سی ان ان نشان می دهد شماره تلفن از سم-کنترل تدریس خصوصی در خانه مغلوب ساختن پیشی جستن هر زمان که صحبت می کند

Person watches Donald Trump speak.
عکس یوری Gripas / Abaca مطبوعات / بلومبرگ / گتی

واشنگتن (به Borowitz گزارش)—سی ان ان اعلام کرد که روز سه شنبه آن را نشان می دهد شماره تلفن ملی سم-کنترل خط تلفن در هر زمان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد در هوا.

صحبت از طرف شبکه Wolf Blitzer کهنه لنگر گفت که سی ان ان شد اتخاذ سیاست جدید را از نگرانی برای “سلامت و ایمنی از بینندگان ما.”

“در سی ان ان, ما در تلاش برای نگه داشتن بیننده ما مطلع است. اما به منظور انجام این کار ما باید اول آنها را زنده نگه دارید,” او گفت:.

به منظور اجرای سیاست جدید سانجی گوپتا شبکه ارشد پزشکی خبرنگار را مانیتور سی ان ان برنامه نویسی در یک بیست و چهار ساعته و پایه و اساس هر گونه نشانه ای از مغلوب ساختن پیشی جستن.

“لحظه ای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد سانجی خواهد تلنگر از یک سوئیچ و فلش سم-کنترل شماره روی صفحه ظاهر خواهد شد” بلیتزر گفت.

شماره تلفن خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان کسی دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن مانند Anthony Fauci, شروع به صحبت می کنند.

“اگر تهمت وقفه دکتر Fauci و شروع به صحبت دوباره سانجی خواهد پانچ عدد به بالا,” میزبان “اتاق وضعیت” نشان داد.

سی ان ان تصمیم به موسسه جدید اندازه گیری پس از آن آشکار شد که مغلوب ساختن پیشی جستن حال به دنبال از طریق در تهدید خود را برای جلوگیری از ظاهر شدن در coronavirus جلسات. “واضح است که خطر نمی گذشت” بلیتزر گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>