چرا زحمت ؟

در پایان من فکر می کنم من تمایل به پاسخ دادن به آنچه که شما ممکن است تماس با الهه شعر و موسیقی از دلخوری. من در نهایت خسته از شنیدن مردم می گویند “چه پوتین در مغلوب ساختن پیشی جستن به هر حال است؟” و من نیز به طور مستمر تعجب که چرا ما نیست نزنی در برابر روسیه است.چرا ما دخالت در انتخابات ؟ اگر چه آن را بسیار سخت به دخالت. منظورم این است که اگر شما قرار دادن تمام ارگان های اطلاعاتی ایالات متحده و ضد جاسوسی به کار آنها احتمالا می خواهم موفق در کاهش پوتین کثرت از 97.6 به 94.2 درصد است.

بنابراین من با این تصور که رک و پوست کنده با اقتباس از بزرگترین طنز تا کنون انجام می شود یعنی Dr. Strangelove. در روده از فورت مید در امنیت ملی و آژانس یک دستگاه روز قیامت, کد, نام متین رفلکس. هنگامی که روسیه تداخل در یکی از انتخابات اگر هیچ اقدام متقابل است که اگر ایالات متحده نمی تلافی این دستگاه را فرض کنیم که رئیس جمهور شده است شماری و به طور خودکار پاسخ. و در این مورد متین رفلکس برگزیدگان سر از روسیه و حزب کمونیست به عنوان رئیس جمهور روسیه. به طوری که kickoff.

فرگوسن: شما در نهایت فاش کردن آنچه ولادیمیر پوتین در مغلوب ساختن پیشی جستن. من نمی خواهم به بازی دور.

باکلی: هیچ هیچ, ما نباید محروم کردن بسیاری از خوانندگان مشتاق هستند که در این لحظه ورود به آمازون برای خرید کتاب در سفارشات عمده.

چگونه بسیاری از بار ما شنیده این plangent cry: چه پوتین در این مرد ؟ اخیرا وجود دارد, داستان, در , نیویورک تایمز گفت که پوتین ارائه شد طالبان نعمت برای کشتن سربازان آمریکایی. و همه ما از شنیدن ما فرمانده کل قوا است “این فقط یک فریب!” و به این ترتیب یک بار دیگر plangent گریه مطرح شده است: به خاطر خدا چه پوتین را در او ؟

بنابراین من تصمیم به آمده تا با خودم فکر می کردم آنچه در آن است ،

فرگوسن: خوب این در واقع نوع تشابه آنچه بسیاری از مردم فکر شده اند. و آن را تنها دو یا سه کلیک فراتر از بدترین شما می توانید از فکر می کنم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. آن را به طور کامل از عرصه معقول.

باکلی: در واقع آن را کمی بی گناه تر از واقعیت ما مجبور به مقابله با. یک واقعیت است و این نیست که هر چیزی برای انجام با پوتین—زمانی که نهایی COVID مرگ, شمارش جدول وجود خواهد داشت برخی از ریاضی وحی که چگونه بسیاری از زندگی بودند جریمه به دلیل انفعال و لرزشی و بی تفاوتی مطلق.

این اخیر پوتین فضل سناریو—آن را سخت به تصور کنید که یکی از نفرت انگیز. در حال حاضر ما نمی دانیم که اگر در واقع درست است. من به آقای ترامپ, شما می دانید, من استطاعت او … [آه] من واقعا ؟ یک برائت?

فرگوسن: من تعجب که در آن شما با این.

باکلی: به هر حال من سناریو است و نه بیشتر اهل تفریح و بازی. آن را در واقع با 2013 Miss مسابقه جهان در مسکو. من کاملا جذب است که به عنوان یک مناسبت از گناه است.

فرگوسن: مغلوب ساختن پیشی جستن کاملا به آن جذب بیش از حد بدیهی است.

باکلی: بله او بود! او نگه داشته و با اشاره به آن به عنوان بزرگترین دست جهان مسابقه تا کنون. من فکر Hmm چرا که او فکر می کنم ؟ آنچه از آن ساخته شده آنقدر بزرگ است ؟ بیایید فقط تصور کنید.

فرگوسن: یکی از چیزهایی که من فکر می کردم در حالی که من با خواندن این کتاب: وجود یک مکتب فکری در خارج از کشور در زمین که تهمت نمی تواند واقعا سرگرم کننده ساخته شده چرا که او مانند یک فاجعه است. من دیده ام این دست اول. برای برخی از مردم او را مانند یک جارو برقی جارو برقی که فقط بمکد تا مردم حس شوخ طبعی است. اگر شما سعی می کنید برای ایجاد نور از این واقعا نوعی مضحک مرد پاسخ این است: “این خنده دار نیست! چگونه شما جرات!” آیا شما فکر می کنم که در تمام ؟

باکلی: من. آنچه به شما می گویند به یاد من کمی از آنچه که در زمینه های مختلف ساموئل Foote یک بار گفت: کسی—که او نه تنها کسل کننده اما علت کندی در دیگران است.

وجود قدرت در تمسخر به عنوان یک اقدام متقابل. وجود دارد یک فیلم به تازگی و بسیار خوب یکی به نام جوجو خرگوش. این کار یک کارگردان با استعداد [Taika Waititi]. و در آن او موفق به هیتلر یک کاراکتر کمیک—تاکید می کنم: تا به یک نقطه خاص. یا نگاه دیگری نسبتا اخیر که من فکر کردم فوق العاده استادانه و زیبا انجام می شود: مرگ استالین. تصور کنید اگر من می خواهم به شما گفت: “من این ایده برای یک کمدی. شما می خواهید به شنیدن عنوان ؟ مرگ استالین!” شما ممکن است منطقی فرض کنیم من می خواهم شده است overserved در ناهار با martinis. و در عین حال آن را فوق العاده درخشان فیلم در مورد یک در نهایت uncomic وقوع است.

من فکر می کنم مغلوب ساختن پیشی جستن است بازی منصفانه برای تمسخر. چرا من فکر می کنم این ؟ زیرا او درایوهای آجیل. پس از یکی از Saturday Night Live قسمت, که در آن او به تصویر کشیده شده کاملا درخشان توسط Alec Baldwin, او در توئیتر خود نوشت که این باید اجازه داده شود. بنابراین رئیس جمهور ایالات متحده است تا به tweeting در دو ساعت در صبح روز یکشنبه خواستار آن است که FCC را شنبه شب زنده غیر قانونی است. شما می دانید که شما در حال حلاجی هزار هنگامی که شما در حال آزار دهنده رئیس جمهور ایالات متحده که در راه است.

و با تشکر از آسمان این ایالات متحده است. شما نمی توانید این کار را در دلار هنگ کنگ کنه. شما نمی توانید این کار را در روسیه است. من حدس می زنم ما هنوز هم می توانید آن را در اینجا—اگر چه اگر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به حال راه من و شما خواهد بود با داشتن این گفتگو در Cell Block B در Rikers Island.

این چیزی است که آن را به خصوص خنده دار, چه اتفاقی می افتد. آن را رنگ پریده. اما این بدان معنا ما نباید تمسخر آن ؟ من خیلی مطمئن نیستم. اگر هیچ چیز دیگری, خنده بهترین انتقام است.

فرگوسن: جالب است که در اواخر شب صدای جیر جیر در مورد بالدوین یک مثال کامل است. من همیشه شگفت زده به در نظر بگیرید که رئیس جمهور نیست یک آبخوری. او در چهار صبح به tweeting عجیب و غریب و غیر قابل درک چیزهایی دادن پاسخ های 12 و 14 دقیقه و در خود کنفرانس های مطبوعاتی تکرار خود است. او رفتار خواهم یکی از بدترین drunks شما همیشه می تواند تصور کنید.

باکلی: من فکر می کنم آنها آن را خشک “مست” در AA. من فقط شنیده ام این ذهن شما از افراد دیگر است.

وجود خواهد داشت بسیاری از روانی شرح حال نوشته شده است در مورد این پسر. در یک سطح فکر نمی کنم او را که پیچیده است. من فکر می کنم او یک بدخیم عاشق است که نادان و مبارز و amoral. من فکر نمی کنم من می توانید تصور کنید که این مرد ریختن یک قطره اشک بیش از هر چیزی. به حدی او افزایش می یابد به سطح غم انگیز قهرمان—و من مطمئن هستم که او می کند—آن را تنها می تواند در حس عظمت خود را دخالت. یک دختر دیگر تاریخی یا ادبی مقایسه.

من به زور خودم را به تماشای چیزهایی مانند تولسا رالی برای پزشکی قانونی دلایل. آن را تنها در آخرین شنبه ؟ به نظر می رسد مثل چند سال پیش. او شروع به در روی سطح شیب دار بیهوده گویی در مورد شرق نقطه شیب دار. من در واقع شروع به زمان بندی و او رفت و گذشته از 10 دقیقه. من فکر می کردم چقدر این است برای رفتن ، این است اوژن مشهور در استروئید. این تئاتر پوچ ملاقات کابوس در خیابان الم.

فرگوسن: ما هر دو speechwriters به طور خلاصه برای اولین بار جورج بوش است. من خودم در تلاش برای تصور کنید که یک speechwriter در کاخ سفید امروز نیاز به نشستن و گوش دادن به صدای شیپور که در آن هر جمله شما نوشته اید فقط می شود یک مناسبت برای او برای شروع در یکی دیگر از ریف معمولا چیزی است که او گفت: صد هزار بار.

باکلی: اگر شما از دعوت من به احساس متاسفم برای استفان میلر, من فکر می کنم من منتقل می کند. اما آن را قابل توجه که مرده تهمت برای تلفن های موبایل زمانی که او صحبت از یک اسکریپت. شما تقریبا می توانید ببینید حباب فکر بالا رفتن بیش از سر خود را: این sooo خسته کننده.

و البته او به ما گفت که این خود یک زن و شوهر از سال پیش. در یکی از این تظاهرات گفت: چیزی شبیه به “مردم به من بگویید که شما می دانید من باید ریاست جمهوری. چرا من می خواهم به ریاست جمهوری? ریاست جمهوری است تا خسته کننده است.” هیچ دلیلی وجود دارد ما باید انتظار عزت و عظمت آینده از او.

او در او توتالیتر oratorical تمایل به در رفتن و…. این است که گمان می کنم یکی از علائم یا محصولات از خودشیفتگی—مطلق یقین است که شما در حال فوتی و فوری است. به عنوان من تماشا تولسا تجمع هر چند من متوجه yawns و مردم تبدیل به اپل خود را. من فکر می کردم این ممکن است یک نقطه اوج—این فقط ممکن است نقطه اوج جایی که آنها در نهایت دیدن امپراتور هیچ oratorical لباس—جایی که او تبدیل به خسته کننده است.

البته این مرد گرفته شده ما گذشته بیشتر نقاط اوج از المپیک hurdler.

فرگوسن: اجازه دهید من از شما درخواست چیز دیگری که در مورد کتاب جدید. دوم خود را در کتاب اول خود را, رمان, کاخ سفید, ظروف سرباز یا مسافرشد در قالب یک کاخ سفید خاطرات و روسیه را بزرگ دوباره نیز کاخ سفید خاطرات. به نظر میرسد شما یک میل که بسیار خاص ادبی فرم.

باکلی: بله من اولین رمان بود faux—و یا به عنوان ما می گویند در حال حاضر جعلی—واشنگتن خاطرات توسط کاخ سفید رئیس ستاد نام گیاه. این است که من 19 کتاب خاطرات جعلی توسط کاخ سفید رئیس ستاد نام گیاه. بنابراین من آماده هستم برای داوران می گویند خوب Buckley سفر کرد و در این حیطه از A به B و یا از یک به A.

فرگوسن: احتمالا بهترین به شما می گویند آمده ایم دایره کامل.

باکلی: خوب این یک نوع bookend. من احتمالا نمی خواهد نوشتن یکی دیگر از کاخ سفید خاطرات. اما آن را به یک بازی جذاب و بسیار غنی subliterary نوع. هر کسی که با این نسخهها کار در کاخ سفید برای بیش از پنج دقیقه می نویسد خاطرات. کاخ سفید سگ دروازه بان نوشت: خاطرات. من فکر می کنم آن را مانند 500 صفحه است. همه آنها تمایل به دو موضوع: یکی نیست تقصیر من و دو آن شده اند که بسیار بدتر اگر من تا به حال شده است وجود دارد.

گیاه اصلی راوی در یکی از جدید او مرتب از دوست داشتنی schlub. او اساسا یک بی گناه است. او استفاده می شود مواد غذایی و آشامیدنی مدیر در مغلوب ساختن پیشی جستن, دیگر, رفت و آمد مکرر توده درهم و برهم-sur-Mer. مغلوب ساختن پیشی جستن تماس او و او را اخراج شش ستاد در این نقطه و او التماس گیاه در هیئت مدیره آمد. من می خواهم بگویم او یک پسر خوب در یک جای بد. مشاهدات خود را در حال و بی تکلف و بی گناه و در نتیجه من فکر می کنم, کمدی تقویت شده.

فرگوسن: تاپیک روانشناسی عجیب و غریب به کاخ سفید کارکنان—شاید این درست است که در تمام از سیاست. همه آنها یک عنصر قهرمان عبادت آنها وجود دارد برای خدمت به این فرد نسبت در رتبه و قد و قامت و در عین حال در همان زمان آنها را از همه مردم بیشتر در معرض ضعف است که همه مشتاق بزرگ مردان و زنان وارث.

البته با مغلوب ساختن پیشی جستن تاپیک اضافی عارضه در روانشناسی. شما یک خط که در آن گیاه در نهایت می شود خود آگاه است.

باکلی: او می گوید: “آن را بدست کرده بود به نقطه ای که من احساس فضیلت و صرفا با گفتن چیزی که نادرست بود.”

آره در حالت عادی از کاخ سفید که این به نظر می رسد رابطه بین مدیر و کارمند احتمالا می تواند به نام یک سالم codependence. آنها هر دو وجود دارد برای دلایل خود را. یک رهبر خوب مانند بوش 41—شما عاشق مرد چون او دوست داشتنی و او خوب بود و آن را در مورد او. او به خوبی ممکن است فداکارانه ترین مرد همیشه به اشغال کاخ سفید است.

با این پسر متفاوت است. آن را رک و پوست کنده در این نقطه به تصور چرا هر کسی که می خواهید برای او کار کند. من فکر می کنم “من انجام این کار را برای همیشه از کشور” توضیح حلقه کمی توخالی.

فرگوسن: آیا خواندن جان بولتون کتاب ؟ آن را تنها 600 صفحه است.

باکلی: آن را فقط دیروز وارد, و من نمی توانم صبر کنید برای شیرجه رفتن در. من باید از نقطه که در آن منتشر شده است توسط Simon & Schuster. من کتاب منتشر شده توسط Simon & Schuster. و مریم تهمت کتاب [نیز به زودی منتشر می شود توسط Simon & Schuster] که من بسیار به دنبال به جلو به خواندن. بنابراین ما باید یک گروه سه نفره از مغلوب ساختن پیشی جستن خاطرات بیرون می آید.

من پسر کوچک. بولتون کتاب فروخته است 780,000 نسخه. و مریم تهمت کتاب است برای رفتن به یک هیولا. من احساس می کنم کمی مانند چوب آدامس بین این دو دوره است. من تنها تسلی در حال Lilliputian در اینجا در این سه گانه است که معدن را داستان. بنابراین خواهیم دید که کتاب هنوز در حال خواندن 10 سال از هم اکنون.

در طول عمر ما, ما رفته ام از مورچه جان هیوز speechwriter برای آیزنهاور نوشت که یک کتاب در ’50s در حالی که آیک بود و هنوز هم در قدرت و یا شاید فقط پس از نام مصیبت از قدرتهای مدرن برای اولین بار در کاخ سفید خاطرات و واکنش وحشت زده شد. با استانداردهای امروز آن را به عنوان مطلوب به عنوان کرم گندم. او گفت: هیچ چیز نامطلوب. او نمی آشکار اطمینان. من فکر نمی کنم او را به هر کسی در هر نشست. و در عین حال از آن در نظر گرفته شد نامعقول نامناسب برای نوشتن یک کتاب. ما سفر کرده اند که فاصله در طول عمر ما به این.

فرگوسن: رمان خود را به کاخ سفید ظروف سرباز یا مسافر شد منتشر شده در سال 1986 نسبت به پایان دولت ریگان. باز آن را با رونالد ریگان که کمی داتی در پایان دومین دوره امتناع از ترک کاخ سفید در روز افتتاح. اگر تهمت از دست می دهد, آیا شما پیش بینی هر چیزی مشابه اتفاق می افتد بعدی مراسم تحلیف روز ؟

باکلی: آره این که چگونه این کتاب آغاز شده و این کتاب توجه زیادی که مقدمه. من قطعا نمی ادعا می کنند هر prescience. منظورم این است که رئیس جمهور ریگان بود گاه به گاه داتی لحظه نسبت به پایان دوره خود را. اما او همچنین با داشتن برخی از بسیار سرد غیر داتی لحظه—به عنوان زمانی که او گفت: “این دیوار را فرو بریزید.”

که فقط مرتب کردن بر اساس یک ایده سرگرم کننده است. ریگان نه ترک بدخواه دلایل; او فقط کمی داتی و او فقط احساس نمی کند ترک ، شاید او شما را ترک و فردا. در ضمن کاروان انتظار است; جهان در انتظار است.

من مصاحبه در مورد این کتاب توسط واشنگتن پستو من ابراز نگرانی که شما می دانم که این ممکن است به نظر می رسد خنده دار به Reagans هر دو از آنها من تا به حال شناخته شده است از آنجایی که من 13 سال به دلیل پدر من [روزنامه نگار William F. Buckley] نزدیک به آنها را. چهار روز بعد من یک نامه دست نویس از کاخ سفید است. من آن را باز کرد و آن را از Gipper و گفت که او خوشحال بود به بازی یک نقش کوچک در موفقیت کتاب من است.

من گریه این مرد در تشییع جنازه ؟ بله.

چند سال بعد او نوشت که یک پیش نویس نامه ای به مردم آمریکا به ما می گوید که او به عنوان او آن را قرار داده مانند “میلیون ها آمریکایی دیگر” تا به حال به آلزایمر است. توجه داشته باشید که چگونه او قرار داده است که: او در واقع گفت که او فقط unum میان pluribus. امتناع را در مرکز صحنه. و همه ما گریستم در آن نامه.

حالا فلش رو به جلو به دوران های مختلف. مغلوب ساختن پیشی جستن است که اساسا صدور تهدید که اگر او از دست می دهد در این انتخابات از آن خواهد شد چرا که آن را نپذیرفت. و بنابراین ما در صورت که ممکن است درام. او ممکن است ما را از طریق جهنم است.

فرگوسن: همه او را به انجام است که سعی کنید و او می تواند ما را از طریق جهنم است.

باکلی: من می خواهم بگویم ما در حال حاضر در جهنم است. این فقط یک سوال از چه دایره ای از جهنم است.

فرگوسن: به عنوان یک زمانی جمهوریخواه آیا شما هر گونه افکار در مورد آنچه در حزب جمهوری خواه قرار است به انجام پس از مغلوب ساختن پیشی جستن از دست رفته است ؟ آن را هنوز هم وجود دارد ؟

باکلی: حزب جمهوری خواه است که من و شما یک بار می دانستند و دوست داشتنی است. آن را رفته است. یکی به نظر می رسد در حزب جمهوری خواه سنا و با یک یا دو استثنا despairs. چیزی وجود دارد برای من تقریبا بیشتر نفرت انگیز تر از برگ برنده خود را در مجموع خود توانمندسازها و مدافعان و lickspittles.

من شخصیت های مورد علاقه در این کتاب خاصی جنوب سناتور Squigg لی Biskitt.

فرگوسن: از ایالت کارولینای جنوبی است. رئیس جمهور به او می دهد به خصوص تند مستعار.

باکلی: بله او می کند که من قصد دارم برای گفتن. اما آره, آن را در وجود دارد. من تا به حال سرگرم کننده با شخصیت. لیندزی گراهام بود هنگامی که جان مک کین wingman به عنوان او استفاده می شود برای توصیف خود را. من درک نمی کنم که چگونه او می تواند ساخته شده اند که سفر از جان مک کین wingman به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن lapdog. من آن را دریافت نمی.

آن کاهش یافته است به میت رامنی به بیان آنچه که یک بار شده اند که نظر اکثریت. من با افتخار می گویم که من عمو جیمی Buckley, زمانی که او سناتور ایالات متحده از نیویورک برای اولین بار بود جمهوریخواه به اصرار نیکسون استعفا—در اوایل سال 1973 بیش از یک سال قبل از نیکسون سمت چپ اتاق. من می گویم این با فرانک غرور و افتخار خانواده: من در بیهوده تلاش برای پیدا کردن یک جیمی Buckley در جمهوریخواه امروز.

فرگوسن: یکی از آخرین چیز: شما دوستان زیادی با کریستوفر هیچنز یک نویسنده بسیار محبوب اطلس خوانندگان برای سال های بسیاری است. او رفته—

باکلی: او در سمت چپ ما راه بیش از حد در اوایل سن 62 سالگی در سال 2011, بنابراین ما در حال آمدن است تا در یک دهه.

فرگوسن: آیا شما تا کنون فکر می کنم در مورد آنچه که او می تواند نوشتن?

باکلی: من فکر می کنم در مورد آن را در همه زمان. او بسیار درخشان و بنابراین فصیح که من لرزه به تلاش برای قرار دادن کلمات در آن طلایی است. بودن با کریستوفر به عنوان او ممکن است می گویند همیشه یک جشن از دلیل و یک جریان از روح.

من فکر می کنم, آن را قطعا احتمال دارد که او را وحشت زده—به ویژه با گفتن قتل جمال Khashoggi و مغلوب ساختن پیشی جستن cosseting مردی که ممکن است به عنوان به خوبی برگزار شد استخوان را دیدم: محمد بن سلمان. دردسر بود همیشه زین قرار داده و در buckler و لنس در دفاع از همکاران خود را و من فکر می کنم او باید در نظر گرفته Khashoggi یکی از همکاران خود را. من فکر می کنم او می شده اند وحشت زده های اخیر وحی که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: رئیس جمهور یازدهم از چین بود که او کاملا خوب خود را با قرار دادن یک میلیون Uighurs در اردوگاه های کار اجباری.

من آرزو می کنم ما می تواند کریستوفر را در هزار چیز—در بوریس جانسون در هری پاتر و شاهزاده و مگان. قطعا او را به ما داده اند بسیار خوب descant در cravenness جمهوری خواه مجلس سنا.

او پس از مرگ نویسنده منتشر شده کتاب مرگاو به نقل از یک شعر که همیشه باعث می شود من از او فکر می کنم. “آنها به من گفت: هراکلیتوس آنها به من گفتند که شما مرده بودند / آنها به من تلخ, اخبار, برای شنیدن و تلخ اشک برای ریختن / من گریستم زمانی که من به یاد که چگونه اغلب من و شما / تا به حال خسته خورشید با صحبت کردن و فرستاده او را در آسمان است.” من او را از دست ندهید. بسیاری از مردم او را از دست ندهید.

فرگوسن: این یک محل مناسب برای بستن. آن را بسیار هیچنز مانند شما قادر به تلاوت که خاموش در بالای سر خود را.

باکلی: خوب من موفق بند یک. او انجام داده اند و سپس بندهای دو و سه و چهار.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort su tesisatçısıGorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMariobetNakitbahisBetebetElexbetBetpasTrbetRexbetVenusbetBetvoleredfoxbetFruit party oynaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaKamagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma istanbul escort